Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
, αφου φυτρωνει τσαμπα στην ερημο!
Αυτό ΛΕΩ!!!! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΤΡΈΛΑΙΟ ΤΟ ΝΤΟΥΜΠΑΙ!!!!! ΣΩΣΤΕΣ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟ!!!!!
ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΤΟΥ!!!

Εδώ δανειζόμασταν απο Ευρώπη σχεδόν χωρίς επιτόκια και τα λεφτά κατασπαταλιόνταν σε οτιδήποτε άσχετο...  
Τώρα αξίζει να βλέπουμε το τάληρο όπως ο Άραβας του Ντουμπάι το 500άρικο...

Α ξέχασα ... και οι ντέβουσκες γουστάρουν τους παραμυθάδες Δόκτωρες για τη γοητεία τους και για τα κάλλη τους και γυρίζουν τη πλάτη στους "άξεστους" κολπίτες... και τον τουρκολάγνο που γλύφει μήπως πάρει κανά περίσσευμα κάτω του 4...
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Έχει 288 απαντήσεις και όχι 5 όπως λες. Και αν σου φαίνονται λίγες οι απαντήσεις ορίστε ένα παραπλήσιο θέμα με άλλες 229 απαντήσεις.Kάποιος άντρας 1,71 ρωτάει γιατί παίζει τόσο μεγάλο ρόλο το ύψος για αυτές και τρώει κράξιμο. Του λέει μια 1,68 ότι κυκλοφορεί πάντα με δωδεκάποντα τακούνια και θα είναι μπροστά του σαν γίγαντας  :2funny: και τον συμβουλευει να βρει καμία 1,50 - 1,60.  

Μου αρέσει που μπαίνεις σε σοβαρό διάλογο με τις μισοριξιές...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
παρασυρθηκα κ διασυρθηκα  :grin:

Μα, είναι αστείο να μπαίνεις σε διάλογο με τα απολειφάδια, που ενώ συνοψίζουν πάνω τους όλα τα κακά της φύσης,
έχουν άποψη για το τάχα ανδρικό ιδεώδες, χωρίς να σκέφτονται πόσο απέχουν στην πράξη και στην ουσία από αυτό,
ουσιαστικά ακυρώνοντας τον εαυτό τους. Και μόνο το γεγονός, ότι κάποιος που αρχίζει και καραφλιάζει, τρέχει να κάνει
εμφύτευση, δείχνει πόσο "мужественный" είναι και πόσο "самоуверенность" έχει και πόσο στην τελική μετράει...

Όσο για το τάχα (πάσει θυσία) σελεμπριτιλίκι, ο Ηρόστρατος, έκαψε ολόκληρη Έφεσο και το Αρτεμίσιο για να μείνει στην ιστορία. Δεν έκαψε το μυαλό του και τον εαυτό του, νομίζοντας ότι έκανε τάχα κάτι σπουδαίο και αξιομνημόνευτο...

Οι συμπλεγματικοί σαλτιμπάγκοι, που μερικοί τους έχουνε για να σπάνε πλάκα με τον αυτοεξευτελισμό τους, δεν είναι σωστό να αντιμετωπίζονται σαν ισότιμοι συνομιλητές. Τα σέβη μου φίλε  :hi:

 

Επισκέπτης
Ο ανθρωπος πρεπει να βελτιωνεται οσο μεγαλωνει και οχι να λεει παχυνα, καραφλιασα, επεσαν τα δοντια μου, καλος ειμαι κι ετσι. Αυτη ειναι η νοοτροπια των παλιων γενιων που την εβγαζαν στο καφενειο.

Ο σημερινος αντρας προσεχει τον εαυτο του και μποτοξ κανει και κρεμες βαζει και δεν ντρεπεται να χρησιμοποιησει τα εργαλεια που χρησιμοποιουν και οι γυναικες για να αυξησουν τις μετοχες τους.

Για συμβουλες σας παραπεμπω στο ιδεολογικο ρευμα της ανδροσφαιρας (manosphere) γνωστο ως "looks maxing". Ο πορνομεταναστης ειναι βασικος παραγοντας της ελληνικης ανδροσφαιρας.
 

Επισκέπτης
  Αθηνα παιζουν τυμπανα οι μαυροι κατω απο την Ακροπολη και δε λεει κανεις οτι χαλαει η εικονα της πολης. Μαλλον γιναμε Αφρικη.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
  Ευτυχώς που εδώ δεν έχει Ελληνες και δεν ξέρουν την κατάντια.Αν έρθουν αρκετοι φουκαράδες σιγουρα θα χαλασει η εικόνα της Ελλάδας.

Έχεις δίκιο,αν έρχονταν θα έχεζαν δημοσίως,θα έκαναν μπάνιο με γάτες και θα γαμούσαν πεπόνια,καταστρέφοντας την άριστη εικόνα που ως Έλληνας έχεις δημιουργήσει τόσα χρόνια :jerking:

Αλλά δε φταις εσύ, τα τρόλια που γράφουν πιο πριν φταίνε,που σε δουλεύουν και εσύ νομίζεις ότι σε έχουν για πρώτο καμάκι και celebrity.

Αυτό με τον Χίτλερ που έγραψες,ειδικά προερχόμενο από εσένα,είναι το μεγαλύτερο ανέκδοτο που έχει γραφεί στο thread.

 
 

Επισκέπτης
Δε νομιζω οτι καποια σοου που κανει ο πορνομεταναστης τυπου jackass ή Sasa Baron Cohen που γινονται για views ειναι τοσο δυσφημιστικα. Ισως δε σας αρεσει το νεανικο χιουμορ.

Δημητρακη τι γνωμη εχεις για τον τεραστιο Σασα Μπαρον;  
 

Επισκέπτης
Ο ΒΠ ειναι ο γκουρου της κεντρικης ευρωπης και ο πιρνομεταναστης ειναι ο γκουρου της ρωσιας. Ο τελευταιος ομως ειναι ταυτοχρονα και καλλιτεχνης κωμικος και γουσταρουμε να μπει στη βουλη για να τους τρελανει ολους με τις φαρσες του!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ο Χάρης που είναι εδώ και 2-3 μέρες? :2funny: :2funny: :2funny:

-Τρώει ξύλο στην Ουκρανία?

-Τον δέσανε και τον κατουράνε οι γατούλες του δημητράκη?

-Είναι στο δρόμο για Πράγα να τραμπουκίσει τον ΒΠ?

:think: :think: :think:



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο Χάρης που είναι εδώ και 2-3 μέρες? :2funny: :2funny: :2funny:

-Τρώει ξύλο στην Ουκρανία?

-Τον δέσανε και τον κατουράνε οι γατούλες του δημητράκη?

-Είναι στο δρόμο για Πράγα να τραμπουκίσει τον ΒΠ?

:think: :think: :think:
Οχι του προτείνουμε να πάει Βενεζουέλα εκεί θα ξεσκιστεί στο  :knockinb: θα πάρει μαζι του κονσέρβες ZWAN και θα δίνει για να γαμάει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο ανθρωπος πρεπει να βελτιωνεται οσο μεγαλωνει και οχι να λεει παχυνα, καραφλιασα, επεσαν τα δοντια μου, καλος ειμαι κι ετσι. Αυτη ειναι η νοοτροπια των παλιων γενιων που την εβγαζαν στο καφενειο.

Ο σημερινος αντρας προσεχει τον εαυτο του και μποτοξ κανει και κρεμες βαζει και δεν ντρεπεται να χρησιμοποιησει τα εργαλεια που χρησιμοποιουν και οι γυναικες για να αυξησουν τις μετοχες τους.

Για συμβουλες σας παραπεμπω στο ιδεολογικο ρευμα της ανδροσφαιρας (manosphere) γνωστο ως "looks maxing". Ο πορνομεταναστης ειναι βασικος παραγοντας της ελληνικης ανδροσφαιρας.
Εγώ τους τα λέω αλλά αυτοί στον κόσμο τους  :jerking:.
  Γ'αυτό και με γουστάρουν οι γκόμενες στην Αγία Πετρούπολη γιατί όπως γράφω θέλουν τέτοιους.
Έχεις δίκιο,αν έρχονταν θα έχεζαν δημοσίως,θα έκαναν μπάνιο με γάτες και θα γαμούσαν πεπόνια,καταστρέφοντας την άριστη εικόνα που ως Έλληνας έχεις δημιουργήσει τόσα χρόνια :jerking:

Αλλά δε φταις εσύ, τα τρόλια που γράφουν πιο πριν φταίνε,που σε δουλεύουν και εσύ νομίζεις ότι σε έχουν για πρώτο καμάκι και celebrity.

Αυτό με τον Χίτλερ που έγραψες,ειδικά προερχόμενο από εσένα,είναι το μεγαλύτερο ανέκδοτο που έχει γραφεί στο thread.

 
Εγώ έχω μιά εικόνα που δεν έχει καμία σχέση με Ελληνες,δεν είμαι ουτε κάφρος,ουτε μουσάτος,ούτε ντύνομαι απαίσια ούτε κάνω τον κουραδόμαγκα,ούτε παρακαλάω γιά δουλειά (δυστηχώς οι Ελληνες εδω ειναι ολοι έτσι).
  Σχετικά με το Χίτλερ τι θα είχε αν είχε κερδίσει τον πόλεμο?Μήπως και ο Τάσος λέει μαλακίες?Ηρθε και ειπε τα ιδια με μένα ότι γράφω εγω τοσα χρόνια,ότι Τουρκόφατσες δεν της γουστάρουν.Και όλοι εδω είναι λευκοί και αν δεν έχεις φάτσα Ευρωπαίου σε κοιτάνε υποτιμιτικα.Απλός είσαστε ολοι άσχετοι με τη Ρωσσία γ'αυτό σας φένεται παράξενο.Απλός η Ρωσσική κουλτούρα δεν έχει καμία σχέση με την πουστροευρώπη και την Ελλάδα.
 Στο βιντεάκι φένεται ξεκάθαρα ότι ο κόσμος ενοχλείται.Ειχαν γίνει πολλές καταγγελίες ότι το Ελληνικό βάζει δυνατά μουσική και ενοχλεί,ο κόσμος πέρναγε απ'έξω και έκλεινε τ'αυτιά του.Εσεις λέτε ότι οι Ρώσσοι τρελένοντε γιά Ελληνική μουσική και Ελληνική κουζίνα!Το Ελληνικό είναι συνέχεια άδειο ελάχιστοι Ρωσσοι πηγαίνουν ενώ στα Αμερικάνικα Χάμπουργκερ δίπλα και στο σούσι λίγο παρακάτω δεν βρίσκεις τραπέζι.Βέβαια στο άσχετο μυαλό σας όλα είναι διαφορετικά :2funny:.
 
Δε νομιζω οτι καποια σοου που κανει ο πορνομεταναστης τυπου jackass ή Sasa Baron Cohen που γινονται για views ειναι τοσο δυσφημιστικα. Ισως δε σας αρεσει το νεανικο χιουμορ.

Δημητρακη τι γνωμη εχεις για τον τεραστιο Σασα Μπαρον;  
Έχει τρομερή πλάκα  :2funny:
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Έχεις δίκιο,αν έρχονταν θα έχεζαν δημοσίως,θα έκαναν μπάνιο με γάτες και θα γαμούσαν πεπόνια,καταστρέφοντας την άριστη εικόνα που ως Έλληνας έχεις δημιουργήσει τόσα χρόνια :jerking:

Αλλά δε φταις εσύ, τα τρόλια που γράφουν πιο πριν φταίνε,που σε δουλεύουν και εσύ νομίζεις ότι σε έχουν για πρώτο καμάκι και celebrity.

Αυτό με τον Χίτλερ που έγραψες,ειδικά προερχόμενο από εσένα,είναι το μεγαλύτερο ανέκδοτο που έχει γραφεί στο thread.

 

Ποιος τον δουλευει τον μεταναστη ?

ΒΠ μηπως να κανεις εναν κοπο να δεις ποσα views εχει μονο το τελευταιο του βιντεο ? Δες κ θα καταλαβεις μετα γιατι οι γκομενες αντιλαμβανονται οτι ειναι ενας σταρ κ του καθονται και δεν τις πειραζει που ειναι τοσο πολυ κοντος. (link εβαλε ο kobe πιο πισω)

Εξ αλλου το ειπε κ το αλλο παιδι, ο μητσος δειχνει πολυ νεοτερος , το δερμα του ειναι λαμπερο, η φωνη του ακουγεται δυνατη και γεματη αυτοπεποιθηση , το δασυτριχο στηθος του ξεπροβαλλει. Για ποιο λογο ο Χιτλερ να μην τον χρησιμοποιουσε ως αντισωμα για εμβολιο προστασιας της αρειας φυλης ?

Λιγος σεβασμος δεν βλαπτει. Εδω ξετρυπωσε τους απατεωνες δοκτορ κ Πανο, το ειχε προβλεψει αλλωστε και επεσε μεσα





 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Έχει 288 απαντήσεις και όχι 5 όπως λες. Και αν σου φαίνονται λίγες οι απαντήσεις ορίστε ένα παραπλήσιο θέμα με άλλες 229 απαντήσεις.Kάποιος άντρας 1,71 ρωτάει γιατί παίζει τόσο μεγάλο ρόλο το ύψος για αυτές και τρώει κράξιμο. Του λέει μια 1,68 ότι κυκλοφορεί πάντα με δωδεκάποντα τακούνια και θα είναι μπροστά του σαν γίγαντας  :2funny: και τον συμβουλευει να βρει καμία 1,50 - 1,60. 
η σωστη απαντηση φιλε νυχτερε για να τελειωνει η ιστορια με το υψος οι γυναικες συμπεριφερωνται αναλογα με το πιος εισαι εσυ.αν εισαι ενας κοντος αξυριστος,απεριποιητος απλα
απο το υψος θα σε κραξουν απο την κορυφη μεχρι τα νυχια χαχαχα.
εχω φιλο στο υψος μου και τον κραζω και τι μπουλινκ του κανω και σπαμε απο τα γελια δεν λεγετε.
μαι μου ολες οι γνωστες γελακια και παρακαλανε για βολτα συν μια ουκρανιδα που γουσταρει και
αυτη παντα λεει οι κυπριες μονο να με πληρωνουν πρεπει για να βγαινω μαζι τους χαχαχα.
τον φιλο αυτο καμια δεν υπολογιζει και τον βλεπουν σαν ασχημο,κακοντυμενο νανο!
οι ιδιες που αποθεωνουν εμενα και λενε τα καλυτερα.για μερικες παιζει ρολο το υψος οπως μου ειπε και φιλη 55 ετων που εχει αντρα διμετρο.σε αυτες τις ηλικιες τις παλαιοτερες ειχαν θεμα με τους κοντους κατι που βλεπω σημερα δεν πολυ ισχυει.στον φιλο μου τον κοντο που κραζω συνεχεια καμακωνει ρωσιδες
σε ενα κλαμπ που πανε αυτες και τρωει χυλοπιτες.του ειπα εμφανισιακα και αξυριστος σε περνανε καυκασιο.αν ξυριστεις θα σε περνανε κλεφτορουμανο.οταν  ξυριστηκε μια γκομενα του μιλησε ρουμανικα!
ε ρε τι μπουλινκ εφαγε χαχαχαχ και αυτος με λεει κοντε και μου βγαζει ανεκδοτα.
στην μονη χωρα που ειδα κολημα με ψηλους ισως ειναι η σερβια που ειναι ψηλες καμια σχεση με τα ουκρανικα και ρωσικα μωρακια που ειναι κοντουλες οι περισοτερες.αν δεις που εγραψα ομως για σερβια
ειπα εμφανισιακα οι σερβοι 4 φορες πηγα δεν μου λενε τιποτα!οι βοσνιοι ππιο ξανθοι και οι σερβοι ψηλοι και μελαχρινοι.ειπα μαλιστα οι ουκρανοι ειναι καλυτεροι εμφανισιακα απο τους σερβους και πιο καλοντυμενοι.οραιους σερβους τοσα χρονια να ειδα 4-5 και ολοι εμοιαζαν ιδια φατσα!ιδιο καλουπι!μειονεκτιμα το υψος για σερβια αλλα για μενα οπου παω δεν το θεωρω μοιονεκτιμα σε αυτες που θα κυνηγησω
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Επισκέπτης
Απλός είσαστε ολοι άσχετοι με τη Ρωσσία γ'αυτό σας φένεται παράξενο.Απλός η Ρωσσική κουλτούρα δεν έχει καμία σχέση με την πουστροευρώπη και την Ελλάδα.
Μηπως μπερδευουν τις Ρωσιδες με τις Ουκρανεζες; Στην Ελλαδα οι Ουκρανεζες παντρευονται Πακιστανους και Αλβανους (που τους ριχνουν κ ενα κεφαλι υψος)
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ο Χάρης που είναι εδώ και 2-3 μέρες? :2funny: :2funny: :2funny:

-Τρώει ξύλο στην Ουκρανία?

-Τον δέσανε και τον κατουράνε οι γατούλες του δημητράκη?

-Είναι στο δρόμο για Πράγα να τραμπουκίσει τον ΒΠ?

:think: :think: :think:
ο βαλκανιος εχει ανοιξει πολεμο τωρα με τους κοντους.αν τολμα ας ερθει να παιξουμε μπασκετακι να δουμε αν θα μου παρει τζαμπολ χαχαχαχ.εχω αλμα σερκει μπουμκα
ειμαι ανικητος σε αερα στερια και θαλασα ειμαι ο γκαλης,ο τζορταν της ουκρανιας και ο καριμ αμπτουλ τζαπαρ της ανατολικης ευρωπης.ειμαι ο βασιλιας του παρκε,ο γιος του ανεμου,ο μοτσαρ των βαλκανιων και συντομα ο ανεμοστρομυλος της βενεζουελας και πασης κεντρικης αμερικης.
ειμαι σβουρα,αιλουρος,ταχυτατος,διυσδειτικος  οπως ο τρελος τζιμ καρει οταν επαιζε στο μασκ.
ασε ρολογα μου θα ημουνα κυργισταν καζακταν τωρα σε 2 εβδομαδες και τελικα οδυσσο παλι καταληγω.
με κομπο στο στομαχι απο τον φοβο,δεν βρισκω που να μεινω.ωαχνω για κτιριο με φρουρους και τετεια μην την παθουμε παλι.θα εκλινα ενα τελειο διαμερισμα σε καλη περιοχη αλλα ο σαλονικιος το ξερει και λεει μην πας ισογειο ειναι και εσυ εισαι σταμπαρισμενος μηπως σε στησουν παλι.
απο την αλλη σκεφτωμε να παω μακρια απο κεντρο σε ασφαλες κτιριο με φρουρους και να μην κατεβω καθολου κεντρο.εχει τα παντα και εκτος κεντρου οδυσσο αλλα η βολτα στο κεντρο εχει αλλη χαρη.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κανείς δεν μιλάει για ξανθιές δίμετρες.
Απλά σκέψουν ότι οι ελληνίδες έχουν μ.ο. ύψους 1.64
Το να γράφουμε ότι η μέση ελληνίδα και η μέση Ρωσίδα είναι ισοϋψείς,είναι ανέκδοτο..

Ξέρεις γιατί σε ρωτάω;
Γιατί π.χ.το Royal είναι από τα πλέον ξακουστά scams

Royal night club
Jelačičova 16, Bratislava, Σλοβακία

Lucas Erni

Just don't go there i just made my google account to leave this review here. So you go there by some none english speaking taxi drivers, they walk in with you and tell the owners that they can rip you off. If you go to bratislava money isn't a problem but the way we go ripped off is just wrong. One advice - never go there.

Norm Ahl
Taxi driver and the guys from this club scamming tourists. Dont go to this place! They tried to charge 20 Euros for a beer.
The girls are boring and the club is dirty.

Fabio
Taxi-Drivers scammed us and brought us to this club instead of the place, where we want to go. Care and don't visit this place!

Dushyanth Sridharane
Live and work in dubai...so money is not a concern...but in the benefit if others writing a google review for the first time......club pays hefty incentives for taxi drivers....who tell u entry free n take u there...they don't really charge u for entry....but when the time comes for paying the bil....entry charges r included....n the service inside is really really really (multiply really how many times u want) ridiculous.....please try n avoid this club...ppl..

Jleemjs S
120. Much, much, more realistic  currency could be spent else where. Dobre. + the entry charge wasnt advertised to us.


Αλλά να μη γαμήσω και άλλο το thread..

Ούτε για καμάκι είναι η Μπρατισλάβα και τους λόγους τους έχω αναλύσει στο αντίστοιχο thread,τα ίδια έχει γράψει και ο Αρχηγός,τα ίδια γράφουν και όλοι οι PUA.
Οι Σλοβάκες είναι πιο όμορφες από τις Τσέχες,πιο θηλυκές,κ.λ.π.
αλλά δεν γουστάρουν ξένους για γκόμενους,ούτε καν άλλους Ευρωπαίους.
Οι λόγοι είναι κοινωνικοί,θρησκευτικοί και τι θεωρεί success story εν έτει 2018 μια Σλοβάκα.Το οποίο δεν είναι ούτε να δοκιμάσει αράπικη πούτσα,ούτε να έχει νταραβεριστεί με Έλληνα,Ιταλό,κ.λ.π.
ναι βαλκανιε,αυτη ειναι η διευθηνση νομιζω!αλλα δεν με γελασε κανεις,80 ευρο πληρωσα
και πηγα πανω στο δωματιο.ρωτησα απο αρχη θελω να γαμησω  ουτε κερασα ποτο ουτε τιποτα.
ειπα θελω αυτη και μετα αλλαξα γνωμη αυτη και πηγα στο δωματιο.κυπρο ξερω 6 σλοβακες οι 5 τοπ εμφανισιακα ηλικιας 21-32 που ειναι με κυπριους.οι σλοβακες πιο κοντας στις ουγαρεζες ειδα καμια σχεση με τα μπαζα τζεχες με τα σπασμενα ριδιτωμενα προσωπα.απο την φατσα καταλαβωνται οι τσεχες ιδικα οι μεγαλες.κροατια ζαγρεπ πιο πολυ σαν τζεχες που φενωνταν με αυτο το δερμα ξερεις εσυ το τσεχικο.διαφορετικο απο το απαλο δερμα των σλοβακων,ουγαρεζων.
δεν ξερω αν ειναι σκαμ το κλαμπ αλλα δεν ξερουμε αν ο τυπος επιδει πηγε σλοβακια νομιζε θα πινει με ενα ευρο και θα γαμα τζαμπα η με 10 ευρο πουτανες χαχαχαχ.
περσι απριλιο ουκρανια κυπριος ηρθε με μπατζετ 10 ευρο την μερα!λεει αφου 100 τον μηνα περνουνε που να ηξερα εγω χαχαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Από πότε έγινε αυτό το forum το πιο γνωστό στη Ρωσσια?.Μια μπουρδα με 5 απαντησεις.Εμενα μου αρέσει να σε διαβάζω γιατί με γυρίζεις 25 χρόνια πισω :2funny:διαβάζοντας σε νομίζω ότι γύρισα στις αρχές της δεκαετίας του '90.Ξεχασες να πεις ότι γουστάρουν του μποντιμπιλνταράδες  :2funny::2funny: και τους μαυροδερούς γιατί στο βορρά είναι λευκοί .Αυτές της βλακείες γράφεται και δίνεται λάθος πληροφορίες στον κόσμο.Οι γκομενες εδω γουστάρουν αυτό το στυλ άνδρα το έτος 2018 του πετυχημένου νεογιάπη με το αμάξι του το ντύσιμο του το ωραίο στυλ ευγενικός ,πετυχημενος κλπ. Κωλοφατσες,μαυριδεροί,γομάρια κλπ. ή βρισκουν ότι δεν βρήκαν τέτοιους άνδρες ή καθόλου.Παντος με της γκομενες των Ελλήνων που έχουν έρθει μονο γελάω ή ειναι τελειωμενες πρωην μπαροβιες ή τιποτα χάλια  :2funny:.
δημιτρακι εισασται φτηστοι σαν σταγονες νερο με τον νεαρο ρωσο πετυχημενο στο βιντεο χαχαχαχ.
αυτον τον τυπο τον ρωσο πως τον κοντραρεις στα ισια σαν μονιμος κατοικος?
ελπιζω ο τυπος να μην εχει γατουλες που ειναι το κρυφο σου οπλο στο να καμακωνεις τις πετρωχωριατισες χαχαχαχ
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
η σωστη απαντηση φιλε νυχτερε για να τελειωνει η ιστορια με το υψος οι γυναικες συμπεριφερωνται αναλογα με το πιος εισαι εσυ.αν εισαι ενας κοντος αξυριστος,απεριποιητος απλα
απο το υψος θα σε κραξουν απο την κορυφη μεχρι τα νυχια χαχαχα.
εχω φιλο στο υψος μου και τον κραζω και τι μπουλινκ του κανω και σπαμε απο τα γελια δεν λεγετε.
μαι μου ολες οι γνωστες γελακια και παρακαλανε για βολτα συν μια ουκρανιδα που γουσταρει και
αυτη παντα λεει οι κυπριες μονο να με πληρωνουν πρεπει για να βγαινω μαζι τους χαχαχα.
τον φιλο αυτο καμια δεν υπολογιζει και τον βλεπουν σαν ασχημο,κακοντυμενο νανο!
οι ιδιες που αποθεωνουν εμενα και λενε τα καλυτερα.για μερικες παιζει ρολο το υψος οπως μου ειπε και φιλη 55 ετων που εχει αντρα διμετρο.σε αυτες τις ηλικιες τις παλαιοτερες ειχαν θεμα με τους κοντους κατι που βλεπω σημερα δεν πολυ ισχυει.στον φιλο μου τον κοντο που κραζω συνεχεια καμακωνει ρωσιδες
σε ενα κλαμπ που πανε αυτες και τρωει χυλοπιτες.του ειπα εμφανισιακα και αξυριστος σε περνανε καυκασιο.αν ξυριστεις θα σε περνανε κλεφτορουμανο.οταν  ξυριστηκε μια γκομενα του μιλησε ρουμανικα!
ε ρε τι μπουλινκ εφαγε χαχαχαχ και αυτος με λεει κοντε και μου βγαζει ανεκδοτα.
στην μονη χωρα που ειδα κολημα με ψηλους ισως ειναι η σερβια που ειναι ψηλες καμια σχεση με τα ουκρανικα και ρωσικα μωρακια που ειναι κοντουλες οι περισοτερες.αν δεις που εγραψα ομως για σερβια
ειπα εμφανισιακα οι σερβοι 4 φορες πηγα δεν μου λενε τιποτα!οι βοσνιοι ππιο ξανθοι και οι σερβοι ψηλοι και μελαχρινοι.ειπα μαλιστα οι ουκρανοι ειναι καλυτεροι εμφανισιακα απο τους σερβους και πιο καλοντυμενοι.οραιους σερβους τοσα χρονια να ειδα 4-5 και ολοι εμοιαζαν ιδια φατσα!ιδιο καλουπι!μειονεκτιμα το υψος για σερβια αλλα για μενα οπου παω δεν το θεωρω μοιονεκτιμα σε αυτες που θα κυνηγησω
Πάνω απ όλα στις γυναίκες μεγαλύτερο ρόλο παίζει το ποιος είσαι παρά το πως είσαι. Αναφέρω απλά ότι το ύψος αρέσει στις γυναίκες αλλά δεν είναι το μόνο κριτήριο που ψάχνουν σε έναν άντρα. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom