Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Μπαίνω σε φάση τώρα να σε αντικρούσω.. και μετά θα μετανιώνω που σπατάλησα το χρόνο μου για έναν άνθρωπο που κάνει ανάλυση για μια χώρα που επισκέφθηκε δυο φορές.
Όσα αναφέρεις θυμίζουν δημοσιογράφο σε εκπομπή της ΕΤ1. Εκεί δουλεύεις? Σου τα έγραψε κάποιος? Γράφεις για την αθλιότητα της Ουκρανίας ενώ ξεχνάς ότι σχεδόν 2.000.000 άνθρωποι στην Ελλάδα ζούνε στα όρια της φτώχειας. Και με λιγότερα από 500 στην Ελλάδα δεν επιβιώνεις για 2 λόγους. Ο πρώτος είναι γιατί μάθαμε να ζούμε με minimum τα διπλάσια + να παίρνουμε και extra από άλλες διόδους όπως π.χ. συγγενείς, ενοίκια, πωλήσεις. Και φυσικά ο δεύτερος είναι πως το κόστος ζωής είναι πολλαπλάσιο. Εκεί πάντα ζούσαν με λίγα και ξέρουν να επιβιώνουν. Είναι Survivor οι περισσότεροι και κάνουν 2,3 δουλειές, μένουν σε σπίτια με γονείς και όλοι μαζί συνεισφέρουν και επιβιώνουν. Είναι μια φυσιολογική συνθήκη ζωής για αυτούς. Εδώ κατ' αρχήν δεν μπορείς να πιείς ένα καφέ χωρίς να περάσουν 5,6 άθλιοι να ζητιανέψουν, χωρίς να περπατήσεις σε ένα δρόμο και να μη δεις γυφτορουμανο-βούλγαρους με τα καροτσάκια να ψάχνουν στα σκουπίδια.. για να μην συνεχίσω με το βαλκανικό τουρισμό που σιχαίνεσαι να πας στην παραλία καθότι φέρνουν καφέ από το σπίτι τους και κάνουνε τσιμπούσι με ταπεράκια βρωμίζοντας τα πάντα ακόμη και σε νησιά πλέον. Στην ουκρανία μεθυσμένους έχω δει αλλά αυτό το χάλι, τη βρωμιά και τη δυσωδία δεν την έχω πετύχει σε αυτό το βαθμό και ας είναι 20-30 χρόνια πίσω σε εγκαταστάσεις και δρόμους.
Επίσης οι χειρότεροι όλων αυτών των υποβαθμισμένων κρατών είναι ήδη στην Ευρώπη. Ήδη από την πτώση του κομμουνισμού και μετά όλα τα μπουρδέλα είναι γεμάτα με δαύτες. Αφού εμείς πήγαμε και μαζέψαμε όλη τη σαβούρα από το 1992 και μετά και τη φέραμε εδώ για να κάνουμε μπίζνες (βουλγάρες, ρουμάνες, ρωσίδες, ουκρανές). Τι χαζομάρες γράφεις για σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα? Αυτά υπάρχουν παντού και ειδικά σε χώρες με κρίση όπως η Ελλάδα που οι γυναικολόγοι είναι μόνο σε ιδιωτικά ιατρεία και επί πληρωμή. Εκεί οι κοπέλες πάνε και σε δημόσια νοσοκομεία-ιατρεία δωρεάν, δίνοντας και καλά 5 ευρώ στη γιατρό για τους προσέξει. Μην ..ρολογείς όλη την ώρα γιατί αν πας σε μια έφορια ή σε ένα δημαρχείο να συνεννοηθείς στα αγγλικά θα σε κοιτάνε σαν εξωγήινο οι περισσότεροι και ας ήμασταν πάντα ανοιχτή χώρα στο δυτικό κόσμο σε αντίθεση με τη USSR. Μπορώ να γράψω κι άλλα για να σε ταρακουνήσω αλλά νομίζω ότι θα μου πεις ότι θα σου φάω τη θέση στην εκπομπή σαν τον Αλαφογιώργο και δεν το θέλω να μουρμουράς  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Τα ειπες ολα , ειδικα αυτο με την βρωμια που εχουμε στις πολεις μας ειναι απιστευτο. Βαλε και τα ΑΔΕΣΠΟΤΑ σκυλια που ειναι παντου και εδεσε το γλυκο ... ακομα και μεσα στα αεροδρομια!
Dogs in the airport? με ειχε ρωτησει εκπληκτη μια μολδαβη που ειχαμε παει Κρητη χαχα
Κατα τα αλλα τον πειραξε το πουτανε ντυσιμο των ουκρανιδιων :cheesy:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Αρχηγε χρειζεσαι επειγοντως γυμναστικη και ενδυματολογικη αλλαγη  :grin:
απο τα 3 διμετρα που εβαλες τα δυο πολυ καλα ...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ η 189 στο Skybar.

xLcO6t.jpg


Και εδώ μαζί της στο μαγαζί και το ρεστωράν.

ON36Fb.jpg


nK7M0h.jpg


Αξίζει επένδυση η τύπισσα,για πάρτη της ξοδεύω τα πιο πολλά αλλά έχω να βλέπω και τις υπόλοιπες κάνοντας τζόγο και για άλλες και αυτό απαιτεί συνεχή κίνηση και δαπάνες.
Μέχρι αυτό το επίπεδο φτάνεις σα σπόνσορας τουρίστας.Για παραπάνω δηλαδή 190 με βυζάρες,κάτω των 23 ετών,ζεύγη από γκόμενες κτλ πρέπει να είσαι μόνιμος κάτοικος.
Για να κυκλοφορείς ένα στόλο από 3-4 γκόμενες αυτού του επιπέδου για μια εβδομάδα χρειάζεσαι 500 ευρώ ημερησίως σε συνολικά έξοδα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Αρχηγε χρειζεσαι επειγοντως γυμναστικη και ενδυματολογικη αλλαγη  :grin:
απο τα 3 διμετρα που εβαλες τα δυο πολυ καλα ...

Τάσο, ο άρχοντας θα σου πεί, ότι επίτηδες επιλέγει τέτοια ρούχα για να τον υποτιμούν και τελικά να τις αιφνιδιάζει.
Τον βλέπουν και τον περνάνε για κατακαημένο μπαρμπαφλώρο-εύκολο θύμα και νομίζουν ότι θα τον έχουν
του χεριού τους (και καλά "και θα μας χρυσοπληρώσει, και θα μας ελαφροπηδήξει"). Αμ δε...
Ο Άρχοντας είναι λύκος που φοράει δέρμα προβάτου. Όταν βγάλει το φλούφλικο "αμπαλάζ" από πάνω του,
αντικρίζουν το αληθινό βαλκανικό θηρίο που τους ρίχνει στο φινάλε, πέντε απανωτά καυλιά και άλλους τρείς πούτσους στα ενδιάμεσα. Ο Άρχοντας, είναι μέγας στρατηγικός νούς, στον ανορθόδοξο μουνοπόλεμο... :grin: :grin: :grin:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Μονιμος κατοικος με δικο σου καλο διαμερισμα χτυπας 8αρια χωρις να ξοδευεσαι πολυ ... 9αρια πρεπει να βαλεις το χερι βαθια στην τσεπη.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Τάσο, ο άρχοντας θα σου πεί, ότι επίτηδες επιλέγει τέτοια ρούχα για να τον υποτιμούν και τελικά να τις αιφνιδιάζει.
Τον βλέπουν και τον περνάνε για κατακαημένο μπαρμπαφλώρο-εύκολο θύμα και νομίζουν ότι θα τον έχουν
του χεριού τους (και καλά "και θα μας χρυσοπληρώσει, και θα μας ελαφροπηδήξει"). Αμ δε...
Ο Άρχοντας είναι λύκος που φοράει δέρμα προβάτου. Όταν βγάλει το φλούφλικο "αμπαλάζ" από πάνω του,
αντικρίζουν το αληθινό βαλκανικό θηρίο που τους ρίχνει στο φινάλε, πέντε απανωτά καυλιά και άλλους τρείς πούτσους στα ενδιάμεσα. Ο Άρχοντας, είναι μέγας στρατηγικός νούς, στον ανορθόδοξο μουνοπόλεμο... :grin: :grin: :grin:
φιλε popov , εγραψες ... :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
φιλε popov , εγραψες ... :grin:

:hi:

Φίλε Τάσο, ο Άρχοντας είναι πλέον ένας μύθος, ένας ιερό τέρας...
Σε εκατό χρόνια από σήμερα, στα πορνομέρη απ' όπου πέρασε, θα υπάρχουν
αναμνηστικές πλακέτες με το όνομά του.  :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Τάσο, ο άρχοντας θα σου πεί, ότι επίτηδες επιλέγει τέτοια ρούχα για να τον υποτιμούν και τελικά να τις αιφνιδιάζει.
Τον βλέπουν και τον περνάνε για κατακαημένο μπαρμπαφλώρο-εύκολο θύμα και νομίζουν ότι θα τον έχουν
του χεριού τους (και καλά "και θα μας χρυσοπληρώσει, και θα μας ελαφροπηδήξει"). Αμ δε...
Άρχοντας είναι λύκος που φοράει δέρμα προβάτου. Όταν βγάλει το φλούφλικο "αμπαλάζ" από πάνω του,
αντικρίζουν το αληθινό βαλκανικό θηρίο που τους ρίχνει στο φινάλε, πέντε απανωτά καυλιά και άλλους τρείς πούτσους στα ενδιάμεσα. Ο Άρχοντας, είναι μέγας στρατηγικός νούς, στον ανορθόδοξο μουνοπόλεμο... :grin: :grin: :grin:
 :2funny: :2funny:  :2funny:

Τη καλησπέρα μου φίλε !!! :hi:
 

Συνημμένα

  • unnamed (12).jpg
    unnamed (12).jpg
    41,7 KB · Εμφανίσεις: 17
  • Like
Αντιδράσεις: popov

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Γενικά για να πετύχεις τέτοιες δίμετρες πρέπει να κυκλοφορείς στα μωλς,στα κυριλέ μαγαζιά και στα ακριβά ρεστωράν.Εχει πολλές πρόθυμες για βαλκανική συντροφιά αν κάνεις την κατάλληλη προσφορά.
Θα πάω αυτή τη φορά και Chi να δω αν είναι όπως το παλιό καλό Decadence.
Αλλά ένας φορτωμένος καυλέας βρίσκει στάνταρ εφτάρι τουλάχιστον στο τριήμερο.Ενας έμπειρος οχτάρι.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896
την καλησπερα μου κα απο εμενα σε ολους
κιεβο ποτε δεν εχω παει παρα μονο λεουπολη το μακτινο 1998
καλοκαιρ τι παιζει διοκοπες κριμεα?ειναι και το φεστιβαλ καζαντιπ αλλα νομιζω μετφερθηκε αλλου και απο θαλασσα τπτ το ιδιαιτερο

παντως τουριστικα το λεεω οτι αν καποιος αποφασισει να παει κιεβο πενταημερο καλο ηταν να πεταχτει για να δει πριαπαπ τσερνομπιλ που κανουν ειτε διημερες ειτε μονοημερες εκδρομη-μια πολη φαντασμα
ειχα βρεθει σε πολη φαντασμα στη βαροσα αμμοχωστο ακι ηταν οντως συγκινητικο και ανατριχιαζες
ετσι θα γουσταρα και τσερνομπιλ
 

Συνημμένα

  • IMG_20160630_145336.jpg
    IMG_20160630_145336.jpg
    810,2 KB · Εμφανίσεις: 27
  • IMG_20160630_144017.jpg
    IMG_20160630_144017.jpg
    689,5 KB · Εμφανίσεις: 60

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
την καλησπερα μου κα απο εμενα σε ολους
κιεβο ποτε δεν εχω παει παρα μονο λεουπολη το μακτινο 1998
καλοκαιρ τι παιζει διοκοπες κριμεα?ειναι και το φεστιβαλ καζαντιπ αλλα νομιζω μετφερθηκε αλλου και απο θαλασσα τπτ το ιδιαιτερο

παντως τουριστικα το λεεω οτι αν καποιος αποφασισει να παει κιεβο πενταημερο καλο ηταν να πεταχτει για να δει πριαπαπ τσερνομπιλ που κανουν ειτε διημερες ειτε μονοημερες εκδρομη-μια πολη φαντασμα
ειχα βρεθει σε πολη φαντασμα στη βαροσα αμμοχωστο ακι ηταν οντως συγκινητικο και ανατριχιαζες
ετσι θα γουσταρα και τσερνομπιλ

Πάντως κάτι Ουκρανέζες που τους πρότεινα εκδρομή Τσερνόμπιλ δεν πολυενθουσιάστηκαν.Δε λέει πολλά το μέρος,το θεωρούν ουκρανική παπαριά για τουρίστες.
Εκτός αν θέλει κάποιος να λάμπει τη νύχτα από την ακτινοβολία,ποιος ξέρει.
Αυτό που γουστάρουν οι Ουκρανές είναι εκδρομή στας Ευρώπας,Παρίσια κτλ.Από σλαβικό κόσμο μόνο Πράγα και Αγία Πετρούπολη καταδέχονται.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
την καλησπερα μου κα απο εμενα σε ολους
κιεβο ποτε δεν εχω παει παρα μονο λεουπολη το μακτινο 1998
καλοκαιρ τι παιζει διοκοπες κριμεα?ειναι και το φεστιβαλ καζαντιπ αλλα νομιζω μετφερθηκε αλλου και απο θαλασσα τπτ το ιδιαιτερο

παντως τουριστικα το λεεω οτι αν καποιος αποφασισει να παει κιεβο πενταημερο καλο ηταν να πεταχτει για να δει πριαπαπ τσερνομπιλ που κανουν ειτε διημερες ειτε μονοημερες εκδρομη-μια πολη φαντασμα
ειχα βρεθει σε πολη φαντασμα στη βαροσα αμμοχωστο ακι ηταν οντως συγκινητικο και ανατριχιαζες
ετσι θα γουσταρα και τσερνομπιλ

Κριμεα φιλε ειναι Ρωσια οχι Ουκρανια πλεον...Οντως εχεις να πας καιρο.
Τσερνομπιλ και αυτα ειναι για αυτους που τους ενδιαφερει το περιβαλλον και η φυσικη κλπ..Για φιλολογους και για γκομενες ειναι ακυρο μερος.

 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Γενικά για να πετύχεις τέτοιες δίμετρες πρέπει να κυκλοφορείς στα μωλς,στα κυριλέ μαγαζιά και στα ακριβά ρεστωράν.Εχει πολλές πρόθυμες για βαλκανική συντροφιά αν κάνεις την κατάλληλη προσφορά.
Θα πάω αυτή τη φορά και Chi να δω αν είναι όπως το παλιό καλό Decadence.
Αλλά ένας φορτωμένος καυλέας βρίσκει στάνταρ εφτάρι τουλάχιστον στο τριήμερο.Ενας έμπειρος οχτάρι.


ΚΜΑΝ παιδι που ποτε εκλεισες εισητηρια για κιεβο γιατι θελω να δω τους βαλκανικους σου πυραυλους..για στειλε εδω η πμ ποτε ακριβως θα εισαι να παμε στα κλαμπ παρεα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
ΚΜΑΝ παιδι που ποτε εκλεισες εισητηρια για κιεβο γιατι θελω να δω τους βαλκανικους σου πυραυλους..για στειλε εδω η πμ ποτε ακριβως θα εισαι να παμε στα κλαμπ παρεα

Καταφτάνω το Σάββατο 12 Μαίου με την ευγενική συνοδεία των πυραύλων.Θα μείνω μια βδομάδα.Οσοι πιστοί του βαλκανιοπουτσισμού προσέλθετε για θυσία στους Ukr κώλους.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Καταφτάνω το Σάββατο 12 Μαίου με την ευγενική συνοδεία των πυραύλων.Θα μείνω μια βδομάδα.Οσοι πιστοί του βαλκανιοπουτσισμού προσέλθετε για θυσία στους Ukr κώλους.

Καλά και εσύ αντί να πας στην Αθήνα για το μεγάλο αντάμωμα θα πας στο Κίεβο??
 

Συνημμένα

  • 12.4.jpg
    12.4.jpg
    65,3 KB · Εμφανίσεις: 15

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896
Κριμεα φιλε ειναι Ρωσια οχι Ουκρανια πλεον...Οντως εχεις να πας καιρο.
Τσερνομπιλ και αυτα ειναι για αυτους που τους ενδιαφερει το περιβαλλον και η φυσικη κλπ..Για φιλολογους και για γκομενες ειναι ακυρο μερος.
gia μονος να πας για εκαπιδευτικους λογους!!!!!lol
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
εξτρα συντομη σφηνα...
Balkan Poutsismous Uber Alles!
Πολυ θα ηθελα να παω στο τσερνομπιλ σαν εκδρομη φυσιολατρειας!
Εαν παει ο αρχηγος, θα κανει ραδιενεργη  μεταλλαξη στους πυραυλους απο βαλλιστικους σε δι-ηπειρωτικους! His name is bond, rossobond!
Ο Αρχηγος σας εχει ανακαλεσει στην ταξη και σας δειχνει το δρομο! Απο την στιγμη που εδειξε πυραυλους...εγινε γνωστη η συμφωνια Τραμπ-ΚιμΓιονΟυν!η διαρροη συνομιλιας Δοναλτ-Βλαντα για τις ρωσσιδες πορνες! και η ελλαδα ανακοινωσε Φρεγατες! Τυχαιο?Δεν Νομιζω!!!
Κατι παιζεται και ο αρχηγος μας καλει στην επανασταση!
Παμε για νεα συμφωνια τυπου Γιαλτας στο Κιεβο
!!!
Τυχαια η ανακοινωση στις 21 Απριλιου? Δεν νομιζω!!!
Με ακαποτους καταδρομεις, με πρωκτικους εξτρεμιστες και Βαλκανιοπουτσισμο, παμε για διπλη πασχαλια σε Πολη και Κιεβο!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τα ειπες ολα , ειδικα αυτο με την βρωμια που εχουμε στις πολεις μας ειναι απιστευτο. Βαλε και τα ΑΔΕΣΠΟΤΑ σκυλια που ειναι παντου και εδεσε το γλυκο ... ακομα και μεσα στα αεροδρομια!
Dogs in the airport? με ειχε ρωτησει εκπληκτη μια μολδαβη που ειχαμε παει Κρητη χαχα
Κατα τα αλλα τον πειραξε το πουτανε ντυσιμο των ουκρανιδιων :cheesy:
αυτο θυμαμε μου εκανε εντυπωση στην αθηνα που πηγα 15 ετων χαχαχαχαχ.τα αδεσπωτα σκυλια και
η βρωμια.οπως και ο βρωμοστομος κοσμος και ο παλιοχαρακτηρας και συμπεριφορα σε μας τους κυπριους.
μετα πηγα θεσαλονικη και βρηκα αλλο κοσμο!να μας αγαπα και να ειναι σαν εμας.νομιζα αλλη χωρα πηγα.
ετσι αποφασισα μετα την εμπειρια που ειχα ελλαδα να δωσω δευτερη ευκαιρια στην ελλαδα μετα απο 22 χρονια χαχαχχα.πηγα θεσαλονικη πριν 3 χρονια 4 μερες και αθηνα περσι τον φεβρουαριο 16 ωρες.
ειχα τρανζιτ πτηση για αρμενια και ετσι βολταρα αθηνα αλλιος δεν θα πηγαινα ποτε.
ηταν τοτε που με συναντησε ο δασκαλος και καναμε βολτες,στην αρχη νομιζα θα με στησει σαν τον διμητρακη αλλα ηταν κυριος στο ραντεβου.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τάσο, ο άρχοντας θα σου πεί, ότι επίτηδες επιλέγει τέτοια ρούχα για να τον υποτιμούν και τελικά να τις αιφνιδιάζει.
Τον βλέπουν και τον περνάνε για κατακαημένο μπαρμπαφλώρο-εύκολο θύμα και νομίζουν ότι θα τον έχουν
του χεριού τους (και καλά "και θα μας χρυσοπληρώσει, και θα μας ελαφροπηδήξει"). Αμ δε...
Ο Άρχοντας είναι λύκος που φοράει δέρμα προβάτου. Όταν βγάλει το φλούφλικο "αμπαλάζ" από πάνω του,
αντικρίζουν το αληθινό βαλκανικό θηρίο που τους ρίχνει στο φινάλε, πέντε απανωτά καυλιά και άλλους τρείς πούτσους στα ενδιάμεσα. Ο Άρχοντας, είναι μέγας στρατηγικός νούς, στον ανορθόδοξο μουνοπόλεμο... :grin: :grin: :grin:
ενω εμενα που με βλεπουν ντυμενο μαρκες και απο το πρωσωπο με κοβουν πονηριδιν και στριβουν χαχαχαχ.οπως λεει και ελληνας φιλος οδυσσο για τον κολητο μου σαλονικιο αυτος εχει φατσα θυματος και τις μαζευει ολες!ποσες μου εστειλαν τσαρε ποποβ να μιλησουμε και οταν στο σκαυπ μιλησα ρωσικα και ειδανε ξερω τι παιζει με εκαναν μπλοκ και δεν ειχαν διαθεση για παιχνιδι.ο θειος μου οδυσσο λεει ειναι το λαθος μου που μιλω ρωσικα.λεει παιξε το τουριστας,που να παω ξερετε κανα ρεστοραν και τετεια και με φωτο στο χερι.λεει οι φιλοι μου που ερχωντε μιλανε με γκομενεσ γιατι το παιζουν τουριστες.εσενα λεει ενω εχεις πακετο σου λενε αυτος ο εσκομπαρ θα ειναι εδω οχι θυμα για μαδημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom