Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Εν ολίγοις και αφού το κρίνεις απαραίτητο:

- Όποιος γαμάει, γαμάει παντού.
- Όποιος δεν γαμάει, δεν γαμάει πουθενά.
- Μουνοπαράδεισοι δεν υπάρχουν.
- Ο αλλοδαπός επισκέπτης σε εξαθλιωμένες χώρες - κατά πολύ φτωχότερες της δικιάς τους - αναπόφευκτα και ανεξάρτητα των προθέσεων του, δεν γαμάει επί της αρχής με το καβλί αλλά με το διαβατήριο και το πορτοφόλι του.
- Όσο οι γυναίκες χειραφετούνται και αποκτούν δικό τους πορτοφόλι τόσο απαιτητικότερες γίνονται παντού στον κόσμο.

Από εκεί και πέρα o καθένας τρέχει το δικό του cost/benefit και risk analysis και αποφασίζει, ΟΜΩΣ, το ότι ο Α θα καταλήξει σε διαφορετικό αποτέλεσμα από τον Β δεν καθιστά κατ ανάγκην τον ένα γαμιά σεξουλιάρη και τον άλλο πυρφόρο μουνόδουλο.

Δε ξερω αν το καταλαβες αλλα τα ξερουν ολα αυτα αυτοι στους οποιους απευθυνεσαι, και για αυτο πηγαινουν εκει . Επειδη λογω αυτων των παραγοντων μπορουν να γαμησουμ πιο ευκολα και αυτο θελουν.
Ποιος σου ειπε οτι θελουν να κανουν επιδειξη  η να περηφανευτουν οτι γαμησαν?
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
...
Ποιος σου ειπε οτι θελουν να κανουν επιδειξη  η να περηφανευτουν οτι γαμησαν?

Ναι σωστά ... αρκεί άλλωστε να ανατρέξει κανείς στις τελευταίες σελίδες του νήματος  για να το εμπεδώσει πλήρως ...

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ναι σωστά ... αρκεί άλλωστε να ανατρέξει κανείς στις τελευταίες σελίδες του νήματος  για να το εμπεδώσει πλήρως ...

Πες μου τωρα οτι γραφοντας τα αυτα για τον κμαν, απευθυνεσαι σε ολους τους αλλους. Γιατι οι dr love, dirty, τασος π.χ. καθε αλλο παρα αυτοεπιδεικνυονται. Πληροφοριες θελουν να δωσουν απλα.
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Κάτω τα χέρια από τον Kman2 ... αποτελεί σπάνιο, προστατευόμενο είδος που του οφείλουμε σεβασμό ... αφήστε τον άνθρωπο να ζήσει το όνειρο του όπως εκείνος το θέλει ...
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Πες μου τωρα οτι γραφοντας τα αυτα για τον κμαν, απευθυνεσαι σε ολους τους αλλους. Γιατι οι dr love, dirty, τασος π.χ. καθε αλλο παρα αυτοεπιδεικνυονται. Πληροφοριες θελουν να δωσουν απλα.

Κρίνω ανθρώπους από τα γραφόμενα τους και μόνον θεωρώντας έξ ορισμού τους ισχυρισμούς τους αληθείς και όταν απαντάω θεωρώ δεδομένο ότι ο αναγνώστης είναι σε θέση να αντιληφθεί τα στοιχειώδη άνευ υποτίτλων.

Η άποψη που έχω σχηματίσει είναι διαφορετική από την δικη σου.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εν ολίγοις και αφού το κρίνεις απαραίτητο:

- Όποιος γαμάει, γαμάει παντού.
- Όποιος δεν γαμάει, δεν γαμάει πουθενά.
- Μουνοπαράδεισοι δεν υπάρχουν.
- Ο αλλοδαπός επισκέπτης σε εξαθλιωμένες χώρες - κατά πολύ φτωχότερες της δικιάς τους - αναπόφευκτα και ανεξάρτητα των προθέσεων του, δεν γαμάει επί της αρχής με το καβλί αλλά με το διαβατήριο και το πορτοφόλι του.
- Όσο οι γυναίκες χειραφετούνται και αποκτούν δικό τους πορτοφόλι τόσο απαιτητικότερες γίνονται παντού στον κόσμο.

Από εκεί και πέρα o καθένας τρέχει το δικό του cost/benefit και risk analysis και αποφασίζει, ΟΜΩΣ, το ότι ο Α θα καταλήξει σε διαφορετικό αποτέλεσμα από τον Β δεν καθιστά κατ ανάγκην τον ένα γαμιά σεξουλιάρη και τον άλλο πυρφόρο μουνόδουλο.

Λάθος.
1.Ενας που γαμάει Μολδαβία δε σημαίνει οτι μπορεί να γαμήσει και σε ανταγωνιστικά περιβάλλοντα τύπου L.A.
2.Πολλά άτομα που π.χ. Ιταλία αρκούνται στη χειρογλύκανη αλλάζουν τις Πολωνέζες σαν τα πουκάμισα.
Αυτό που λες είναι ουσιαστικά αυτό που έχουμε γράψει εδώ και καιρό οτι οι γαμιάδες των ανατολικών εδαφών κάποια στιγμή υπερτιμούν τον ευατό τους και νομίζουν οτι είναι κάτι το ιδιαίτερο ενώ είναι συνήθως μέσος όρος και αυτό φαίνεται όταν επιστρέφουν στα πάτρια εδάφη οπότε πιάνουν τα αρχίδια τους.
Δηλαδή στο δύσκολο περιβάλλον τα κάνουν μαντάρα όπως οι υπόλοιποι ενώ διαπρέπουν στο εύκολο περιβάλλον.
Πολλοί όμως θέλουν απλά να γαμάνε εύκολα,δεν τους αρέσουν οι προκλήσεις και γιατί άλλωστε να είναι δύσκολο το μουνί?Ετσι σκέφτονται.
Οι βαλκανιοπουτσιστές φυσικά λειτουργούμε σε παράλληλο σύμπαν είμαστε πάνω από τους φυσικούς περιορισμούς.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Βασικά στοιχεία που καθορίζουν την ποσότητα και ποιότητα από τις γκόμενες που θα γαμήσετε:
1.Κασέρι
2.Χρόνος
3.Timing
4.Γνώση ρωσσικών

Για σοβαρές πιθανότητες με μοντελοειδείς χρειάζεται σοβαρή ισχύς πυρός ήτοι 500 ευρώ διαθέσιμα την ημέρα για έξοδα ραντεβού,δώρα.
Οσο περισσότερο χρόνο μένεις,τόσο αυξάνεις τον κύκλο γνωριμιών και τα χτυπήματα.
Timing.Οταν κινείσαι πολύ γρήγορα βγαίνεις οφσάιντ,όταν πας αργά χάνεις την ευκαιρία.Θέλει αίσθηση του timing για να χτυπήσεις ακριβώς την κατάλληλη στιγμή.
Γνώση ρωσικών.Τεράστια σημασία ιδίως επαρχία όπου ρωσικά μιλάνε λίγες.Γενικά είσαι άνετος τα καταλαβαίνεις όλα.

Π.χ. τώρα θα πάω σε 3 βδομάδες με όλα τα ατού υπέρ μου
1.Θα κάτσω μια βδομάδα
2.Φέρνω 3000 ευρώ μετρητά και 3000 ευρώ διαθέσιμα στην πιστωτική.Μιλάμε για συντριπτική ισχύ πυρός
3.Εχω ιδανικό timing,θα κάνει ζέστη όλα τα μουνάκια έξω,ξέρω ακριβώς σε ποια μαγαζιά θα πάω.Εχω και 5 γκόμενες έτοιμες.
4.Ξέρω επικοινωνιακά ρωσικά

Συνεπώς ο μόνος εχθρός είναι τα logistics και η φυσική αντοχή.Πώς μπορείς να ρίχνεις 3 πουτσίδια την ημέρα και να μένεις όρθιος κυνηγώντας τα μουνάκια τη νύχτα στο Carribean και στο Chi.
Εδώ ερχόμαστε στον επόμενο αποφασιστικό παράγοντα.Φυσική αντοχή.Αυτό είναι το κύριο μείον όσο μεγαλώνεις.Τις τελευταίες φορές έφαγα μερικά άσχημα κλακαρίσματα,σχεδόν έλιωσα από την κούραση και τους πότους και έφτασα σε οριακά σημεία.
Φυσικά ένας Βαλκανιόπουτσος είναι ανίκητος,δεν αφήνουμε το περιβάλλον να μας καταβάλει.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Απαντώ και εγώ καλοπροαίρετα και οχι εν ολίγοις αλλά εν πολλοίς  :grin: :grin: :grin: :

Οποιος γαμάμει μόνο πουτάνες, γαμάει μόνο πουτάνες παντού !! :grin: :grin:

Για να γαμήσεις γκόμενες πρέπει πρώτον να σε παίρνει απο πλευράς εμφάνισης και πορτοφολιού, δεύτερον να ξέρεις που σε παίρνει και που όχι έχοντας σαφή αντίληψη τόσο του εαυτού σου όσο και της πραγματικότητας, και τρίτον και κυριότερον να σου αρέσει η διαδικασία του ''κυνηγιού'' να την απολαμβάνεις δηλαδή πέραν της απολαύσεως του ''θηράματος'' αυτού καθ αυτού !!

Οι παραπάνω 3 προυποθέσεις σπανίως συντρέχουν και για αυτό η πορνεία ανθεί !!! ΠΑΝΤΟΥ !!! Οχι μόνο στην Ουκρανια η στην Ελλάδα.

Αυτό που δυσκολεύονται να παραδεχθούν οι απανταχού γαμήκουλες πουτανών είναι κάτι απλό. Οτι πέρα απο το σέξ που πλέον είναι σχεδόν παντού φτηνό, μέσα απο τις γυναίκες αυτοεπιβεβαιώνονται !! Το έχουν τεράστια ανάγκη να αισθανθούν γκόμενοι - κατακτητές.  :grin: :grin: Ακριβώς σε αυτή την ανάγκη εδράζεται η δημιουργία των 50 αποχρώσεων της πουτάνας. Απο όρους σφίζουμε !! Η σπονσορέτ, η σεμιπρο, η βίζιτα, και ένας σωρός άλλες μαλακίες, που δημιουργούν στον άντρα την ψευδαίσθηση ότι δεν πάει με πουτάνα αλλά ''καταχτά΄΄ μια γυναίκα που απλά ρε παιδί μου έχει μια οικονομική δυσκολια η κακομοίρα !!! :grin: :grin: :grin:

Ο Kman2 γράφει ξεκάθαρα ότι ασχολείτε μόνο με σπονσορέτς αλλά τις αποκαλεί γκόμενες. Ειναι ακριβώς αυτό στο οποίο αναφέρομαι. Πέραν του ότι αφελώς πράτοντας τις χρυσοπληρώνει, γαμόντας την πιάτσα !!! :grin: :grin:

Μουνοπαράδεισοι φίλε υπάρχουν ακόμη και σήμερα υπάρχουν αλλά βρίσκονται σε μέρη πολύ δύσκολα προσβάσιμα τόσο απο πλευράς γεωγραφίας όσο και απο πλευράς απαιτούμενης εμπειρίας για να κινηθείς σε αυτά. Την δεκαετία του 80 όλη η Ανατολική Ευρώπη ένας τέτοιος παράδεισος ήταν. Κάποιοι μεγαλοι σε ηλικία καταλαβαίνουν πολύ καλά σε τι αναφέρομαι. Αυτό όμως σχεδόν παρήλθε. Και λέω σχεδόν γιατί σε σχέση με την Ελλάδα άκομη πολύ καλύτερα είναι. Και  ήταν νομοτελειακό βέβαια να παρέλθει.

Οσον αφορά το κατά πόσο γαμάς με το διαβατήριο και το πορτοφόλι σου σε κάποια μέρη. Εκανα ένα διαχωρισμό παραπάνω ανάμεσα σε αυτούς που πάνε μόνο με πουτάνες και σε αυτούς που γουστάρουν γκόμενες. Να είσαι βέβαιος ότι ισχύει ΠΑΝΤΟΥ.

Τι βλακείες λες ρε συ?Ιδια είναι η σπονσορέτ που διαλέγει ένα γκαφράτο να του τα φάει και τον συνοδεύει σε όλα τα κυριλέ μέρη με την πουτάνα που γαμιέται με όλους τον Αλβανό,τον πάκη και το μπετατζή?
Μπορείς να κυκλοφορήσεις σε οποιοδήποτε venue την πουτάνα χωρίς να γίνεις ρεζίλι των σκυλιών?Ενώ η σπονσορέτ σου δίνει παντού πόντους και χαζεύουν όλοι.
Τέλος πάντων είναι η προηγούμενη γενιά που λέει αυτές τις βλακείες και τι να πουν άλλωστε?Μια ζωή μαλακίες,μας χρεωκόπησαν.
Εμείς είμαστε Generation X,μάγκες αμάσητοι δεν κάνουμε ηθική κριτική τα παίρνουμε όλα σε δεδομένα και απλώς γαμάμε.Θέλουν να μας πατήσουν κάτω να μας λιώσουν αλλά είμαστε εκεί ζωντανοί και κρατάμε τις σημαίες ψηλά.
Γενικά οι παλαιοί δε λέτε τίποτα.Εάν οι νέοι θέλουν να μάθουν κάτι εμάς πρέπει να ακούσουνε,τα λέμε χύμα έχουν πληροφορία από του αλόγου το στόμα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τελέιως άκυρα αυτά που γραφεις..Δεν χρειάζεται να ανέβει το βιοτικό επίπεδο. Π.χ. στην Ουκρανία έπεσε το βιοτικό επίπεδο κατα πολύ σε σχέση με παλία παρόλα αυτά χειροτερευει σιγα σιγα!!! Με μερικές απλές κινησεις μπορέι να καέι ένα μέρος ανεξάρτητα χρημάτων. Π.χ. Αν βγάλεις Βίζα, Αν πέσουν οι τιμές των αεροπορικών οπότε αρχίσουν να σκάνε απο παντου καβλιά, αν αρχίσουν να υιοθετούνται πρότυπα Δυτικού Πολιτισμού (π.χ. αν και άφραγκος βάζω 200 δόσεις να πάρω ένα iphone, προτιμω να κάνω yoga απο το να πινω και χορευω όπως παλία στις πίστες, τρωω mac donalds και χοντραίνω κλπ)..Αυτά  αρκούν για να κανουν ένα μερος σταδιακά απο παράδεισο κόλαση!!!

Τώρα αν ανέβει επιπλεον και το βιοτικό επίπεδο σε συνδυασμό με όλα τα προηγούμενα (κλασσικό παράδειγμα Πολωνίας) πλέον μηδενίζει και δεν πατάς καν!!!

Βαθιά νυχτωμένος.Τολμάς να πας Ρωσία που έχει βίζα και τα αεροπορικά έχουν 400 ευρώ ενώ Μόσχα πληρώνεις τα ξενοδοχεία χρυσά?Οχι βέβαια.
Εγώ πήγαινα το 2007 Ουκρανία μέσω Κατοβιτσε γιατί η Wizzair είχε πάμφθηνο εισιτήριο Αθήνα Κατοβίτσε,αυτό σημαίνει οτι το Κατοβίτσε ευκόλυνε τότε και έπρεπε να μένω εκεί ή Κράκωβ αντί να πάω Λβωφ?
Αλλα αντί άλλων.
Το βασικό ερώτημα που όλοι αποφεύγουν να απαντήσουνε γιατί οι ίδιοι είναι για τον πούτσο είναι αυτό:
Αν το εισόδημα της μέσης Ουκρανής ήταν ίσο με της μέσης Πολωνέζας θα ήταν πιο εύκολη η Πολωνέζα ή η Ουκρανή?Θα συνέφερε να πας Ουκρανία ή Πολωνία?
Στο ερώτημα αυτό θα αποφύγεις φυσικά να απαντήσεις όπως όλοι θα πεις δεν απαντάω σε υποθετικές ερωτήσεις οπότε είσαι άκυρος.
Αυτό είναι το αποφασιστικό ερώτημα.
Γενικά πουλάς παραμύθι εγώ καλό παιδί,Ελληνας καλός,θα σε φτιάξω που δεν παίζει εκτός αν η άλλη είναι τελείως γκαγκά,καθυστερημένη,ηλίθια,κάτω του μέσου όρου.
Εγώ λέω German power,κυριαρχία,γαμάμε,
Ελληναράς θα στα χώσω γιατί παρόλο που είσαι για τον πούτσο εκτιμώ το τίμιο μπούκι,οπότε πιάνω.Υποτάσσονται στην κυριαρχία μου το German-Balkano style.Σου λέει καλός είναι αυτός.Τα έχει σα Γερμανός και τα χώνει σαν καυλωμένος Ελληναράς,θα εκτιμήσει και το φίτνες και το κωλαράκι μου σα Balkan.Οπότε υποτάσσεται στο combo.
Είμαστε πάντα ένα βήμα μπροστά ανώτεροι βαλκανιοπουτσιστές.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Τι βλακείες λες ρε συ?Ιδια είναι η σπονσορέτ που διαλέγει ένα γκαφράτο να του τα φάει και τον συνοδεύει σε όλα τα κυριλέ μέρη με την πουτάνα που γαμιέται με όλους τον Αλβανό,τον πάκη και το μπετατζή?
Μπορείς να κυκλοφορήσεις σε οποιοδήποτε venue την πουτάνα χωρίς να γίνεις ρεζίλι των σκυλιών?Ενώ η σπονσορέτ σου δίνει παντού πόντους και χαζεύουν όλοι.
Τέλος πάντων είναι η προηγούμενη γενιά που λέει αυτές τις βλακείες και τι να πουν άλλωστε?Μια ζωή μαλακίες,μας χρεωκόπησαν.
Εμείς είμαστε Generation X,μάγκες αμάσητοι δεν κάνουμε ηθική κριτική τα παίρνουμε όλα σε δεδομένα και απλώς γαμάμε.Θέλουν να μας πατήσουν κάτω να μας λιώσουν αλλά είμαστε εκεί ζωντανοί και κρατάμε τις σημαίες ψηλά.
Γενικά οι παλαιοί δε λέτε τίποτα.Εάν οι νέοι θέλουν να μάθουν κάτι εμάς πρέπει να ακούσουνε,τα λέμε χύμα έχουν πληροφορία από του αλόγου το στόμα.

Πρώτον. Το ποιος λέει βλακείες και ποιος όχι άσε να το κρίνουν οι υπόλοιποι που διαβαζουν.

Δεύτερον. Η πουτάνα που γαμιέται με τον αλβανό τον πάκη και τον μπετατζή απο την σπονσορέτα που τόσο θαυμαζεις διαφέρει σε ένα μόνο πράγμα. ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ !!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΟΥΤΑΝΑ !! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΙΑ ΤΑ ΓΕΝΙΑ !!!ΞΥΠΝΑ ΜΑΛΑΚΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ !!!!!

Οι σπονσορέτες που εσύ ποστάρισες σου δίνουν πολλούς πόντους στην κυριολεξία μια και σε περνάνε απο 10 μέχρι 20 πόντους η καθεμιά !!! :grin: :grin: :grin:  Το αν γίνεσαι ρεζίλι η όχι το αφήνω στη κρίση του thread !!
Και μόνο που κάθεσαι και αραδιάζεις το ύψος της καθε μιας δείχνει το πόσο βαθιά κομπλεξικός είσαι !!

Δεν ξέρω σε ποια γενιά ανήκεις αλλά υπάρχει κάτι ανεξάρτητο γενεών !!

ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ.

ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΓΑΜΑΕΙ ΜΟΝΟ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ. ΙΣΩΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ.

ΑΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΝΕΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΜΟΣΤΡΑΡΕΙ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΞΕΦΤΙΛΑΣ !! ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΦΙΛΕ ???? ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΞΕΦΤΙΛΑΣ !!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ !!!

Σου φταίνε οι παλαιές γενιές κακομοίρη ποθ σε χρεωκόπησαν !!! Αντί να φτιαχθείς οικονομικά δουλεύοντας στο εξωτερικό χρυσοπληρώνεις πουτάνες στις τριπλές και τετραπλές ταρίφες σκορπίζοντας τα όποια λεφτά βγάζεις και μετά σου φταινε οι παλαιές γεννεές που χρεωκόπησες!! Ηθελα να ήξερα τα θέλεις και τα γράφεις αυτά ???

Καιρός κάποιοι να ξυπνάνε !!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ.

Εντάξει.Αυτό πρέπει να το συνδέσουν όλοι με το νικ σου στα bourdela.Προδώθηκες απλά.
Είσαι εναντίον της μπορδελικής φιλοσοφίας.θεωρείς οι πουτανιάρηδες είναι απλά κατώτεροι και παπάρες γιατί χωρίς να πληρώσουν δεν μπορούν να γαμήσουν.
Τους αρέσεις όμως.
Ετσι είναι.Γαμώτο δεν ξέρω γιατί όλοι αντιφάσκουν.
Αλλά σκεφτείτε λίγο αν είναι δυνατόν.
Εντάξει παιδιά φάτε σανό.Αυτοί τα λένε καλύτερα τι να κάνουμε.Τους παίρνουμε σα δεδομένους.
Εντάξει γαμάς τζάμπα γιατί έχεις ανώτερα προσόντα και οι γκόμενες εκστασιάζονται.Το εμπεδώσαμε.Συνέχισε να γαμάς μαύρες και κίτρινες τζαμπέ γιατί βαρέθηκες τις λευκές και τα μοντέλα και θες ποικιλία.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Εντάξει.Αυτό πρέπει να το συνδέσουν όλοι με το νικ σου στα bourdela.Προδώθηκες απλά.
Είσαι εναντίον της μπορδελικής φιλοσοφίας.θεωρείς οι πουτανιάρηδες είναι απλά κατώτεροι και παπάρες γιατί χωρίς να πληρώσουν δεν μπορούν να γαμήσουν.
Τους αρέσεις όμως.
Ετσι είναι.Γαμώτο δεν ξέρω γιατί όλοι αντιφάσκουν.
Αλλά σκεφτείτε λίγο αν είναι δυνατόν.
Εντάξει παιδιά φάτε σανό.Αυτοί τα λένε καλύτερα τι να κάνουμε.Τους παίρνουμε σα δεδομένους.
Εντάξει γαμάς τζάμπα γιατί έχεις ανώτερα προσόντα και οι γκόμενες εκστασιάζονται.Το εμπεδώσαμε.

Απομόνωσες μια φράση μου κρύβοντας σκοπίμως τις άλλες δύο και καλά για να παραπλανήσεις και να στρέψεις το thread εναντίον μου !! Είσαι απλά μικρούλης !!!  :grin: :grin: :grin:

Αυτά τα ''κολπάκια'' τα κάνουν κάτι δημοσιογραφίσκοι γ' διαλογής !! Κάπου εκεί ανήκεις και εσύ  !! :grin:

Ξαναγράφω λοιπόν το αρχικο μου ποστ χωρίς να αλλάξω λέξη !!!!!

ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΑΜΑΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ.

ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΓΑΜΑΕΙ ΜΟΝΟ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ. ΙΣΩΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ.

ΑΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΝΕΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΜΟΣΤΡΑΡΕΙ ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΞΕΦΤΙΛΑΣ !! ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΦΙΛΕ ???? ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΞΕΦΤΙΛΑΣ !!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ !!!


Και βέβαια θα συνεχισω να γαμάω μαύρες και κίτρινες τζαμπέ γιατί θέλω ποικιλία όποτε βαριέμαι τις λευκές. ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ !!! Αλλά οπου γαμαω τζαμπέ θα τη λέω γκόμενα, και όπου τη πληρώνω θα τη λέω πουτάνα. Τα σύκα σύκα και η σκάφη σκάφη. Δεν θα βαυκαλίζομαι βαφτίζοντας τις πουτάνες γκόμενες !!

ΥΓ. Είναι φανερό ότι δεν μπορείς να απαντήσεις. Και θα σε συμβούλευα να μην τα βάζεις μαζί μου. Απλά δεν σε παίρνει και θα εκτίθεσαι όλο και περισσότερο !!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ είναι σαιτ για μπορδελα και πληρωμένο.Αν παρασυρθείτε και διαφωνήσετε μαζί μου και συμφωνήσετε με όσους κράζουν το πληρωμένο στην κατεξοχην πουτανοχώρα την Ουκρανία ξανασκεφτείτε το.Κατι δεν πάει καλά.
Ας πούμε οτι μπορώ να τους διαλύσω αλλά δεν το κάνω γιατί αρνούμαι να τους βελτιώσω και βαριέμαι.Δεν το κάνω και εγώ καθορίζω τις εξελίξεις γιατί θέλω πάντα να είναι ζημιωμενοι αυτοί και ο νοών νοειτω.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Εδώ είναι σαιτ για μπορδελα και πληρωμένο.Αν παρασυρθειτε και διαφωνησετε μαζί μου και συμφωνήσετε με όσους κράζουν το πληρωμένο στην κατεξοχην πουτανοχωρα την Ουκρανία ξανασκφτειτε το.Κατι δεν πάει καλά.
Ας πουε οτι μπορώ να τους διαλύσω αλλά δεν το κάνω γιατί αρνούμαι να τους βελτιώσω και βαριέμαι.Δεν το κάνω και εγώ καθορίζω τις εξελίξεις γιατί θέλω πάντα να είναι ζημιωμενοι αυτοί και ο νόων νοειτω.

Εδώ λοιπον είναι site για πληρωμένο και μπουρδέλα. Και για αυτό το λόγο οι πουτάνες πρέπει να αναφέρονται ως πουτάνες και όχι ως γκόμενες. Αρχίζεις να μαθαίνεις βλέπω !!

Ο τελευταίος που θα φοβόμουν μήπως με ''διαλύσει'' είσαι εσύ φίλε !! :grin: :grin:

Οσο για την βελτίωση ???!!! :grin: :grin: :grin:  Εδώ πραγματικά γελάνε !!! :grin: :grin: :grin:

Τέλος νοιώθω ήδη πολύ  ζημιωμένος που δεν χρυσοπληρώνω πουτάνες για να τις μοστράρω ως γκόμενες !!

Αφησέ το καλύτερα φίλε !! Πέστα όλα αυτά εκεί που σε παίρνει !!!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μιλαμε πλεον για Τιτανομαχιες!
Υψιστοι Μυστες συνεχιστε τον παραγωγικο εκπαιδευτικο διαλογο!
Κμαν, το σαητ ειναι πορνο-φιλοσοφικο!
υγ
Αρχηγε του Βαλκανιο(σπονσορετς)πουτσισμου, μην μασας, εισαι σε οιστρο! Δωσε αυτα που χερεις, data και στοχοποιησε που και πως θα χτυπησουμε! (αυτο το φιτνες τι το ηθελες! με λιγη δουλεια θα σαι σουπερ(υπερ) βαλκανιος!)
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
centrino πάλι χάνεις την ουσία και ας είσαι άνθρωπος των θετικών επιστημών που θεωρητικά θα έπρεπε να έχεις σκέψη πρακτικής λογικής.

Πρώτον σου έγραψα πως δεν μιλαω για πουτανες επι πληρωμή..Μίλαω και δίνω πληροφορίες για κάποιον που θέλει να μαχηθει στο free με απλά ραντεβουδακια και την Στρατηγική των τριών ραντεβού μετά υποσχεσεων περι δεσμού..Ότι και να μου λες με αυτήν την απλή στρατηγική και με την διαδικτυακή προετοιμασία έβγαλα μια 15αρα πέρσι εκει όταν στην Ελλάδα έβγαλα ΜΗΔΕΝ.

Συνεχίζεις να μιλάς περι χρημάτων ενω δεν αντιλαμβανεσαι πως στο Κίεβο σε μια πόλη εκατομμυρίων υπάρχει ενα σημαντικό ποσοστό που ανήκει στην μεσαια τάξη και δεν αποτελειτε ΜΟΝΟ απο ιεροδουλες..Γυναίκες που έχουν μια δουλειά συνήθως σε εταιρεία, ενα σπίτι να μείνουν,μια νορμάλ ζωή που δεν χρηματιζονται απο τον κάθε πορνοτουτιστα Τουρκο όπως εσφαλμενα έχεις φτιάξει στο μυαλό σου. απλα αναζητούν και αυτές κάποιον να ερωτευτουν!!

Δευτέρον αυτό με το να πιαστουν απο καπου να φύγουν είναι το ακριβώς ανάποδο απο την προσωπική μου εμπειρία..Το 90% που γνωρίσα εκεί και έλεγα (αν και δεν το εννοούσα φυσικά) γελώντας που θα ζήσουμε Κίεβο η Αθήνα?, η απάντηση ήταν κάθετη και χωρίς γέλιο..Εννοείται θα κάτσεις εσυ στο Κίεβο τι να κάνουμε στην Αθήνα??????? Ποιος να πιαστεί να φύγει και άκυρα...Που ζούμε στο 1970?? Αυτά εχω τα εχω ζήσει..Οι δικες σου θεωρίες ειναι απλα σε θεωρητικο επίπεδο!!

Τρίτον εγω δεν χαρακτηρισα  τις Ελληνιδες πουτανες...Τις εχω χαρακτήρισει σε καποιο ποσοστό χαμηλού επίπεδου (τσιγάρα, κακή διατροφή, φιγούρα τύπου Μέσης Ανατολής, δεν ταξιδεύουν, ηλιθια hobbies  που δεν τις εξελισουν σαν άνθρωπους κλπ).Οσο και να μην θες να το δεχτείς ακόμα και στη  Ουκρανία κατάφερα να γνωρίσω κοπέλες που ξεπερνουσαν κατα πολύ την μέση Ελληνίδα σε επίπεδο..Και δεν μπορεί να είμαι τοσο τυχερός!! Συν και το χειρότερο οι απαιτήσεις της Ελληνιδας για αυτό που προσφέρει και εμφανισιακά αλλά κυρίως σαν πακέτο είναι εξωπραγματικες..Αναζητούν ολες το απόλυτο χωρίς να δίνουν κάτι και φυσικά δεν το βρίσκουν και παραμένουν μόνες με ψυχολογικά πρόβληματα..Μιλαω για το μεγάλο ποσοστό..Υπάρχουν εξαιρέσεις αλλα ποσο αντοχές να έχεις να ψάχνεις συνεχώς την εξαίρεση και όχι τον κανόνα???

Και παμε στην ουσία μιας και γράφουμε σε ερωτικο φόρουμ..Σου θέτω το εξής ερώτημα που αν το βάζεις στον εαυτό σου κάθε νύχτα πριν κοιμηθείς μπορεί  να σώσεις την ερωτική σου ζωή που σίγουρα θα είναι χάλια ως ερωτευμένος με την Ελλάδιτσα μας.

Ένας άνθρωπος με νορμάλ εμφάνιση,σχετικά καλή δουλειά,με χιούμορ,ευγενικος,μορφωμενος πως σε μια χώρα που αποτελεί και την μητρική του χώρα δεν μπορεί να γνωρισει και να πηδηξει η κάνει δεσμό με πάνω από 1-2 γυναίκες ντόπιες στην καλύτερη το χρόνο όταν σε μια ξένη χώρα στον αντίστοιχο χρόνο θα ξεπερναγε τις 20απλασσιες χωρίς γλώσσα,χωρίς την κουλτούρα της χώρας κλπ..και μιλάμε πάντα χωρίς να πληρώσεις. Δηλαδή το πραγματικό αυτό γεγονός είναι ενας μύθος?? Σε αυτήν την ανεραστη χώρα έχουμε φτάσει στο επίπεδο τα εντελώς λογικά που έχουν επαληθευτει να τα βγάζουμε τρελά και χωρίς νόημα..Δηλαδή ναι πηδηξες 15 πέρσι εκεί χωρίς λεφτά με υπόσχεσεις δεσμού αλλα στην Ελλάδα που πηδηξες ΜΗΔΕΝ είναι πιο καλα!! Είναι πουτανες εκεί και ας μην της πληρωσες..Και αυτά στα λέω εγώ που σίγουρα δεν πηδηξα πάνω απο μια όλο τον χρόνο αλλα σίγουρα είναι καλύτερα άκουσε με μην ξαναπας τα 1500 km..αεροπλάνο 2 ωρες δηλαδή!! πήγαινε με καράβι στο Ελληνικό νησί 8 ώρες να χειροκροτησεις την μπαζολα πανω στο τραπέζι στο beach bar μαζί με όλους τους πιθηκους πυρφορους απο κάτω!!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Φυσικά ένας Βαλκανιόπουτσος είναι ανίκητος,δεν αφήνουμε το περιβάλλον να μας καταβάλει.

Οι βαλκανιοπουτσιστές φυσικά λειτουργούμε σε παράλληλο σύμπαν είμαστε πάνω από τους φυσικούς περιορισμούς.

Είμαστε πάντα ένα βήμα μπροστά ανώτεροι βαλκανιοπουτσιστές.

:rockon: :rockon: :rockon:

Αρχηγε του Βαλκανιο(σπονσορετς)πουτσισμου,

:grin: :grin: :grin:

Ξαναβλεποντας τις φωτο του αρχηγου με τα Σλαβικά άτια,ομολογω οτι πρεπει να εισαι πολυ ανιωθος σταρχιδιστης για να κυκλοφορεις ετσι δημοσίως.Εμενα αν μου εριχναν 20 ποντους και τις εριχνα 20 χρονια,θα τις πηδουσα μεσα στο Χοτέλι και μετά πούλους.Δημοσιως θα κολλουσα..

Εχω πετυχει αρκετες φορες στην Πραγα,κυριως Ρωσους σπονσορες μεσηλικες φαλακροκοιλιαδες,με 20χρονα ρωσικα αλογατα και τρωγανε πολυ τρολαρισμα,σφυριγματα,γελια,κορναρισματα,κ.λ.π.

Τον kman ομως μαλλον τον φτιαχνει κατι τετοιο,του δινει μια καποιου ειδους επιβεβαιωση,εγω θα ντρεπομουν...

 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
425
Κριτικές
13
Like
605
Πόντοι
3.230
centrino πάλι χάνεις την ουσία και ας είσαι άνθρωπος των θετικών επιστημών που θεωρητικά θα έπρεπε να έχεις σκέψη πρακτικής λογικής.

Πρώτον σου έγραψα πως δεν μιλαω για πουτανες επι πληρωμή..Μίλαω και δίνω πληροφορίες για κάποιον που θέλει να μαχηθει στο free με απλά ραντεβουδακια και την Στρατηγική των τριών ραντεβού μετά υποσχεσεων περι δεσμού..Ότι και να μου λες με αυτήν την απλή στρατηγική και με την διαδικτυακή προετοιμασία έβγαλα μια 15αρα πέρσι εκει όταν στην Ελλάδα έβγαλα ΜΗΔΕΝ.

Συνεχίζεις να μιλάς περι χρημάτων ενω δεν αντιλαμβανεσαι πως στο Κίεβο σε μια πόλη εκατομμυρίων υπάρχει ενα σημαντικό ποσοστό που ανήκει στην μεσαια τάξη και δεν αποτελειτε ΜΟΝΟ απο ιεροδουλες..Γυναίκες που έχουν μια δουλειά συνήθως σε εταιρεία, ενα σπίτι να μείνουν,μια νορμάλ ζωή που δεν χρηματιζονται απο τον κάθε πορνοτουτιστα Τουρκο όπως εσφαλμενα έχεις φτιάξει στο μυαλό σου. απλα αναζητούν και αυτές κάποιον να ερωτευτουν!!

Δευτέρον αυτό με το να πιαστουν απο καπου να φύγουν είναι το ακριβώς ανάποδο απο την προσωπική μου εμπειρία..Το 90% που γνωρίσα εκεί και έλεγα (αν και δεν το εννοούσα φυσικά) γελώντας που θα ζήσουμε Κίεβο η Αθήνα?, η απάντηση ήταν κάθετη και χωρίς γέλιο..Εννοείται θα κάτσεις εσυ στο Κίεβο τι να κάνουμε στην Αθήνα??????? Ποιος να πιαστεί να φύγει και άκυρα...Που ζούμε στο 1970?? Αυτά εχω τα εχω ζήσει..Οι δικες σου θεωρίες ειναι απλα σε θεωρητικο επίπεδο!!

Τρίτον εγω δεν χαρακτηρισα  τις Ελληνιδες πουτανες...Τις εχω χαρακτήρισει σε καποιο ποσοστό χαμηλού επίπεδου (τσιγάρα, κακή διατροφή, φιγούρα τύπου Μέσης Ανατολής, δεν ταξιδεύουν, ηλιθια hobbies  που δεν τις εξελισουν σαν άνθρωπους κλπ).Οσο και να μην θες να το δεχτείς ακόμα και στη  Ουκρανία κατάφερα να γνωρίσω κοπέλες που ξεπερνουσαν κατα πολύ την μέση Ελληνίδα σε επίπεδο..Και δεν μπορεί να είμαι τοσο τυχερός!! Συν και το χειρότερο οι απαιτήσεις της Ελληνιδας για αυτό που προσφέρει και εμφανισιακά αλλά κυρίως σαν πακέτο είναι εξωπραγματικες..Αναζητούν ολες το απόλυτο χωρίς να δίνουν κάτι και φυσικά δεν το βρίσκουν και παραμένουν μόνες με ψυχολογικά πρόβληματα..Μιλαω για το μεγάλο ποσοστό..Υπάρχουν εξαιρέσεις αλλα ποσο αντοχές να έχεις να ψάχνεις συνεχώς την εξαίρεση και όχι τον κανόνα???

Και παμε στην ουσία μιας και γράφουμε σε ερωτικο φόρουμ..Σου θέτω το εξής ερώτημα που αν το βάζεις στον εαυτό σου κάθε νύχτα πριν κοιμηθείς μπορεί  να σώσεις την ερωτική σου ζωή που σίγουρα θα είναι χάλια ως ερωτευμένος με την Ελλάδιτσα μας.

Ένας άνθρωπος με νορμάλ εμφάνιση,σχετικά καλή δουλειά,με χιούμορ,ευγενικος,μορφωμενος πως σε μια χώρα που αποτελεί και την μητρική του χώρα δεν μπορεί να γνωρισει και να πηδηξει η κάνει δεσμό με πάνω από 1-2 γυναίκες ντόπιες στην καλύτερη το χρόνο όταν σε μια ξένη χώρα στον αντίστοιχο χρόνο θα ξεπερναγε τις 20απλασσιες χωρίς γλώσσα,χωρίς την κουλτούρα της χώρας κλπ..και μιλάμε πάντα χωρίς να πληρώσεις. Δηλαδή το πραγματικό αυτό γεγονός είναι ενας μύθος?? Σε αυτήν την ανεραστη χώρα έχουμε φτάσει στο επίπεδο τα εντελώς λογικά που έχουν επαληθευτει να τα βγάζουμε τρελά και χωρίς νόημα..Δηλαδή ναι πηδηξες 15 πέρσι εκεί χωρίς λεφτά με υπόσχεσεις δεσμού αλλα στην Ελλάδα που πηδηξες ΜΗΔΕΝ είναι πιο καλα!! Είναι πουτανες εκεί και ας μην της πληρωσες..Και αυτά στα λέω εγώ που σίγουρα δεν πηδηξα πάνω απο μια όλο τον χρόνο αλλα σίγουρα είναι καλύτερα άκουσε με μην ξαναπας τα 1500 km..αεροπλάνο 2 ωρες δηλαδή!! πήγαινε με καράβι στο Ελληνικό νησί 8 ώρες να χειροκροτησεις την μπαζολα πανω στο τραπέζι στο beach bar μαζί με όλους τους πιθηκους πυρφορους απο κάτω!!
Ωραιοϛ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.592
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Λάθος.
1.Ενας που γαμάει Μολδαβία δε σημαίνει οτι μπορεί να γαμήσει και σε ανταγωνιστικά περιβάλλοντα τύπου L.A.
2.Πολλά άτομα που π.χ. Ιταλία αρκούνται στη χειρογλύκανη αλλάζουν τις Πολωνέζες σαν τα πουκάμισα.
Αυτό που λες είναι ουσιαστικά αυτό που έχουμε γράψει εδώ και καιρό οτι οι γαμιάδες των ανατολικών εδαφών κάποια στιγμή υπερτιμούν τον ευατό τους και νομίζουν οτι είναι κάτι το ιδιαίτερο ενώ είναι συνήθως μέσος όρος και αυτό φαίνεται όταν επιστρέφουν στα πάτρια εδάφη οπότε πιάνουν τα αρχίδια τους.
Δηλαδή στο δύσκολο περιβάλλον τα κάνουν μαντάρα όπως οι υπόλοιποι ενώ διαπρέπουν στο εύκολο περιβάλλον.
Πολλοί όμως θέλουν απλά να γαμάνε εύκολα,δεν τους αρέσουν οι προκλήσεις και γιατί άλλωστε να είναι δύσκολο το μουνί?Ετσι σκέφτονται.
Οι βαλκανιοπουτσιστές φυσικά λειτουργούμε σε παράλληλο σύμπαν είμαστε πάνω από τους φυσικούς περιορισμούς.
πεστα αρχηγε
Επαυξανω
Μπορω να γαμησω μουναρα 20αρα ευκολα με μια βολτα σταβκλαμπ του λβιβ σε δυο μερεσ, δεν μιλαω για βιζιτα
Απο την αλλη αλλα 10χρονια να μειμω ζυριχη μουναρα η εστω καλουτσικη στην ελβετιανκατω των 35 οθτε σε εναν αιωνα δσν θαβρισκα
Ο ιδιος ανθρωπος ειμαι
Ο συντελεστης πςριβαλλον ειναι δραστικος, κθριαρχος θα ελεγα
Ο τσεντρινο ειναι ενας ακομα ασχετος που επαναλαμβανει καποιες μαλακιες κλισε που διαβασε καπου
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Κρίνω ανθρώπους από τα γραφόμενα τους και μόνον θεωρώντας έξ ορισμού τους ισχυρισμούς τους αληθείς και όταν απαντάω θεωρώ δεδομένο ότι ο αναγνώστης είναι σε θέση να αντιληφθεί τα στοιχειώδη άνευ υποτίτλων.

Η άποψη που έχω σχηματίσει είναι διαφορετική από την δικη σου.

Aυτο που ειναι ευκολα αντιληπτο, ειναι οτι εσυ δεν εχεις αντιληφθει τα γραφομενα κανενος απο εδω. Και αντε να το λεγα εγω μονο, ολοι στο λενε. Οκ λοιπον εγω καταλαβα οτι ο dr love προσπαθει να καταδειξει  και περιγραψει την κατασταση , εσυ καταλαβες οτι προσπαθει να το παιξει μαγκας. Οτι καταλαβε λοιπον κανεις.
Υποψη βεβαια οτι δεν ανηκω στους φιλους παραπανω που πηγαινουν στην Ουκρανια τακτικα για το σκοπο αυτο. Μια και μονη φορα πηγα και η εντυπωση μου ηταν μαλλον αρνητικη ( πιο κοντα στη δικη σου δηλαδη ).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom