Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Χαρρι, δεν ρωτας και τον ξαδερφο εαν υπαρχει καμια χοιρα διαθεσιμη? Σημερα ειδα τον Μακρον που πηγε στον Τραμπ. Εμεις γιατι να παμε χαμενοι?[/i]
Τους ειδα και εγω , Μακρον ... ονειδος του ανδρικου φυλλου  :grin:
 

Συνημμένα

  • 31239417_947867845387914_2354749346546712576_n.jpg
    31239417_947867845387914_2354749346546712576_n.jpg
    48,1 KB · Εμφανίσεις: 18
  • Like
Αντιδράσεις: 968

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
τυποι γιατι προβληματιζεστε?

ο Κμαν και στη χωρα του τσαμπα να παει, εκει που μουναρες σου την πεφτουν και σε πληρωνουν για να τις γαμησεις, θα ψαξει και θα βρει τη μια πουτανα που θα του ζητησει ενα φορτηγο λεφτα για να ερθε εδω μετα και να μας την πλασαρει σα γκομενα  :S
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
τυποι γιατι προβληματιζεστε?

ο Κμαν και στη χωρα του τσαμπα να παει, εκει που μουναρες σου την πεφτουν και σε πληρωνουν για να τις γαμησεις, θα ψαξει και θα βρει τη μια πουτανα που θα του ζητησει ενα φορτηγο λεφτα για να ερθε εδω μετα και να μας την πλασαρει σα γκομενα   :S
:2funny: :2funny: :2funny:

 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny:  Δεν είχα ξαναδεί.:2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Πουτάνες και πόρνες υπάρχουν παντού σε όλες τις χώρες. Το θέμα είναι πόσο διαδεδομένο είναι στην καθημερινότητα, στα μαγαζία που βγάινεις,  Πόσες Πολωνέζες απο όσες έχετε γνωρίσει σας ζήτησαν λεφτα? Αν μου πείτε 1 στις 100 μιλάμε

Όλες οι Πολωνέζες που γνώρισα μου ζήτησαν λεφτά εκτός από δύο που ζήτησαν γάμο.Μιλαμε για πολλές γκόμενες πάνω από 30.
Βλέπεις γενικά την επιφάνεια όπως όλοι.Δεν είναι στη μάπα σου όπως στην Ουκρανία αλλά οι Πολωνέζες σπονσοραρονται αγρίως.Απλα πιο διακριτικά μπορεί δηλαδή να έρχονται μια φορά τζάμπα και την επόμενη να ζητάνε δωράκι ή να ζητάνε όσο μπορείς να δώσεις κτλ.
Έχει πολύ σπόνσορινγκ Πολωνία απλά δεν είναι οφθαλμοφανές,πρέπει να ψάξεις λίγο δηλαδή παίρνει κάνα τριήμερο να τις βρεις.
Ουκρανία τις βρίσκεις αμέσως άμα τη αφίξει γιατί είναι οργανωμένο σκηνικό.Δηλαδη θέλουν να τις βρεις αμέσως είναι Ντισνευλαντ για άντρες απόλυτη πουτανοχωρα.
Αυτές που ονομάζω σπονσορέτς ο άλλος μπορεί να τις αποκαλεί θαυμάσιες γυναίκες με εντυπωσιακή εμφάνιση,ενδιαφέροντα που απολαμβάνουν τα ωραία πράγματα με εξίσου αξιόλογους,υψηλού επιπέδου  άντρες κτλ,δεν αλλάζει τίποτα στην πράξη.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Οι Πολωνέζες δεν είναι Τσέχες ούτε Ουκρανέζες (Χρήμα πάνω απο ολα γιατί και οι Τσέχες ειναι έτσι) ειναι απλά τίμιες και με μηδεν ενδιαφέρον για το χρημα.Για αυτό βλέπεις Πολωνέζες να τα φτιάχνουν με Ινδους,Πακιστανούς να τους σπιτώνουν να τους ψωνίζουν κλπ..Αυτά Τσεχία και Ουκρανία δεν θα γινόντουσαν ούτε κατα εξαίρεση - 1 περίπτωση στο εκατομμυριο!!!

Καλά σοβαρά οι Πολωνέζες είναι τίμιες χωρίς ενδιαφέρον για χρήμα για αυτό γαμιουνται αβέρτα με πάκηδες,Άραβες,Αράπηδες και Κούρδους στο U.K. που τους προσφέρουν στέγη ή δουλειά?Αν τα διάβαζε Πολωνός αυτά ιδίως για την τιμιότητα θα ξεραινοταν στα γέλια.Οι Πολωνέζες λένε ψέμματα όπως αναπνέουν δηλαδή όλη την ώρα.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δηλαδή οι 600+ Πολωνεζες που έχω συναστραφεί-μιλησει στην ζωή μου και δεν έκαναν ποτε νύξη για λεφτα γιατι δεν το ψάχνω βαθύτερα..Οι πάκηδες που λές και οι Ινδοί γαμάγαν τσάμπα στην Βαρσοβια!!! Αρκει να πετυχεις καμμενη Πολωνέζα που ψάχνει το διαφορετικο...Τα βλέπω ακόμα στο instagram γνωστές εκεί με ποιους τραβιούντε..Με άφραγκους βρωμίλους!! Ασε τι να εξηγήσω άλλο σύμπαν..

Όποιος πάει για πληρωμένο Πολωνία θα βαράει το κεφάλι του!! Σύν ότι όως έχω πει παλία θα παει να κάνει καμιά μαλακια να προσφέρει λεφτά σε καμία γκόμενα και θα τον σαπακίασουν!!! Δεν ειναι Ουκρανία εκει!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δηλαδή οι 600+ Πολωνεζες που έχω συναστραφεί-μιλησει στην ζωή μου και δεν έκαναν ποτε νύξη για λεφτα γιατι δεν το ψάχνω βαθύτερα..Οι πάκηδες που λές και οι Ινδοί γαμάγαν τσάμπα στην Βαρσοβια!!! Αρκει να πετυχεις καμμενη Πολωνέζα που ψάχνει το διαφορετικο...Τα βλέπω ακόμα στο instagram γνωστές εκεί με ποιους τραβιούντε..Με άφραγκους βρωμίλους!! Ασε τι να εξηγήσω άλλο σύμπαν..

Όποιος πάει για πληρωμένο Πολωνία θα βαράει το κεφάλι του!! Σύν ότι όως έχω πει παλία θα παει να κάνει καμιά μαλακια να προσφέρει λεφτά σε καμία γκόμενα και θα τον σαπακίασουν!!! Δεν ειναι Ουκρανία εκει!!

Δεν έχεις ιδέα.Οι γκόμενες σου ζητάνε να τους δώσεις λεφτά και όντως οι Πολωνοί όταν βλέπουν τα φλασαρισματα εξαγριώνονται γιατί ξέρουν ότι θα μείνουν αγάμητοι εξαιτίας του μαλάκα του ξενου που θα γαμήσει τις εύκολες.
Αν μια Ρωσίδα,μια Ουκρανέζα και μια Πολωνέζα ίδιας εμφάνισης μεταναστεύσουν π.χ. UK η Ρωσίδα θα κοιτάξει να πάρει πίπες στους promoters για να χωθεί στα VIP clubs και να τυλίξει κάνα φραγκατο τραπεζίτη,η Ουκρανή θα χρεωθεί για να αγοράσει γκαρνταρόμπα και αξεσουάρ για να σταυρώσει κάναν ευκατάστατο υπάλληλο ή στέλεχος και η Πολωνέζα θα τα φτιάξει με τον Κουρδο κεμπαμπτζη ή τον πάκη για να μην πληρώνει ενοίκιο.
Ποια είναι πιο έξυπνη?Ή Ρωσίδα.
Ποια είναι πιο πρακτική?Ή Πολωνέζα αφού ρίχνει τα στάνταρ της στο πάτωμα οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να αποτύχει.Αν και δεν είναι αναβάθμιση να έχεις στο πλευρό σου πάκη ή Αραπη όπως κάνουν και χαίρονται οι τύπισσες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τώρα το ΣΚ θα επισκεφτώ Ουκρανέζα 181 που σπουδάζει Γερμανία.Λέει οτι ενδιαφέρεται για σοβαρή σχέση αλλά μάλλον θα τοι γυρίσω στο σπονσοριλίκι.Για να δούμε.Φαίνεται ενθαρρυντική στις φωτό.
Εβαλα και μια ακόμη Ρωσίδα στο ρόστερ σπονσοραρίσματος,φαίνεται αρκετά εντυπωσιακή.Μάλλον πάω Ιούνιο Ρωσία για ντουμπλέν.
Για την ώρα ετοιμάζω τους πυραύλους για το θρυλικό κιεβιώτικο ταξίδι του Μαίου.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κυπρο βλεπω δεκαδες πολωνεζες με πακιδες.παλια ηταν μονο με πολωνους αλλα φενετε ολοι εφυγαν
γερμανια και ετσι αντι κυπριους προτιμουν πακηδες.οι κυπριοι σου λενε οσοι εχουν σπιτι εχουν γκομενα η γυναικα ενω οι περσοτεροι ζουνε με τους γονεις τους.ο πακης μενει με κανα αλλο πακι σε υποβαθμισμενα μερη και την σπιτωνει χαχαχαχαχαχαχ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ η καινούργια Ρωσίδα.Ισως τη φέρω Ελλάδα αλλά μάλλον θα επισκεφτώ Ρωσία.

g4TeCP.jpg


S0nEIX.jpg



Πάντως οι Ρωσίδες είναι αισθητά εξυπνότερες από τις Ουκρανές.Πρέπει να μιλάς πιο πολύ γράφουν μεγαλύτερες και πιο περίπλοκες προτάσεις.Γενικά σε κουράζουν κάπως περισσότερο ειδικά άμα είναι όλα στα ρωσικά.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Μετα τις τιναμομαχιες καλω και παλι οποιον ειναι 1η μαιου στο κιεβο και οποιος ενδιαφερεται για μουντιαλ το καλοκαιρι στη Ρωσια  να μου στειλει πμ

Φιλια σε ολους

 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μετα τις τιναμομαχιες καλω και παλι οποιον ειναι 1η μαιου στο κιεβο
Θα μεινεις καιρο?
Δηλ Ενδεχεται να δεις και τους βαλκανικους πυραυλους απο κοντα?
Θα προλαβεις να ζησεις και βαλκανιοπουτσισμο live, σε δραση?
Καλα να περασετε...στην Καραιβικη!
Λέει οτι ενδιαφέρεται για σοβαρή σχέση αλλά μάλλον θα τοι γυρίσω στο σπονσοριλίκι.Για να δούμε.Φαίνεται ενθαρρυντική στις φωτό.
Συντομο μυνημα προς Κμαν.
Αρχηγε δεν ανοιγεις ενα νεο φωτογραφικο ανατολικο νημα, να μπορουμε να θαυμαζουμε με την ησυχια μας τις υποψηφιες επαγγελματιες? Ασε που εδω μας βαζεις ρωσσιδες! Κανεις πουτιν.ιστικο σπαμ!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Βρηκα στο insta την νταρντανοφσκαγια που ειχα παρει στα διαμερισματα ,με ειχε ζαλισει τοτε με το ποσο καλο ειναι το indigo club ...  :grin:
 

Συνημμένα

  • 30825647_1972749999415869_1108256555_o.jpg
    30825647_1972749999415869_1108256555_o.jpg
    113 KB · Εμφανίσεις: 76
  • 30913839_1972750076082528_1902579966_o.jpg
    30913839_1972750076082528_1902579966_o.jpg
    119,9 KB · Εμφανίσεις: 25

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Μετα τις τιναμομαχιες καλω και παλι οποιον ειναι 1η μαιου στο κιεβο και οποιος ενδιαφερεται για μουντιαλ το καλοκαιρι στη Ρωσια  να μου στειλει πμ

Φιλια σε ολους
Μουντιαλ? χαμος ρε συ θα γινεται εκεινη την περιοδο.
ελεγα για πιο μετα που θα ειναι πιο χαλαρα (τελη Ιουλη με αρχες Αυγουστου) ... θα μιλησουμε
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μετα τις τιναμομαχιες καλω και παλι οποιον ειναι 1η μαιου στο κιεβο και οποιος ενδιαφερεται για μουντιαλ το καλοκαιρι στη Ρωσια  να μου στειλει πμ

Φιλια σε ολους
σπυρο θα ειναι ο σαλονικιος ο κολλητος μου πανω.ειναι λεφτας και στο ιτερνετ βιζιτες ειναι 10
φορες καλυτερος απο σινοχαρα.επεστρεψε απο κινα ταιλανδι τωρα και ετοιμαζετε κιεβ.συνεχεια μεχρι μαιο ταξιδευει.θα ερχωμουν αν δεν ειχα προβλημα με την δουλεια που αρχισε με την νεα χρονια και δεν μπορω
να φευγω οποτε θελω πλεον.η παρεα μου θα ειναι ιουνη μουντιαλ σε βιπ μαζι με παλιους παιχτες.
αυτοι εδωσαν πανω απο δεκα χιλιαρικα και στο ριο.ειναι 5 παιδικοι μου φιλοι ο ενας πρωην παικτης που επαιξε και εναντιων γιουβεντους στα 20 του οταν επεζε ζιταν,ντελπιερο,κοντε,νταβιτσ και ιντζακι.οι δυο θα ειναι πρωην παικτες στα 38 με 42 ο αλλος γιατρος και οι αλλοι 2 επιχειρηματιες.αν θες παρεα να σου κανω κονε.δεν παω γιατι ειναι ταλαιπωρια για μενα.φιλος μοσχα κυπριος ηθελε 4 ωρες να παει στο φιλικο της ρωσιας με τους ελεχους και μετρα ασφαλειας.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
σπυρο θα ειναι ο σαλονικιος ο κολλητος μου πανω.ειναι λεφτας και στο ιτερνετ βιζιτες ειναι 10
φορες καλυτερος απο σινοχαρα.επεστρεψε απο κινα ταιλανδι τωρα και ετοιμαζετε κιεβ.συνεχεια μεχρι μαιο ταξιδευει.θα ερχωμουν αν δεν ειχα προβλημα με την δουλεια που αρχισε με την νεα χρονια και δεν μπορω
να φευγω οποτε θελω πλεον.η παρεα μου θα ειναι ιουνη μουντιαλ σε βιπ μαζι με παλιους παιχτες.
αυτοι εδωσαν πανω απο δεκα χιλιαρικα και στο ριο.ειναι 5 παιδικοι μου φιλοι ο ενας πρωην παικτης που επαιξε και εναντιων γιουβεντους στα 20 του οταν επεζε ζιταν,ντελπιερο,κοντε,νταβιτσ και ιντζακι.οι δυο θα ειναι πρωην παικτες στα 38 με 42 ο αλλος γιατρος και οι αλλοι 2 επιχειρηματιες.αν θες παρεα να σου κανω κονε.δεν παω γιατι ειναι ταλαιπωρια για μενα.φιλος μοσχα κυπριος ηθελε 4 ωρες να παει στο φιλικο της ρωσιας με τους ελεχους και μετρα ασφαλειας.
Πρε κουμπάρο,μόνο για άντρες μιλάς! Πως είναι έτσι το προφίλ σου ? Πολύ πούστικο! Το έχεις στρίψει στους άντρες?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
ωραιος ο "νεος" θειο Ταοο  :heavymetalbig:
τον εχωσες η μονο τον ξεναγο εκανες σαν τον μιτσο 59 στα παρελθοντα ετη??? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom