Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Είμαστε πολύ τυχεροί που έχουμε έναν ανθρωπο ευγενικό με θετική διάθεση, mindreader στο σαη και έναν kman2, έναν ΒΠ με την εμπειρία τους σε Πολωνία, Γερμανία και Τσεχία, όταν οι δύο τελευταίοι βέβαια δεν αρχίζουν τα εγωιστικά παραληρηματα τους.
Επίσης έναν dity7, τασος3, popov κι άλλα μέλη που έχουν οργώσει τα ανατολικά μπλοκ.
Σεμινάρια πρέπει να κάνουν οι παραπάνω στους άνδρες για την προσέγγιση και το φλερτ ανεξαρτητου εμφάνισης.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αγαπητοί φίλοι! Θα συμφωνήσω με όλους και βλέπω πως γράφονται πολύ ενδιαφέροντα θέματα! Αναμένω και σφήνα Kolbe!

Από τη πλευρά μου να συμπληρώσω πως όσοι μιλάτε για κρίση δεν είδατε ακόμα τίποτα! 8 χρόνια τώρα ήταν μόνο για ζέσταμα!
The game has just started!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Για να προσθέσω κάτι στη κουβέντα !!

Η παραπάνω συμπεριφορά των Ελληνίδων αναφέρεται στην συμπεριφορά τους ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ !!

Γιατί στο εξωτερικό ..... Ααααα εκεί είναι αλλιώς !!!

Σε πάρα πολλές περιπτώσεις έχει τύχει να ''πέσω΄΄ σε τουρίστριες Ελληνίδες στο εξωτερικό.

Και εκεί το έργο αλλάζει  :grin: :grin: :grin: Μάλλον αντιστρέφεται !!!

Ενα απλό παράδειγμα. Ετυχε κάποτε στο Ντάλας στο μπάρ ενός ξενοδοχείου που έμενα προσωρινά να δω 3 καλοβαλμένες Ελληνίδες τουρίστριες. Δεν τους μίλησα απλά χάζευα.  Τις πήρε μισή ομάδα ράγκμπυ που επίσης έμενε για αγώνα στο ξενοδοχείο.

Ολες οι γυναίκες ανεξαρτήτως εθνικότητας θα ξεσαλώσουν λίγο στις διακοπές τους μακριά απο ''αδιάκριτα'' μάτια γνωστών.

Ομως πολλές δικές μας σπάνε τα κοντέρ !! Και αυτό δείχνει κάτι για το ψυχισμό τους.

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τουρκαλες ειναι μαζι με Αμερικανιδες και Πολωνεζες για τον Ελληνα οι πιο ευκολες γυναικες

Για ποιους Έλληνες είναι εύκολες;

Άμα ρωτήσεις όλους τους Έλληνες έναν έναν,πόσοι δηλαδή θα έχουν γαμήσει Αμερικανίδα,Πολωνέζα και Τουρκάλα;Ζήτημα να είναι 1%
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Για να προσθέσω κάτι στη κουβέντα !!

Η παραπάνω συμπεριφορά των Ελληνίδων αναφέρεται στην συμπεριφορά τους ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ !!

Γιατί στο εξωτερικό ..... Ααααα εκεί είναι αλλιώς !!!

Σε πάρα πολλές περιπτώσεις έχει τύχει να ''πέσω΄΄ σε τουρίστριες Ελληνίδες στο εξωτερικό.

Και εκεί το έργο αλλάζει  :grin: :grin: :grin: Μάλλον αντιστρέφεται !!!

Ενα απλό παράδειγμα. Ετυχε κάποτε στο Ντάλας στο μπάρ ενός ξενοδοχείου που έμενα προσωρινά να δω 3 καλοβαλμένες Ελληνίδες τουρίστριες. Δεν τους μίλησα απλά χάζευα.  Τις πήρε μισή ομάδα ράγκμπυ που επίσης έμενε για αγώνα στο ξενοδοχείο.

Ολες οι γυναίκες ανεξαρτήτως εθνικότητας θα ξεσαλώσουν λίγο στις διακοπές τους μακριά απο ''αδιάκριτα'' μάτια γνωστών.

Ομως πολλές δικές μας σπάνε τα κοντέρ !! Και αυτό δείχνει κάτι για το ψυχισμό τους.
Ιδιαίτερη περίπτωση αυτή mindreader. Κι εδώ με αθλητές έχουν κολλήματα οι Ελληνίδες και σε πληροφορω ότι κάποιες τις περνανε ένα χέρι οι παίκτες μιας ομάδας.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Για ποιους Έλληνες είναι εύκολες;

Άμα ρωτήσεις όλους τους Έλληνες έναν έναν,πόσοι δηλαδή θα έχουν γαμήσει Αμερικανίδα,Πολωνέζα και Τουρκάλα;Ζήτημα να είναι 1%

Ο μέσος Ελληνας δύσκολα παίζει μπάλλα πλέον αφού τα εισοδήματά του είναι κάτω από το ευρωπαικό μέσο όρο.Ο Πολωνός,ο Τσέχος του ρίχνουν πλέον στα αυτιά δε συζητάμε για το Γερμανό ή το Σουηδό.
Εδώ ο χάρτης με τα εισοδήματα στην Ευρώπη.Τσεχία,Πολωνία έχουν εθνικά νομίσματα και είναι φτηνότερες για τα ίδια εισοδήματα.


Οπότε ο μέσος Ελληνας δεν έχει να συντηρηθεί,όχι να πάει πορνοταξίδια ειδικά αν λάβουμε υπόψιν και το υψηλό ποσοστό ανεργίας.
Πλέον μιλάμε για το τι κάνει ή μπορεί να κάνει το 5-10% του αντρικού πληθυσμού 25-45 ετών που έχει τα χρήματα να παίξει μπάλλα,οι άλλοι είναι εκτός έτσι κι αλλιώς.
Από αυτό το ποσοστό ένα 95% είναι δεσμευμένο από Ελληνίδες αφού τους άρπαξαν σαν κελεπούρια και μένει ένα 5% δηλαδή 0.5% επί του συνόλου του αντρικού πληθυσμού 25-45,αμεταννόητων γαμέων.
Για πορνοταξίδια χρειάζονται μίνιμουμ 1500 καθαρά το μήνα με ιδιόκτητο διαμέρισμα.Και αυτό για απλό ερωτοτουρισμό γιατί αν πάτε για πληρωμένο και σπόνσορινγκ τα έξοδα εκτοξεύονται.Για σπόνσορινγκ χρειάζονται μίνιμουμ 2500 το μήνα.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Για ποιους Έλληνες είναι εύκολες;

Άμα ρωτήσεις όλους τους Έλληνες έναν έναν,πόσοι δηλαδή θα έχουν γαμήσει Αμερικανίδα,Πολωνέζα και Τουρκάλα;Ζήτημα να είναι 1%
Τύπε ο panoskliros αναφέρεται σε προσωπικές εμπειρίες. Από μια δυο τρεις ανθρώπους δεν μπορείς να βγάλεις ασφαλές συμπέρασμα. Κι εγώ γνώριζω μια Τουρκάλα μέσω νετ που μένει νέα Υόρκη, που ερχόταν τα καλοκαίρια αλλά και άλλες περιόδους για να την πηδάει Έλληνας. Μάλιστα η τύπισσα γουσταρε και να παίζει το ρόλο της υποταγής.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ο μέσος Ελληνας δύσκολα παίζει μπάλλα πλέον αφού τα εισοδήματά του είναι κάτω από το ευρωπαικό μέσο όρο.Ο Πολωνός,ο Τσέχος του ρίχνουν πλέον στα αυτιά δε συζητάμε για το Γερμανό ή το Σουηδό.
Εδώ ο χάρτης με τα εισοδήματα στην Ευρώπη.Τσεχία,Πολωνία έχουν εθνικά νομίσματα και είναι φτηνότερες για τα ίδια εισοδήματα.


Οπότε ο μέσος Ελληνας δεν έχει να συντηρηθεί,όχι να πάει πορνοταξίδια ειδικά αν λάβουμε υπόψιν και το υψηλό ποσοστό ανεργίας.
Πλέον μιλάμε για το τι κάνει ή μπορεί να κάνει το 5-10% του αντρικού πληθυσμού που έχει τα χρήματα να παίξει μπάλλα,οι άλλοι είναι εκτός έτσι κι αλλιώς.
Από αυτό το ποσοστό ένα 95% είναι δεσμευμένο από Ελληνίδες αφού τους άρπαξαν σαν κελεπούρια και μένει ένα 5% δηλαδή 0.5% επί του συνόλου του αντρικού πληθυσμού αμεταννόητων γαμέων.

Κι εγώ για τον μέσο Έλληνα μιλάω.Αυτοί που δεν μένουν  σε τουριστικά μέρη ας πούμε,πού να δουν Αμερικανίδες και Πολωνέζες για να τις βγάλουν κι εύκολες;Στη 1 βδομάδα που θα πάνε διακοπές;Για πορνοταξίδια δεν συζητάμε καν,ειδικά εαν είσαι των 300-400-500 ευρώ το μήνα.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Για να προσθέσω κάτι στη κουβέντα !!

Η παραπάνω συμπεριφορά των Ελληνίδων αναφέρεται στην συμπεριφορά τους ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ !!

Γιατί στο εξωτερικό ..... Ααααα εκεί είναι αλλιώς !!!

Σε πάρα πολλές περιπτώσεις έχει τύχει να ''πέσω΄΄ σε τουρίστριες Ελληνίδες στο εξωτερικό.

Και εκεί το έργο αλλάζει  :grin: :grin: :grin: Μάλλον αντιστρέφεται !!!

Ενα απλό παράδειγμα. Ετυχε κάποτε στο Ντάλας στο μπάρ ενός ξενοδοχείου που έμενα προσωρινά να δω 3 καλοβαλμένες Ελληνίδες τουρίστριες. Δεν τους μίλησα απλά χάζευα.  Τις πήρε μισή ομάδα ράγκμπυ που επίσης έμενε για αγώνα στο ξενοδοχείο.

Ολες οι γυναίκες ανεξαρτήτως εθνικότητας θα ξεσαλώσουν λίγο στις διακοπές τους μακριά απο ''αδιάκριτα'' μάτια γνωστών.

Ομως πολλές δικές μας σπάνε τα κοντέρ !! Και αυτό δείχνει κάτι για το ψυχισμό τους.

Πολυ σημαντικη παρατηρηση!!

Αυτα που λεμε για τις Ελλεινιδες ισχυουν ΜΟΝΟ στην Ελλαδα και με τους ΕΛΛΗΝΕΣ!!

δηλαδη μια Ελλεινιδα αμα παει Ιταλια ανοιγει τα ποδια για πλακα στους Ιταλους που τους θεωρει θεους οπως και σε πακηδες εδω περα...Εφερα φιλο μου απο Τυνησια που μενει Γαλλια και επειδη ηταν μελαμψος και ωραιος του την πεφτανε εξω οι γκομενες σε κλαμπ χαμος...Γυρναει και μου λεει τι μαλακιες λες οτι οι Ελληνιδες ειναι δυσκολες...Πανευκολες ειναι...Του εξηγω οτι εχει το στυλ και χρωμα που αρεσει στις Ελλεινιδες και μενει αναυδος...Μου λεει στην Γαλλια δεν με κοιταει καμια Γαλλιδα και παιζω μονο με ξενες και εδω με παιζουν ολες....Αφου βεβαια φασωσε καμια δυο και καταλαβε απο τον χαρακτηρα εφυγε τρεχοντας λεγοντας μου αστο καλυτερα...
Οπως εδω χαλανε οι ξενες και γινονται ελλεινιδες οταν μιλανε με τις εδω και μαθαινουν ελληνικα ετσι και οι ελλεινιδες αναγκαζονται να προσαρμοστουν στην χωρα που ειναι...
Ελλεινιδες στην Πολωνια μετριας εμφανισης μου εκαναν εντυπωση ποσο το κεφαλι χαμηλα ειχαν κατεβασει...
Τελος και εδω το εχω ξαναπει ξεσκιζονται με οτι σκουπιδιαρη υπαρχει και δεν υπαρχει απλα δεν σας το λενε και δεν σας τον παρουσιαζουν ποτε...Αμα βλεπατε με ποιους πανε θα ειχατε φρικαρει οι Ελλεινιδολαγνοι...
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
και τωρα ενα πινακακι για τις ξενες στις χωρες τους σε σχεση με τον Ελληνα το 2018

Βουλγαρες αδιαφορες εως αρνητικες λογο των ηλιθιων που εχουν παει εκει
Ρουμανες αδιαφορες και μας θεωρουν φτωχους πλεον
Τσεχες θετικες προς ουδετερες
Ουγγαρεζες Αδιαφορες
πολωνεζες θετικες προς ουδετερες
Ουκρανεζες θετικες
Ρωσιδες πιο θετικες
ΛΕυκοροσιδες πιο πιο θετικες

Τωρα βεβαια αν πανε οι γνωστοι πιρφοροι σε αυτες τις χωρες θα μας ριξουν κατηγορια οι Standard and poor h moodys και η Fitch

Πανευωπαικα παντος απο ΑΑΑ που ειμαστε παλαια(greek kamaki)ειμαστε β- τωρα με κακες προοπτικες για το μελλον να γινουμε ccc....
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πολυ σημαντικη παρατηρηση!!

Αυτα που λεμε για τις Ελλεινιδες ισχυουν ΜΟΝΟ στην Ελλαδα και με τους ΕΛΛΗΝΕΣ!!

δηλαδη μια Ελλεινιδα αμα παει Ιταλια ανοιγει τα ποδια για πλακα στους Ιταλους που τους θεωρει θεους οπως και σε πακηδες εδω περα...Εφερα φιλο μου απο Τυνησια που μενει Γαλλια και επειδη ηταν μελαμψος και ωραιος του την πεφτανε εξω οι γκομενες σε κλαμπ χαμος...Γυρναει και μου λεει τι μαλακιες λες οτι οι Ελληνιδες ειναι δυσκολες...Πανευκολες ειναι...Του εξηγω οτι εχει το στυλ και χρωμα που αρεσει στις Ελλεινιδες και μενει αναυδος...Μου λεει στην Γαλλια δεν με κοιταει καμια Γαλλιδα και παιζω μονο με ξενες και εδω με παιζουν ολες....Αφου βεβαια φασωσε καμια δυο και καταλαβε απο τον χαρακτηρα εφυγε τρεχοντας λεγοντας μου αστο καλυτερα...
Οπως εδω χαλανε οι ξενες και γινονται ελλεινιδες οταν μιλανε με τις εδω και μαθαινουν ελληνικα ετσι και οι ελλεινιδες αναγκαζονται να προσαρμοστουν στην χωρα που ειναι...
Ελλεινιδες στην Πολωνια μετριας εμφανισης μου εκαναν εντυπωση ποσο το κεφαλι χαμηλα ειχαν κατεβασει...
Τελος και εδω το εχω ξαναπει ξεσκιζονται με οτι σκουπιδιαρη υπαρχει και δεν υπαρχει απλα δεν σας το λενε και δεν σας τον παρουσιαζουν ποτε...Αμα βλεπατε με ποιους πανε θα ειχατε φρικαρει οι Ελλεινιδολαγνοι...
συμφωνω σε ολα σπυρο.ειπα και την εντυπωση μου για αθηνα που κατεβηκα στον δασκαλο 16 ωρες
τι καταλαβα παιζει.εγραψα οτι και θεσαλονικη ειχα επιτυχια και τραβουσα βλεματα γιατι ειχα και τον σαλονικιο κολητο μου που ειναι γνωστος τους και λεφτας σαν εγγυηση.εγραψα για σοφια οταν συναντησα 2 μπαζα ελληνιδες που μπορει να πηγαν για δουλεια σοφια!ντυμενες με στρατιοτικο παντελονι χαχαχαχ.
τις χερετησα απο ευγενεια και πηραν χερακι η μια την αλλη τραβωντας η μια την αλλη και εφυγαν
χωρις να μου απαντησουν.ο φιλος απο το ελληνικο ζαχαροπλαστειο λεει σε περασαν κανα αφραγγο ελληνα χαχαχαχαχαχ.του λεω ρε φιλε με τα hugo boss κυκλοφορω και αυτες σαν ζητιανες στα βαλκανια ενω ολες οι κοπελες βαλκανια ειναι περιποιημενες.γνωρισα τωρα 2 ελληνιδες κυπρο που ηρθαν για δουλεια.
στην μια καταλαβα αρεσα,ομορφη κοπελα.αλλα ειναι απο αυτες τις ελληνιδεσ κλασικες οπως λετε.
δεν ειναι καμια χοντρουλα αλλα το σχημα το ελληνικο του κορμιου της αν αυτη κανει ενα παιδι θα βαλει 20 κιλα χαχαχαχ.μου αρεσουν καπιες ελληνιδες αλλα επιδει παντα ξερω τι μπαζα γινονται απο γυναικες φιλων λεω μακρια χαχαχαχαχ.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Τελος για τον μεσο Ελληνα η κατασταση ειναι τραγικη...
Ακομα πιστευει οτι με 600 ευρω το μηνα και την Ελληνικη σημαια στην πλατη θα βρει ξενη γκομενα...
Οσοι δεν εχετε εισοδηματα απο 1500 ευρω και πανω και εμφανιση η γνωση απο γυναικες(πολυ δυσκολο)ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ...
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
συμφωνω σε ολα σπυρο.ειπα και την εντυπωση μου για αθηνα που κατεβηκα στον δασκαλο 16 ωρες
τι καταλαβα παιζει.εγραψα οτι και θεσαλονικη ειχα επιτυχια και τραβουσα βλεματα γιατι ειχα και τον σαλονικιο κολητο μου που ειναι γνωστος τους και λεφτας σαν εγγυηση.εγραψα για σοφια οταν συναντησα 2 μπαζα ελληνιδες που μπορει να πηγαν για δουλεια σοφια!ντυμενες με στρατιοτικο παντελονι χαχαχαχ.
τις χερετησα απο ευγενεια και πηραν χερακι η μια την αλλη τραβωντας η μια την αλλη και εφυγαν
χωρις να μου απαντησουν.ο φιλος απο το ελληνικο ζαχαροπλαστειο λεει σε περασαν κανα αφραγγο ελληνα χαχαχαχαχαχ.του λεω ρε φιλε με τα hugo boss κυκλοφορω και αυτες σαν ζητιανες στα βαλκανια ενω ολες οι κοπελες βαλκανια ειναι περιποιημενες.γνωρισα τωρα 2 ελληνιδες κυπρο που ηρθαν για δουλεια.
στην μια καταλαβα αρεσα,ομορφη κοπελα.αλλα ειναι απο αυτες τις ελληνιδεσ κλασικες οπως λετε.
δεν ειναι καμια χοντρουλα αλλα το σχημα το ελληνικο του κορμιου της αν αυτη κανει ενα παιδι θα βαλει 20 κιλα χαχαχαχ.μου αρεσουν καπιες ελληνιδες αλλα επιδει παντα ξερω τι μπαζα γινονται απο γυναικες φιλων λεω μακρια χαχαχαχαχ.

Φιλε Χαρη το ιδιο ισχυει και για τις Κυπριες...Δεν καθονται εκει με τιποτα και οταν πηγα 2 φορες μου μιλησαν 2 μουνακια(7αρια!!) στο tinder μονες του!!Μου φαινεται περιεργο στην αρχη ρωταω μετα απο ωρα πως και μιλησατε πρωτες οι γυναικες στην Ελλαδα περιμενουν να τους μιλησεις πρωτος παντα...
Απαντηση μα δεν απανταμε σε κανεναν εμεις μιλαμε σε αυτους που γουσταρουμε μονο....
Μαλιστα αλλη μια γυναικεια αποψη..
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
1500 ευρώ είναι ψίχουλα,αυτά είναι για τους ερωτοτουρίστες και την κατηγορία φτερού.
Αν θέλετε να αγωνιστείτε στο βαρύ στίβο του σπόνσορινγκ,απαιτούνται 2500 τουλάχιστον καθαρά και για καλή επίδοση πάνω από 3500 καθαρά.
Για αρχη ειπα και για νεους και ωραιους με γνωσεις απο καμακι η με εμφανιση δεν ειπα μονο με 1500...

Στα βαρια αθληματα συμφωνω απο 2500 και πανω
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
και τωρα ενα πινακακι για τις ξενες στις χωρες τους σε σχεση με τον Ελληνα το 2018

Βουλγαρες αδιαφορες εως αρνητικες λογο των ηλιθιων που εχουν παει εκει
Ρουμανες αδιαφορες και μας θεωρουν φτωχους πλεον
Τσεχες θετικες προς ουδετερες
Ουγγαρεζες Αδιαφορες
πολωνεζες θετικες προς ουδετερες
Ουκρανεζες θετικες
Ρωσιδες πιο θετικες
ΛΕυκοροσιδες πιο πιο θετικες

Τωρα βεβαια αν πανε οι γνωστοι πιρφοροι σε αυτες τις χωρες θα μας ριξουν κατηγορια οι Standard and poor h moodys και η Fitch

Πανευωπαικα παντος απο ΑΑΑ που ειμαστε παλαια(greek kamaki)ειμαστε β- τωρα με κακες προοπτικες για το μελλον να γινουμε ccc....
σπυρο τελευτεα πολλοι πανε μπατσελορ κιεβ και κλινουν στα γνωστα κλαμπ απατη απο πριν με καρτες.αν πανε και με την εντυπωση ολα ειναι τζαμπα οπως νομιζουν θα μεινουν αφραγοι απο το πρωτο βραδυ.αλλοι παρεα απο ατομα 45 με 50 μου ειπαν θα πανε με στρατηγηκι δοκιμασμενι και οτι δεν πληρωνουν χαχαχαχαχαχ.λενε θα κολαμε σε ολες στον δρομο.δεν εχουν αδικο που μασ κραζουν πριν να πλισιασουμε.επιδει καπιοι κανουν μαλακιες μπενουμε ολοι σε μια κατηγορια.ενω πριν γνωριζα γκομενες σε παρκα και παγκακια επιδει πανε να γνωριστουνε τωρα πριν πλισιασω λενε αντε γαμησου  και μην πλισιασεις.μετα με καθε γυφτο ουκρανο ολα μελι γαλα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τελος για τον μεσο Ελληνα η κατασταση ειναι τραγικη...
Ακομα πιστευει οτι με 600 ευρω το μηνα και την Ελληνικη σημαια στην πλατη θα βρει ξενη γκομενα...
Οσοι δεν εχετε εισοδηματα απο 1500 ευρω και πανω και εμφανιση η γνωση απο γυναικες(πολυ δυσκολο)ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ...

1500 ευρώ είναι ψίχουλα,αυτά είναι για τους ερωτοτουρίστες και την κατηγορία φτερού.
Αν θέλετε να αγωνιστείτε στο βαρύ στίβο του σπόνσορινγκ,απαιτούνται 2500 τουλάχιστον καθαρά και για καλή επίδοση πάνω από 3500 καθαρά.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μυστες συνε.χυστε την Μυσταγωγικη Μυσταγωγια!
Τοση παραγωγη Μυσταγωγικου Νεκταρ δεν μπορω να τον ρουφηξω ολο με μιας!

Αγαπητοί φίλοι! Θα συμφωνήσω με όλους και βλέπω πως γράφονται πολύ ενδιαφέροντα θέματα! Αναμένω και σφήνα Kolbe!Από τη πλευρά μου να συμπληρώσω πως όσοι μιλάτε για κρίση δεν είδατε ακόμα τίποτα! 8 χρόνια τώρα ήταν μόνο για ζέσταμα!The game has just started!
Μυστη μου, μολις το εγραφες, εμπαινα για να κανω σφηνα! συντομη παρεμβαση αλλα μου σβηστηκε δυο φορες!......δεν ειναι η μερα σημερα! Τα χω χαμενα! Αυριο! (σε πιανω μυστη γκλοκ!!!)
Γινεται της Μυσταγωγιας το καγκελο!
Τεσπα,
ΚΜΑΝ, ειναι αληθεια οτι στην πραγα κυριαρχουσε η ρωσσικη μαφια μεχρι να ερθει η ΕΕ?
ΜΙΝΤ.ριντερ, δεν ξερω αν το διατυπωνω σωστα!
Πιστευεις οτι μια γκομενα/σχεση μας φτιαχνει? η απλα ειμαστε ηδη φτιαγμενοι και την τραβαμε?
Η μπορει να μας φτιαξει, ισως μονο το λαχειο που λες?

υγ.
σαντ.μαν, στις αλλες χωρες γινονται εργοστασια. τωρα διπλα μου εχω μονιτορ σαμσουνκ ιν Ρομανια!
υγ....2
ΝΕΟΣ, ωριμος, κατασταλαγμενος, ζητει εργασια σαν σκουπιδιαρης κυριων. Εξωτερικη εμφανιση, αδιαφορο, Οικονομικα, ελαχιστο.
υγ.3 Μυστη Ντραγκ φτιαξε τις βαλιτζες!
Λιγο πυρφορισμα το επιτρεπεις με τις ιταλιδες τουριστριες???
Ειναι χαρμα οφθαλμων να βλεπεις ειδικα ιταλιδες με τις κωλοτρυπιδες εξω να καυλαντριζουν σε παραλια η μαγαζια! Βεβαια παει και το τατου, μπλιαχ, συννεφο!
υγ.4
Γραφε μυστη Ντραγκ! Αν και η χωρα δινει μαχη οπισθοφυλακων, καποιος μπορει να σωθει! δηλ να πορνομεταναστευσει πριν το χαος!
υγ.5
Ρουμανες αδιαφορες και μας θεωρουν φτωχους πλεον
Αυτο Ντραγκ ηταν μαχαιρια στην καρδια!!!
Τις Σερβες γιατι δεν τις εχεις στο πινακακι? ειναι για παντρεια η ελλεηνοσπονσορα?
υγ ΚΜΑΝ
Πολυ αγρια την βγαινεις στους αγαποτουριστες!
Προσεχε μην τους ερωτευτει καμια κορη ολιγαρχη...η ξηγιθουνε κανα ζιγκολικι σε καμια χοιρα!!! και μετα σε χαιρετανε απο Μοντε Καρλο!
ρωταω μετα απο ωρα πως και μιλησατε πρωτες οι γυναικες στην Ελλαδα περιμενουν να τους μιλησεις πρωτος παντα...
ΚΑΙ χωρις ομως να εχει δωσει η γκομενα κανα σινιαλο! Να σφυριζει αδιαφορα! Α εγω δεν την πεφτω! Περιμενω να μου μιλησουν.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φιλε Χαρη το ιδιο ισχυει και για τις Κυπριες...Δεν καθονται εκει με τιποτα και οταν πηγα 2 φορες μου μιλησαν 2 μουνακια(7αρια!!) στο tinder μονες του!!Μου φαινεται περιεργο στην αρχη ρωταω μετα απο ωρα πως και μιλησατε πρωτες οι γυναικες στην Ελλαδα περιμενουν να τους μιλησεις πρωτος παντα...
Απαντηση μα δεν απανταμε σε κανεναν εμεις μιλαμε σε αυτους που γουσταρουμε μονο....
Μαλιστα αλλη μια γυναικεια αποψη..

Οι Κυπριοι και οι Κυπριες ειναι τελειως πυροβολημενοι στο συνολο τους
Μιλανε Αγγλικα καμια φορα μεταξυ τους,ειχα στην σχολη κατι τετοιους..
Απο εκει καταλαβαινεις πολλα

Αλλα παροτι ειναι πολυ περιεργοι εχουν μυαλο και δεν υπαρχει Κυπριος χωρις φραγκα..
Σε σχεση με τους Ελληνες το μυαλο τους στροφαρει(επιχειρηματικα τουλαχιστον) επι 10
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
επιτελους το τοπικ απεκτησε πολυ ενδιαφερον γιατι μπηκαν ολοι οι μεγαλοι παικτες στο παιχνιδι λεγοντας την γνωμη τους και οχι να τσακωνονται μεταξυ τους.....
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Δεν ξέρω ποιος κυριαρχούσε αλλά ήταν ωραίες φάσεις.Αλλη εποχή.Τότε οι χώρες είχαν δικιά τους ατμόσφαιρα.Εμπαινες Τσεχία και ήταν τσεχική.Οι γκόμενες,η νοοτροπία,η διασκέδαση,τα φαγητά ήξερες οτι εδώ είναι Τσαεχία.Το ίδιο και η Πολωνία ήταν αυθεντικά πολωνική.Τώρα είναι Eastern Europe generic,βλέπεις Mc Donalds,χοντρές,Δυτικούς,τα ίδια μαγαζιά παντού,δυτική διασκέδαση,διεθνή κουζίνα κτλ.

τρομερη παρατηρηση...
Ολα ειναι ιδια πλεον Ζαρα Μακ κλπ που ειναι οι τσεχικες μπυραριες τα ουγγαρεζικα βιολια τα πολωνικα πιερογκι και αλλα παντου mall παντου τα ιδια πλεον...Παγκοσμιοποιηση

κμαν οταν θες γραφεις δυνατα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom