Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Βασικά στοιχεία που καθορίζουν την ποσότητα και ποιότητα από τις γκόμενες που θα γαμήσετε:
1.Κασέρι
2.Χρόνος
3.Timing
4.Γνώση ρωσσικών

Για σοβαρές πιθανότητες με μοντελοειδείς χρειάζεται σοβαρή ισχύς πυρός ήτοι 500 ευρώ διαθέσιμα την ημέρα για έξοδα ραντεβού,δώρα.
Οσο περισσότερο χρόνο μένεις,τόσο αυξάνεις τον κύκλο γνωριμιών και τα χτυπήματα.
Timing.Οταν κινείσαι πολύ γρήγορα βγαίνεις οφσάιντ,όταν πας αργά χάνεις την ευκαιρία.Θέλει αίσθηση του timing για να χτυπήσεις ακριβώς την κατάλληλη στιγμή.
Γνώση ρωσικών.Τεράστια σημασία ιδίως επαρχία όπου ρωσικά μιλάνε λίγες.Γενικά είσαι άνετος τα καταλαβαίνεις όλα.

Π.χ. τώρα θα πάω σε 3 βδομάδες με όλα τα ατού υπέρ μου
1.Θα κάτσω μια βδομάδα
2.Φέρνω 3000 ευρώ μετρητά και 3000 ευρώ διαθέσιμα στην πιστωτική.Μιλάμε για συντριπτική ισχύ πυρός
3.Εχω ιδανικό timing,θα κάνει ζέστη όλα τα μουνάκια έξω,ξέρω ακριβώς σε ποια μαγαζιά θα πάω.Εχω και 5 γκόμενες έτοιμες.
4.Ξέρω επικοινωνιακά ρωσικά

Συνεπώς ο μόνος εχθρός είναι τα logistics και η φυσική αντοχή.Πώς μπορείς να ρίχνεις 3 πουτσίδια την ημέρα και να μένεις όρθιος κυνηγώντας τα μουνάκια τη νύχτα στο Carribean και στο Chi.
Εδώ ερχόμαστε στον επόμενο αποφασιστικό παράγοντα.Φυσική αντοχή.Αυτό είναι το κύριο μείον όσο μεγαλώνεις.Τις τελευταίες φορές έφαγα μερικά άσχημα κλακαρίσματα,σχεδόν έλιωσα από την κούραση και τους πότους και έφτασα σε οριακά σημεία.
Φυσικά ένας Βαλκανιόπουτσος είναι ανίκητος,δεν αφήνουμε το περιβάλλον να μας καταβάλει.
κμαν συμφωνω με αυτα αλλα το πιο σημαντικο για μενα που δεν ψαχνω σπονορετες και πουτανες αλλα ποιοτητα ειναι οτι ελεγε ο μητσος.να ξερουν οτι εισαι μονιμα.σε οσες ειπα ψεματα εφαγα ευκολα.
μετα ομως που ελεγαν να μενω σπιτι σου ενα μηνα μεχρι να επιστρεψεις χαχαχαχ.ελεγα θα δωσω το σπιτι ενοικιο και ετσι εξαφανιζωνταν μετα.θελουν πιστικες αποδειξεις για αυτο ειναι λογικα τα ποσα που ξοδευεις.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τι θα πει σπονσορετ ρε τυπε που μας εχετε ζαλισει τα παπαρια?

πουτανα ειναι που επειδη εισαι αγαμητος μαλακας πιρφορος αντι να της πληρωνεις μονο το γαμησι της πληρωνεις και το χρονο που χαλαει για να μη γαμιεται μαζι σου αλλα να βγαινει για καφε ή να σου μιλαει στο ιντερνετ!Αυτο ειναι μαγκια δλδ?Ειναι επιτυχια? Ειναι καμακι? Η ομολογια αποτυχιας που εχεις καταντησει να ζεις λες και ειναι ολη σου η ζωη μεσα σε ενα κωλομπαρο?
αυτες που λεγωντε σπονσορετες δεν το δεχωντε οτι ειναι πουτανες!!!αν ριξεις τιμη σου λενε τραβα στις βιζιτες στο σαλον που περνουν τοσα.δεν θελουν να κανουν 30 βιζιτες αλλα να σπονσαρωντε μονιμα απο εναν.πολλες ειναι σε διαφορα σαιτ ρωσια και ουκρανια και εχουν τιμη τον μηνα.
πολλες φορες ειπα σε σπονσορετες ελα βιζιτα.αρνηθηκαν και απαντησαν δεν ειμαι πουτανα χαχαχαχα.
καπιες μικρουλες που σπονσαρα μου ελεγαν τα ιδια.θελουμε καπειον που τον γουσταρω πολυ η καθολου να ειμαι μονο μαζι του και δεν κανω βιζιτες.πως να σου εξηγησω πουτανες εχει διαφορες κατηγοριες οπως και στην ελλαδα.θες πουτανα φτηνη τραβα μεταξουργιο,θες μοντελο πιο πολλα λεφτα,θες τραγουδιστρια ακομα πιο πολλα θες παρουσιαστρια γινε καναλαρχης.ετσι παει.εισαι βαθια νυχτωμενος απο ουκρανια.
τραβα βολτα μοναστηρακι και κανα μεταξουργιο με κανα δεκαρικο και ασε την ουκρανια για αυτους που δεν πανε με νεροπιστολο χαχαχαχαχ.οπειος θελει την βγαζει και φτηνα κιεβ σε σαλον με 70 ευρο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ειμαι ετειμος να κλισω για κυργισταν τον σεπτεβριο.ελπιζω να μην με παρασυρει ο θειος μου και βρεθω οδυσσο παλι χαχαχαχ.ο δασκαλος δεν ξεκαθαριζει αν θα ειναι σιγουρα κιεβ σεπτεβριο ετσι ισως κλισω κυργισταν.διπλα το καζανταν με 120 ευρο αλλα λεω να μεινω μονο κυργισταν 8 μερες για να δω καλυτερα τι παιζει.κιεβ μπορω και δεκεβριο μαζι με οδυσσο.εμπλεξα τελευτεα και γαμηθηκε το προγραμα μου.
επομενο χρονο θα ειμαι μπακου,μπατουμι και κιεβ-καζακταν.μου χαλα τα σχεδια οτι δεν μπορω να αντεξω πανω απο 2 μηνας να παω οδυσσο.με παρασερνει παντα φιλοι και αφηνω τα σχεδια μου.
κυργισταν εχει πολλες πουτανες στο ιτερνετ και ειναι και ευκολα για καμακι.
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.257
Like
815
Πόντοι
96
Το μαθηματικό θεώρημα του "gravatakia".

ΘΕΩΡΙΑ:
Έστω μια νοητή κλίμακα πόντων από το λιγότερο προς το περισσότερο, π.χ. από το 1 μέχρι το 4.
Για να ΓΑΜΗΣΕΙΣ θέλεις 3 πόντους και πάνω.

Οι πόντοι ενός άντρα έχουν ως εξής:
α) Λευτά = 2 πόντοι
β) Εμφάνιση = 1 πόντος
γ) Τρόπος (εμπειρία + bla bla + συμπεριφορά) = 1 πόντος

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:
Με τον συνδυασμό (α+β) = 3 πόντοι: ΓΑΜΑΣ σίγουρα.
Με τον συνδυασμό (α+γ) = 3 πόντοι: ΓΑΜΑΣ σίγουρα.
Με τον συνδυασμό (β+γ) = 2 πόντοι: ΔΕΝ γαμάς.
Μόνο με το (α) = 2 πόντοι: ΔΕΝ γαμάς.

ΔΕΔΟΜΕΝΑ:
Υπάρχουν 3ων ειδών πουτάνες.
1) Οι πουτάνες τις στιγμής.
2) Οι ημερήσιες πουτάνες.
3) Οι πουτάνες οι διαχρονικές (π.χ. δεσμός, σύζυγος).

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ:
Και τα 3 είδη πουτάνας, τα πληρώνουμε ανάλογα με τον χρόνο που τις χρησιμοποιούμε:
(δηλαδή την πουτάνα Νο.1 λίγο, την πουτάνα Νο.2 περισσότερο και την πουτάνα Νο.3 πολλά).

Υ.Γ: ε...ο Kman2 σύμφωνα με τα λεγάμενα του, έχει τον συνδυασμό (α+γ),
οπότε ΓΑΜΑΕΙ την κατηγορία πουτάνας Νο.2

Ας φροντίσει ο καθένας για λογαριασμό του, να αποκτήσει τον κατάλληλο συνδυασμό για να ΓΑΜΑΕΙ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Το μαθηματικό θεώρημα του "gravatakia".

ΘΕΩΡΙΑ:
Έστω μια νοητή κλίμακα πόντων από το λιγότερο προς το περισσότερο, π.χ. από το 1 μέχρι το 4.
Για να ΓΑΜΗΣΕΙΣ θέλεις 3 πόντους και πάνω.

Οι πόντοι ενός άντρα έχουν ως εξής:
α) Λευτά = 2 πόντοι
β) Εμφάνιση = 1 πόντος
γ) Τρόπος (εμπειρία + bla bla + συμπεριφορά) = 1 πόντος

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:
Με τον συνδυασμό (α+β) = 3 πόντοι: ΓΑΜΑΣ σίγουρα.
Με τον συνδυασμό (α+γ) = 3 πόντοι: ΓΑΜΑΣ σίγουρα.
Με τον συνδυασμό (β+γ) = 2 πόντοι: ΔΕΝ γαμάς.
Μόνο με το (α) = 2 πόντοι: ΔΕΝ γαμάς.

ΔΕΔΟΜΕΝΑ:
Υπάρχουν 3ων ειδών πουτάνες.
1) Οι πουτάνες τις στιγμής.
2) Οι ημερήσιες πουτάνες.
3) Οι πουτάνες οι διαχρονικές (π.χ. δεσμός, σύζυγος).

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ:
Και τα 3 είδη πουτάνας, τα πληρώνουμε ανάλογα με τον χρόνο που τις χρησιμοποιούμε:
(δηλαδή την πουτάνα Νο.1 λίγο, την πουτάνα Νο.2 περισσότερο και την πουτάνα Νο.3 πολλά).

Υ.Γ: ε...ο Kman2 σύμφωνα με τα λεγάμενα του, έχει τον συνδυασμό (α+γ),
οπότε ΓΑΜΑΕΙ την κατηγορία πουτάνας Νο.2

Ας φροντίσει ο καθένας για λογαριασμό του, να αποκτήσει τον κατάλληλο συνδυασμό για να ΓΑΜΑΕΙ.



Σωστή άποψη.Εχει σχέση και με το τι λανσάρεσαι,σα σπόνσορας,γαμέας ή σχεσάκιας,γαμπρός.Ενας γαμέας και ένας σχεσάκιας,γαμπρός χρειάζονται σαφώς λιγότερα λεφτά από ένα σπόνσορα.
Για το σπόνσορα τα λεφτά είναι το πιο σημαντικό παίρνει ας πούμε 10 πόντους,η εμφάνιση έναν πόντο και ο τρόπος 5 πόντους.Για το γαμέα η εμφάνιση είναι 10 πόντοι και τα λεφτά δύο πόντοι κτλ.
Εγώ ασχολούμαι αυστηρά με σπονσοριλίκια έχω ξεπεράσει το στάδιο του σχεσάκια.Αν μια γκόμενα πει οτι πάει για σοβαρά για σχέση κτλ δε με ενδιαφέρει.
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
842 σελίδες ανούσιας θεωρίας. Δεν διάβασα όμως πόσο σου κοστίζει η 189 την ημέρα? Η πάει με τον μήνα? Τα ίδια λέγατε και για το Κισινάου πριν μερικά χρόνια, τις ξυπνήσατε να ζητάνε ότι τους κατέβει στο μυαλό ακόμα και οι τελευταίες και πήγατε να χαλάσετε και το Κίεβο?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Αρχηγε χρειζεσαι επειγοντως γυμναστικη και ενδυματολογικη αλλαγη  :grin:
απο τα 3 διμετρα που εβαλες τα δυο πολυ καλα ...
αγγούρι καλιβιωτικο μου κανει εμενα
Αλλα ρισπεκτ στον Αξιο Σλαβοδασκαλο Κμαν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Teksoz

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
842 σελίδες ανούσιας θεωρίας. Δεν διάβασα όμως πόσο σου κοστίζει η 189 την ημέρα? Η πάει με τον μήνα? Τα ίδια λέγατε και για το Κισινάου πριν μερικά χρόνια, τις ξυπνήσατε να ζητάνε ότι τους κατέβει στο μυαλό ακόμα και οι τελευταίες και πήγατε να χαλάσετε και το Κίεβο?
καλα ο κμαν οι εμεις τισ χαλασαμε στο κιεβο.μαλλον και εσυ νυχτωμενος εισαι.
το 1990 με το 1997 ο θειος μου ηταν απο τους πλουσιοτερους επιχειρηματιες κιεβο και εκανε δωρα διαμαντια απο σιερα λεονε.σταματηστε αυτα τα παραμυθια.οι υπολιποι που γαμουσανμε δωρακια και κερασματα πενταρια το πολυ γαμουσαν αλλα ερχωμενοι απο ελλαδα  τα εβλεπαν δεκαρια χχαχαχαχαχ.
νομιζεις εχουν αναγγη τον κμαν και τους ξενους?οι ντοπιοι ειναι οι λεφταδες και οχι οι τουριστες.
τωρα αν συγκρινεις το χωριο κισιναου με το κιεβο και οδυσσο τι να πω.παντα ειχε ανθρωπους που τα εσκαγαν χοντρα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
να συμπληρωσω οτι βλεπωντας τα μοναδικα 2 μυνηματα που ποσταρες ανακαλυψες την μολδαβια στον χαρτη για
να την εξερευνησεις το 2018.για κιεβο ποσες φορες εγραψα οτι απο το 2002 και μετα μονο δικηγορους και επιχειρηματιες βλεπω στο αεροπλανο.τελευτεα βλεπω και μερικους ασχετους νεαρους 6 με 10 παρεα η κανα μπαρπα  που πανε γιατι πλεον βρισκουν εισιτιρια τζαμπα και οχι τις τετραπλασιες και πενταπλασιες τιμες που ειχαν μεχρι πριν 4 χρονια.τα διαμερισματα χοτελ κιεβ ηθελες 100 ευρο την μερα το λιγοτερο τωρα βρισκεις και με 20!αυτος ειναι ο λογος που βλεπω παρεες τωρα να τραβανε κιεβ.αλλα οι περισοτεροι εκτος απο νυχτωμενοι εχουν κλισει τραπεζια στα γνωστα κλαμπ που σε μαδανε για να βλεπεις γκομενες του μαχαζιου.ξεχασα το κλαμπ τωρα μου διαφευγει που εκλισε μια παρεα.οπειος δεν διαβαζει τις 840 σελιδες μαλακιας για σενα περνει 100% τον πουλλο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μεσα μεσα εμφανιζετε καθε ασχετος με καθε χωρα να μας κραξει.το ειπαμε το προβλημα τους.
θελουν να πηγαινουν με νεροπιστολο να κτυπανε μουναρες ενω στην αθηνα τα εβλεπα με τον δασκαλο και εκλεγα απο γελια.πηγαμε σταρπακσ καφε με δασκαλο και εκανα παρατηρισι οτι ολοι πηγαιναν με γκομενα  και μετρουσαν τα κερματα να γινουν 2 ευρο γα καφε.η γκομενα πληρωνε ξεχωριστα τον καφε μονη!
ε αυτο θελουν μερικοι,να τους κερνανε και οι γκομενες,να τους ερωτευονται τζαμπα και να μην τους ζητανε μια.πεστε μου μια που θα φυγει απο κιεβ να ζησει ελλαδα χαχαχαχ.μονο καμια σπονσορετα που βρηκε κανα λεφτα να του τα μαδα.νορμαλ γκομενα καμια.ειπα στον δασκαλο αθηνα πρεπει να ερχομε και να πηγαινω στα μαχαζια στο εκπωτικο χωριο να τα τιναζω.καπεια θα γιαλισει το ματι της.ο δασκαλος συμφωνησε οτι ελλαδα πιο ευκολα βρισκεις γκομενα απο κιεβο.του ειπα μοναστηρακι μονο χαζουλες χερακι περπατανε αφραγγες πανω κατω και δεν σε αφηνουν να πλισιασεις.δεν χρειαζετε να ζω κοβει το ματι μου.ενω αν παω εκει που θα δειξω το χρημα κατι θα κτυπησω στο εκπτωτικο χωριο.μοναστηρακι μου θυμιζε τις παλαβιαρες χρισατικ που δεν εχουν μια πανε πανω κατω και σου την λενε.μετα γαμιωουνται με καθε γυφτο γιατι με αυτους συνηθησαν.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
βλεπεις τα αυτοκινητα κιεβ και οδυσσο και λες φτενε οι ξενοι που τις καταστρεψαν και ο κμαν χαχαχαχ.
ειδατε ολοι επιδει μονο με πουτανες ασχολουνται και γνωριζουν τους φταιει ο κμαν οτι ανεβασε τις τιμες.τωρα δεν μπορουνε να γαμησουν πενταρια με κερασματα και ψεματα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
842 σελίδες ανούσιας θεωρίας. Δεν διάβασα όμως πόσο σου κοστίζει η 189 την ημέρα? Η πάει με τον μήνα? Τα ίδια λέγατε και για το Κισινάου πριν μερικά χρόνια, τις ξυπνήσατε να ζητάνε ότι τους κατέβει στο μυαλό ακόμα και οι τελευταίες και πήγατε να χαλάσετε και το Κίεβο?
η μολδαβια κατστραφηκε οταν ανοιξαν οι βιζες για ευρωπη to 2015...ηταν που ηταν λιγες οι καλες, φυγαν κι αυτες κι εμειναν τα τριμπαζα..
Πριν αν ηξερες ρωσσικα η ρουμανικα κοιταγοσουνα κ καπως γαμουσες σχετιξα ευκολα
Το ιδιο εγινε κ στην ουκρανια από πέρυσι
Ανοιξαν οι βιζες ευκολα για ευρωπη κ πολεις παραδεισοι αδδιασαν απο τα διαθεσιμα νιμου
Εμειναν οι πρωτεύουσες που ομως το βαλιου ειναι πολυ χαμηλο γιατι τα ημερησια εξοδα ειναι υψηλα κ το γαμησι ακομα πιο υψηλο το τιμημα κι η ποιότητα πλεον μετρια...
Εν ολιγοις.. Πιαστα @@ σου φασεις..  :walkingpenis:
Walk away situation... Imop
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
η μολδαβια κατστραφηκε οταν ανοιξαν οι βιζες για ευρωπη to 2015...ηταν που ηταν λιγες οι καλες, φυγαν κι αυτες κι εμειναν τα τριμπαζα..
Πριν αν ηξερες ρωσσικα η ρουμανικα κοιταγοσουνα κ καπως γαμουσες σχετιξα ευκολα
Το ιδιο εγινε κ στην ουκρανια από πέρυσι
Ανοιξαν οι βιζες ευκολα για ευρωπη κ πολεις παραδεισοι αδδιασαν απο τα διαθεσιμα νιμου
Εμειναν οι πρωτεύουσες που ομως το βαλιου ειναι πολυ χαμηλο γιατι τα ημερησια εξοδα ειναι υψηλα κ το γαμησι ακομα πιο υψηλο το τιμημα κι η ποιότητα πλεον μετρια...
Εν ολιγοις.. Πιαστα @@ σου φασεις..  :walkingpenis:
Walk away situation... Imop

Μιλάς σωστά! Έτσι ακριβώς είναι. Ο φίλος πιο πάνω παρεξηγήθηκε χωρίς λόγο λες και τον πρόσβαλα προσωπικά. Δλδ φίλε μου όποιος έχει άλλη άποψη από εσένα δεν ξέρει τι του γίνεται? Είναι κρίμα να πουλάτε παππά χωρίς λόγο. Όσο αυτά για θείους και διαμάντια άστα αδερφέ μου θυμίζεις όταν είμασταν πιτσιρικάδες που λέγαμε ψέματα ο ένας στον αλλό στην γειτονία οτι ο θείος του ( απο την Δ. Γερμανία τότε) θα του φέρει το πιο γαμάτο ποδήλατο γτ είναι λεφτάς. 
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
^ Αυτος σωστα τα λεει αλλα εχουν ειπωθει πολλες φορες εδω , αν διαβαζεις μονο τις τελευταιες σελιδες φυσικα θα εχεις λαθος πληροφορηση.
Δεν γινεται ομως καθε φορα να γραφονται τα ιδια και τα ιδια ...

Οσο για Κισιναου εχει και εκει αμαξαρες και ακριβεια  :grin: παντου ετσι ειναι Α.Ευρωπη , τουλαχιστον στις πρωτευουσες. Απλα καποιοι απο εσας το πηρατε χαμπαρι τωρα ...

Και δεν χαλασαν αυτες οι χωρες απο τους ελληνες , σταγονα στον ωκεανο ειμαστε  :grin:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Συγκριση μολδαβιας - ουκρανιας με τις σημερινες ισοτιμιες

Ακριβοτερες πολεις σε δωματια , φαγητο , ποτο , ταξι , πουτανες κτλ στον μεσο ορο παντα για τον σεξοτουριστα
1.Κισιναου
2.Κιεβο
3.Τιρασπολ
4.Οδησσο

 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
η μολδαβια κατστραφηκε οταν ανοιξαν οι βιζες για ευρωπη to 2015...ηταν που ηταν λιγες οι καλες, φυγαν κι αυτες κι εμειναν τα τριμπαζα..
Πριν αν ηξερες ρωσσικα η ρουμανικα κοιταγοσουνα κ καπως γαμουσες σχετιξα ευκολα
Το ιδιο εγινε κ στην ουκρανια από πέρυσι
Ανοιξαν οι βιζες ευκολα για ευρωπη κ πολεις παραδεισοι αδδιασαν απο τα διαθεσιμα νιμου
Εμειναν οι πρωτεύουσες που ομως το βαλιου ειναι πολυ χαμηλο γιατι τα ημερησια εξοδα ειναι υψηλα κ το γαμησι ακομα πιο υψηλο το τιμημα κι η ποιότητα πλεον μετρια...
Εν ολιγοις.. Πιαστα @@ σου φασεις..  :walkingpenis:
Walk away situation... Imop


ποια χώρα βλέπεις ότι έχει καλύτεερο vfm;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δεν έχει νόημα το vfm.Ολα είναι θέμα budget.
Αν βγάζεις 10000 το μήνα γιατί να πας Κίεβο όπου θα γαμήσεις το πολύ οχτάρια και να μην πας Μόσχα όπου μπορείς να χτυπήσεις εννιαρια?
Αν βγάζεις 5000 το μήνα γιατί να πας Λβωφ όπου θα γαμήσεις εφτάρια και να μην πας Κίεβο όπου θα γαμήσεις οχτάρια?
Κτλ.
Ανάλογο με το budget είναι και το vfm.Η διαφορά του εφταριου από το οχτάρι είναι αστρονομική και ακόμα μεγαλύτερη του εννιαριου από το οχτάρι.
Δηλαδή το εννιαρι αξίζει πάνω από δέκα οχτάρια δεν είναι vfm να γαμήσεις δέκα οχτάρια αντί για ένα εννιαρι.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ακριβως. Και αν βγαζεις 20000 το μηνα πας Νεα Υορκη που εχει τα παντα
(τις καλυτερες Σλαβες , τις καλυτερες Ασσιατισες , τις καλυτερες Λατινες).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom