Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Οταν το Κολοσσαιου της Ροδου εχει αδεια Αρενα, τοτε ο Κμανισμος γινεται μονοδρομος! Εχουν χαλασει πλεον οι τουριστριες, οπως εχει αναφερθει και παλιοτερα, αξιοθεατα και σελφι!
Μυστη, εχω ακουσει και εγω για καταστασεις στα εμιρατα, αλλα εκει το χρημα δεν εχει καμια αξια, αφου φυτρωνει τσαμπα στην ερημο!
Εαν ο Δασκαλος κανει και καποια χρηματοοικονομικη αναλυση, οταν ερθει, θα ηταν ευχης εργον! Να τον ρωτησεις, για να μας Μυσταγωγησει!Επιτυχια σε τι?
Σε καμακι, σε σπονσορινκ η σε επενδυσεις?
πεθανε η επανασταση!παει ο τσε,ο καστρο και ο ουγκο τζαβες!
εγω θα γεμισω τα ραφια στα σουπερμαρκετ της κουβας και της βενεζουελας!
τελος το εμπαργο οι αμερικανοι ειναι φιλοι μας και θελουν το καλο τους χαχαχαχαχ
σαν o.y.kcash θα κανω γερες επενδυσεις και θα αποκτησουν οι ελληνες καλο ονομα ωστε οι κοπελες
να ειναι προθυμες να μεταναστευσουν στην ελλαδα.ισως αρχισω εξαγωγες απο βενεζουελα
ελπιζω ο cool σαν μελοντικος πελατης να εχει κανα φραγγο  για να πουλησουμε το προιον μασ χαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Συντομη Σφηνα.

Με χαρα ειδα αγαπητε Δημητρακης29, οτι εχεις βαλει αρκετα βιντεο στο πορνοεμιγκραντε! Ειδικα να μπει και το ιστορικο μυνημα της επαναστασης απο το ηρωικο Νοβγκοροντ.
Ειδα και το νεο βιντεο που πηγες ως το μεντια μαρκετ, αλλα ειδα το μισο. Δεν εχω δει ακομα το μερος για το καμακι!!!
Συμπερασμα.
Τεραστια τα λογια, τα μεστου περιεχομενου νοηματα, η ΠορνοΙστορια και οι πληροφοριες του Μεγιστου των ΠορνοΜεταναστων. Δινει το φως του Πυρ.φορου!!!


Πλεον πιστευω οτι πρεπει να μας δωσεις τροφη, για οτι μπορει ισως ο μεσος ελληνας να κυνηγησει, δηλ
Α.για τις γκομενες απο επαρχια, καθως και εκτακτες οδηγιες Πορνομεταναστευσης σε επαρχιακες πολεις!
Β.τις ανω των 25-30, θειαδες/ηλικιωμενες καυλουσκες, μιας και οι Ελληνες πλεον δεν εχουν την λαμψη του Ζορμπα και της παραγωγικης Ελλαδας.
Γ. Εαν πιστευεις οτι υπαρχει καποιος Τουριστικος προορισμος που μπορει καποιος να νταραβεριστει με Ρωσσιδες καποιας ποιοτητας. πχ περαν της Ελβετια ας πουμε.

Μερικα ερωτηματα εαν δεν βαριεσαι, να χαλαρωσουμε και λιγο!

1) Για την περιπτωση του Γκλοκ ( γνωστος και ως,η ρολογας η κμανιστης η ροδιτης, αντι-αριστεροστροφος κτλ). Πιστευεις οτι εχει ακομα τα φοντα να χτυπησει Γκομενακια Α ποιοτητας στην χωρα του Ρασπουτιν η θα πρεπει πλεον να γινει Σπονσορας???
2) Σαν μετρ της ψυχολογιας και των σχεσεων, τι θα συνιστουσες στον Χαρρι ( γνωστος και ως ΟΥΚcashς, καυλωμενος, λεων, κυπριος, θρυλικος κυπριος, η και ως ο καληνυχτακιας Τσεπης, με τις κρεμες και τα Αρμανι σωβρακα κτλ). Εκτος απο το να σταματησει Ουκρανια, Τι Εχεις να του προτεινεις? Βλεπω οτι θελει να γινει και αυτος σπονσορας! Αλλαγη στυλιστα? Να πορνομεταναστευσει στην Κολομβια? τι???
3) Παντα ηθελα να σε ρωτησω, αλλα ειναι για αλλο νημα!
Εαν το ιστορικο χεσιμο εγινε στο τερμα της Διδυμου?(λιγοι καταλαβαν τοτε το φιλοσοφικο σου υποβαθρο)
4) Τι προβλεπεις για ΙΡΑΝ και Ρωσσια???

ΧΑΙΡΕ Τιτανιε Προμηθεικε ΠορνοΜεταναστη!
υγ.
Τεραστια πραγματα λεει και ο Χαρης, απο την πλουσια εμπειρια του.
Κατι επαθε αυτο το παιδι απο την ανοιξη, ξελαμπικαρησε? και ο στομας του λαλει Ελληνικα!

υγ.2 Ντουμπαι θελανε να κανουν και την Συρια. Προσεχε γιατι ο κοπρωνυμος εκει διπλα εψαχνε επενδυτας. Καλος και ωραιος τυπος, μην σου πω και προσιτος ο αλ Θ..ι, αγαπαει και το ιονιο. Τους ξεσηκωσαν τα μυαλα, θολωσαν απο το χρημα. Δηλ οπως το λες κραταει εκτος απο την τουρκια ορθια και το πουρτσΑλραμπ! Ομως καλητερα Σιγκαπουρη μυστη μου!

Υστερογραφον Τριτο!
Αφιερωμενο στον Μυστη Γκλοκ, για να χαλαρωσει απο την δουλεια!
κλαιω απο τα γελια μαζι σου εισαι απαιχτος αχαχαχαχ.ουκcash  χαχαχαχαχ
οταν ερθω αθηνα θα βρεθουμε απο κοντα?ο δασκαλος τελικα δεν παει μαδριτη,ακυρο.
οχτωβριο παει κιεβ και θα ειναι εκει τον χειμωνα ολοκληρο.ισως ερθω αθηνα δεκεβριο χωρις τον δασκαλο και απο εκει κιεβ.ελπιζω να ερθεις να παμε για καφε και σουβλακι,ολα κερασμενα απο τον σπονσορα τσεπης χαχαχαχαχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
δημιτρακι εισασται φτηστοι σαν σταγονες νερο με τον νεαρο ρωσο πετυχημενο στο βιντεο χαχαχαχ.
αυτον τον τυπο τον ρωσο πως τον κοντραρεις στα ισια σαν μονιμος κατοικος?
ελπιζω ο τυπος να μην εχει γατουλες που ειναι το κρυφο σου οπλο στο να καμακωνεις τις πετρωχωριατισες χαχαχαχ
Το προσεχές και εσύ :2funny: πόσο μοιάζει με τον Владислав Жуковский ο μήτσος.Για μια στιγμή μπερδεύτηκα και νόμιζα ήταν η φωτογραφία του μήτσου με καινούργιο αυτοκίνητο  :2funny:
Δες το λινκ που ανέβασα ούτε δίδυμοι να είναι τέτοια ομοιότητα  :2funny:
 

Συνημμένα

  • _ENH_cF7Fds.jpg
    _ENH_cF7Fds.jpg
    154,7 KB · Εμφανίσεις: 48

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
ο ανεμοστρομυλος της βενεζουελας και πασης κεντρικης αμερικης... ειμαι βουρα,αιλουρος,ταχυτατος,διυσδειτικος
ασε ρολογα μου θα ημουνα κυργισταν καζακταν τωρα σε 2 εβδομαδες και τελικα οδυσσο παλι καταληγω.(Ops i did it again! Παλι Μαλακια Εκανα!) με κομπο στο στομαχι απο τον φοβο,δεν βρισκω που να μεινω.ωαχνω για κτιριο με φρουρους και τετεια μην την παθουμε παλι...απο την αλλη σκεφτωμε να παω μακρια απο κεντρο σε ασφαλες κτιριο με φρουρους και να μην κατεβω καθολου κεντρο.εχει τα παντα κσταραι εκτος κεντρου οδυσσο αλλα η βολτα στο κεντρο εχει αλλη χαρη. (Πεφτει πολυ ξυλο και γουσταρω τα αιματα)
Ρε Χαρρι Γιατι δεν πας να μεινεις στα κεντρικα του Πραβι σεκτορ? Εαν τους σκασεις/φλασαρεις 500 ευρω την μερα, θα σε εχουν Αρχοντα! Δεν θα σου καθεται ουτε κουνουπι! Καντους μια δωρεα εστω!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
η σωστη απαντηση φιλε νυχτερε για να τελειωνει η ιστορια με το υψος οι γυναικες συμπεριφερωνται αναλογα με το πιος εισαι εσυ.αν εισαι ενας κοντος αξυριστος,απεριποιητος απλα
απο το υψος θα σε κραξουν απο την κορυφη μεχρι τα νυχια χαχαχα.
εχω φιλο στο υψος μου και τον κραζω και τι μπουλινκ του κανω και σπαμε απο τα γελια δεν λεγετε.
μαι μου ολες οι γνωστες γελακια και παρακαλανε για βολτα συν μια ουκρανιδα που γουσταρει και
αυτη παντα λεει οι κυπριες μονο να με πληρωνουν πρεπει για να βγαινω μαζι τους χαχαχα.
τον φιλο αυτο καμια δεν υπολογιζει και τον βλεπουν σαν ασχημο,κακοντυμενο νανο!
οι ιδιες που αποθεωνουν εμενα και λενε τα καλυτερα.για μερικες παιζει ρολο το υψος οπως μου ειπε και φιλη 55 ετων που εχει αντρα διμετρο.σε αυτες τις ηλικιες τις παλαιοτερες ειχαν θεμα με τους κοντους κατι που βλεπω σημερα δεν πολυ ισχυει.στον φιλο μου τον κοντο που κραζω συνεχεια καμακωνει ρωσιδες
σε ενα κλαμπ που πανε αυτες και τρωει χυλοπιτες.του ειπα εμφανισιακα και αξυριστος σε περνανε καυκασιο.αν ξυριστεις θα σε περνανε κλεφτορουμανο.οταν  ξυριστηκε μια γκομενα του μιλησε ρουμανικα!
ε ρε τι μπουλινκ εφαγε χαχαχαχ και αυτος με λεει κοντε και μου βγαζει ανεκδοτα.
στην μονη χωρα που ειδα κολημα με ψηλους ισως ειναι η σερβια που ειναι ψηλες καμια σχεση με τα ουκρανικα και ρωσικα μωρακια που ειναι κοντουλες οι περισοτερες.αν δεις που εγραψα ομως για σερβια
ειπα εμφανισιακα οι σερβοι 4 φορες πηγα δεν μου λενε τιποτα!οι βοσνιοι ππιο ξανθοι και οι σερβοι ψηλοι και μελαχρινοι.ειπα μαλιστα οι ουκρανοι ειναι καλυτεροι εμφανισιακα απο τους σερβους και πιο καλοντυμενοι.οραιους σερβους τοσα χρονια να ειδα 4-5 και ολοι εμοιαζαν ιδια φατσα!ιδιο καλουπι!μειονεκτιμα το υψος για σερβια αλλα για μενα οπου παω δεν το θεωρω μοιονεκτιμα σε αυτες που θα κυνηγησω
Βλέπω ο δάσκαλος σε καθοδηγει να γράφεις,πολύ καλό.Πάντος όλα είναι όπως τα γράφεις.Θα συμπληρώσω ότι και στη Μολδαβία μπορεί να δώσουν σημασία στο ύψος.Ισως γ'αυτο αυτοι τα γράψαν αυτα,εχοντας παει Μολδαβία ισως νομισαν οτι και Ρωσσία είναι το ίδιο.

δημιτρακι εισασται φτηστοι σαν σταγονες νερο με τον νεαρο ρωσο πετυχημενο στο βιντεο χαχαχαχ.
αυτον τον τυπο τον ρωσο πως τον κοντραρεις στα ισια σαν μονιμος κατοικος?
ελπιζω ο τυπος να μην εχει γατουλες που ειναι το κρυφο σου οπλο στο να καμακωνεις τις πετρωχωριατισες χαχαχαχ
Δυστηχως το στυλ μου είναι λιγακι διαφορετικό,με το στυλ του όποια γκομενα θελει την έχει,οι μονες που μπορει να χάσει είναι οι ανώμαλες γκόμενες που γουστάρουν ανώμαλα γαμήσια,γ'αυτες μπορει ενας τετοιος να ειναι βαρετός.Δυστηχώς όμως αυτες οι γκομενες ειναι παρα πολυ λιγες!
  Αυτουνού το στυλ δεν εχει καμια σχεση με το τνυσιμο,το στυλ και την κουραδομαγκια των Ελλήνων :2funny:
 
Μηπως μπερδευουν τις Ρωσιδες με τις Ουκρανεζες; Στην Ελλαδα οι Ουκρανεζες παντρευονται Πακιστανους και Αλβανους (που τους ριχνουν κ ενα κεφαλι υψος)
έχω πει τη διαφορα Ουκρανών από Ρωσσίδες απλος αυτοί που δεν εχουν καθολου γνωσεις και δεν εχουν πάει πουθενα και η μονη τους επικοινωνία είναι με της τελειωμένες του Tinder νομιζουν ότι όλες είναι ίδιες.Οι Ουκρανές όντως είναι πολυ συχαμερες τα εχω δει κ εγω αυτά που λες.Αυτοι οι γελοιοι που γραφουνε εδω μέσα είναι πολυ δυσκολο να ερθουν εδώ αν και τωρα με την κριση ουτε Ουκρανια τους φτανουν τα λεφτα για να  πάνε :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Δυστηχως το στυλ μου είναι λιγακι διαφορετικό,με το στυλ του όποια γκομενα θελει την έχει

Nαι,λιγάκι.. :2funny: :2funny: :2funny:

U7VH00P.jpg


qdfsuuc.jpg



Nα πας στη Βίκυ Χατζηβασιλείου να του στείλεις πακέτο,ίσως είναι ο χαμένος δίδυμος αδερφός σου  :2funny: :2funny: :2funny:

  έχω πει τη διαφορα Ουκρανών από Ρωσσίδες απλος αυτοί που δεν εχουν καθολου γνωσεις και δεν εχουν πάει πουθενα και η μονη τους επικοινωνία είναι με της τελειωμένες του Tinder νομιζουν ότι όλες είναι ίδιες.

Ποιά νορμάλ γκόμενα στο Tinder, θα πάρει σοβαρά κάποιον που κρύβει την πραγματική του ηλικία και γράφει 113 ετών;
Δε θα σου πω καν για το ηδονικό σου βλέμμα στο φακό,που ακόμη και κωλοπετσωμένες πουτάνες θα χέζονταν να σε συναντήσουν..



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Nαι,λιγάκι.. :2funny: :2funny: :2funny:

U7VH00P.jpg


qdfsuuc.jpg



Nα πας στη Βίκυ Χατζηβασιλείου να του στείλεις πακέτο,ίσως είναι ο χαμένος δίδυμος αδερφός σου  :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιά νορμάλ γκόμενα στο Tinder, θα πάρει σοβαρά κάποιον που κρύβει την πραγματική του ηλικία και γράφει 113 ετών;
Δε θα σου πω καν για το ηδονικό σου βλέμμα στο φακό,που ακόμη και κωλοπετσωμένες πουτάνες θα χέζονταν να σε συναντήσουν..
Εγώ μπορώ να βάλω κανένα κουστούμι,έχω και αμάξι και σπίτια και μπορώ να ανοίξω και το google να δει ότι είμαι διάσημος.Εσύ τι θα της πεις?Οτι θα την πάρεις στην Ελλάδα? :2funny:Αν ειδικά πας έτσι ντυμένος θα  :2funny:μαζί σου :2funny:.Το Tinder το έχω γιά πλάκα με το που γράψεις σε γκόμενα σου λέει έλα να βγουμε ας εχεις δει 2-3 φώτο αν της πεις έλα στο vkontakte ή στο Facebook σταματάει ο διάλογος....συνήθως έρχεται μία που οι φωτογραφίες της είναι πολύ καλυτεχνικές και αν έχει σπυράκια τίγκα στην πούδρα!Λεφτά δεν σου τρώνε αλλά είναι εντελώς απογοητευμένες :2funny:.Μήπως είσαι κλώνος του Red?γιατί κ αυτός της ίδιες  :jerking:έγραφε :2funny: τώρα αν τα πιστεύε αυτά που έγραφε δεν το ξέρω.Πάντος αν πιστευεται αυτά που γράφεται εχετε μεσάνυχτα :2funny:
Для предъявления по месту требования... :coffee:


Το κόμπλεξ το έχεις εσύ που τρέμεις μην πάνε και βάλουν κάμια φώτο σου και κάνα βιντεάκι με σένα  :2funny: γελάει ο κόσμος με τα χάλια σου  :2funny: :2funny: :2funny:Σε είχα δει πρόσφατα σε ένα βίντεο με τα 5 πιό άσχημα τέρατα του κόσμου! :2funny:Αυτό μόνο στην Ελλάδα γίνεται αντί να γελάνε μαζί σου και να ντρέπεσαι να βγεις από το σπιτι σου  :2funny:σε δέχονται.Ρωσσία θα σε κοιτάγαν με ένα βλέμμα όλο λύπιση και θα συχαίνονταν να σε αγγίξουν.Μετά μου λέτε γιατί έχει καταστραφεί η Ελλάδα! :headbang:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Εγώ μπορώ να βάλω κανένα κουστούμι,έχω και αμάξι και σπίτια και μπορώ να ανοίξω και το google να δει ότι είμαι διάσημος.Εσύ τι θα της πεις?Οτι θα την πάρεις στην Ελλάδα? :2funny:

Όντως θα δει πως είσαι διάσημος κλόουν και ότι η Αννίτα Πάνια ρωτάει και ανησυχεί πως της ξέφυγες..

Δεν μένω Ελλάδα,αλλά εσύ γιατί βρίζεις τους Έλληνες που έρχονται για δουλειά;
Εσύ τι επαγγέλεσαι;
Διαδικτυακός κλόουν που ζει από γονικές παροχές;

Έχεις πει ποτέ ΜΙΑ καλή κουβέντα για κάποιο μέλος;
Έχεις βοηθήσει έστω και ΜΙΑ φορά κάποιον ρε wannabe moderator;
10 χρόνια σε διαβάζω εδώ μέσα,μόνο χολή και κόμπλεξ..

Στο Tinder γιατί δε βάζεις την ηλικία σου ρε Ζωζώ Σαπουντζάκη;

Εγώ μπορώ να βάλω κανένα κουστούμι

Άμα βάλεις κοστούμι,βάλε κόκκινο.
Με το 1.70 σου και την κοιλούμπα,μπορείς να δείξεις στους Ρώσους πως είναι οι ελληνικές γεμιστές ντομάτες φούρνου.

Υ.Γ.Δεν είμαστε όλοι DR.LOVE εδώ μέσα,να μασήσουμε από τις παπαριές του κάθε κλόουν :uzi:








 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Άσε δε που και η γονεϊκή υπεριφάνεια για τα "επιτεύγματα" ενός τέτοιου λεβέντη, δεν μπορεί παρά να είναι
μόνον "λίγο διαφορετική", σε σχέση με του Владислав Жуковский....  :grin:
Με τον ίδιο τρόπο θα καμαρώνουν, μόνο που η κλίση του στόματος θα έχει κι αυτή μια... μικρή διαφορά:  :( και  :)


 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Παρακαλείται ο θρασύδειλος κλακαδόρος του λοβοτομημένου
που μου στέλνει απειλητικά πμς, να βγεί εδώ μπροστά να τα πούμε όμορφα κι ωραία.



ΥΓ. Καλά ρε, τόσο χέστης είσαι που μου κάνεις και like;  :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ας ρίξω και ένα on topic, ανάμεσα στα τόσα άλλα... :rolleyes:

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Παρακαλείται ο θρασύδειλος κλακαδόρος του λοβοτομημένου
που μου στέλνει απειλητικά πμς, να βγεί εδώ μπροστά να τα πούμε όμορφα κι ωραία.



ΥΓ. Καλά ρε, τόσο χέστης είσαι που μου κάνεις και like;  :grin:
Πάλι σε απειλούνε? :jerking: :2funny:να σου πάρουν και λεφτά απ'αυτά που δεν έχεις? :2funny:Γελάω με την ιστορία που σκαρφίστηκες ότι και καλά έφερνες γυναίκες από Ουκρανία γιά τα κωλόμπαρα :jerking: :2funny:και ότι δεν μπορείς να πας Ουκρανία γιατί σε κατάγγειλαν :jerking: :2funny:.Αυτά πρέπει να ήταν της φαντασίας σου  :2funny:γιατί δεν υπάρχει καμιά δικογραφία.Ουτε και στην Ουκρανία βρήκα κάτι?Απλός είσαι κατάκοιτος και γ'αυτό δεν πας πουθενά και σκαρφίστηκες όλη αυτή την ιστορία.Ενας από τους λόγους που καταστράφηκε η Ελλάδα είναι αυτός ότι έναν σαν εσένα θα έπρεπε να τον είχαν πάρει με της λεμονόκουπες  :2funny:Οταν αυτό το σά'ι'τ αντι να εχει υγιεις ανθρώπους έχει αναπήρους και βρωμιαρηδες σαν τον Πάνο που γράφει ότι  :knockinb:200 γυναίκες  :jerking: :2funny:ο ΔΡ ψεύτης που το πιθανότερο είναι να μην  :knockinb: τίποτα στην Βαρσοβία μας κάνει αναλύσεις :jerking: :2funny: φυσικό είναι να έχει χαμηλό επίπεδο
Όντως θα δει πως είσαι διάσημος κλόουν και ότι η Αννίτα Πάνια ρωτάει και ανησυχεί πως της ξέφυγες..

Δεν μένω Ελλάδα,αλλά εσύ γιατί βρίζεις τους Έλληνες που έρχονται για δουλειά;
Εσύ τι επαγγέλεσαι;
Διαδικτυακός κλόουν που ζει από γονικές παροχές;

Έχεις πει ποτέ ΜΙΑ καλή κουβέντα για κάποιο μέλος;
Έχεις βοηθήσει έστω και ΜΙΑ φορά κάποιον ρε wannabe moderator;
10 χρόνια σε διαβάζω εδώ μέσα,μόνο χολή και κόμπλεξ..

Στο Tinder γιατί δε βάζεις την ηλικία σου ρε Ζωζώ Σαπουντζάκη;

Άμα βάλεις κοστούμι,βάλε κόκκινο.
Με το 1.70 σου και την κοιλούμπα,μπορείς να δείξεις στους Ρώσους πως είναι οι ελληνικές γεμιστές ντομάτες φούρνου.

Υ.Γ.Δεν είμαστε όλοι DR.LOVE εδώ μέσα,να μασήσουμε από τις παπαριές του κάθε κλόουν :uzi:
Πάντος δεν είμαι το κλωτσοσκούφι των Γερμανών,Ελβετών ή ότι οποιονδήποτε άλλων.Κοντεύω 45 και βγάζω 18χρονα και με γνωρίζουν με της μανάδες τους σας τα δειχνω και φωτογραφία!Οσο γιά τους γονείς μου έχω πει και το ξαναλέω ότι είναι καθάρματα και μου εχουν δημιουργησει πάρα πολλά προβλήματα στη ζωή μου.Ολα τα έχω εκτος απο γονείς.
  Εγώ δεν είμαι φιδέμπορας σαν εσένα που μας γράφεις ιστορίες γιά αγρίους.Οι Ελληνες που έρχονται εδω ειναι τελειωμένοι εχω γραψει για τα χάλια τους :2funny:τώρα αν εσυ εισαι του επιπέδου τους θα πεις ότι είναι νορμάλ.Οταν κάποιος είναι γιά γέλια φυσικό είναι να τον κράζω  :2funny: :2funny: :2funny:Σχετικά με τη Ρωσσία έχετε μεσάνυκτα και παρόλαυτα πάτε να δώσετε συμβουλες :jerking: :2funny:Το πιο γελοιο που εχω ακουσει είναι ότι οι Ρωσσοι τρελένοντε για Ελληνικη κουζίνα και Ελληνική μουσική :jerking: :2funny:στο βιντεο που εβαλε ο ρολλογας φενεται πως ή περνάνε αδιάφορα ή ενοχλειμένοι!Οταν το Ελληνικό εβαζε δυνατά τη μουσική ο κόσμος πέρναγε και έκλεινε τ αυτιά του.Βέβαια στη φαντασία σας δεν ειναι έτσι.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πάντος δεν είμαι το κλωτσοσκούφι των Γερμανών,Ελβετών ή ότι οποιονδήποτε άλλων.

Είσαι της Σάσας Μπάστα και των πλούσιων γαμιάδων της

Κοντεύω 45 και βγάζω 18χρονα και με γνωρίζουν με της μανάδες τους σας τα δειχνω και φωτογραφία!

Όταν λες "βγάζω 18χρονα" τι εννοείς ακριβώς;
Τα βγάζω από την ανέχεια πληρώνοντάς τα; :2funny:

Άσε θα σου πω εγώ,αφού ούτε καν αυτό έκανες,μιας και όταν ο Midas σου είπε να μας ανεβάσεις καμιά πιο prive φωτό από τα 18χρονα,σφύριξες κλέφτικα..

Τα 18χρονα λοιπόν,είναι απλά δύο κοριτσάκια που τους έδειξες τα βίντεο σου και είπαν να βγουν φωτό μαζί σου και να σε γνωρίσουν στη μάνα τους.
Δηλαδή ακριβώς ότι θα έκανε π.χ.ένα 18χρονο στην Ελλάδα,άμα πετύχαινε στο δρόμο την Ελένη Λουκά ή άλλους σελέμπριτις της κλάσης σου.

Λοιπόν,κοίτα πόσο σίγουρος είμαι ότι είσαι ΠΑΠΑΤΖΗΣ.
Postαρε μέχρι το βράδυ,οποιαδήποτε φωτό με τα δύο αυτά κοριτσάκια,όχι γυμνά στο κρεβάτι σου,αλλά απλά στον ίδιο κλειστό χώρο μαζί σου και δε θα ξαναγράψω ποτέ στο bou.

Άντε σελέμπριτι γαμήκο 18χρονων,περιμένω..

Οσο γιά τους γονείς μου έχω πει και το ξαναλέω ότι είναι καθάρματα και μου εχουν δημιουργησει πάρα πολλά προβλήματα στη ζωή μου.

Μάλιστα..
Δηλαδή γουστάρεις μόνο την πάρτη σου και τις γάτες σου,όπως κάτι γεροντοκόρες φεμινίστριες που έχουν καμιά 5-10 γάτες στο σπίτι τους και τους φταίνε όλο οι άλλοι.

Το πιο γελοιο που εχω ακουσει είναι ότι οι Ρωσσοι τρελένοντε για Ελληνικη κουζίνα και Ελληνική μουσική

Ποιος το έγραψε αυτό και πότε;
Ή το άλλο, ότι οι Ρωσίδες γουστάρουν μαύρους;

Πες μας,ποιο μέλος έγραψε εδώ μέσα ότι οι Ρωσίδες γουστάρουν μαύρους.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Είσαι της Σάσας Μπάστα και των πλούσιων γαμιάδων της

Όταν λες "βγάζω 18χρονα" τι εννοείς ακριβώς;
Τα βγάζω από την ανέχεια πληρώνοντάς τα; :2funny:

Άσε θα σου πω εγώ,αφού ούτε καν αυτό έκανες,μιας και όταν ο Midas σου είπε να μας ανεβάσεις καμιά πιο prive φωτό από τα 18χρονα,σφύριξες κλέφτικα..

Τα 18χρονα λοιπόν,είναι απλά δύο κοριτσάκια που τους έδειξες τα βίντεο σου και είπαν να βγουν φωτό μαζί σου και να σε γνωρίσουν στη μάνα τους.
Δηλαδή ακριβώς ότι θα έκανε π.χ.ένα 18χρονο στην Ελλάδα,άμα πετύχαινε στο δρόμο την Ελένη Λουκά ή άλλους σελέμπριτις της κλάσης σου.

Λοιπόν,κοίτα πόσο σίγουρος είμαι ότι είσαι ΠΑΠΑΤΖΗΣ.
Postαρε μέχρι το βράδυ,οποιαδήποτε φωτό με τα δύο αυτά κοριτσάκια,όχι γυμνά στο κρεβάτι σου,αλλά απλά στον ίδιο κλειστό χώρο μαζί σου και δε θα ξαναγράψω ποτέ στο bou.

Άντε σελέμπριτι γαμήκο 18χρονων,περιμένω..

Μάλιστα..
Δηλαδή γουστάρεις μόνο την πάρτη σου και τις γάτες σου,όπως κάτι γεροντοκόρες φεμινίστριες που έχουν καμιά 5-10 γάτες στο σπίτι τους και τους φταίνε όλο οι άλλοι.


Ποιος το έγραψε αυτό και πότε;
Ή το άλλο, ότι οι Ρωσίδες γουστάρουν μαύρους;

Πες μας,ποιο μέλος έγραψε εδώ μέσα ότι οι Ρωσίδες γουστάρουν μαύρους.
Ξέχασες κάτι ότι με αυτά έχω πολλές φώτο βάλει.Εχω σκεφτεί να παίξουν και σε βιντεάκι  :2funny:Τώρα γράφω μαζί τους.Τους είπα ότι έφυγα γιατί δεν μπορούσα να τα συναντήσω είχα άλλες συναντήσεις.Σε είχα γιά πιό έξυπνο  :jerking:Μήπως πληρώνω και της μανάδες τους :jerking: :2funny:.Ο μπαμπάς του γατιού έχει Suzuki Grand Vitara τι νομίζεις ότι είναι εδώ?Μολδαβία? :2funny:να τους δώσω τι?Επειδή εσείς είσαστε γιά κλάμματα πρέπει να είμαι κ εγώ σαν κ εσάς? :2funny:Αν στην επόμενη συνάντηση δηλαδή τα βγάλω φώτο σπίτι μου?τι θα γράφεται ότι τους ειπα ελάτε σπίτι μου να σας βγάλω φώτο?ή μήπως τα πλήρωσα γιά να έρθουν σπίτι μου?Δεν πολυγουστάρω να βγάζω φώτο είχα βγάλει αρκετές γκόμενες φώτο όταν μου λέγατε  :jerking: :2funny:.
  Οσο γιά το Μίδα υποψιάζομαι ότι είσαι εσύ,αν δεν είσαι πες του να σου στείλει το βιντεάκι που του έστειλα ,αυτόν με τη φακλάνα  :2funny:είναι 190 και μάγκας και το αποτέλεσμα είναι τραγικό μόνο ξύλο άρπαξε  :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ξέχασες κάτι ότι με αυτά έχω πολλές φώτο βάλει.Εχω σκεφτεί να παίξουν και σε βιντεάκι  :2funny:Τώρα γράφω μαζί τους.Τους είπα ότι έφυγα γιατί δεν μπορούσα να τα συναντήσω είχα άλλες συναντήσεις...αι εσύ,αν δεν είσαι πες του να σου στείλει το βιντεάκι που του έστειλα ,αυτόν με τη φακλάνα  :2funny:είναι 190 και μάγκας και το αποτέλεσμα είναι τραγικό μόνο ξύλο άρπαξε  :2funny:

Mπλα...μπλα....μπλα...
Είσαι απλά ένας σελέμπριτι γραφικός κλόουν, που δύο 18χρονα έβγαλαν φωτό μαζί σου ενώ εσύ μας είπες ότι τα έβγαλες γκόμενες.

Είσαι η Ελένη Λουκά της Αγίας Πετρούπολης .&-
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Mπλα...μπλα....μπλα...
Είσαι απλά ένας σελέμπριτι γραφικός κλόουν, που δύο 18χρονα έβγαλαν φωτό μαζί σου ενώ εσύ μας είπες ότι τα έβγαλες γκόμενες.

Είσαι η Ελένη Λουκά της Αγίας Πετρούπολης .&-
Να πάρε κ'άλλες φώτο της από άλλες συνάντησεις και στ'άμάξι μου.Βγάλτε ότι συμπεράσματα θέλετε.
    Επειδή εσύ είσαι κακομοίρης  και τελειωμένος πρέπει να είναι όλοι σαν εσένα?
  Μια φορά της είχα δείξει φώτο το σκυλοχαρα όταν έτρωγε γιά πλάκα και πήγε να ξεράσει  :2funny:σε όποια τον έδειξα λες και έδειχνα  :shit:έκαναν :2funny: :2funny: :2funny: :vomit:.
 

Συνημμένα

  • a1.jpg
    a1.jpg
    49,2 KB · Εμφανίσεις: 23
  • A2.jpg
    A2.jpg
    44,3 KB · Εμφανίσεις: 26
  • A3.jpg
    A3.jpg
    49,1 KB · Εμφανίσεις: 27

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Για να κανω λιγο και τον δικηγορο του Διαβολου!
Πριν καταντησουμε το νημα εδω, νεο νομο του Πικερ!!!
Ο Πορνομεταναστης ειναι ενας Σταρ και εχει το ακαταλογιστο, αλλα εχει και καποιες κουραστικες εμονες γιατι... ετσι ειναι οι Σταρ!
Πιστευετε οτι θα βρειτε ακρη μαζι του? Νιετ!
Είσαι της Σάσας Μπάστα και των πλούσιων γαμιάδων της
........... Λοιπόν,κοίτα πόσο σίγουρος είμαι ότι είσαι ΠΑΠΑΤΖΗΣ.Postαρε μέχρι το βράδυ,οποιαδήποτε φωτό με τα δύο αυτά κοριτσάκια,όχι γυμνά στο κρεβάτι σου,αλλά απλά στον ίδιο κλειστό χώρο μαζί σου και δε θα ξαναγράψω ποτέ στο bou...
Μυστη μου γιατι εισαι εγωιστης? Εμας δεν μας σκεφτεσαι? Τι θα γινουμε χωρις Βαλακανιο Μαχητη? Γραψε τουλαχιστον με αλλο μη-βαλκανικο νικ!
Τωρα αυτα που λες για την Σασα Μπαστα, τι ωφελουν πλεον, και ΑΝ αμαρτησε μια φορα ο Πορνομεταναστης με την Μπουρζουαζια? Ηθελες να ηταν με την Νομενκλατουρα?
Μην ξεχνας ομως το ιστορικο χεσιμο στην Φυλης, που εγραψε ιστορια! Ουτως η αλλως ο Πορνομεταναστης θα γινονταν Σταρ, δεν θα ειχε αναγκη κανεναν! Υπηρξε πρωτοπορος σε δυσκολες εποχες, δες τωρα ποσα βλογκ και ψωνια μας προβαλουν.
Σκεψου οτι εκανε μια πορεια σαν τον Μαο Τσε Τουνγκ, απο τα κατω!
Ξεκινησε περιφεριακα, απο τα υπογεια του Μεταξουργειου, οταν αυτο ειχε παρει την κατω βολτα, στα μεσα του 2000, και εκανε την μεγαλη πορεια προς το Πεκινο! Δηλ Φυλης, Νοβγκοροντ, μεσα στα χιονια και μετα στα σ.αλωνια της Αθηνας!

Σιγουρα εαν πηγαινε τωρα στην Αμερικη, θα του εσκαγαν πολλα χρηματα για να τον ακουνε σε σεμιναρια, οπως τα σκανε σε Γκαπ, Κλιντον και Τονι(μπ)Κλαιρ.
Όντως θα δει πως είσαι διάσημος κλόουν και ότι η Αννίτα Πάνια ρωτάει και ανησυχεί πως της ξέφυγες..
Το σωστο ερωτημα ειναι... Πως ξεφυγε ως τωρα η Αννιτα Πανια και η Τατιανα απο τον ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗ!!!
Γιατι αμα παει εκει θα τα δουν ολα! Δεν ειναι ουτε ΑγκαπηΟνλι ουτε ΔρΤιλακ, θα τις φυτιλιαζε!
Τωρα που το σκεφτομαι εαν ανοιγε το στομα για αυτους Λουγκρες που του κατεβασαν τα βιντεο...θα του απαγορευαν την εισοδο στην ΕΕ!!!
υγ.
Τιντερομυστη, εδωσε πασα με το ελβετικο διαβατηριο.
Δεν κανεις κανα πειραμα σαν γερμανοφωνος ελβετος?
υγ.2
Τι γατακια ειναι αυτα!MIAOYYY....τι υψος εχει?
Viva el grande Hasem Koser Illuminato Pornometanastof emigrande!
υγ.3
Πραγματικη Μυσταγωγικη Μεθεξιολογια ο πολιτισμενος διαλογος σας!
υγ.4
Δημητρακης29 πρεπει να σβησεις τα προσωπα!!! Οποιοι ειδαμε ειδαμε!
Καποιος να κανει αναφορα για τον Πορνομεταναστη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom