Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εφαγα φλας! Εχει καμια καμερα στο Κολοραντο? για δωσε!
Το μεγαλύτερο τουριστικό κλαμπ στη Ρόδο είναι!Εκεί πάνε ή τουλάχιστον πήγαιναν τα ανατολικά γκομενάκια που ψάχνονται το βράδι στη Ρόδο!
Φέτος το έχω βαρεθεί ...
Αυτές τις μέρες βλέπω όμως έκρηξη από γυναικοπαρέες στους δρόμους και πάω να δώ τι γίνεται !!!

*Αυριο θα σου πω και για τις Ρωσόφωνες στο Ντουμπάϊ ...Αλλά δεν θα σου αρέσει  :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μεγιστοι ΠορνοΜυστες!
Εχουμε καταλαβει για την λεπτη διαχωριστικη γραμμη το πως μπορει να αντιμετωπιζεται ενας ρωσσοφωνος σε σχεση με εναν μη.ρωσσοφωνο.
Ας μην γινει αυτο εμποδιο στον παραγωγικο σας διαλογο!
Σαν να λεμε οτι οι καλες Ρωσσο/Ουκρανες εχουν τασεις Μπρατισλαβισμου!
(Εαν εδινες και λινκ απο το βιντεο θα ηταν χρησιμο! Νομιζω οτι ηταν εκει που ελεγες για τα διαμερισματα, την προικα και τις φτωχες μεταναστριες στην ΑγΠετρουπολη).
Πορνομυστευσατε και Μυσταγωγηστε μας!
(και ψυχαγωγηστε!)
Ειναι σα να λέει κάποιος πήδηξα (Ρωσσιδες) στη Φυλής και να έρχεται να μου κάνει μάθημα για το τι θέλουν οι Ρωσσιδες και τι άνδρες προτιμανε :2funny:
 Εγώ πρόβλεψα (το είπα μπροστά σε 10ατομα οι 2 απ αυτούς ήταν μονυερατορ) την επυτηχια του Πίτσι με το που τον εξδα 2 λεπτα το ειπα με σιγουρια....προβλεψα την αποτυχία του Πιρφορου.Τοτε είχα πει αν πάει αυτός εγώ ΔΕΝ ΠΆΩ.Με το που είδα τον Ρεντ τον έβγαλα αμέσως OFF.Καλα για τον Πάνο είναι γελοίο και να συζηταμε  :2funny:και πρόσφατα αποκάλυψαν ότι ο ΔΡ ψεύτης έγραφε τόσο καιρό μπούρδες.Με το που είδα τη φώτο του έβγαλα σωστή διάγνωση ότι έχει φάτσα Looser και η γνώμη μου είναι ότι Βαρσοβία ούτε μια δε γάμησέ.Τωρα για το καμάκι που λένε ότι έκανε και ο Πιρφόρος έκανε καμάκι και το αποτέλεσμα το ξέρετε  :2funny:Καλό είναι αν κάποιος δεν ξέρει να μην γράφει με υποθέσεις.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Καλη ψαρια, Ποσειδωνα της Ροδου!
Προσπαθησε να μεινεις μακρυα απο κακες κμανικες συνηθιες, οπως Φλασαρισμα Κασεριου και Δαχτυλιασματα σε Αθωες ΤσεχοΠολωνες!
υγ.
Στο τελος της σεζον πρεπει να μας πεις εαν το Κολοραντο εχει τελικα ψωμι για τον πεινασμενο Ελληνα!

Ειναι σα να λέει κάποιος πήδηξα (Ρωσσιδες) στη Φυλής και να έρχεται να μου κάνει μάθημα για το τι θέλουν οι Ρωσσιδες και τι άνδρες προτιμανε... Τωρα για το καμάκι που λένε ότι έκανε και ο Πιρφόρος έκανε καμάκι και το αποτέλεσμα το ξέρετε
Τελικα πολλες απο αυτες ηταν... περιφεριακες ρωσσιδες! Σαν τις ιταλιδες απο το Βουκουρεστι.
Τα βιντεο σου πρεπει να μελετηθουν σε βαθος για να γινει σωστη κοινωνιολογικη προσεγγιση, απο τους ενδιαφερομενους!

Παντως πρεπει να βοηθησεις και την Νεα Γεννια και με τις γνωσεις σου να βελτιωσεις και τους παλιοτερους οσο τους παιρνει.
....τελικα περα απο τον Πιροφορο που ηταν υπαρκτο προσωπο,
υπηρξε και ο Νωντας? δηλ ο ιδρυτης του Νωντισμου???
 

Επισκέπτης
Εχει δικιο ο Δημητρης για το τιντερ. Το λενε ολοι οτι δε δουλευει εκτος αν εχεις πολυ συγκεκριμενες προδιαγραφες. Βασικα ειναι αλλο ενα εργαλειο που ευνοει τις γυναικες οπως και το ινσταγκραμ.Αποδειξη:


Β.Π.:"Ο ξάδερφός μου εδώ στη Γερμανία είναι 1.72,πολύ αδύνατος σχεδόν εφηβικό σώμα και παρά το χαμόγελό του και το μπλα-μπλα,του κάθεται μόνο καμία που θέλει να έχει τον απόλυτο έλεγχο(ψυχικό-σωματικό) απέναντί σε έναν άντρα.."

Πιστευεις οι κοντοι εχουν μεγαλυτερη περαση στην Ελλαδα γιατι οι Ελληνιδες θελουν να τους επιβαλλονται ψυχολογικα;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Εχει δικιο ο Δημητρης για το τιντερ. Το λενε ολοι οτι δε δουλευει εκτος αν εχεις πολυ συγκεκριμενες προδιαγραφες. Βασικα ειναι αλλο ενα εργαλειο που ευνοει τις γυναικες οπως και το ινσταγκραμ.Αποδειξη:

Όντως το Tinder θέλει πολύ συγκεκριμένες προδιαγραφές.
Αν για παράδειγμα η φωτογραφία προφίλ σου είναι σαν να τρέχεις να ξεφύγεις από τους φύλακες στο Δρομοκαΐτιο,λίγο χλωμό να σου κάνουν Like νορμάλ κοπέλες.

Β.Π.:"Ο ξάδερφός μου εδώ στη Γερμανία είναι 1.72,πολύ αδύνατος σχεδόν εφηβικό σώμα και παρά το χαμόγελό του και το μπλα-μπλα,του κάθεται μόνο καμία που θέλει να έχει τον απόλυτο έλεγχο(ψυχικό-σωματικό) απέναντί σε έναν άντρα.."

Πιστευεις οι κοντοι εχουν μεγαλυτερη περαση στην Ελλαδα γιατι οι Ελληνιδες θελουν να τους επιβαλλονται ψυχολογικα;

Πιστεύω ότι υπάρχουν κοντοί που γαμάνε και δέρνουν,όπως και ψηλοί μπούληδες και φλώροι.
Σε γενικές γραμμές όμως,για όποια χώρα και αν μιλάμε,το ύψος είναι προτέρημα.

Από την εμπειρία μου,σκατόψυχες γνωστές μου ελλεηνίδες,έβρισκαν καλόψυχους ήσυχους μικρόσωμους τύπους επειδή ένιωθαν ότι μπορούν να τους επιβληθούν ευκολότερα και δεν τους ενέπνεαν φόβο..

Ειναι σα να λέει κάποιος πήδηξα (Ρωσσιδες) στη Φυλής και να έρχεται να μου κάνει μάθημα για το τι θέλουν οι Ρωσσιδες και τι άνδρες προτιμανε :2funny:

Εντάξει και εσύ τις αντίστοιχες της Αγίας Πετρούπολης πηδάς,μην τρελαίνεσαι..

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καλη ψαρια, Ποσειδωνα της Ροδου!
Προσπαθησε να μεινεις μακρυα απο κακες κμανικες συνηθιες, οπως Φλασαρισμα Κασεριου και Δαχτυλιασματα σε Αθωες ΤσεχοΠολωνες!
υγ.
Στο τελος της σεζον πρεπει να μας πεις εαν το Κολοραντο εχει τελικα ψωμι για τον πεινασμενο Ελληνα!
Τελικα πολλες απο αυτες ηταν... περιφεριακες ρωσσιδες! Σαν τις ιταλιδες απο το Βουκουρεστι.
Τα βιντεο σου πρεπει να μελετηθουν σε βαθος για να γινει σωστη κοινωνιολογικη προσεγγιση, απο τους ενδιαφερομενους!

Παντως πρεπει να βοηθησεις και την Νεα Γεννια και με τις γνωσεις σου να βελτιωσεις και τους παλιοτερους οσο τους παιρνει.
....τελικα περα απο τον Πιροφορο που ηταν υπαρκτο προσωπο,
υπηρξε και ο Νωντας? δηλ ο ιδρυτης του Νωντισμου???
ο Νώντας καλό παιδάκι ήταν λίγο περίεργος αλλά δεν έχω αρνητική άποψη γ αυτόν.
 Σχετικά με τη νεολαία στην Ελλάδα δυστηχως πάει από το κακο στο χειρότερο το γαμήσι είναι το τελευταίο που τους ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή.
 Τώρα σχετικά με το τι θέλουν οι Ρωσσίδες για να μη γραφεί ο καθένας ότι του κατέβει ο ανδρας που θέλουν είναι αυτός εδώ όσο πιο κοντά είστε στο στυλ του τόσο πιο πολλες γκομενες θα έχετε τον είχα συναντήσει παλιά σε ένα σεμινάριο και ειναι στο ύψος μου.Αυτο το στυλ άνδρα θελει το 90% των γυναικών εδώ εμφανισημος....καλοντυμένος....γλυκος....ευγενικος και πανω απ ολα πετυχημενος της κουραδομαγκιες της συχαινοντε γ'αυτο για τον Έλληνα είναι δύσκολο να βρει Ρωσσιδα επιπέδου γιατί είναι εντελώς διαφορετικός απ αυτό που θέλουν.Καφροι,ντυμένοι χάλια κλπ. θα δυσκολευτούν πολύ.Δε μιλάω για τελειωμένες και κομπλεξικός από το Τίντερ μιλάω για νορμάλ γκομενες.
 Οι σεκιουριταδες της ντισκο αν έχει γκομενες και θέλουν να της πάρουμε σάουνα εμένα βάζουν να μιλήσω και ας είναι 2 απ αυτούς πανηψυλοι και γομαρια.
 

Συνημμένα

  • _ENH_cF7Fds.jpg
    _ENH_cF7Fds.jpg
    20,7 KB · Εμφανίσεις: 25

Επισκέπτης
ο Νώντας καλό παιδάκι ήταν λίγο περίεργος αλλά δεν έχω αρνητική άποψη γ αυτόν.
  Σχετικά με τη νεολαία στην Ελλάδα δυστηχως πάει από το κακο στο χειρότερο το γαμήσι είναι το τελευταίο που τους ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή.
  Τώρα σχετικά με το τι θέλουν οι Ρωσσίδες για να μη γραφεί ο καθένας ότι του κατέβει ο ανδρας που θέλουν είναι αυτός εδώ όσο πιο κοντά είστε στο στυλ του τόσο πιο πολλες γκομενες θα έχετε τον είχα συναντήσει παλιά σε ένα σεμινάριο και ειναι στο ύψος μου.Αυτο το στυλ άνδρα θελει το 90% των γυναικών εδώ εμφανισημος....καλοντυμένος....γλυκος....ευγενικος και πανω απ ολα πετυχημενος της κουραδομαγκιες της συχαινοντε γ'αυτο για τον Έλληνα είναι δύσκολο να βρει Ρωσσιδα επιπέδου γιατί είναι εντελώς διαφορετικός απ αυτό που θέλουν.Καφροι,ντυμένοι χάλια κλπ. θα δυσκολευτούν πολύ.Δε μιλάω για τελειωμένες και κομπλεξικός από το Τίντερ μιλάω για νορμάλ γκομενες.
  Οι σεκιουριταδες της ντισκο αν έχει γκομενες και θέλουν να της πάρουμε σάουνα εμένα βάζουν να μιλήσω και ας είναι 2 απ αυτούς πανηψυλοι και γομαρια.

Με μια φραση οι Ρωσιδες γουσταρουν τον γιαπη των 90s. Στη Δυση αυτη η μοδα περασε, πλεον ζουμε στον αστερισμο των χιπστερ. Λιγο πιο ευκολο να καμακωσει ο μπατιρης αν εχει ταλεντο να πουλησει τρελα, μοδα, καλλιτεχνια κλπ.
 

Επισκέπτης
Όντως το Tinder θέλει πολύ συγκεκριμένες προδιαγραφές.
Αν για παράδειγμα η φωτογραφία προφίλ σου είναι σαν να τρέχεις να ξεφύγεις από τους φύλακες στο Δρομοκαΐτιο,λίγο χλωμό να σου κάνουν Like νορμάλ κοπέλες.

Πιστεύω ότι υπάρχουν κοντοί που γαμάνε και δέρνουν,όπως και ψηλοί μπούληδες και φλώροι.
Σε γενικές γραμμές όμως,για όποια χώρα και αν μιλάμε,το ύψος είναι προτέρημα.

Από την εμπειρία μου,σκατόψυχες γνωστές μου ελλεηνίδες,έβρισκαν καλόψυχους ήσυχους μικρόσωμους τύπους επειδή ένιωθαν ότι μπορούν να τους επιβληθούν ευκολότερα και δεν τους ενέπνεαν φόβο..

Εντάξει και εσύ τις αντίστοιχες της Αγίας Πετρούπολης πηδάς,μην τρελαίνεσαι..
Η ελληνιδα μαζι με τη μανα της καταστρωνουν σχεδια πριν ακομα γνωρισουν το γαμπρο. Προσχεδιαζουν και την τελευταια λεπτομερεια της μελλοντικης ζωης τους.

Συμβουλες για προφιλ τιντερ εδω:
Για εμενα δεν αξιζει να ασχοληθει ο μεσος αντρας.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Όντως το Tinder θέλει πολύ συγκεκριμένες προδιαγραφές.
Αν για παράδειγμα η φωτογραφία προφίλ σου είναι σαν να τρέχεις να ξεφύγεις από τους φύλακες στο Δρομοκαΐτιο,λίγο χλωμό να σου κάνουν Like νορμάλ κοπέλες.

Πιστεύω ότι υπάρχουν κοντοί που γαμάνε και δέρνουν,όπως και ψηλοί μπούληδες και φλώροι.
Σε γενικές γραμμές όμως,για όποια χώρα και αν μιλάμε,το ύψος είναι προτέρημα.

Από την εμπειρία μου,σκατόψυχες γνωστές μου ελλεηνίδες,έβρισκαν καλόψυχους ήσυχους μικρόσωμους τύπους επειδή ένιωθαν ότι μπορούν να τους επιβληθούν ευκολότερα και δεν τους ενέπνεαν φόβο..

Εντάξει και εσύ τις αντίστοιχες της Αγίας Πετρούπολης πηδάς,μην τρελαίνεσαι..
Ανέκαθεν οι ρωσίδες όπως και οι περισσότερες γυναίκες στον κόσμο γουστάρουν τους ψηλούς και γεροδεμένους άντρες, το τι λεει ο μήτσος απλά το προσπερνάω
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ανέκαθεν οι ρωσίδες όπως και οι περισσότερες γυναίκες στον κόσμο γουστάρουν τους ψηλούς και γεροδεμένους άντρες, το τι λεει ο μήτσος απλά το προσπερνάω
Από πότε έγινε αυτό το forum το πιο γνωστό στη Ρωσσια?.Μια μπουρδα με 5 απαντησεις.Εμενα μου αρέσει να σε διαβάζω γιατί με γυρίζεις 25 χρόνια πισω :2funny:διαβάζοντας σε νομίζω ότι γύρισα στις αρχές της δεκαετίας του '90.Ξεχασες να πεις ότι γουστάρουν του μποντιμπιλνταράδες  :2funny::2funny: και τους μαυροδερούς γιατί στο βορρά είναι λευκοί .Αυτές της βλακείες γράφεται και δίνεται λάθος πληροφορίες στον κόσμο.Οι γκομενες εδω γουστάρουν αυτό το στυλ άνδρα το έτος 2018 του πετυχημένου νεογιάπη με το αμάξι του το ντύσιμο του το ωραίο στυλ ευγενικός ,πετυχημενος κλπ. Κωλοφατσες,μαυριδεροί,γομάρια κλπ. ή βρισκουν ότι δεν βρήκαν τέτοιους άνδρες ή καθόλου.Παντος με της γκομενες των Ελλήνων που έχουν έρθει μονο γελάω ή ειναι τελειωμενες πρωην μπαροβιες ή τιποτα χάλια  :2funny:.
 

Συνημμένα

  • _ENH_cF7Fds.jpg
    _ENH_cF7Fds.jpg
    20,7 KB · Εμφανίσεις: 71

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Από πότε έγινε αυτό το forum το πιο γνωστό στη Ρωσσια?.Μια μπουρδα με 5 απαντησεις.Εμενα μου αρέσει να σε διαβάζω γιατί με γυρίζεις 25 χρόνια πισω :2funny:διαβάζοντας σε νομίζω ότι γύρισα στις αρχές της δεκαετίας του '90.Ξεχασες να πεις ότι γουστάρουν του μποντιμπιλνταράδες  :2funny::2funny: και τους μαυροδερούς γιατί στο βορρά είναι λευκοί .Αυτές της βλακείες γράφεται και δίνεται λάθος πληροφορίες στον κόσμο.Οι γκομενες εδω γουστάρουν αυτό το στυλ άνδρα το έτος 2018 του πετυχημένου νεογιάπη με το αμάξι του το ντύσιμο του το ωραίο στυλ ευγενικός ,πετυχημενος κλπ. Κωλοφατσες,μαυριδεροί,γομάρια κλπ. ή βρισκουν ότι δεν βρήκαν τέτοιους άνδρες ή καθόλου.Παντος με της γκομενες των Ελλήνων που έχουν έρθει μονο γελάω ή ειναι τελειωμενες πρωην μπαροβιες ή τιποτα χάλια  :2funny:.
Σε δημοτικότητα είναι το νούμερο 107. Δηλαδή από τα πρώτα σάιτ στην Ρωσία.Δες το και στο Αλεξά να καταλαβεις 
Αυτά που ποστάρω δεν τα λέω εγώ αλλά οι ρωσίδες.Aυτά που γράφεις εσύ είναι η Ρωσία όπως ήθελες εσύ να είναι και απέχει αρκετά από την πραγματικότητα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εσυ που εχεις να πας απο το 1991 τα ξερεις καλυτερα ;).Ενα φόρουμ νε 5 απαντήσεις και μας το βάζεις σαν απόδειξη!Εμένα η μόνη γυναίκα στα 26 χρόνια που είναι εδώ που μου είπε ότι θέλει ψηλό άνδρα ήταν μια από τη Μόσχα που μου ερχόταν Αγια Πετρουπολη,είχε λέει έναν επιχειρηματία που κάπνιζε χασίσι πριν και θυμάμαι της έστελνα τα βιντεάκια με τον Πάνο Μιχαλόπουλο που λεγε στη γκόμενά του ελα πάρε μια τζουριτσα θα σ αρέσει  :2funny:.
 Αφού είναι έτσι τότε γιατί ο Πίτσι ξεσκισε όπου πήγε (Ρωσσια,Ουκρανια)?και εγώ το πρόβλεψα με το που τον είδα!Γιατί ο RED που είναι 1.90 δε βγάζει γκόμενά ούτε στον ύπνο του?γιατί αυτός με τη φακλάνα που είναι 1.90 κ αυτός τον κοιτάνε οι γκομενες με ένα βλέμμα απαξιωτικό και εφαγεωκαι ξύλο κιόλας (και αυτο το προβλεψα :2funny:) και τέλος γιατί ο Μ που τον ξέρει και ο φίλος σου ο Σινοχάρας και είναι κ αυτός 1.90 έχει μια και ενώ ψάχνεται δεν μπορεί να βρει αλλη γκομενα?και ένας φίλος μου δικαστής στο επάγγελμα κοντά στο 1.90 κ αυτός και οι Σεκιουριτάδες που κάποιοι απ αυτούς είναι γομαρια από μένα περιμένουν να τους γνωρίσω γκομενες  :2funny:
  Εγώ έχω πολλούς γνωστούς ψηλούς και εκτός απ αυτούς που ανέφερα δεν είδα ποτέ οι γκομενες όπου πήγαμε να ξετρελαθουνε μαζί τους?Όταν ο Πίτσι αποδεδειγμένα έκανε θραύση!και μην ακούσω  :jerking:που λέτε οτι πληρωνε γιατι πιο μιζερος και τσιγγουνης απ αυτον δρν υπαρχει στον κοσμο ακομα και τα ρουχα του χάλια είναι.
  Κανένας δεν πρόβλεψε την ευτυχία του Πίτσι και την αποτυχία του Πιρφόρου (που τον συχαινονταν ακόμα και οι πουτανες) εκτός από μένα!
 
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
!
Μιας και ησουν εκει...τεραστιε Γιγαντα, δεν μας ενημερωνεις για το τι παιζει με Ρωσσοφωνες εκει κατω? Εκτος και τα εχεις γραψει σε αλλο νημα!
To club άλλη μια φορά χτες ήταν απογοήτευση! Γεμάτο Εβραίους και κάτι κοντόχοντρα
δυτικοευρώπια με vans παπούτσια και κοχύλια γύρω απο τον αστράγαλο να τρίβονται σε ότι άραπικη πούτσα υπήρχε! Ανατολική ευρώπη Ο ενώ το νησί βουλιάζει απο τσεχοπολωνία αυτή τη στιγμή...

Πάμε στο Dubai πάλι με τα μάτια ενός φίλου μου ΜΑΓΑΛΟΞΕΝΟΔΟΧΟΥ----> Βρέθηκε εκεί την πρωτοχρονιά πριν 3 χρόνια με την οικογένειά του και το βράδι πήγε στο club του ξενοδοχείου! Εκεί ήταν όλο τραπέζια με άραβες και πάνω στα τραπέζια ανοιγμένες 5-10 σαμπάνιες που η κάθε μια κόστιζε 2.000 δολάρια! Και πρόσεξε!!!!!! Ανοιγμένες και κάθονταν εκεί!! Κανένας δεν τις έπινε , απλά το νουμερο απο μπουκάλια έκανε το εφέ!  Το τραπέζι  μόνο δίπλα του έδωσε 20.000 δολάρια και έφυγε χωρίς να πιει γουλιά! Το μαγαζί είχε διάσπαρτες ξανθούλες ανατολικής προέλευσης αλλά τι να πήγαινε να έλεγε ο δικός μου που κατανάλωσε δυο ψωροποτά των 20 Δολλαρίων! Εκεί μπορεί ο άραβας πιο πριν να της έχει πάρει τσάντα 2.000 Ευρώ για το "Hi, how are you"
Ας σας πει ο φίλος ο Pink Floyd περισσότερα που τα έχει ζήσει! Γι αυτό σας ξαναλέω πως τα 500 που λέει ο αρχηγός τη μέρα είναι μια ΙΔΕΑ! Και μόνο ο Δάσκαλος Ιωσήφ καταλαβαίνει πόσο αυθαίρετη είναι η έννοια της απόκτησης του χρήματος...  Και αυτός μπορεί να σας τα πει καλύτερα...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
To club άλλη μια φορά χτες ήταν απογοήτευση! Γεμάτο Εβραίους και κάτι κοντόχοντρα
δυτικοευρώπια με vans παπούτσια και κοχύλια γύρω απο τον αστράγαλο να τρίβονται σε ότι άραπικη πούτσα υπήρχε! Ανατολική ευρώπη Ο ενώ το νησί βουλιάζει απο τσεχοπολωνία αυτή τη στιγμή...

Πάμε στο Dubai πάλι με τα μάτια ενός φίλου μου ΜΑΓΑΛΟΞΕΝΟΔΟΧΟΥ----> Βρέθηκε εκεί την πρωτοχρονιά πριν 3 χρόνια με την οικογένειά του και το βράδι πήγε στο club του ξενοδοχείου! Εκεί ήταν όλο τραπέζια με άραβες και πάνω στα τραπέζια ανοιγμένες 5-10 σαμπάνιες που η κάθε μια κόστιζε 2.000 δολάρια! Και πρόσεξε!!!!!! Ανοιγμένες και κάθονταν εκεί!! Κανένας δεν τις έπινε , απλά το νουμερο απο μπουκάλια έκανε το εφέ!  Το τραπέζι  μόνο δίπλα του έδωσε 20.000 δολάρια και έφυγε χωρίς να πιει γουλιά! Το μαγαζί είχε διάσπαρτες ξανθούλες ανατολικής προέλευσης αλλά τι να πήγαινε να έλεγε ο δικός μου που κατανάλωσε δυο ψωροποτά των 20 Δολλαρίων! Εκεί μπορεί ο άραβας πιο πριν να της έχει πάρει τσάντα 2.000 Ευρώ για το "Hi, how are you"
Ας σας πει ο φίλος ο Pink Floyd περισσότερα που τα έχει ζήσει! Γι αυτό σας ξαναλέω πως τα 500 που λέει ο αρχηγός τη μέρα είναι μια ΙΔΕΑ! Και μόνο ο Δάσκαλος Ιωσήφ καταλαβαίνει πόσο αυθαίρετη είναι η έννοια της απόκτησης του χρήματος...  Και αυτός μπορεί να σας τα πει καλύτερα...
Για αυτές της χώρες δεν ξέρω το μονο που μπορω να πω ειναι απο γκομενες που εχω δει οτι πανε εκει.Ειναι απο επαρχια ,τελειωμενες εδω.Για Τουρκία που χα παει αρκετες φορες πολλοι εχουν παμτρευτει πιο πολυ Ουκρανες θα ελεγα δεν ειδα ομως καμια ωραια συνηθως το επιπεδο απο της γυναικες των Ελληνων που ερχονται εδω οτι περισευει δηλαδη.
:2funny::2funny:
  Σχετικά με τον Πίτσι υπάρχουν πάνω από 20-30 άτομα παλιά μέλη του σάϊτ που έχουν δει της γυναίκες που έχει φέρει και μπορούν να το επιβεβαιώσουν,και εσυ τον ξέρεις και της έχεις δει και μπορείς να πεις.
  Ο Ιωσήφ μου είπε να γράψω ότι προβλέπει τη μεγάλη επιτυχία του Χάρη στη Βενεζουέλα  :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Εσυ που εχεις να πας απο το 1991 τα ξερεις καλυτερα ;).Ενα φόρουμ νε 5 απαντήσεις και μας το βάζεις σαν απόδειξη!Εμένα η μόνη γυναίκα στα 26 χρόνια που είναι εδώ που μου είπε ότι θέλει ψηλό άνδρα ήταν μια από τη Μόσχα που μου ερχόταν Αγια Πετρουπολη,είχε λέει έναν επιχειρηματία που κάπνιζε χασίσι πριν και θυμάμαι της έστελνα τα βιντεάκια με τον Πάνο Μιχαλόπουλο που λεγε στη γκόμενά του ελα πάρε μια τζουριτσα θα σ αρέσει  :2funny:.
  Αφού είναι έτσι τότε γιατί ο Πίτσι ξεσκισε όπου πήγε (Ρωσσια,Ουκρανια)?και εγώ το πρόβλεψα με το που τον είδα!Γιατί ο RED που είναι 1.90 δε βγάζει γκόμενά ούτε στον ύπνο του?γιατί αυτός με τη φακλάνα που είναι 1.90 κ αυτός τον κοιτάνε οι γκομενες με ένα βλέμμα απαξιωτικό και εφαγεωκαι ξύλο κιόλας (και αυτο το προβλεψα :2funny:) και τέλος γιατί ο Μ που τον ξέρει και ο φίλος σου ο Σινοχάρας και είναι κ αυτός 1.90 έχει μια και ενώ ψάχνεται δεν μπορεί να βρει αλλη γκομενα?και ένας φίλος μου δικαστής στο επάγγελμα κοντά στο 1.90 κ αυτός και οι Σεκιουριτάδες που κάποιοι απ αυτούς είναι γομαρια από μένα περιμένουν να τους γνωρίσω γκομενες  :2funny:
   Εγώ έχω πολλούς γνωστούς ψηλούς και εκτός απ αυτούς που ανέφερα δεν είδα ποτέ οι γκομενες όπου πήγαμε να ξετρελαθουνε μαζί τους?Όταν ο Πίτσι αποδεδειγμένα έκανε θραύση!και μην ακούσω  :jerking:που λέτε οτι πληρωνε γιατι πιο μιζερος και τσιγγουνης απ αυτον δρν υπαρχει στον κοσμο ακομα και τα ρουχα του χάλια είναι.
   Κανένας δεν πρόβλεψε την ευτυχία του Πίτσι και την αποτυχία του Πιρφόρου (που τον συχαινονταν ακόμα και οι πουτανες) εκτός από μένα!
 
Έχει 288 απαντήσεις και όχι 5 όπως λες. Και αν σου φαίνονται λίγες οι απαντήσεις ορίστε ένα παραπλήσιο θέμα με άλλες 229 απαντήσεις.Kάποιος άντρας 1,71 ρωτάει γιατί παίζει τόσο μεγάλο ρόλο το ύψος για αυτές και τρώει κράξιμο. Του λέει μια 1,68 ότι κυκλοφορεί πάντα με δωδεκάποντα τακούνια και θα είναι μπροστά του σαν γίγαντας  :2funny: και τον συμβουλευει να βρει καμία 1,50 - 1,60.  
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Αυτο το στυλ άνδρα θελει το 90% των γυναικών εδώ εμφανισημος ....καλοντυμένος ....γλυκος ....ευγενικος και πανω απ ολα πετυχημενος της κουραδομαγκιες της συχαινοντε γ'αυτο για τον Έλληνα είναι δύσκολο να βρει Ρωσσιδα επιπέδου γιατί είναι εντελώς διαφορετικός απ αυτό που θέλουν.
Οι γκομενες εδω γουστάρουν αυτό το στυλ άνδρα το έτος 2018 του πετυχημένου νεογιάπη με το αμάξι του το ντύσιμο του το ωραίο στυλ ευγενικός ,πετυχημενος κλπ.
Τεραστιες επισημανσεις του Πορνομεταναστοφ!
Ελλειψη σε Γατακια νεας Γενιας
Ξενικη κουλτουρα και μη ανοχη στο κερατο, ελλεηνορωσσιδες
Γλωσσα και Αερας  Διαβατηριου (κωλοφαρδοι βαλκανιοι γερμανοφωνοι κασεραδες)
Κουλτουρα
Απο Πολη σε Πολη

Το μονο που μπορει να μας εχει μεινει ισως ειναι το τελευταιο και η στοχοποιηση σε περιφεριακες πολεις η και σε πολεις προς το νοτο που να εχουν καυκασια χαρακτηριστικα, προσομοιαζοντα στα εν ελλαδι.
Εχουμε τεραστια αναγκη για ενα νεο επικαιρο βιντεο με οδηγιες Πορνομεταναστευσης
, περαν της Μοσχας και Αγ.Πετρουπολις ακομα και για περιοχες που δεν εχεις παει, αλλα εχεις εγκυρη ενημερωση!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εσυ που εχεις να πας απο το 1991 τα ξερεις καλυτερα ;).Ενα φόρουμ νε 5 απαντήσεις και μας το βάζεις σαν απόδειξη!Εμένα η μόνη γυναίκα στα 26 χρόνια που είναι εδώ που μου είπε ότι θέλει ψηλό άνδρα ήταν μια από τη Μόσχα που μου ερχόταν Αγια Πετρουπολη,είχε λέει έναν επιχειρηματία που κάπνιζε χασίσι πριν και θυμάμαι της έστελνα τα βιντεάκια με τον Πάνο Μιχαλόπουλο που λεγε στη γκόμενά του ελα πάρε μια τζουριτσα θα σ αρέσει  :2funny:.
 Αφού είναι έτσι τότε γιατί ο Πίτσι ξεσκισε όπου πήγε (Ρωσσια,Ουκρανια)?και εγώ το πρόβλεψα με το που τον είδα!Γιατί ο RED που είναι 1.90 δε βγάζει γκόμενά ούτε στον ύπνο του?γιατί αυτός με τη φακλάνα που είναι 1.90 κ αυτός τον κοιτάνε οι γκομενες με ένα βλέμμα απαξιωτικό και εφαγεωκαι ξύλο κιόλας (και αυτο το προβλεψα :2funny:) και τέλος γιατί ο Μ που τον ξέρει και ο φίλος σου ο Σινοχάρας και είναι κ αυτός 1.90 έχει μια και ενώ ψάχνεται δεν μπορεί να βρει αλλη γκομενα?και ένας φίλος μου δικαστής στο επάγγελμα κοντά στο 1.90 κ αυτός και οι Σεκιουριτάδες που κάποιοι απ αυτούς είναι γομαρια από μένα περιμένουν να τους γνωρίσω γκομενες  :2funny:
  Εγώ έχω πολλούς γνωστούς ψηλούς και εκτός απ αυτούς που ανέφερα δεν είδα ποτέ οι γκομενες όπου πήγαμε να ξετρελαθουνε μαζί τους?Όταν ο Πίτσι αποδεδειγμένα έκανε θραύση!και μην ακούσω  :jerking:που λέτε οτι πληρωνε γιατι πιο μιζερος και τσιγγουνης απ αυτον δρν υπαρχει στον κοσμο ακομα και τα ρουχα του χάλια είναι.
  Κανένας δεν πρόβλεψε την ευτυχία του Πίτσι και την αποτυχία του Πιρφόρου (που τον συχαινονταν ακόμα και οι πουτανες) εκτός από μένα!
 
Έπεσα τυχαία ψάχνοντας λίγο για Α.Πετρούπολη  σε αυτό το Βίντεο στο Youtube!!! :new_shocked: TI ASXHMIA EINAI AYTH!!!!! :headbang:
Χορευουν 2 λεπτά στο πιο κεντρικό δρόμο και δεν γυρίζει ΚΑΝΕΝΑΣ να τους κοιτάξει! Πιο πολύ ενοχλούν τον κόσμο!
Αυτοί είναι που λες πως έφαγαν ξύλο?
Όσο για τις Ντέβουσκες του βίντεο  :vomit: ούτε Αραβότουρκος δεν θα τις κοίταζε...

 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
To club άλλη μια φορά χτες ήταν απογοήτευση!.. Ανατολική ευρώπη Ο ενώ το νησί βουλιάζει απο τσεχοπολωνία αυτή τη στιγμή... Πάμε στο Dubai... Γι αυτό σας ξαναλέω πως τα 500 που λέει ο αρχηγός τη μέρα είναι μια ΙΔΕΑ! Και μόνο ο Δάσκαλος Ιωσήφ καταλαβαίνει πόσο αυθαίρετη είναι η έννοια της απόκτησης του χρήματος...  Και αυτός μπορεί να σας τα πει καλύτερα...
Οταν το Κολοσσαιου της Ροδου εχει αδεια Αρενα, τοτε ο Κμανισμος γινεται μονοδρομος! Εχουν χαλασει πλεον οι τουριστριες, οπως εχει αναφερθει και παλιοτερα, αξιοθεατα και σελφι!
Μυστη, εχω ακουσει και εγω για καταστασεις στα εμιρατα, αλλα εκει το χρημα δεν εχει καμια αξια, αφου φυτρωνει τσαμπα στην ερημο!
Εαν ο Δασκαλος κανει και καποια χρηματοοικονομικη αναλυση, οταν ερθει, θα ηταν ευχης εργον! Να τον ρωτησεις, για να μας Μυσταγωγησει!
Για Τουρκία που χα παει αρκετες φορες πολλοι εχουν παμτρευτει πιο πολυ Ουκρανες θα ελεγα δεν ειδα ομως καμια ωραια συνηθως το επιπεδο απο της γυναικες των Ελληνων που ερχονται εδω οτι περισευει δηλαδη.
... Ο Ιωσήφ μου είπε να γράψω ότι προβλέπει τη μεγάλη επιτυχία του Χάρη στη Βενεζουέλα
Επιτυχια σε τι?
Σε καμακι, σε σπονσορινκ η σε επενδυσεις?
 

Επισκέπτης
Εσυ που εχεις να πας απο το 1991 τα ξερεις καλυτερα ;).Ενα φόρουμ νε 5 απαντήσεις και μας το βάζεις σαν απόδειξη!Εμένα η μόνη γυναίκα στα 26 χρόνια που είναι εδώ που μου είπε ότι θέλει ψηλό άνδρα ήταν μια από τη Μόσχα που μου ερχόταν Αγια Πετρουπολη,είχε λέει έναν επιχειρηματία που κάπνιζε χασίσι πριν και θυμάμαι της έστελνα τα βιντεάκια με τον Πάνο Μιχαλόπουλο που λεγε στη γκόμενά του ελα πάρε μια τζουριτσα θα σ αρέσει  :2funny:.
 Αφού είναι έτσι τότε γιατί ο Πίτσι ξεσκισε όπου πήγε (Ρωσσια,Ουκρανια)?και εγώ το πρόβλεψα με το που τον είδα!Γιατί ο RED που είναι 1.90 δε βγάζει γκόμενά ούτε στον ύπνο του?γιατί αυτός με τη φακλάνα που είναι 1.90 κ αυτός τον κοιτάνε οι γκομενες με ένα βλέμμα απαξιωτικό και εφαγεωκαι ξύλο κιόλας (και αυτο το προβλεψα :2funny:) και τέλος γιατί ο Μ που τον ξέρει και ο φίλος σου ο Σινοχάρας και είναι κ αυτός 1.90 έχει μια και ενώ ψάχνεται δεν μπορεί να βρει αλλη γκομενα?και ένας φίλος μου δικαστής στο επάγγελμα κοντά στο 1.90 κ αυτός και οι Σεκιουριτάδες που κάποιοι απ αυτούς είναι γομαρια από μένα περιμένουν να τους γνωρίσω γκομενες  :2funny:
  Εγώ έχω πολλούς γνωστούς ψηλούς και εκτός απ αυτούς που ανέφερα δεν είδα ποτέ οι γκομενες όπου πήγαμε να ξετρελαθουνε μαζί τους?Όταν ο Πίτσι αποδεδειγμένα έκανε θραύση!και μην ακούσω  :jerking:που λέτε οτι πληρωνε γιατι πιο μιζερος και τσιγγουνης απ αυτον δρν υπαρχει στον κοσμο ακομα και τα ρουχα του χάλια είναι.
  Κανένας δεν πρόβλεψε την ευτυχία του Πίτσι και την αποτυχία του Πιρφόρου (που τον συχαινονταν ακόμα και οι πουτανες) εκτός από μένα!
 
Δημητρη τι παιζει με ξυλο στη Ρωσια; Γιατι επιτιθονται σε τουριστες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom