Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πολλες φιλε koble που εχουν 500 γριβνα ζητανε αν δουνε ενα ξενο ντιριπασοσκαγια οδυσσο 100-300 δολαρια.αυτες ειναι βιζιτες.οι σπονσορετες ειναι ιτερνετ και πρακτορια και εχουν μια τιμη που δεν την ριχνουν.θα βρουν αλλο με τα λεφτα που ζητανε.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
μιλησα τωρα με διμητρακι μου ειπε να κλισω με χιλια κυργισταν και καζακταν.

Kλείσε τα γρήγορα Χάρη μη στα προλαβουν οι υπολοιποι πορνοτουρίστες.
Γνωστός πορνοπροορισμός το Κυργιστάν,τίγκα στις μουνάρες  :S

kyrgyzstan-umma_magazine_journalists-umma.jpg


εχω ενα ξαδερφο 32 που δεν εχει δουλεψει ποτε ουτε στρατο πηγε.ενας αχριστος της κοινωνιας.
εχει δεσμο 5 χρονια με μια πλουσια χοιρα αγγλιδα.την κρατα χερακι μεσα στον κοσμο και τον σπονσαρει!
δεν ειναι κανενασ κουκλος αλλα ποτε δεν ειχε γκομενες.λιγο τρελος ηταν μικρος και τρομοκρατουσε οπεια
τον απεριπτε χαχαχαχα.

Γνωστός κτηνοβάτης ο ξάδερφος

http://[URL unfurl="true"]www.abc.net.au/news/image/6953206-3x4-700x933.jpg[/img[/URL]]

Υ.Γ.Αφού χαλάς 500 ευρώ/μέρα πάνω σου,κλείσε και ένα εισιτηριάκι Ryan με 20-30 ευρώ για Πράγα μεταξύ 2-6 Μάη.
Αν σου τελείωσε το ρευστό,ας σου δώσει ο θείος κανά κιλό διαμάντια.
Έχει και στο Palladium κρέμες,κρέπες,ότι τραβάει η ψυχή σου.
Θα σου κοτσάρω και την GoPro και θα streamάρουμε στο thread. :headbang3:
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Αλλα ηθελα να πω και αλλα λεω!Αυτο θελω να το πω εδω και μερες...και το συμπληρωνω!

Η μουνομαχια στο Ελ Πασο Ακυρωνεται, ΒΠ και Χαρρι.
Ειναι εντος εδρας! Ουτε Κιεβο, ουτε Πραγα!
Πρεπει να γινει καπου στο ενδιαμεσο κεντροευρωπαικο υπερβαλκανικο γεωπολιτικο χωρο.
Να πατε να ξανα ανοιξετε την σκληροπυρηνικη Ουγγαρια, εαν ειστε μαγκες!
Ορια του παιχνιδιου ειναι μεχρι την γκομενογραμμη Νοβισαντ/Βελιγραδι.
Τεχνικος συμβουλος/τελικος κριτης στα σημεια...Κ-μαν.


Προδιαγραφες, ανα κατηγορια
1) ξενες τουριστριες ανευ σοσιαλ μιντια, δηλ ινστα φακ =γαμιας. Ρολο θα παιξει η εμφανιση.
2) μαγυαρες της διπλανης πορτα, δηλ κοριτσια για σπιτι = σχεσακιας. Ρολο το πιο αρμονικο σωμα (βυζαροκωλαρες). Προσωπο αδιαφορο, χρηση ιντερνετ μονο για την αρχικη προσεγγιση, 1η μερα.
3) μαγυαρικα μουνακια προδιαγραφων.Επιτρεπεται η υλικοτεχνικη παροχη...τυπου σπονσορινκ, εις αυτα και υποσχεσεις γαμου =γαμπρος. χρηση ιντερνετ απεριοριστη, με μινιμουμ 3 ραντεβου.
4) Ηλικιες 19 εως 29
5) Χρονικα ορια, 1 εβδομαδα και 2 Σ/Κ
6) Ημερησιο μπατζετ με χοτελ, ανευ αεροπορικου. 169 η 269 η 369 Ευροπουλα, το αποφασιζουν οι ενδιαφερομενοι εντος 24 ωρων!
7) Το πολυ το τακα τακαμπλα μπλα  μεσω ιντερνετ αφαιρει ποιντς απο το τελικο αποτελεσμα!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Να πατε να ξανα ανοιξετε την σκληροπυρηνικη Ουγγαρια, εαν ειστε μαγκες!
Πέρα απο τη πλάκα είναι ο πιο ενδιαφέρον Τουριστικός προορισμός στην Ευρώπη! Όχι μονο η Βουδαπέστη αλλά και η επαρχία τους!
Μου προξενεί μεγάλο ενδιαφέρον να συναναστραφώ με ανθρώπους που κατά 50% ψηφίζουν Βίκτωρ Ορμπαν!
Επίσης για Ούγγρες πιστευω πως ισχύει ότι για Τσέχες και Σλοβάκες! Καυλιάρες δηλαδή που θέλουν χύμα φλερτ και σωστό timing!

 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Τελευταιο και Φαρμακερο! της στιγμης!!!

Ο νικητης θα βγει να πει την πονεμενη ιστορια του στην ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ (η εστω Αγαμη.πημενο Μενιο). Ο ηττημενος θα βγει στο Παουερ οφ Λαβ να αναζητησει τον Χαμενο Ερωτα του.
Μιλαμε για μπιγκ σοου μπιζνες!ΜΕ την τηλεοραση θα γαμησουμε και εμεις, αφου δεν θα τις προλαβενετε να γαματε, θα ερθουμε βοηθοι!!!

υγ.
ΠΑΝΑΞΙΕ μαθητη συνεχιστη των κοινωνικων αναλυσεων του Μεγαλου Δασκαλου, σε βλεπω στα ευστοχα ποστ σε διπλανα νηματα συνεχως!
Πέρα απο τη πλάκα είναι ο πιο ενδιαφέρον Τουριστικός προορισμός στην Ευρώπη! Όχι μονο η Βουδαπέστη αλλά και η επαρχία τους!... Καυλιάρες δηλαδή που θέλουν χύμα φλερτ και σωστό timing!
Δεν το ειπα και για πλακα!
Απο βιζιτοσαιτ βλεπω χορταστικα κορμια (δεν λεω για προσωπα), καλες αματουαρ τιμες κατ οικον κτλ Ενω βλεπω ξενους να χρυσοπληρωνουν βιζιτες η να τον δινουν σαν ντεκαβλε προορισμο. Ακομα η χωρα ειναι πιο φθηνη απο ελλαδα. Πρεπει να υπαρχει ψωμι υπογειος, εστω και με λιγο σπονσορινκ, αλλα ποιος ξερει ουγγρικα βεβαια...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Κμαν, ειδα στην σελιδα 842 το ποστ του χαρρι για σπονσορετς και βιζιτες. ακομη σου θυμιζω το σκηνικο που εχει πει,νομιζω, με την γκομενα που βρηκε εξω/η σε σαιτ, και θελε καποιο ποσο, ο χαρρι της ειπε να το ριξει και αυτη αρνηθηκε, την ιδια στιγμη που την βρηκε σε σαιτ απο σαλον, να γαμιεται με ακομα λιγοτερα χρηματα.
Οταν εχεις χρονο μπορει να μας δωσεις μια μικρη ιδεα της σλαβικης πολλαπλοτητας και τις διαφορες/ομοιοτητες μεταξυ, αλλα και τι ειναι,
Προ, Σεμι Προ, Σπονσοτετς και λοιπες κατηγοριες?

Έχω γράψει άπειρες φορές για τις διαφορές προ,σεμιπρο,σπονσορετ.
Προ.Πουτανα πλήρους απασχόλησης.(προ,επαγγελματίας,professional).Γαμιεται με όλους έναντι συγκεκριμένου αντιτίμου.Καλής εμφανισης αλλα οχι σουπερ.Εμπειρη στο σεξ.Συνηθισμενη ατάκα.100 dollars I come your hotel.
Σεμιπρο.Καινουργια στο άθλημα που κάνει αρπαχτές.Συνηθως φοιτήτρια ή άνεργη ή αρτι αφιχθεισα απο επαρχία  μέσης έως καλής εμφανισης.Εχει συγκεκριμένους πελάτες,δεν πάει με όλους.Τιμη διαπραγματεύσιμη.Οχι εμπειρη στο σεξ.Συνηθισμενη ατάκα.Where is my present?
Σπονσορετ.Κανονικη γκόμενα με δουλειά,κύκλο τα πάντα όλα κανονικά.Συνηθως εντυπωσιακής εμφάνισης.Εχει έναν ή περισσότερους σπόνσορες ευκατάστατους long term.Ταξιδευει ανα τας Ευρωπας ή σε εξωτικούς προορισμούς με ευγενικές χορηγίες.Φοραει ακριβά ρούχα έχει ακριβό lifestyle.Μετρια στο σεξ.Συνηθισμενη ατάκα.I want a man who provides for me.

Τιμές.
Προ.50 ευρώ οι μέτριες μέχρι 150 ευρώ οι πολύ καλές.
Σεμιπρο.100 έως 150 ευρώ εκτός αν θέλεις long term(μια εβδομάδα π.χ. οπότε μπορεί  και  να δεχτούν με 50-100 ευρώ τη μέρα,συν τάισμα ποτισμα.) Πολλοί πόρνοι που πάνε Ουκρανία νοικιάζουν σεμιπρο με τη βδομάδα πάνε για αυτό το λόγο.
Σπονσορετ.200 ευρώ σε μετρητά ή δώρα σε κάθε ραντεβού συν έξοδα ραντεβού σε ρεστοράν,κλαμπς,συν μηνιαία συνδρομή πληρωμή ενοικίου κάθε μήνα,συν έξοδα διακοπών μια δύο φορές το χρόνο σε κυριλέ προορισμούς.
Αυτό είναι περίπου το τιμολόγιο,διαλέγεις και παίρνεις.

Πρακτικά δηλαδή με 1000 ευρώ π.χ. διαθέσιμα για 5 μερες(μετά πληρωμή αεροπορικού,διαμερισματος) μπορείς να γαμήσεις
15 νορμάλ προς ή
10 εμφανίσιμες προς ή
4 σεμιπρος για  όλο το πενθήμερο ή
1 σπονσορέτ.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Αρχηγε σε ευχαριστω για τον υποδειγματικο ορισμο που εδωσες!
Αψογη επαγγελματικη προσεγγιση στο οικονομικο θεμα!

Εγω ειμαι μια κατηγορια πιο κατω απο εσενα, το πολυ σεμι-προ, βλεπω οτι εχει μεγαλο βαλιου η χρονομισθωση.
Φανταζομαι οι τιμες πεφτουν επι Πολωνικου εδαφους. Οι ατακες που γραφεις, εχουν εφαρμογη και σε απλες γκομενες και μπορεις να δεις ποσο καργιες ειναι.
Σπονσορετ...Εχει έναν ή περισσότερους σπόνσορες ευκατάστατους long term.Ταξιδευει ...με ευγενικές χορηγίες ευκατάστατους long term.Μετρια στο σεξ.
Παντως δυσκολα περνανε οι σπονσορες με το σεξ οπως βλεπω! δινουν μεγαλο αγωνα.

υγ.
Σε περιπτωση ταξιδιου, εκτος εδρας, οι τιμες ειναι σταθερες, η εχουμε πληθωρισμο και απωλεια συναλλαγματος? (σεμι.προ)
Α! υπαρχει ενδεχομενο να τα βρουμε στο οικονομικο και να τα χαλασουμε στο ερωτικο? Μη εκεινο, μη το αλλο? Αλλιως να παω σε προ ...η πολωνεζες! Τι λεει η εμπειρια σου?
(Σορυ μυστες αλλα υπαρχει Τεραστια αναγκη/διψα για μαθηση!)
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αρχηγε σε ευχαριστω για τον υποδειγματικο ορισμο που εδωσες!
Αψογη επαγγελματικη προσεγγιση στο οικονομικο θεμα!

Εγω ειμαι μια κατηγορια πιο κατω απο εσενα, το πολυ σεμι-προ, βλεπω οτι εχει μεγαλο βαλιου η χρονομισθωση.
Φανταζομαι οι τιμες πεφτουν επι Πολωνικου εδαφους. Οι ατακες που γραφεις, εχουν εφαρμογη και σε απλες γκομενες και μπορεις να δεις ποσο καργιες ειναι.Παντως δυσκολα περνανε οι σπονσορες με το σεξ οπως βλεπω! δινουν μεγαλο αγωνα.

υγ.
Σε περιπτωση ταξιδιου, εκτος εδρας, οι τιμες ειναι σταθερες, η εχουμε πληθωρισμο και απωλεια συναλλαγματος? (σεμι.προ)
Α! υπαρχει ενδεχομενο να τα βρουμε στο οικονομικο και να τα χαλασουμε στο ερωτικο? Μη εκεινο, μη το αλλο? Αλλιως να παω σε προ ...η πολωνεζες! Τι λεει η εμπειρια σου?

Τι σχέση έχουν οι Πολωνέζες?
Είναι θέμα budget και γούστων.Αν διαθέτεις πάνω από 3000 ευρώ για τη γκόμενα φυσικά συμφέρει η σπονσορετ.
Αν έχεις μπάτζετ γύρω στα 1500 συμφέρουν οι σεμιπρο και για κάτω από 1000 οι πουτάνες.
Δεν υπάρχουν εκπτώσεις όσο και να παρακαλάς τις γκόμενες.
Ο Χάρης ισχυρίζεται ότι είναι γάτα με πέταλα και δεν πάει με σπονσορέτς αφού έχει καταλάβει ότι αρκετές από αυτές είναι πουτάνες ή σεμιπρος που το παίζουν σπονσορέτς για να ανεβάσουν την τιμή.
Σε αυτές τις περιπτώσεις εμπιστεύομαι πάντα το Balkan πέος.Αν το πέος νιώσει ότι πρόκειται για σπονσορετ είναι σπονσορετ.Αν ανιχνεύσει πουτάνα έχει πάλι σωστά αντιληφθεί .
Ως Βαλκανιοπουτσιστης εμπιστεύεσαι πάντα τον πούτσο σου που είναι και το βασικό νοητικό εργαλείο σε αυτές τις υποθέσεις μουνιού.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Έχω γράψει άπειρες φορές για τις διαφορές προ,σεμιπρο,σπονσορετ.
Προ.Πουτανα πλήρους απασχόλησης.(προ,επαγγελματίας,professional).Γαμιεται με όλους έναντι συγκεκριμένου αντιτίμου.Καλής εμφανισης αλλα οχι σουπερ.Εμπειρη στο σεξ.Συνηθισμενη ατάκα.100 dollars I come your hotel.
Σεμιπρο.Καινουργια στο άθλημα που κάνει αρπαχτές.Συνηθως φοιτήτρια ή άνεργη ή αρτι αφιχθεισα απο επαρχία  μέσης έως καλής εμφανισης.Εχει συγκεκριμένους πελάτες,δεν πάει με όλους.Τιμη διαπραγματεύσιμη.Οχι εμπειρη στο σεξ.Συνηθισμενη ατάκα.Where is my present?
Σπονσορετ.Κανονικη γκόμενα με δουλειά,κύκλο τα πάντα όλα κανονικά.Συνηθως εντυπωσιακής εμφάνισης.Εχει έναν ή περισσότερους σπόνσορες ευκατάστατους long term.Ταξιδευει ανα τας Ευρωπας ή σε εξωτικούς προορισμούς με ευγενικές χορηγίες.Φοραει ακριβά ρούχα έχει ακριβό lifestyle.Μετρια στο σεξ.Συνηθισμενη ατάκα.I want a man who provides for me.

Τιμές.
Προ.50 ευρώ οι μέτριες μέχρι 150 ευρώ οι πολύ καλές.
Σεμιπρο.100 έως 150 ευρώ εκτός αν θέλεις long term(μια εβδομάδα π.χ. οπότε μπορεί  και  να δεχτούν με 50-100 ευρώ τη μέρα,συν τάισμα ποτισμα.) Πολλοί πόρνοι που πάνε Ουκρανία νοικιάζουν σεμιπρο με τη βδομάδα πάνε για αυτό το λόγο.
Σπονσορετ.200 ευρώ σε μετρητά ή δώρα σε κάθε ραντεβού συν έξοδα ραντεβού σε ρεστοράν,κλαμπς,συν μηνιαία συνδρομή πληρωμή ενοικίου κάθε μήνα,συν έξοδα διακοπών μια δύο φορές το χρόνο σε κυριλέ προορισμούς.
Αυτό είναι περίπου το τιμολόγιο,διαλέγεις και παίρνεις.

Πρακτικά δηλαδή με 1000 ευρώ π.χ. διαθέσιμα για 5 μερες(μετά πληρωμή αεροπορικού,διαμερισματος) μπορείς να γαμήσεις
15 νορμάλ προς ή
10 εμφανίσιμες προς ή
4 σεμιπρος για  όλο το πενθήμερο ή
1 σπονσορέτ.

Πρώτον. Το ποιος λέει βλακείες και ποιος όχι άσε να το κρίνουν οι υπόλοιποι που διαβαζουν.

Δεύτερον. Η πουτάνα που γαμιέται με τον αλβανό τον πάκη και τον μπετατζή απο την σπονσορέτα που τόσο θαυμαζεις διαφέρει σε ένα μόνο πράγμα. ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ !!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΟΥΤΑΝΑ !! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΙΑ ΤΑ ΓΕΝΙΑ !!!ΞΥΠΝΑ ΜΑΛΑΚΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ !!!!!

Οι σπονσορέτες που εσύ ποστάρισες σου δίνουν πολλούς πόντους στην κυριολεξία μια και σε περνάνε απο 10 μέχρι 20 πόντους η καθεμιά !!! :grin: :grin: :grin:  Το αν γίνεσαι ρεζίλι η όχι το αφήνω στη κρίση του thread !!
Και μόνο που κάθεσαι και αραδιάζεις το ύψος της καθε μιας δείχνει το πόσο βαθιά κομπλεξικός είσαι !!

Δεν ξέρω σε ποια γενιά ανήκεις αλλά υπάρχει κάτι ανεξάρτητο γενεών !!

ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ.

ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΓΑΜΑΕΙ ΜΟΝΟ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ. ΙΣΩΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ.

ΑΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΝΕΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΜΟΣΤΡΑΡΕΙ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΞΕΦΤΙΛΑΣ !! ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΦΙΛΕ ???? ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΞΕΦΤΙΛΑΣ !!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ !!!

Σου φταίνε οι παλαιές γενιές κακομοίρη ποθ σε χρεωκόπησαν !!! Αντί να φτιαχθείς οικονομικά δουλεύοντας στο εξωτερικό χρυσοπληρώνεις πουτάνες στις τριπλές και τετραπλές ταρίφες σκορπίζοντας τα όποια λεφτά βγάζεις και μετά σου φταινε οι παλαιές γεννεές που χρεωκόπησες!! Ηθελα να ήξερα τα θέλεις και τα γράφεις αυτά ???

Καιρός κάποιοι να ξυπνάνε !!!

Τελικά το ομολογεί ότι η μόνη ουσιαστική διαφορά στις αποχρώσεις της πουτάνας ( προ σεμιπρο, σποσορετ και λοιπες μαλακίες ) είναι η τιμή !!

Αργεί αλλά μαθαίνει !!! :grin: :grin: :grin:


 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Πέρα απο τη πλάκα είναι ο πιο ενδιαφέρον Τουριστικός προορισμός στην Ευρώπη! Όχι μονο η Βουδαπέστη αλλά και η επαρχία τους!
Μου προξενεί μεγάλο ενδιαφέρον να συναναστραφώ με ανθρώπους που κατά 50% ψηφίζουν Βίκτωρ Ορμπαν!
Επίσης για Ούγγρες πιστευω πως ισχύει ότι για Τσέχες και Σλοβάκες! Καυλιάρες δηλαδή που θέλουν χύμα φλερτ και σωστό timing!
:rockon: :rockon: :rockon:

Η έκφραση ουγγαρέζικα άλογα δεν βγήκε τυχαία !!! :grin: :grin: :grin:
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Τι σχέση έχουν οι Πολωνέζες?
Είναι θέμα budget και γούστων.
Ως Βαλκανιοπουτσιστης εμπιστεύεσαι πάντα τον πούτσο σου που είναι και το βασικό νοητικό εργαλείο σε αυτές τις υποθέσεις μουνιού.
Τεραστια δειδαγματα. Ο ορισμος της υπερ Ρεαλιστικης Πολιτικης (ρεαλ πολιτικ) με Πραχτικη Φιλοσοφια (απλαιντ φιλοσοφι).

ΥΓ. Ρε μυστη Μιντ...βαλτος εισαι? πραχτωρας η εχθρος του βαλκανιοπουτσισμου?
Ασε να ρωτησω και κατι διπλα στην πολωνια, πανω που την εκανα.
Εξ αλλου ο αρχηγος εχει δηλωσει οτι γραφουμε σε σαητ για πληρωμενο ερωτα! Ερχεσαι εσυ και μας λες για αγαπες και ερωτες!!!

Παλι καλα που ξερεις απο αλογα ιππασιας!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Τεραστια δειδαγματα. Ο ορισμος της υπερ Ρεαλιστικης Πολιτικης (ρεαλ πολιτικ) με Πραχτικη Φιλοσοφια (απλαιντ φιλοσοφι).

ΥΓ. Ρε μυστη Μιντ...βαλτος εισαι? πραχτωρας η εχθρος του βαλκανιοπουτσισμου?
Ασε να ρωτησω και κατι διπλα στην πολωνια, πανω που την εκανα.
Εξ αλλου ο αρχηγος εχει δηλωσει οτι γραφουμε σε σαητ για πληρωμενο ερωτα! Ερχεσαι εσυ και μας λες για αγαπες και ερωτες!!!

Παλι καλα που ξερεις απο αλογα ιππασιας!
:hi: :hi: :hi:

Δεν έγραψα  ποτέ εγώ για αγάπες και έρωτες !!

Απλά πρέπει να ξέρουμε τι λέμε !! Οι γκόμενες γκόμενες ( με η άνευ ''ερωτος''). Οι πουτάνες πουτάνες !! Απλό είναι !!

Στον βαλκανοπουτσισμό δεν είμαι ενάντια. Στον βαλκανομαλακισμό όμως που χρυσοπληρώνει πουτάνες και της μοστράρει σαν γκόμενες και βέβαια είμαι ενάντια.

Απλό είναι !! Οποιος κατάλαβε κατάλαβε !!

 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Δεν έγραψα  ποτέ εγώ για αγάπες και έρωτες !!
Τροπος του λεγειν. Μηνυμα εληφθει.
Στον βαλκανοπουτσισμό δεν είμαι ενάντια. Στον βαλκανομαλακισμό όμως που χρυσοπληρώνει πουτάνες και της μοστράρει σαν γκόμενες και βέβαια είμαι ενάντια.
Εκαστος των βαλκανιομαχων ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του.
Ο αρχηγος μας εριξε στην αρενα με τα θηρια/αιδια και ουδεμια ευθυνη φερει.
Καποιοι καλοι θεατες φωναζουν...προσοχη παιδια, στις μαυρες χηρες!

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
:hi: :hi: :hi:

Δεν έγραψα  ποτέ εγώ για αγάπες και έρωτες !!

Απλά πρέπει να ξέρουμε τι λέμε !! Οι γκόμενες γκόμενες ( με η άνευ ''ερωτος''). Οι πουτάνες πουτάνες !! Απλό είναι !!

Στον βαλκανοπουτσισμό δεν είμαι ενάντια. Στον βαλκανομαλακισμό όμως που χρυσοπληρώνει πουτάνες και της μοστράρει σαν γκόμενες και βέβαια είμαι ενάντια.

Απλό είναι !! Οποιος κατάλαβε κατάλαβε !!
καλα φιλοσοφε σε σενα ποτε εριξε τιμη γκομενα που λεει δεν ειναι πουτανα?ουκρανια μιλαμε.
δηλαδη αυτες που γαμαω τζαμπα και τις γαμανε αλλοι δεκα  μετα τις θεωρεις γκομενες ενω τις αλλες ολες πουτανες.η σπονσορετα παρα να την γαμα τζαμπα ο καθε γυφτος ουκρανος οπως αυτες που θεωρεις γκομενες σου λεει θελω λεφτα να ειμαι μονο μαζι σου.πολλες βρηκα τετειες ερασιτεχνες που δεν ζητουσαν τιποτα.μετα εγω τισ χαρτιλικωνα για να μεινουν η να φυγουν.αυτες τελικα ηταν πουτανες η οχι?μετα απο μενα παλε με καθε γυφτο τζαμπα τρυγιρνουσαν.εγραψα παλια που εκανα παραπονο
σε ενα φιλο οδυσσο γιατι δεν βρισκω γκομενακια οδυσσο οπως αυτα που κρατουσαν 2 ρωσποι 42 με 48.
μου απαντησε ο ουκρανος ναυτικος φιλος ελα να σε παρω σε ενα πρακτορειο να βρεις και εσυ τετιες να βολταρεις χαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Kλείσε τα γρήγορα Χάρη μη στα προλαβουν οι υπολοιποι πορνοτουρίστες.
Γνωστός πορνοπροορισμός το Κυργιστάν,τίγκα στις μουνάρες  :S

kyrgyzstan-umma_magazine_journalists-umma.jpg


Γνωστός κτηνοβάτης ο ξάδερφος

http://[URL unfurl="true"]www.abc.net.au/news/image/6953206-3x4-700x933.jpg[/img[/URL]]

Υ.Γ.Αφού χαλάς 500 ευρώ/μέρα πάνω σου,κλείσε και ένα εισιτηριάκι Ryan με 20-30 ευρώ για Πράγα μεταξύ 2-6 Μάη.
Αν σου τελείωσε το ρευστό,ας σου δώσει ο θείος κανά κιλό διαμάντια.
Έχει και στο Palladium κρέμες,κρέπες,ότι τραβάει η ψυχή σου.
Θα σου κοτσάρω και την GoPro και θα streamάρουμε στο thread. :headbang3:
[/quote]πια ryan air xaxaxaxaδεν παω με τετειες ετεριες ουτε γουιζ και μαλακιες.
δες εχω φτηνη πτηση με γιανερ απο οδυσσο σε μπατουμι και δεν παω.θα παω αργοτερα με κανονικη ετερια τυφλιδα και απο εκει μπατουμι.να κανω τι στην πραγα?δεν μου αρεσει σαν χωρα να παω.μπρατισλαβα ειμε μεσα αλλα απο φετος λογο δουλειας δεν μπορω οποτε θελω να φευγω οπως εκανα παντα.τωρα μπορω να ταξιδεψω ιουνι,σεπτεβριο και δεκεβριο.εμπλεξα.για αυτο προσπαθω να κανω 2 προορισμους να κοβω δρομο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
η σπονσερετα δεν περνει απο κμαν 200 και απο τους αλλους φιλοσοφους 50!τελος.
μαμπα και ιτερνετ πολλες βιζιτες το πεζουν ιστορια για να ανεβασουν τιμη.
5 τετειες βρηκα σε σαλον.σπονσορετες απο αρκαδια και τετειες ποτε δεν ειναι σε σαλον αλλα
σε εστιατορια,κλαμπ,πρακτορεια,ιτερνετ για σπονσορες.εμφανισιακα πολυ καλυτερεσ απο βιζιτες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τελικά το ομολογεί ότι η μόνη ουσιαστική διαφορά στις αποχρώσεις της πουτάνας ( προ σεμιπρο, σποσορετ και λοιπες μαλακίες ) είναι η τιμή !!

Αργεί αλλά μαθαίνει !!! :grin: :grin: :grin:

Στις γυναίκες η διαφορά είναι στην τιμή.Το να συγκρίνεις σπονσορέτ με προ είναι σαν κάποιος να πάει σε έναν Ελληνα που έχει γκόμενα την Αραβανή και να του λέει ρε μαλάκα με τα λεφτά που ξόδεψες εσύ για δώρο γενεθλίων εγώ γαμάω 30 πουτάνες στη Φυλής.
Τόσο νόημα έχει αυτό.
Αλλά έτσι κι αλλιώς εσύ γαμάς πλέον μόνο μαύρες και κίτρινες επί πληρωμή αφού οι λευκές δε σε κοιτάζουν πια.Αντί να πεις το έριξα στις κιτρινόμαυρες γιατί με Σλάβες δεν έχω πια καμία τύχη πας και λες γουστάρω ποικιλία κτλ.Λες και όσοι εξηντάρηδες πάνε Ταυλάνδη να γαμήσουν πιπίνια είναι τίποτα ψαγμένοι τύποι.
Εγώ τα λέω ρεαλιστικά όπως είναι,δεν εξωραίζω τίποτα.
Θα μπορούσα να γράψω με σανό,παραμύθι γαμάς μουνάρες και να ενθουσιαστούν όλοι.
Αντίθετα λέω χρειάζονται προυποθέσεις δηλαδή ρευστό,εμφάνιση,εμπειρία,γνώση ρωσικών κτλ.Ο άλλος δεν το δέχεται γιατί δεν ταιριάζει στη θεωρία του,του εύκολου γαμησιού.
Για αυτό δείχνω και τις φωτό για να μην έχει αυταπάτες.Φυσικά μπορούν να τα αρνηθούν όλα αλλά θα σπάσουν τα μούτρα τους στο πεδίο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τεραστια δειδαγματα. Ο ορισμος της υπερ Ρεαλιστικης Πολιτικης (ρεαλ πολιτικ) με Πραχτικη Φιλοσοφια (απλαιντ φιλοσοφι).

Ας πούμε ο Β.Π. ξόδεψε πέρυσι μίνιμουμ 35000 ευρώ σε γούστα.(20000 ευρώ μόνο για το εξάμηνο στην Πράγα και 10000 ευρώ στο κάστινγκ).
Δεν είναι ούτε 35 ετών.Αν κάθε χρόνο αποταμίευε τα 35000 ευρώ,σε μια δεκαετία θα είχε φτάσει τα 350000 ευρώ και με κατάλληλες επενδύσεις(ή ακόμα και σε ιδιωτική ασφάλιση),δε θα χρειαζόταν πλέον να δουλεύει.
Ομως επιλέγει το δύσκολο δρόμο του Βαλκανιοπουτσισμού,ακούει τον πούτσο του που του λέει όρμα να γαμήσεις στα σλαβικά μουνολίβαδα χωρίς να υπολογίζεις τις συνέπειες αντί να σκεφτεί με το πάνω κεφάλι μάζεψε λεφτά,κάνε περιουσία,οικογένεια κτλ.
Ετσι ξεπουτσιάζεται αντί να καταλήξει συμβατικός νεομετανάστης μες στους περιορισμούς και τη μπίχλα.
Είναι πρωτοφανές ο άρχοντας μετανάστης αντί να υποφέρει να γίνεται πλέον γαμιάς και δέρνων.
Είναι η τρομερή δράση ο ατομικός βολονταρισμός και ο βοναπαρτισμός που ανατρέπουμε τις φυσικές ισορροπίες με απέραντη μανία.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
καλα φιλοσοφε σε σενα ποτε εριξε τιμη γκομενα που λεει δεν ειναι πουτανα?ουκρανια μιλαμε.
δηλαδη αυτες που γαμαω τζαμπα και τις γαμανε αλλοι δεκα  μετα τις θεωρεις γκομενες ενω τις αλλες ολες πουτανες.η σπονσορετα παρα να την γαμα τζαμπα ο καθε γυφτος ουκρανος οπως αυτες που θεωρεις γκομενες σου λεει θελω λεφτα να ειμαι μονο μαζι σου.πολλες βρηκα τετειες ερασιτεχνες που δεν ζητουσαν τιποτα.μετα εγω τισ χαρτιλικωνα για να μεινουν η να φυγουν.αυτες τελικα ηταν πουτανες η οχι?μετα απο μενα παλε με καθε γυφτο τζαμπα τρυγιρνουσαν.εγραψα παλια που εκανα παραπονο
σε ενα φιλο οδυσσο γιατι δεν βρισκω γκομενακια οδυσσο οπως αυτα που κρατουσαν 2 ρωσποι 42 με 48.
μου απαντησε ο ουκρανος ναυτικος φιλος ελα να σε παρω σε ενα πρακτορειο να βρεις και εσυ τετιες να βολταρεις χαχαχαχ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μόνο μαζί σου φίλε !!! Είναι εξακριβωμένο !!!! :grin: :grin: :grin:

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Στις γυναίκες η διαφορά είναι στην τιμή.Το να συγκρίνεις σπονσορέτ με προ είναι σαν κάποιος να πάει σε έναν Ελληνα που έχει γκόμενα την Αραβανή και να του λέει ρε μαλάκα με τα λεφτά που ξόδεψες εσύ για δώρο γενεθλίων εγώ γαμάω 30 πουτάνες στη Φυλής.
Τόσο νόημα έχει αυτό.
Αλλά έτσι κι αλλιώς εσύ γαμάς πλέον μόνο μαύρες και κίτρινες επί πληρωμή αφού οι λευκές δε σε κοιτάζουν πια.Αντί να πεις το έριξα στις κιτρινόμαυρες γιατί με Σλάβες δεν έχω πια καμία τύχη πας και λες γουστάρω ποικιλία κτλ.Λες και όσοι εξηντάρηδες πάνε Ταυλάνδη να γαμήσουν πιπίνια είναι τίποτα ψαγμένοι τύποι.
Εγώ τα λέω ρεαλιστικά όπως είναι,δεν εξωραίζω τίποτα.
Θα μπορούσα να γράψω με σανό,παραμύθι γαμάς μουνάρες και να ενθουσιαστούν όλοι.
Αντίθετα λέω χρειάζονται προυποθέσεις δηλαδή ρευστό,εμφάνιση,εμπειρία,γνώση ρωσικών κτλ.Ο άλλος δεν το δέχεται γιατί δεν ταιριάζει στη θεωρία του,του εύκολου γαμησιού.
Για αυτό δείχνω και τις φωτό για να μην έχει αυταπάτες.Φυσικά μπορούν να τα αρνηθούν όλα αλλά θα σπάσουν τα μούτρα τους στο πεδίο.

Το παράδειγμα με την Αραβανή ήταν συντριπτικό !!!  :grin: :grin: :grin:

Εχω γαμήσει τόσες λευκές που δεν περνάνε ούτε ξόφαλτσα απο το μικροπρεπές μυαλουδάκι σου !!!
Τόσο σε ποιότητα όσο και σε ποσότητα.
Σε όλα τα μήκη και πλάτη της γης συμπεριλαμβανομένης και όλης της Ανατολικής Ευρώπης.

Κάποιες φορές με λεφτά δηλαδή πουτάνες. Κάποιες φορές χωρίς δηλαδή γκόμενες.Δεν έχω πρόβλημα.
Ολες τις φυλές της γής που εσύ μόνο σε φωτογραφίες έχεις δεί.

Ακόμη και σήμερα στην Αθήνα Σλάβες γαμάω. Για το αν με κοιτάζουν οι λευκές η όχι ρώτησε τους ανθρώπους που με ξέρουν στο site για να μάθεις !! Επίσης για άλλη μια φορά δεν είμαι εξηντάρης. Προσπάθησε να μην γίνεσαι περισσοτερο μπετόβλακας απο ότι ήδη είσαι.

Επιπλέον όποτε γουστάρω έχω την ευχέρια να ταξιδεύω σε μέρη που δεν θα πας ποτέ, γιατί απλά δεν σε παίρνει να πας. Και ασφαλώς όχι μόνο Ταιλάνδη.

Δεν έχει κανείς αυταπάτες για το τί είσαι απο τις φωτογραφίες που ποστάρεις. Κάτι ξόανα ξυλάγγουρα τα οποία σου ρίχνουν 20 πόντους και τους ρίχνεις είκοσι χρόνια. Σε συνδυασμό με τις στυλιστικές ενδυματολογικές σου προτιμήσεις γελάνε και τα μπετά !!!! :grin: :grin: :grin:

Και πέραν τούτου επαίρεσαι σα γύφτικο σκεπάρνι που αυτά τα ξόανα τα χρυσοπληρώνεις !!! :grin: :grin: :grin:

Είσαι τραγικός και κωμικός συνάμα. Ο απόλυτος τραγέλαφος !!!

Δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου γιατί είσαι κλοουν.

Αλλά μη με προκαλέσεις άλλο γιατί αν μαζέψω όλες τι μαλακίες που κατά καιρούς έχεις γράψει στο site δεν σε ξεπλένει ούτε ο Νιαγάρας !!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom