Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ετσι ειναι αν ετσι νομιζεις...  :heavymetalbig:

Λουιτζι Πιραντελο  :heavymetalbig:

Ετσι είναι όντως.Εγώ τους λέω την αλήθεια και δεν απαντάω στους μαλάκες,απλά τους συνδέω με τον πούτσο μου.Ετσι είναι παίδες.
Θα τρώτε γαμήσι μια ζωή.Ο,τι και να κάνετε θα σας γαμάμε συνέχεια.
Απόλυτη Βαλκάνιος ανωτερότητα.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Σου εχει παει το σκατο στην καλτσα Βλακμαν τωρα που ξερεις οτι κυκλοφορανε αμονταριστες φωτο απο τη μπαζοσλοβακα που πληρωσες 3000 , οσα παιρνει ολο το χρονο δλδ καθαριζοντας σκαλες ση χωρα της  :2funny:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Χέστηκα.Κάνε ό,τι θες.Στα αρχίδια μου εντελώς.
Εμείς είμαστε σταρχιδιστές,ότι παπαριά και να κάνεις ό,τι μαλακία και να σκεφτείς ό,τι απειλή και να εκτοξεύσεις δεν έχει καμία συνέπεια.
Σας χύνουμε όλους στη μάπα,είστε απλά ανύπαρκτοι,σας γαμάμε και σας χύνουμε κολοκύθες.
Βύσματα,ψωλάδες,μαλάκες θα πεθάνετε όλοι.Είμαστε απλά ανώτεροι,τεράστιοι,τρώτε τεράστιο φυστίκι.
κρααααακ......
 

Επισκέπτης
Μπα μη νομίζεις.Εδώ δυο γκόμενες που απερρίφθησαν στην οντισιόν απλά γιατί ήταν κάτω του 175.
Την πρώτη μου την έφερε η γκόμενα που έκανα το τριολέ μετά το Carribean.

q5WIZF.jpg


A3fyoB.jpg


Πολλοί θα ξελιγώνονταν να γαμήσουν τις μικρές αλλά τι να τις κάνω όταν έχω τις δίμετρες?
η πρωτη μαρεσει, η δευτερη καθολου, βγαζει λαικουρα και πονηρο χαρακτηρα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σου εχει παει το σκατο στην καλτσα Βλακμαν τωρα που ξερεις οτι κυκλοφορανε αμονταριστες φωτο απο τη μπαζοσλοβακα που πληρωσες 3000 , οσα παιρνει ολο το χρονο δλδ καθαριζοντας σκαλες ση χωρα της  :2funny:

Χέστηκα.Κάνε ό,τι θες.Στα αρχίδια μου εντελώς.
Εμείς είμαστε σταρχιδιστές,ότι παπαριά και να κάνεις ό,τι μαλακία και να σκεφτείς ό,τι απειλή και να εκτοξεύσεις δεν έχει καμία συνέπεια.
Σας χύνουμε όλους στη μάπα,είστε απλά ανύπαρκτοι,σας γαμάμε και σας χύνουμε κολοκύθες.
Βύσματα,ψωλάδες,μαλάκες θα πεθάνετε όλοι.Είμαστε απλά ανώτεροι,τεράστιοι,τρώτε τεράστιο φυστίκι.
Αυτό που έγινε με Ελλάδα είναι απλώς το σαγανάκι.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Δεν υπάρχετε.Θα σας γαμάμε μια ζωή.Από μέσα κι από έξω.Αφού ξέρουμε τι βλήματα είστε,είστε τρύπιοι και απλώς θα σας γαμάμε συνεχώς.Δεν υπάρχει έλεος.
μου δινεις την αδεια να βαλω τη μουρη της σλοβακας για να τρωνε τα μελη το φαϊ τους?  :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606

Δεν υπάρχετε.Θα σας γαμάμε μια ζωή.Από μέσα κι από έξω.Αφού ξέρουμε τι βλήματα είστε,είστε τρύπιοι και απλώς θα σας γαμάμε συνεχώς.Δεν υπάρχει έλεος.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σου εχει παει το σκατο στην καλτσα Βλακμαν τωρα που ξερεις οτι κυκλοφορανε αμονταριστες φωτο απο τη μπαζοσλοβακα που πληρωσες 3000 , οσα παιρνει ολο το χρονο δλδ καθαριζοντας σκαλες ση χωρα της  :2funny:
Δεν Σε παίρνει π...π....ι διότι έχω κι εγώ φωτο της Σλοβακας και είναι πανέμορφη!  Ούτε να μπλοφαρεις δεν ξέρεις...
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Εγώ χεσμένο σε έχω.Κάνε ό,τι θες.
Κατάλαβε επιτέλους κάτι.
Εσάς τους μαλάκες,τους bullies,τους τρόμπες,τραμπούκους της Ν.Δ. απλά σας γαμήσαμε.
Γαμήσαμε ολοκληρωτικά όλο το σύστημα.Θα πεθάνεις φτωχός.Γιατί σας γάμησα.
Και ό,τι και να κάνεις αυτό δεν αλλάζει.
Είμαι απλά ανώτερος.
Ο,τι μαλακία και να κάνεις,ό,τι και να σκεφτείς δεν αλλάζει τίποτα γιατί η ζημιά που κάνω εγώ είναι μη αντιστρεπτή.Ο,τι και να κάνεις πιάνεις τα αρχίδια μου.
Βάλε 1000 φωτό,γράψε 300000 μαλακίες,τον έχετε πιει.
Είναι πάρτυ.Ανηλεές γαμήσι μέχρι να ψοφήσετε.
κρααααακ κρααακ.......
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Δεν Σε παίρνει π...π....ι διότι έχω κι εγώ φωτο της Σλοβακας και είναι πανέμορφη!  Ούτε να μπλοφαρεις δεν ξέρεις...
βαλτη λοιπον αν εχεις κοτσια ψευτακο, ο Βλακμαν ειπε οτι δεν εχει προβλημα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Άσχημα νέα κουμπάρο!
Λέω να πάω και γυμναστήριο επάνω με τον μήνα! Λες να γίνει καμιά καλή γνωριμία με καμιά γυμνάστρια? Εννοείται πως τα αθλητικά που θα φοράω θα είναι τα πιο in του χειμώνα!
Αν με ρωτήσει πόσο θα μείνω Κίεβο θα πω "Δεν Ξέρω"!
Τι λες?  
αυτες του γυμναστιριου ουτε θα σε κοιταξουν και μπορει να σου κανουν προβλημα αν τις ενοχλεις.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Είσαι μέγιστος ψυχολόγος.Με έσπασες.Τσίμπα ένα αρχίδι και τρέχα να κλάψεις στους mods οτι σε βρίζω.
Ελα mod.Κάνε μου παρατήρηση οτι βρίζω τον παπάρι.
μη βαλεις τα κλαματα τωρα...  :'(
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
βαλτη λοιπον αν εχεις κοτσια ψευτακο, ο Βλακμαν ειπε οτι δεν εχει προβλημα
Σαλτα και γαργαλίσου

...που θα βάλω φωτο άλλου...

Πάλι ξεβρακωτος γυρίζεις ... μάλλον σου αρέσει η Βαλκάνια πούτσα..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
κρααααακ κρααακ.......

Είσαι μέγιστος ψυχολόγος.Με έσπασες.Τσίμπα ένα αρχίδι και τρέχα να κλάψεις στους mods οτι σε βρίζω.
Ελα mod.Κάνε μου παρατήρηση οτι βρίζω τον παπάρι.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Τι μαλάκας είσαι ρε φίλε?Εγώ να βάλω τα κλάμματα?Εγώ οργανώνω την επόμενη εκδρομή σε Rich cat Minsk,λες να με ενδιαφέρει τι γίνεται με τη Σλοβάκα?
Τώρα μπορεί να τη γαμάει Ιταλός ή Αραβας,θα κάτσω να κολλήσω?
Αμα έχετε λεφτά,γαμήστε.
ελα ρε, δεν ειναι δλδ γκομενες σου οι σπονσορετες που πληρωνεις πενταπλασια απο οτι κανουνε? δε σε αγαπανε? δε λιωνουν για το βαλκανικο τυρομπιχλιασμενο γαριδακι σου?  :'(  μας γκρεμισες τωρα το ονειρο του Κμανισμου  :'( με τι μουτρα τωρα θα πηγαινουμε στις πουτανες να τους λεμε οτι εχουμε σχεση  :'(
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
μη βαλεις τα κλαματα τωρα...  :'(

Τι μαλάκας είσαι ρε φίλε?Εγώ να βάλω τα κλάμματα?Εγώ οργανώνω την επόμενη εκδρομή σε Rich cat Minsk,λες να με ενδιαφέρει τι γίνεται με τη Σλοβάκα?
Τώρα μπορεί να τη γαμάει Ιταλός ή Αραβας,θα κάτσω να κολλήσω?
Αμα έχετε λεφτά,γαμήστε.
Αν όχι,βρείτε τρόπο.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.731
Like
11.745
Πόντοι
2.406
Χέστηκα.Κάνε ό,τι θες.Στα αρχίδια μου εντελώς.
Εμείς είμαστε σταρχιδιστές,ότι παπαριά και να κάνεις ό,τι μαλακία και να σκεφτείς ό,τι απειλή και να εκτοξεύσεις δεν έχει καμία συνέπεια.
Σας χύνουμε όλους στη μάπα,είστε απλά ανύπαρκτοι,σας γαμάμε και σας χύνουμε κολοκύθες.
Βύσματα,ψωλάδες,μαλάκες θα πεθάνετε όλοι.Είμαστε απλά ανώτεροι,τεράστιοι,τρώτε τεράστιο φυστίκι.
Αυτό που έγινε με Ελλάδα είναι απλώς το σαγανάκι.
ολε
Μεγαλε ηγετη κμαν
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2018-09-10-19-36-46-026_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-09-10-19-36-46-026_com.android.chrome.png
    141,1 KB · Εμφανίσεις: 50

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Βεβαια το οτι το ριτς κατ του μινσκ ειναι το ιδιο με το καρριμπιαν του κιεβου που πανε μονο πουτανες , απλα ειναι συμπτωση  :2funny: :2funny: :2funny:

αληθεια το κιεβο που ειχες τοσο σουξε γιατι το εκοψες? μηπως αφησες κανα απληρωτο λογαριασμο σε καμια μπακαλοταβερνα που βγαζεις τα μπαζακια σου και σε κηνυγανε?  :2funny: :2funny: μηπως εχει πεσει συρμα στο καριμπιαν οτι εισαι φτωχομπινες και εχεις φαει ακυρο?  :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom