Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.627
Like
22.016
Πόντοι
5.006
Τα άτομα σαν εμένα τα έχουν πολεμήσει απεριόριστα.Ημασταν πάντα απέναντι σε όλα.
Αντιψωλάδες,αντιφεμινιστές,αντιπούστηδες,αντιμαλακιστές,αντιβυσματίες,σταρχιδιστές,δηλαδή ό,τι εξέλιξη συνέβαινε ήμασταν πάντα εναντίον.
Πραγματικοί βράχοι και όταν η αντίδραση έσκασε με άγριο τρόπο οι αντίπαλοι έγιναν καπνός.Επεσε πάνω τους ο κεραυνός,αυτή η άγρια συσσώρευση λυσαλέου μίσους από τη χρόνια πίεση,το κοροιδιλίκι.
Προ ίντερνετ η φωνή αντιμαλακισμού,αντιψωλισμού δεν ακουγόταν καν,μιλάμε τεράστια καταπίεση.Με το ίντερνετ απελευθερώθηκαν δυνάμεις τεράστιες.

τυπε ολους αυτους τους εχθρούς από το σωβρακακι το μινερβα τους απεκτησες? :think: :S
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οτι και να λετε τη φρεσκαδα που εχουν τα παστακια του Δημητρακη δεν την εχουν ολες οι διμετρες! Και εγω θα ηθελα να τις κερνουσα ενα χαρμπουργκερ ετσι για παρεα και ας μην πηδουσα.

Μπα μη νομίζεις.Εδώ δυο γκόμενες που απερρίφθησαν στην οντισιόν απλά γιατί ήταν κάτω του 175.
Την πρώτη μου την έφερε η γκόμενα που έκανα το τριολέ μετά το Carribean.

q5WIZF.jpg


A3fyoB.jpg


Πολλοί θα ξελιγώνονταν να γαμήσουν τις μικρές αλλά τι να τις κάνω όταν έχω τις δίμετρες?
 

Επισκέπτης
Αγαπαμε ΚΜΑΝ2 και ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ29!!

ΙΝΔΑΛΜΑΤΑ,...

σταση ζωης!  :hi: :kneel:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Τα άτομα σαν εμένα τα έχουν πολεμήσει απεριόριστα.
τα ατομα σαν κι εσενα τα βρισκεις στο δρομοκαϊτειο.... τι νομιζεις ρε κακομοιρη? οτι κανεις καμια επανασταση επειδη πληρωνεις ασχημες πουτανες πεντε φορες ακριβοτερα απο οτι τις γαμαει και ο τελευταιος πακης?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Απλός ο Βλάκμαν σας έβαλε τα γυαλιά και έχει και το θάρρος να πει την αλήθεια γιά το πόσα το στοιχίζουν!Το αρνητικό με τον ΚΜΑΝ είναι ότι ενώ δεν έχει αμάξι,και λεφτά να πάρει ρουχα και μένει σε ένα οικοτροφείο σκορπάει τρελλά λεφτά για να  :headbang:ναι  :2funny:μάλλον κάτι τέτοιο παίζει  :2funny:

Μακάρι να έμενα σε WG όπως λες και να πλήρωνα 200 ευρώ μηνιαίως αντί όπως τώρα που πληρώνω 700 ευρώ ενοίκιο(kalt) συν 100 ευρώ κοινόχρηστα.Θα μου περίσσευαν 600 ευρώ παραπάνω μηνιαίως για γούστα.
Φυσικά μένω στο κέντρο της πόλης σε διαμέρισμα 80 τμ και πάλι είναι ακριβά τα ενοίκια εδώ,πολλοί φραγκάτοι.
Οσο για αμάξι όλοι οι συνάδελφοι καινούργιο Mercedes SLK έχουν,500 ευρώ το μήνα έχει άμα το θες.Δεν πήρα αν και όλοι λένε πάρε αμάξι.Αλλά βαριέμαι να ταξιδεύω Γερμανία σε άλλες πόλεις,μόνο εξωτερικό πάω στις διακοπές με αεροπλάνο.
Μόνο για μία από τις γκόμενες πάει το σπονσοριλίκι στα 500 ευρώ μηνιαίως χώρια τα δώρα.Αν δεν την είχα αυτή,θα έπαιρνα την SLK.Αλλά τι να την κάνω,να πουλάω μούρη στα πιπίνια και τις τοπικές Πολωνές με ΣΚ Κολωνία?
Αν και μερικοί συνάδελφοι γαμάνε καλά αλλά πάντα με μόνιμους δεσμούς.
Αν η Πολωνία και η Τσεχία κωλοέλεγε όπως παλιά μέχρι το 2014 θα συνέφερε να έχεις αμαξάρα και να περνάς τα σύνορα κάθε ΣΚ.Τώρα έτσι όπως είναι η Πολωνία καλύτερα αεροπλάνο και πιο ανατολικά.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
τα ατομα σαν κι εσενα τα βρισκεις στο δρομοκαϊτειο.... τι νομιζεις ρε κακομοιρη? οτι κανεις καμια επανασταση επειδη πληρωνεις ασχημες πουτανες πεντε φορες ακριβοτερα απο οτι τις γαμαει και ο τελευταιος πακης?
Τύπε πάλι τα ίδια άρχισες? Άντε το πουτανες να το δεχτούμε!Άντε και το υπερκοστολογιμένες! Το άσχημες όμως???
Έχεις βαρύ κόμπλεξ! Σύρε αλλού..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ λέω να αφήσω τους ειδικούς περί Κιέβου να αναλύσουν την κατάσταση.  :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Τι έχω να πω εγώ για το Κίεβο μπροστά στους ειδημονές????

Άλλωστε είναι προτιμότερο να ακούς (διαβάζεις) παρά να μιλάς (γράφεις). Άσε που δεν έχω και χρόνο.. βρήκα κάτι γιαγιάδες πρώτο πράγμα και πάω να τον ξεσκονίσω.. Πείτε τα εσείς...  :happy: :happy: :happy: :happy:

χαχαχαχαχαχαχχαχααχ

:tn04: :tn04: :tn04:

Αυτή είναι η τυπική αντίδραση της γενιάς μου.Τους αφήνουμε να κερδίζουν όλα τα επιχειρήματα και εμείς απλά γαμάμε.
Δεν υπήρχε παλιά τέτοιος σταρχιδισμός.
Οταν καταλάβουν τι γίνεται,θα κουφαθούν.
Εγώ πιστεύω οτι γαμάς αλλά μόνο μέσω ίντερνετ και κάτω από εφτά σε εμφάνιση αλλιώς θα σε δαγκώνανε.Δηλαδή δε βάζεις φίλτρα π.χ. άνω του 175 κάτω από 60 κιλά,κάτω των 25 ετών κτλ,αυξάνεις το selection και τις παίρνεις σουβλάκι.
Εγώ επειδή έρχομαι μόνο για τριήμερο χτυπάω μόνο ποιοτικές,βάζω πάρα πολλά φίλτρα και αν δεν κάτσει δε με ενοχλεί αφού γλιτώνω τα λεφτά μου για την επόμενη φορά.
Δηλαδή για εμένα δεν έχει κανένα νόημα να πληρώσω 300 ευρώ αεροπορικό και 80 ευρώ τη μέρα διαμονή σε κεντρικό διαμέρισμα για να γαμήσω εφτάρια.Είναι ηλίθιο αφού την ίδια ποιότητα βρίσκω στα FKK με ένα πενηντάρικο.
Για εμένα το ταξίδι και το σπονσοριλίκι έχει νόημα όταν πας για οχτάρια και πάνω.
Π.χ. πλήρωσα 100 ευρώ τραίνο,270 ευρώ διαμονή στο Χίλτον Βρότσλαβ μόνο και μόνο για να χτυπήσω μια νύχτα στο Grey club.Στο Grey όμως παίζανε μούνες Πολωνέζες οχτάρια και εννιάρια.Δαπάνησα 400 ευρώ μόνο και μόνο για να έχω μια ευκαιρία.
Δεν έκατσε αλλά για εμένα είχε νόημα ενώ το να πάω να γαμήσω εφτάρι στα σίγουρα Πολωνία ή Κίεβο δεν έχει νόημα.
Προτιμώ δηλαδή να σκάσω πεντακοσάρα Chi για να έχω ευκαιρία με τα μοντέλα και ας μην κάτσει από το να πάω Shooters με 15 ευρώ και να κυνηγάω εξάρια,εφτάρια.
Ενα οχτάρι αξίζει 20 φορές και πάνω από ένα εφτάρι οπότε πρέπει να τα σκάσεις αναλόγως.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τύπε πάλι τα ίδια άρχισες? Άντε το πουτανες να το δεχτούμε!Άντε και το υπερκοστολογιμένες! Το άσχημες όμως???
Έχεις βαρύ κόμπλεξ! Σύρε αλλού..

Οι δικές μου δεν είναι πουτάνες.Γνώρισες και εσύ μία από τις εφτά που έχω.
Ούτε υπερκοστολογημένες είναι αλλά τι να καταλάβουν οι bollocks?Μία φορά να δοκιμάσουν να σπονσοράρουν οχτάρι θα τους πάρουν και τα σώβρακα,θα κοιμούνται σε παγκάκια.Αφού είναι άσχετοι εντελώς.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Οι δικές μου δεν είναι πουτάνες.Γνώρισες και εσύ μία από τις εφτά που έχω.
Ούτε υπερκοστολογημένες είναι αλλά τι να καταλάβουν οι bollocks?Μία φορά να δοκιμάσουν να σπονσοράρουν οχτάρι θα τους πάρουν και τα σώβρακα,θα κοιμούνται σε παγκάκια.Αφού είναι άσχετοι εντελώς.
τι ειναι ρε ηλιθιε? μηπως σε ερωτευτηκαν? νομιζεις οτι δεν εχουμε μαθει τα χαϊρια σου και τα παραμυθια που λες εδω μεσα?  και τι θα πει σπονσορετα ρε βλακα? μια πουτανα που την πληρωνεις και οταν δε τη γαμας και της πληρωνεις και τα εξοδα για να νομιζεις οτι εισαι καποιος? ΣΥΝΟΔΟΣ λεγεται αυτο στα Ελληνικα ηλιθιε και συμβαινει εδω και 200 χρονια!  Το μονο συναισθημα που τους βγαζεις ειναι η λυπηση βρε κακομοιρη με το τρυπιο παπουδιστικο σωβρακο που το φορας 30 χρονια, φτωχομπινε
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.731
Like
11.745
Πόντοι
2.406
Οι δικές μου δεν είναι πουτάνες.Γνώρισες και εσύ μία από τις εφτά που έχω.
Ούτε υπερκοστολογημένες είναι αλλά τι να καταλάβουν οι bollocks?Μία φορά να δοκιμάσουν να σπονσοράρουν οχτάρι θα τους πάρουν και τα σώβρακα,θα κοιμούνται σε παγκάκια.Αφού είναι άσχετοι εντελώς.
Ole  :happy:
Οχτάρια εννοεις τα αγγουρια?
:happy:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.731
Like
11.745
Πόντοι
2.406
τι ειναι ρε ηλιθιε? μηπως σε ερωτευτηκαν? νομιζεις οτι δεν εχουμε μαθει τα χαϊρια σου και τα παραμυθια που λες εδω μεσα?  και τι θα πει σπονσορετα ρε βλακα? μια πουτανα που την πληρωνεις και οταν δε τη γαμας και της πληρωνεις και τα εξοδα για να νομιζεις οτι εισαι καποιος? ΣΥΝΟΔΟΣ λεγεται αυτο στα Ελληνικα ηλιθιε και συμβαινει εδω και 200 χρονια!  Το μονο συναισθημα που τους βγαζεις ειναι η λυπηση βρε κακομοιρη με το τρυπιο παπουδιστικο σωβρακο που το φορας 30 χρονια, φτωχομπινε
αγγουρι συνοδος ειναιβτο σωστο πλην ελαχιστων εξαιρεσεων
Πλην ομως μην την λες τοσο ατσαλα στο δασκαλο κμαν γιατι γουσταρουμε να διαβαζουμε  τα περιεργα ολα αυτα που γραφει
Το σώβρακο ειναι καλτ που θα λεγε και μια ψυχη... Απουσα προς ωρας..
:happy:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
αγγουρι συνοδος ειναιβτο σωστο πλην ελαχιστων εξαιρεσεων
Πλην ομως μην την λες τοσο ατσαλα στο δασκαλο κμαν γιατι γουσταρουμε να διαβαζουμε  τα περιεργα ολα αυτα που γραφει
Το σώβρακο ειναι καλτ που θα λεγε και μια ψυχη... Απουσα προς ωρας..
:happy:
Ασε τωρα γιατι με τρωνε τα δαχτυλα μου να ποσταρω αμονταριστες φωτο του Βλακμαν και του μπαζου της σλοβακας που της εκρυψε τη μουρη επειδη μοιαζει με το τερας του λοχ νες ... τις πιπες του τις πουλαει στους αδαεις, οι νωντιστες δε μασαμε απο παραμυθια  :sunglasses:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δάσκαλε έδωσες άκυρο σε αυτό το θεόμουνο που μιάζει με την Μόνικα Μπελούτσι... επειδή ήταν κάτω από 1.75 ύψος??? :think: Γιατί??Κρίμα... :-

ΥΓ: Δάσκαλε μήπως θα έπρεπε να ήσουν λιγότερο αυστηρός όσων αφορά το ύψος των κορασίδων...και να τους δίνεις μία δεύτερη ευκαιρία σε αυτές που έχουν ύψος 1.70  :hi:

Σε αυτό έχες δίκιο αλλά δεν μπορώ να καυλώσω αν η γκόμενα είναι κάτω του 175 εκτός αν κάνει τρομερή πίπα ή ανωμαλίες όπως οι Πολωνές.
Αν έριχνα τα υψομετρικά στάνταρ παίζει να γαμούσα πενταπλάσιες.Απλά δεν πάω με αυτές αν και οι κοντές συνήθως είναι πιο όμορφες και έχουν πιο συμμετρικά σώματα και βυζάρες όπως και ευελιξία στο κρεβάτι.
Από τις γκόμενες που είχα το 95% ήταν πάνω από 175.
Αν μία κοντή βέβαια με αφήνει να την κατουρήσω,δίνει κώλο,κάνει τρελό γλυφοκώλι,φέρνει φίλες για παρτούζα,καταπίνει χύσια κτλ όπως κάνουν οι Πολωνές τότε αλλάζει.Μιλάμε βέβαια για επιδόσεις,συνήθως οι ψηλές δεν τα κάνουν αυτά.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.731
Like
11.745
Πόντοι
2.406
Δάσκαλε έδωσες άκυρο σε αυτό το θεόμουνο που μιάζει με την Μόνικα Μπελούτσι... επειδή ήταν κάτω από 1.75 ύψος??? :think: Γιατί??Κρίμα... :-

ΥΓ: Δάσκαλε μήπως θα έπρεπε να ήσουν λιγότερο αυστηρός όσων αφορά το ύψος των κορασίδων...και να τους δίνεις μία δεύτερη ευκαιρία σε αυτές που έχουν ύψος 1.70  :hi:
μαλλον του ζητησε διπλα απο τα υνηθη αγγουρια κι ο δασκαλος δεν εκριμησε το βαλιου
Εξ ου κι εδωσε νεγκατιβ.... :grin:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.731
Like
11.745
Πόντοι
2.406
Σε αυτό έχες δίκιο αλλά δεν μπορώ να καυλώσω αν η γκόμενα είναι κάτω του 175 εκτός αν κάνει τρομερή πίπα ή ανωμαλίες όπως οι Πολωνές.
Αν έριχνα τα υψομετρικά στάνταρ παίζει να γαμούσα πενταπλάσιες.Απλά δεν πάω με αυτές αν και οι κοντές συνήθως είναι πιο όμορφες και έχουν πιο συμμετρικά σώματα και βυζάρες όπως και ευελιξία στο κρεβάτι.
Από τις γκόμενες που είχα το 95% ήταν πάνω από 175.
αυτο που λεμε αγγουρια καλυβιωτικα δγλαδη? :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Δάσκαλε έδωσες άκυρο σε αυτό το θεόμουνο που μιάζει με την Μόνικα Μπελούτσι... επειδή ήταν κάτω από 1.75 ύψος??? :think: Γιατί??Κρίμα... :-

ΥΓ: Δάσκαλε μήπως θα έπρεπε να ήσουν λιγότερο αυστηρός όσων αφορά το ύψος των κορασίδων...και να τους δίνεις μία δεύτερη ευκαιρία σε αυτές που έχουν ύψος 1.70  :hi:
Απλα η γκομενα τον εκοψε οτι ειναι φτωχομπινες κακομοιρης και τον τσεκαρισε ζητωνας του σοβαρα λεφτα τα οποια ο Βλακμαν δε μπορει να τα βρει ουτε στον υπνο του. Νομιζεις οτι οι σοβαρες γκομενες οι οι αριβες βιζιτες καταδεχονται φτωχομπινεδες που πανε στις φτωχοταβερνες και παιρνουνε κρασια αντιστοιχα με τη μαλαματινα εδω περα νομιζοντας οτι κανουνε και εφφε? Εδω μεχρι και το ξενοδοχειο που την πηγε τη μπζοσλοβακα ειναι το φθηνοτερο που υπαρχει σε ολο το αιγαιο και ειναι 20 χιλιομετρα μακρυα απο την κυριλε οια  :2funny: :2funny: :2funny: Νομιζει κανεις στα σοβαρα οτι οι μουναρες που ξημεροβραδυαζονται σε γιωτ και στα μοντε καρλο και στα ντιορ και λουι βουϊτον θα βαλουνε σε κουβεντα τον χαμηλομοσθωτο υπαλληλακο τον Βλακμαν που μαζευει εξι μηνες μισθους για να παει να γαμησει ενα ΣΚ?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
αυτο που λεμε αγγουρια καλυβιωτικα δγλαδη? :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Οι ψηλές είναι οι πιο εκτιμημένες διεθνώς.Εχουν άλλη παρουσία.Τι να λέμε τα αυτοννόητα.Ολα τα σούπερ μόντελς ψηλά είναι.Οι κοντές χρειάζονται και άλλα για να είναι σχετικές.
Ψηλή με βυζάρες και συμμετρικά χαρακτηριστικά προσώπου είναι σπάνιο να βρεις,άντε οι Σουηδέζες και οι βόρειες νορδικές Γερμανίδες να έχουν κάπως συχνά αυτό το φαινότυπο.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.731
Like
11.745
Πόντοι
2.406
Ασε τωρα γιατι με τρωνε τα δαχτυλα μου να ποσταρω αμονταριστες φωτο του Βλακμαν και του μπαζου της σλοβακας που της εκρυψε τη μουρη επειδη μοιαζει με το τερας του λοχ νες ... τις πιπες του τις πουλαει στους αδαεις, οι νωντιστες δε μασαμε απο παραμυθια  :sunglasses:
ασε τον δασκαλο να παίζει παραλληλο συμπαν
Ταχω ξαναπει
Το αγγουρι ζηταει 5000 κι εννοει δηλ 150€
Ο δασκαλος της  λεει εγω δεν δινω πανω απο 3000.... ΕΥΡΩ!!! :grin:
και κλεινςι το win win deal
Το αγγουρι πουλιεται σε τιμη αβοκαντο δηλ μοντελο κι ειναι ευτυχης
Ο δε δασκαλος λεει γαμαω μουνι αξιας 5000ευρω σε τιμη βαλιου μονο 3000
Κι ειναι ολοι χαπυ
:happy:
Α ρε ατιμη ισοτιμια ευρω χριβνα
Τι συμπαντα παραλληλα δημιουργείς...  :happy:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Απλα η γκομενα τον εκοψε οτι ειναι φτωχομπινες κακομοιρης και τον τσεκαρισε ζητωνας του σοβαρα λεφτα τα οποια ο Βλακμαν δε μπορει να τα βρει ουτε στον υπνο του. Νομιζεις οτι οι σοβαρες γκομενες οι οι αριβες βιζιτες καταδεχονται φτωχομπινεδες που πανε στις φτωχοταβερνες και παιρνουνε κρασια αντιστοιχα με τη μαλαματινα εδω περα νομιζοντας οτι κανουνε και εφφε? Εδω μεχρι και το ξενοδοχειο που την πηγε τη μπζοσλοβακα ειναι το φθηνοτερο που υπαρχει σε ολο το αιγαιο και ειναι 20 χιλιομετρα μακρυα απο την κυριλε οια  :2funny: :2funny: :2funny: Νομιζει κανεις στα σοβαρα οτι οι μουναρες που ξημεροβραδυαζονται σε γιωτ και στα μοντε καρλο και στα ντιορ και λουι βουϊτον θα βαλουνε σε κουβεντα τον χαμηλομοσθωτο υπαλληλακο τον Βλακμαν που μαζευει εξι μηνες μισθους για να παει να γαμησει ενα ΣΚ?  :2funny: :2funny: :2funny:

Αφού ξέρεις οτι σε έχω συνδέσει με τον πούτσο μου.Δεν υπάρχεις ό,τι αντίδραση και να εκφράζεις.Κάνε ό,τι θες είσαι συνδεδεμένος με το πέος.
Ο,τι και να κάνεις δεν μπορείς να εκμαιεύσεις αντίδραση.Είσαι απλά συνδεδεμένος με πούτσο.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.731
Like
11.745
Πόντοι
2.406
Οι ψηλές είναι οι πιο εκτιμημένες διεθνώς.Εχουν άλλη παρουσία.Τι να λέμε τα αυτοννόητα.Ολα τα σούπερ μόντελς ψηλά είναι.Οι κοντές χρειάζονται και άλλα για να είναι σχετικές.
Ψηλή με βυζάρες και συμμετρικά χαρακτηριστικά προσώπου είναι σπάνιο να βρεις,άντε οι Σουηδέζες και οι βόρειες νορδικές Γερμανίδες να έχουν κάπως συχνά αυτό το φαινότυπο.
ετσι ειναι αν ετσι νομιζεις...  :heavymetalbig:

Λουιτζι Πιραντελο  :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom