Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Οργανωμενος σεξοτουρισμος δεν υπαρχει πουθενα στην ανατολικη ευρωπη ... ακομα και στην δυση σε πολυ λιγα κρατη.

φιλε pope το ενα απο τα δυο ταξιδια που αναφερεις ειναι υπερατλαντικο , το αλλο οχι  ;)

δικιο εχεις το ενα ειναι υπερ ατλαντικο το αλλο οχι απο κεκτιμενη ταχυτητα το εγραψα πριν  :thumbsup:

στην ανατολικη ευρωπη η κατασταση ειναι free style

οργανωση υπαρχει στην γεμανια και στην αυστρια
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Το έγραψα για ψάρεμα για να δω ποιες είναι οι αγοραιες τιμές.Με 150 δέχονται σχεδόν όλες.Με 100 οι περισσότερες.Αν προσφέρεις όμως 100 σε μια που περιμένει 150 σου λέει άντε γεια,δε δινει δεύτερη ευκαιρια γιατι φαινεσαι τσιπης,οπότε πρέπει να κάνεις τη σωστή προσφορά.
Αυτή φυσικά δεν αξίζει ούτε 100.
Αν μένεις εκεί πάνω απο δυο μέρες μπορείς να περιμένεις γιατί έχεις την πολυτέλεια του χρόνου και να δίνεις π.χ. 50 σε όλες μέχρι να κάτσουν μερικές.
Αν μένεις για λίγο δε σε παίρνει.Χρόνος=χρήμα.

Συγνώμη όταν εγώ σου έγραψα πως ζητάνε 100$ έλεγες πως λέω μαλακίες ζητάνε παραπάνω..Τώρα λες με 100 οι περισσότερες!!!
Βράδυ ακόμα και 150$ να σου ζητήσει (κάποιες ζήταγαν) αν είναι αργά (μετά τς 2) και τις πεις 100$ στο caribean έρχεται με τα χίλια..Το έκανα το πείραμα αν και καθαρά για να ξέρω δεν τις πήρα τελικά. Ζητάνε επιπλέον των 100$ και 200grivna περίπου 7 ευρώ για τον security..

Πάντως με 100$ στο caribbean έχει πολύ δυνατά μουνιά αν κάποιος κυνηγάει το πληρωμένο..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
:wanker:
Συγνώμη όταν εγώ σου έγραψα πως ζητάνε 100$ έλεγες πως λέω μαλακίες ζητάνε παραπάνω..Τώρα λες με 100 οι περισσότερες!!!
Βράδυ ακόμα και 150$ να σου ζητήσει (κάποιες ζήταγαν) αν είναι αργά (μετά τς 2) και τις πεις 100$ στο caribean έρχεται με τα χίλια..Το έκανα το πείραμα αν και καθαρά για να ξέρω δεν τις πήρα τελικά. Ζητάνε επιπλέον των 100$ και 200grivna περίπου 7 ευρώ για τον security..

Πάντως με 100$ στο caribbean έχει πολύ δυνατά μουνιά αν κάποιος κυνηγάει το πληρωμένο..

Δεν είπα πόσα ζητάνε αλλά πόσα προσφέρεις για να δεχτούν.Στο Carribean σου λένε τιμή,δε σε ρωτάνε πόσα δίνεις.
Μπορείς  βέβαια να ρίξεις  την  τιμή.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Μια από τις γκόμενες που θα γαμήσω σήμερα.Η μέθοδός μου είναι αλάνθαστη.Πουλαω έρωτα και πέφτουν αμέσως.

Udw1Ka.jpg


Να δούμε πώς θα πάει.Είναι και το Carribean το βράδυ.
 

Alejandro_horny

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλή τύχη Άρχοντα...καλά γαμησια και να περάσεις όπως εσύ ξέρεις να γουσταρεις,ο καθένας με το στυλ του.Καλησπερα συμπολεμιστες,χαθηκα λίγο λόγω δουλειάς αλλά επέστρεψα.θα πάω τέλος Νοεμβρη Κιεβο για 12 μέρες καισως πεταχτω τριήμερο Λβιβ ή Οδεσα αναλόγως...
Εχω κάνει το χομεγορκ μου από Μπαντου μαμπα και φυσικά και από σιτε...έχω κάνει την βάση μου...θα πάω με ψυχολογία γιανα φλερταρω σε μπαρ καφέ Κλαμπ στα σοσιαλ και μετά θα κάμω σαν τον γαύρο (αν και παοκτσης) αν δεν με βγει θα πάρω κάνα πέναλτι πετσινο δηλ θα πλερωσω
Απ αυτό έχει κανείς εμπειρία...έχει καλά μωρά με καλές τιμές με 60-70€
Και μην ξεχνάμε
Ή Ουκράνια είναι γαι αρχοντους :headbaning2: :headbaning2: :heavymetalbig:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
^ ψευτικα προφιλ το 90% απο μια γρηγορη ματια που εριξα ,,, ρουμανες και ρωσσιδες πορνοσταρ ειναι στις φωτο  :grin:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.749
Πόντοι
9.095
Εκανα match με 5 γκόμενες στο τίντερ.
Εδώ Βαλκανικοί πύραυλοι σε θέσεις μάχης για την τριήμερη πολιορκία του Κιέβου.

rijyl9.jpg


Τυπικός διάλογος με γκόμενα τίντερ στο viber.Μου λέει οτι κατά τη γνώμη της το καλύτερο δώρο είναι τα λεφτά και της προτείνω 150 ευρώ για συνάντηση μετά πούτσου και δέχεται.

EhUGyn.jpg


Αλλά είναι μέτρια δεν ξέρω αν θα ασχοληθώ.
γαμας!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
YDw99Z.jpg
rtTpit.jpg



Μαραθώνιος γαμησιων.Ελιωσα και από τα ξύδια χτες Skybar.

Ακολουθεί ρομαντικό ραντεβού στις 16.00 και πουτσος στις 17.00.
Δύσκολοι καιροί για τσομπανηδες.

 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
Τυπε εισαι θεος γαμα αβερτα  :kneel: :kneel:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Πολύ ωραίο το ρομαντικό ραντεβού γιατί έπεσε και πότσος.Ακολούθησα τη συμβουλή του Dr. Love και έκατσε μαμπιώτισσα με  κόστος ένα σούσι και ένα ταξί.
Αναγκάστηκα να αναβάλλω τον τέταρτο πούτσο αλλά έρχεται και η λεγόμενη.Μετά έχω να οργανώσω το βραδυνό τριολε.
Απλά παράδεισος τι να πω.Απειρες ευκαιρίες και μουνάκια παντού.
Χτες έφερα γκόμενα από Baseina 2,πολύ καλό μουνάκι.Αρκετά εφταράκια κουναγαν τα κωλαράκια τους στο μαγαζί με στρινγκ και διάλεγες όποια γούσταρες με 2500 γκρίβνυα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Το υπέροχο βαλκανικό μου χέρι αγγίζει το μπούτι της κλασσικής διμετρης.Την έβαλα να φοράει ζαρτιέρες.

rKeIyh.jpg


1PFgIi.jpg


Γενικά πολύ μουνί εδώ.Ιδανικό για πεντάπουτσους,εξάπουτσους.Να δούμε αν σταυρώσω τον πέμπτο πούτσο για σήμερα,αύριο θα ασχοληθώ αποκλειστικά με καυλιά και instafucks.
Τρομερή ατμόσφαιρα,ιδανικό  μέρος για ξεπούτσιασμα.

Εδώ η μαμπιώτισσα από σήμερα το μεσημέρι.Το ηλεκτρονικό καμάκι ακόμα αποδίδει.

93nEvf.jpg


Αύριο η εν λόγω με περιμένει σε τριολε.Πολύ δυνατό τσιμπούκι για τα ουκρανικά δεδομένα.

EJQfpJ.jpg




 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ το θέμα είναι πάντα να διαλέγεις τον κατάλληλο κώλο να πριζώνεις και τώρα έχω αρχίσει να μπερδεύομαι.
Μπλέκω τη μία γκόμενα με την άλλη.

ip972h.jpg


Κρίμα δεν τράβηξα φωτό από τη χτεσινή.Πολύ δυνατό εργαλείο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αύριο πρέπει να ρίξω 3 πούτσους,δύο καυλιά και να την ψάξω για instafuck.Απαιτείται γερός ύπνος,πολύ νερό και φαΐ.
Αλλιώς κλάνεις στο τελευταίο καυλί και πάνε όλα στράφι.
 

mick11

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
44
Like
1.819
Πόντοι
2.391
Αδέλφια καλησπέρα  δυο πράγματα να ρωτήσω
Πας με ταυτότητα η θέλει διαβατήριο ;;;
Και υπάρχει χρονικό περιθώριο ;;
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αδέλφια καλησπέρα  δυο πράγματα να ρωτήσω
Πας με ταυτότητα η θέλει διαβατήριο ;;;
Και υπάρχει χρονικό περιθώριο ;;

Διαβατήριο δεν ειναι Ευρωπαική Ένωση η Ουκρανία. Περίπου 90 ευρώ κάνει το διαβατήριο και 5 χρόνια ισχύ..Θέλει περίπου 3-4 εργάσιμες να βγεί.

Maximum μπορείς να μένεις 90 μέρες το χρόνο στην χώρα. Περιθώριο ισχύς για λήξη του διαβατηρίου δεν ισχύει μάλλον αλλό καλό ειναι να έχεις ανανενώσει ένα τρίμηνο πρίν.

 
  • Like
Αντιδράσεις: mick11

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Τωρα καταργηθηκε και η βιζα για να ερθουν εδω -ενα ονειρο ετων..

Kman2 respect !!
 

mick11

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
44
Like
1.819
Πόντοι
2.391
Διαβατήριο δεν ειναι Ευρωπαική Ένωση η Ουκρανία. Περίπου 90 ευρώ κάνει το διαβατήριο και 5 χρόνια ισχύ..Θέλει περίπου 3-4 εργάσιμες να βγεί.

Maximum μπορείς να μένεις 90 μέρες το χρόνο στην χώρα. Περιθώριο ισχύς για λήξη του διαβατηρίου δεν ισχύει μάλλον αλλό καλό ειναι να έχεις ανανενώσει ένα τρίμηνο πρίν.
Ευχαριστω bro Αραγε θα σε αφηνουν να ανοίξεις επιχειρηση ????
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Το Κίεβο αυτή την στιγμή είναι στο κατάλληλο ποσοστό στο μέτρο δυτικοποίησης (Μεσαίο) που έχω αναφέρει σε προηγούμενο Post..Είναι η Βαρσοβία του 2009!!!!

Πάντα να κυνηγάτε το μέρος που ο δείκτης Δυτικοποίησης είναι στο μέσο!!! Όταν ξεπεράσει το μέσο δεν αξίζει πλέον (Βαρσοβία 2017)..Όταν το ποσοστό είναι χαμηλό πάλι δεν αξίζει λόγω έλλειψης Αγγλικών,κλειστή κοινωνία,μη επαφή με ξένους,φόβος κ.λ.π...Οι άλλες πόλεις της Ουκρανίας με εξαίρεση την Οδησσο είναι σε χαμηλό ποσοστό οπότε ΔΕΝ αξίζουν!!! Έτσι την έπαθε ο Rooshv με το Χάρκοβο και απέτυχε πλήρως!

Από Ουκρανία και για όσο καιρό κρατήσει το παιχνίδι Κίεβο αξίζει!!Όποιος προλάβει!! Δίνω 4-5 χρόνια να χάσουμε το μέρος.. Μετά πλέον η Ανατολή θα είναι μονόδρομος.

Τα πράγματα είναι απλά ταξιδεύοντας και δοκιμάζοντας πολλές Ευρωπαϊκές πόλεις μόνο στο Κίεβο καταφέρνω σε κάθε ταξίδι να βαράω 7αρια. Πάντα όμως...Οπότε πολύ δύσκολα με βλέπω να αλλάζω προορισμό πλέον..Χρόνος και λεφτά για περοσσότερα πειράματα τελειώνουν!! Πάμε εκει που τρωμε!!!

Ακόμα και για πορνεία βλέπω σταθερούς παίχτες της κατηγόριας όπως ο kman να το έχουν κανει σχεδόν μονόδρομο!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: mick11

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom