Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Μα αυτό λέμε ότι το ίντερνετ πριν 10 χρόνια γαμουσε και έδερνε,τώρα όχι πλέον.Έκαναν μεγάλη ζημιά τα smartphones.Τοτε απαντουσε το 30% και μπορούσες να βγαίνεις με 3 διαφορετικές κάθε μέρα.Τωρα απαντάει το 5% παίζουν ψεύτικες φωτο και πολύ παραμύθι.
Εκτός αυτού ανέβηκαν απο τον Ιούνιο και οι τιμές στις βίζιτες.Τώρα θες μίνιμουμ 100 ευρώ για μια καλή.
Συνεπώς αφού έπεσε το ίντερνετ,το live είναι πλέον καλύτερο.
Και παλιά άξιζε το live αν καθόσουν πάνω απο 5 μέρες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ποτε ειπα οτι μπορεις να γαμησεις δωρεαν και ευκολα μουναρες? Εσυ το ερμηνευεις ετσι ...
αλλλωστε παντα αναφερω τις τιμες οταν ειναι για πληρωμενο και για αυτο εγραψα στο προσφατο ταξιδι Οδησσο οτι πηραμε 5 πουτανες και ποσο στοιχισαν ακριβως.

Το θεμα στην Α.Ευρωπη ειναι ΤΙ γαμας και οχι τοσο πολυ πως το καταφερνεις αυτο , δεν ειναι μεγαλο κατορθωμα να πηδας σε αυτες τις χωρες οταν εισαι μαλιστα τριανταρης οπως εσυ. Το να γραφεις οτι πηδηξες καποιες γκομενες που γνωρισες απο το Tinder χωρις ποτε να εχεις βαλει φωτο απο αυτες που να φαινεται ξεκαθαρα οτι ειναι μαζι σου , εμενα προσωπικα δεν μου λεει τιποτα.

Ακριβώς για αυτό εγώ βάζω δικές μου φωτο και απο κανονικές γκόμενες και απο σεμιπρος και απο επαγγελματίες απο ίντερνετ,κλαμπ,δρόμο και λέω και τις τιμές και έξοδα οπότε βλέπετε την πραγματικότητα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ποτε ειπα οτι μπορεις να γαμησεις δωρεαν και ευκολα μουναρες? Εσυ το ερμηνευεις ετσι ...
αλλλωστε παντα αναφερω τις τιμες οταν ειναι για πληρωμενο και για αυτο εγραψα στο προσφατο ταξιδι Οδησσο οτι πηραμε 5 πουτανες και ποσο στοιχισαν ακριβως.

Το θεμα στην Α.Ευρωπη ειναι ΤΙ γαμας και οχι τοσο πολυ πως το καταφερνεις αυτο , δεν ειναι μεγαλο κατορθωμα να πηδας σε αυτες τις χωρες οταν εισαι μαλιστα τριανταρης οπως εσυ. Το να γραφεις οτι πηδηξες καποιες γκομενες που γνωρισες απο το Tinder χωρις ποτε να εχεις βαλει φωτο απο αυτες που να φαινεται ξεκαθαρα οτι ειναι μαζι σου , εμενα προσωπικα δεν μου λεει τιποτα.
Αυτό είναι το Πολωνεζάκι πριν 2 χρόνια που έβγαλα απο ένα τουριστάδικο και το έφερα και Ρόδο!Τη γνώρισε και ο Φιντέλ -->
 

Συνημμένα

  • IMG_4891.JPG
    IMG_4891.JPG
    863,3 KB · Εμφανίσεις: 23
  • IMG_4893.JPG
    IMG_4893.JPG
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 48
  • IMG_4892.JPG
    IMG_4892.JPG
    230,7 KB · Εμφανίσεις: 25

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ωραιος φιλε ρολογα

και εδω ειναι αυτο που ειχα κατεβασει μυκονο ... εικοσι χρονια διαφορα ακριβως ειχαμε και χωρις λεφτα
ο καθενας παιζει οπως μπορει , τα πολλα λογια ειναι φτωχια.
 

Συνημμένα

  • 121.jpg
    121.jpg
    18,4 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 122.jpg
    122.jpg
    8,3 KB · Εμφανίσεις: 18

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
και λέω και τις τιμές και έξοδα οπότε βλέπετε την πραγματικότητα.
Εμένα δεν μου αρέσουν οι απαγορευσεις και αυτό το κατάλαβα διαβάζοντας το σάιτ μας! Δηλαδή να λέει κάποιος μην κάνεις αυτό ή μην κάνεις το άλλο! Ας γράψει κάποιος αν θέλει τι έκανε ο ίδιος και τι πέτυχε ή τι απέτυχε  και ας το αφήσει στη κρίση του αναγνώστη!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ωραιος φιλε ρολογα

και εδω ειναι αυτο που ειχα κατεβασει μυκονο ... εικοσι χρονια διαφορα ακριβως ειχαμε και χωρις λεφτα
ο καθενας παιζει οπως μπορει , τα πολλα λογια ειναι φτωχια.
:hi: :hi: :hi:

Ζωάρα!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ναι φίλε clock γράψε όμως και τις αποτυχίες αν θέλεις να είσαι αντικείμενικος οχι μόνο τις επιτυχίες!!

Και εγω εχω γαμησει one night stands στο Enklawa τις χρυσες εποχές οταν σταμάτησε να δουλέυει όμως το μαγαζί το έκοψα!! Και είπα μάγκες πατε αλλου αλλαξαν τα πράγματα.

Περιμένω να δω τι θα γράψεις για νύχτα Βαρσοβία και Κίεβο  αφού θα πας έτος 2018...Κάντε ενα screenshot τα λόγια μου...θα πεις ωραία πέρασα αλλα την γνωρισα απο Tinder  τελικά και πηδηξα.
Ακόμα και να μην το γράψεις θα δεις πως θαισχύει και θα λες είχε δίκιο!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ παρακινείς κόσμο να μην πάει πουθενα!
Το Caribean το έχεις κάνει το νέο Enklawa!
Και έχεις εμμονή στο internet! Αν εγώ σε άκουγα στην Κρακοβία περί καμένης νύχτας στη Πολωνία και περίμενα απο το τίντερ  θα έβγαινα με ότι πιο γυναικοειδές μοίασμα υπάρχει στην πόλη...Ενώ η νύχτα* μου έδωσε αυτά που ήθελα! Ευτυχώς ήταν και ο Φιντελ  και γίναν όλα μπροστά στα μάτια του! Σου είπα να πας Enklawa με ημερομηνία και ώρα να δεις πως γίνονται τα one night stand απο αλεξιπτωτιστες τουρίστες! Δεν πήγες!
Τον Φεβρουάριο θα πάω Κίεβο με άλλη παρέα! Και απο τα δικά σου και μόνο γραφόμενα και ΟΧΙ απο αυτά του Κμαν συμπεραίνω πως το Caribean είναι το μαγαζί μου για καμάκι σε κανονικά γκομενάκια και όχι σε πληρωμένες!
Απλά δεν τρώω το παραμύθι για καμένα μαγαζια! 

*Louisa και Gortczka είναι τα μαγαζιά που σήκωσα μια χαρά γκομενάκια που αν έμενες εκεί σίγουρα θα τα είχες πρώτα στη λίστα ως καμμένα μιας και είναι γεμάτα ξένους

Carribean δεν είναι τόσο ευθυγραμμα τα πράγματα.Πρέπει να ελισσεσαι.Δεν είναι λεωφόρος 100% σίγουρη.Πολλοι ψαρωνουν όταν πλακώσουν τα μιλούνια των αραβοτουρκων μετά τις 2.00 κυρίως.
Υπάρχει κόσμος που μόλις δει Τούρκους κτλ στρίβει γιατί θέλει πιο κυριλέ ατμόσφαιρα και ευκαιρίες.Με τους Τούρκους πρέπει να βιαστείς να ελιχθεις και να τους χύσεις στη μάπα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Carribean δεν είναι τόσο ευθυγραμμα τα πράγματα.Πρέπει να ελισσεσαι.Δεν είναι λεωφόρος 100% σίγουρη.Πολλοι ψαρωνουν όταν πλακώσουν τα μιλούνια των αραβοτουρκων μετά τις 2.00 κυρίως.
Υπάρχει κόσμος που μόλις δει Τούρκους κτλ στρίβει γιατί θέλει πιο κυριλέ ατμόσφαιρα και ευκαιρίες.Με τους Τούρκους πρέπει να βιαστείς να ελιχθεις και να τους χύσεις στη μάπα.
Υπάρχει Το εξής ζήτημα με τους Τούρκους.
Ξέρω πως αν γίνει τσαμπουκάς στη Πολωνία ή τη Ρωσία ή τη Σερβία τα μεμετια θα φύγουν με ...καροτσάκια! ΔΕΝ τους έχει κανένας ανάγκη και δεν τους πάνε!Δεν θα ρωτησουν καν αν εχουν δίκιο η αδικο... απλά θα τις μαζεψουν απο ΟΛΟΥΣ!
Στην Ουκρανία όμως δεν είμαι σίγουρος ποιανού θέση θα πάρουν...Το μαγαζί ίσως δείρει και Ουκρανο αν οι Τούρκοι κάνουν κατανάλωση... Αυτά Δυστυχώς συμβαίνουν στις χώρες ...πουτανες...
Αυτά τα γράφω όχι γιατί θα πάω να τραμπουκιστώ Αλλά η ψυχολογία των Τούρκων που έχουν εμφανές κόμπλεξ κατωτερότητας εξαρτάται από την οικειότητα που νιώθουν στο περιβάλλον ! Στη Γερμανία πχ είναι προκλητικοί και τσαμπουκάδες και δεν πας σε γκόμενά που περιτρυγηρίζουν! Αντιθετα Ρωσία , Σερβια ,Πολωνία είναι γατακια και επιδιώκουν να κολήσουν ευγενικα με εμας μήπως περισσέψει κάτι και για αυτούς...
Ουκρανία όμως? Έχω την εντύπωση πως χρτζιλικώνουν τους μπράβους (FASHION lviv) για να αισθάνονται ανετοι..
Στο caribean τι γίνεται? Ειναι αέρατοι ή μαζεμένοι?

*Απάντα μου "σοβαρα" και όχι να μου πεις πως ο ανώτερος υπεραρχων τους ρίχνει όλους στα αυτιά και επικρατεί, αυτό το ξέρουμε!  Τι έδαφος είναι η Ουκρανία για τους Τούρκους, φιλικό ή εχθρικό?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Υπάρχει Το εξής ζήτημα με τους Τούρκους.
Ξέρω πως αν γίνει τσαμπουκάς στη Πολωνία ή τη Ρωσία ή τη Σερβία τα μεμετια θα φύγουν με ...καροτσάκια! ΔΕΝ τους έχει κανένας ανάγκη και δεν τους πάνε!Δεν θα ρωτησουν καν αν εχουν δίκιο η αδικο... απλά θα τις μαζεψουν απο ΟΛΟΥΣ!
Στην Ουκρανία όμως δεν είμαι σίγουρος ποιανού θέση θα πάρουν...Το μαγαζί ίσως δείρει και Ουκρανο αν οι Τούρκοι κάνουν κατανάλωση... Αυτά Δυστυχώς συμβαίνουν στις χώρες ...πουτανες...
Αυτά τα γράφω όχι γιατί θα πάω να τραμπουκιστώ Αλλά η ψυχολογία των Τούρκων που έχουν εμφανές κόμπλεξ κατωτερότητας εξαρτάται από την οικειότητα που νιώθουν στο περιβάλλον ! Στη Γερμανία πχ είναι προκλητικοί και τσαμπουκάδες και δεν πας σε γκόμενά που περιτρυγηρίζουν! Αντιθετα Ρωσία , Σερβια ,Πολωνία είναι γατακια και επιδιώκουν να κολήσουν ευγενικα με εμας μήπως περισσέψει κάτι και για αυτούς...
Ουκρανία όμως? Έχω την εντύπωση πως χρτζιλικώνουν τους μπράβους (FASHION lviv) για να αισθάνονται ανετοι..
Στο caribean τι γίνεται? Ειναι αέρατοι ή μαζεμένοι?

*Απάντα μου "σοβαρα" και όχι να μου πεις πως ο ανώτερος υπεραρχων τους ρίχνει όλους στα αυτιά και επικρατεί, αυτό το ξέρουμε!  Τι έδαφος είναι η Ουκρανία για τους Τούρκους, φιλικό ή εχθρικό?

Φιλικό έδαφος είναι αφού πολλοί Τούρκοι έχουν δουλειές,μιλάνε ρωσικά και είναι μόνιμοι.
Απλα οι Τουρκοι χτυπανε συνηθως σε ομαδες οπου ο καθενας εχει διακριτο ρολο.Εχουν πολυ καλο συντονισμο.
Εδώ ο roosh που είναι τουρκοιρανικής καταγωγής περιγράφει πολύ καλά πώς καμακώνουν οι συμπατριώτες του.


Είναι ακριβώς αυτά που έχω περιγράψει πολλές φορές εδώ οτι κάνουν οι Τούρκοι.Κάπως παρόμοια κάνουν και οι Βορειοελλαδίτες μερικές φορές.
Γενικά οι Τούρκοι κινούνται σαν αγέλες βουβαλιών και επιτίθενται στα θύματα ομαδικά ενώ ο Βαλκάνιος είναι solo yolo πρέπει να ελίσσεσαι σα λεοπάρδαλη ανάμεσα στα βουβάλια.
Η δύναμή τους είναι στο γκρουπ.Από μόνοι τους είναι τελείως ασήμαντοι και το ξέρουν.
Αντίθετα Αγγλοι,Αμερικανοί είναι πιο προπετείς,imperial και σολίστ για αυτό δε σε ενοχλούν αν και στην πραγματικότητα είναι πιο φονικοί από τους Τούρκους.

Εδώ σε ποστ του 2012 περιγράφω όλα τα εθνικά στυλ καμακιού(αγγλικό,γερμανικό,τούρκικο,σκανδιναυικό,αράπικο κτλ).


Ο πιο επικίνδυνος ανταγωνισμός είναι πάντα οι Σκανδιναυοί.Αν παίζουν σουηδικά,νορβηγικά καμάκια στο χώρο,θα σε γαμήσουνε,θα φάνε όλες τις αξιόλογες γκόμενες.Μετά είναι οι Αγγλοι και μετά οι Αμερικανοί.
Πολλοί Αμερικανοί χρησιμοποιούν τυποποιημένες ατάκες και τα λένε όλα σωστά είναι διαβασμένοι και εξασκημένοι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Παρόλα αυτα μπορείς να κάνεις ζημιά αν αναγνωρίσεις αμέσως τους ανταγωνιστές,κινηθείς σωστά και εφαρμόσεις συστήματα.Πρέπει πάντα να παίζεις σύστημα,να έχεις μια τακτική και στρατηγική.
Το κασέρι βοηθάει βέβαια αλλά πρέπει να χρησιμοποιείς κάθε στοιχείο του περιβάλλοντος προς όφελός σου και να αντιδράς να έχεις αντανακλαστικά ώστε να αποφεύγεις τις κακοτοπιές γιατί συχνά συμβαίνουν απροσδόκητα πράγματα.
Πάντα κάτι πάει στραβά και πρέπει να μπορείς να το αντιμετωπίσεις.
Το κορυφαίο ήταν όταν έχασα γκόμενα στο Λβωφ γιατί εξερράγη χημικό εργοστάσιο και αυτή δεν μπορούσε να αναπνεύσει ενώ εγώ δάκρυζα.
Δεν μπορούσα να καταλάβω τι συμβαίνει γιατί δε μύριζα τίποτα,το γαμήσι όμως χάθηκε.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
30-35 δεν είναι MILF..Και όχι δεν ζητάνε λεφτά όλες οι γκόμενες αλλιώς δεν θα είχα φαει 10 Ουκρανέζες τσάμπα τον τελευταίο χρόνο αν ζητάγαν..Το θέμα είναι να βρίσκεις αυτές που δεν ζητάνε και αυτές συνήθως δεν κυκλοφορούν νύχτα!!

Μην τα μηδενίζεις όλα..40.000.000 είναι οι Ουκρανοί..Δεν έχουν 30.000.000 πόρνες!! Υπάρχει τεράστιο ποσοστό μεν πορνείας σε σχέση με τις άλλες χώρες, πραγματικά πολύ μεγάλο. αλλά υπάρχουν και ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ διαθέσιμες νορμαλ...Απλά δεν έχεις κυνηγησει ποτε καμία γιατί σκας τα 150$ που λες και τέλος..

Είσαι προβλέψιμος γιατί κάνεις αυτό που κάνουν όλοι.Λες τι να κλάσω Πολωνία που το κατά κεφαλήν ΑΕΠ είναι ήδη παραπάνω από την Ελλάδα?Ενώ Ουκρανία είναι στο 30%.
Τι ν κάνω Ρωσία?Αφού η οικονομία είναι τρεις φορές καλύτερη από Ουκρανία και θέλει βίζα.
Θα πάω με έτοιμα κοννέ από το ίντερνετ για να μη χάνω χρόνο.
Θα μένω σε διαμερίσματα για να πληρώνω λιγότερα και να έχω ευελιξία.Θα μένω εκτός κέντρου για να πληρώνω ακόμα λιγότερα.Θα τις πάω για καφέ όχι για φαί για να πληρώνω ακόμα λιγότερα.Θα λέω μούσια για σχέση αφού όλες οι γκόμενες θέλουν σχέση με σοβαρό σκοπό.
Θα πάω με γκόμενες μέσω ίντερνετ για να έχω σταθερές καβάντζες για να είμαι σίγουρος και να μη χάνω χρόνο.Θα τους μιλάω από πριν ένα μήνα για να κερδίσω την εμπιστοσύνη τους.
Κτλ
Απλά όλα αυτά είναι γνωστά.Τα κάνουν όλοι οι ξένοι 20 χρόνια τώρα.
Ενας περισσότερος ένας λιγότερος δεν έχει διαφορά.
Για αυτό ας πάει κάποιος με το παραπάνω σχέδιο,ας γίνει προβλεπέ και παίξει με τους κανόνες και ας δούμε τι θα πιάσει.

Εγώ προτείνω βαλκανιοπουτσισμό όταν ο άλλος σκάει με το πιστολάκι εσύ εμφανίζεσαι με το μυδράλιο.Απλά overwhelming power,τεράστια υπεροχή,δύναμη πυρός.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Γιατί γενικά υπάρχει ο ιπποτικός αγών,δηλαδή όλοι οι άντρες πρέπει να κάνουν τα ίδια ,να αποδείξουν οτι πάνε για σοβαρή σχέση και είναι αξιόλογα άτομα ώστε να γαμήσουν τις κοπέλες που σα φυσιολογικές κοπέλες πάνε για σοβαρή σχέση.
Στο παίγνιο αυτό κερδίζει όποιος τα πει καλύτερα ενώ παίζει ρόλο και το background.Είπες νωρίς το I love you?Exασες φίλε.Η γκόμενα φρίκαρε.Το είπες αργά?Εχασες,η γκόμενα βαρέθηκε.Πρέπει να το πεις στη σωστή στιγμή.
Τα έκανες όλα καλά αλλά είσαι άλλος ένας καρμίρης Τούρκος?Εχασες η γκόμενα δεν τα χάφτει γιατί εξετάζει το background σου.Δεν της αρέσουν οι μούσλιμ.
Τα είπες όλα καλά και είσαι και Ελληνας?Κέρδισες λαχείο.

Τα παραπάνω είναι απλοικός τρόπος προσέγγισης που προυποθέτει οτι όλοι παίζουν με τους κανόνες και υπάρχει παρθένο υλικό.
Οταν εμφανιστούν άγρια θηρία και big players στο χώρο αλλάζουν όλα άρδην.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Είσαι προβλέψιμος γιατί κάνεις αυτό που κάνουν όλοι.Λες τι να κλάσω Πολωνία που το κατά κεφαλήν ΑΕΠ είναι ήδη παραπάνω από την Ελλάδα?Ενώ Ουκρανία είναι στο 30%.
Τι ν κάνω Ρωσία?Αφού η οικονομία είναι τρεις φορές καλύτερη από Ουκρανία και θέλει βίζα.
Θα πάω με έτοιμα κοννέ από το ίντερνετ για να μη χάνω χρόνο.
Θα μένω σε διαμερίσματα για να πληρώνω λιγότερα και να έχω ευελιξία.Θα μένω εκτός κέντρου για να πληρώνω ακόμα λιγότερα.Θα τις πάω για καφέ όχι για φαί για να πληρώνω ακόμα λιγότερα.Θα λέω μούσια για σχέση αφού όλες οι γκόμενες θέλουν σχέση με σοβαρό σκοπό.
Θα πάω με γκόμενες μέσω ίντερνετ για να έχω σταθερές καβάντζες για να είμαι σίγουρος και να μη χάνω χρόνο.Θα τους μιλάω από πριν ένα μήνα για να κερδίσω την εμπιστοσύνη τους.
Κτλ
Απλά όλα αυτά είναι γνωστά.Τα κάνουν όλοι οι ξένοι 20 χρόνια τώρα.
Ενας περισσότερος ένας λιγότερος δεν έχει διαφορά.
Για αυτό ας πάει κάποιος με το παραπάνω σχέδιο,ας γίνει προβλεπέ και παίξει με τους κανόνες και ας δούμε τι θα πιάσει.

Εγώ προτείνω βαλκανιοπουτσισμό όταν ο άλλος σκάει με το πιστολάκι εσύ εμφανίζεσαι με το μυδράλιο.Απλά overwhelming power,τεράστια υπεροχή,δύναμη πυρός.

Αναλύσεις του κώλου!! Απλά εγώ πάντα ταξίδευα και κυνηγούσα γυναίκες έξω σαν χόμπι!! Δεν με νοιάζει η υπερανάλυση απλά που αποδίδει καλύτερα...Ουκρανία αυτή την στιγμή αποδίδει!! Πολωνία δεν αποδίδει!! Για αυτό το λόγο πάω εκεί και περνάω μια χαρά. Νύχτα Ουκρανία αποδίδει σε ένα 10% ενώ διαδίκτυο σε ένα 70%. Αυτά ζω αυτά γράφω..Οι λόγοι που αλλάζει μια χώρα είναι πάρα πολλοί αλλα η απλά θα μένεις στην ανάλυση τι έφταιξε ή απλά θα το δέχεσαι και θα ζεις την ζωή σου.

Ουκρανία γράφουν παντού και τα βλέπω και live πως τα one night stands είναι σπανιοτατα..Διαβάστε και τα άπειρα posts στα διεθνή forums από τους κυνηγούς. Όταν δεν παίζουν one night stands όσο και να κουνάς τον κώλο με χορό στο caribbean θα πάρεις με τύχη 2-3 τηλέφωνα το ΣΚ..Αυτό!! και μετά πάλι θα απαιτεί ραντεβού και να πουλήσεις το παραμυθάκι σου για να κάτσουν..Οπότε πάντα θα καταλήγεις στην στρατηγική του ραντεβού και στα λόγια έρχομαι εδώ συχνά για δουλειά κλπ κλπ ...

Αν λοιπόν κουνάς όλο το βράδυ τον κώλο στο caribean για να πάρεις τηλέφωνα γιατί απλά δεν βγάζεις τα εκατοντάδες (όχι απλά δεκάδες) matches από Tinder και badoo Ραντεβού κατευθείαν? Έχει βάλει κανείς Tinder σε Ουκρανία να δει με τι γκόμενες γίνεται match??Νομίζετε βράδυ θα βρείτε καλύτερες?

Anyway ο καθένας που θα πάει θα κρίνει θα τα ζήσει και θα τα γράψει..Άλλα δεν βλέπω και κανέναν πέρα από τους γνωστούς 3-4 να πηγαίνουν ή άπλα δεν γράφουν!!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Οι Τουρκοι ηταν ειναι και θα ειναι για τον πουτσο , ασχετα που εχουν κατακλυσει ολη την Ευρωπη.

Μολδαβια περυσι τους μπαγλαρωσανε μαζι με Αραβες επειδη κανανε μαγκιες σε μερικα μαγαζια , πολλους απο αυτους τους απελασανε μετα απο εφοδο της αστυνομιας στα διαμερισματα τους.
Οδησσο στο club Ibiza δεν ειδα και πολλους ,τρωνε πορτα αρκετοι.
Γερμανια που ημουν στο Golden Time δεν υπηρχε ουτε ενας για δειγμα γιατι απλα δεν τους βαζουν μεσα πλεον ... Λονδινο σε ενα απο τα καλυτερα ρεστωραν-μπαρ της πολης το Shard , μετα που φαγαμε και ζητησαμε λογαριασμο μας το σκαει ο σερβιτορος οτι ειναι τουρκος , φυσικα δεν πηρε ουτε μια λιρα για tip.

Γενικα τους σιχαινονται ολοι αν και τους καλοπιανουν για το οικονομικο και μονο ,τους εχουν και στη μπουκα οι Αμερικανοι αυτη την περιοδο οποτε ... μακαρι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αναλύσεις του κώλου!! Απλά εγώ πάντα ταξίδευα και κυνηγούσα γυναίκες έξω σαν χόμπι!! Δεν με νοιάζει η υπερανάλυση απλά που αποδίδει καλύτερα...Ουκρανία αυτή την στιγμή αποδίδει!! Πολωνία δεν αποδίδει!! Για αυτό το λόγο πάω εκεί και περνάω μια χαρά. Νύχτα Ουκρανία αποδίδει σε ένα 10% ενώ διαδίκτυο σε ένα 70%. Αυτά ζω αυτά γράφω..Οι λόγοι που αλλάζει μια χώρα είναι πάρα πολλοί αλλα η απλά θα μένεις στην ανάλυση τι έφταιξε ή απλά θα το δέχεσαι και θα ζεις την ζωή σου.

Ουκρανία γράφουν παντού και τα βλέπω και live πως τα one night stands είναι σπανιοτατα..Διαβάστε και τα άπειρα posts στα διεθνή forums από τους κυνηγούς. Όταν δεν παίζουν one night stands όσο και να κουνάς τον κώλο με χορό στο caribbean θα πάρεις με τύχη 2-3 τηλέφωνα το ΣΚ..Αυτό!! και μετά πάλι θα απαιτεί ραντεβού και να πουλήσεις το παραμυθάκι σου για να κάτσουν..Οπότε πάντα θα καταλήγεις στην στρατηγική του ραντεβού και στα λόγια έρχομαι εδώ συχνά για δουλειά κλπ κλπ ...

Αν λοιπόν κουνάς όλο το βράδυ τον κώλο στο caribean για να πάρεις τηλέφωνα γιατί απλά δεν βγάζεις τα εκατοντάδες (όχι απλά δεκάδες) matches από Tinder και badoo Ραντεβού κατευθείαν? Έχει βάλει κανείς Tinder σε Ουκρανία να δει με τι γκόμενες γίνεται match??Νομίζετε βράδυ θα βρείτε καλύτερες?

Anyway ο καθένας που θα πάει θα κρίνει θα τα ζήσει και θα τα γράψει..Άλλα δεν βλέπω και κανέναν πέρα από τους γνωστούς 3-4 να πηγαίνουν ή άπλα δεν γράφουν!!

Tinder εχουν όλοι.Φυσικά και το έχουν βάλει Ουκρανία και δε βλέπουν κάτι αξιόλογο να κάθεται για να σηκωθούν να πάνε.
Εχω δεκάδες διαλόγους από τίντερ με γκόμενες που ζητάνε λεφτά.
Και badoo έχουν όλοι και mamba έχουν όλοι.Αλλά είδαν,ήλθαν και απήλθαν.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Παρόλα αυτα μπορείς να κάνεις ζημιά αν αναγνωρίσεις αμέσως τους ανταγωνιστές,κινηθείς σωστά και εφαρμόσεις συστήματα.Πρέπει πάντα να παίζεις σύστημα,να έχεις μια τακτική και στρατηγική.
Το κασέρι βοηθάει βέβαια αλλά πρέπει να χρησιμοποιείς κάθε στοιχείο του περιβάλλοντος προς όφελός σου και να αντιδράς να έχεις αντανακλαστικά ώστε να αποφεύγεις τις κακοτοπιές γιατί συχνά συμβαίνουν απροσδόκητα πράγματα.
Πάντα κάτι πάει στραβά και πρέπει να μπορείς να το αντιμετωπίσεις.
Το κορυφαίο ήταν όταν έχασα γκόμενα στο Λβωφ γιατί εξερράγη χημικό εργοστάσιο και αυτή δεν μπορούσε να αναπνεύσει ενώ εγώ δάκρυζα.
Δεν μπορούσα να καταλάβω τι συμβαίνει γιατί δε μύριζα τίποτα,το γαμήσι όμως χάθηκε.

πολυ ορθα μιλας τα παντα ειναι θεμα συστηματος και τακτικης παρε ενα βιντεο αναλυσης συστηματος γιατι επικροτω τα λεγομενα σου

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ανοιξα και το τιντερ που λεει ο Dr. Love αλλα ξερω οτι θα ειναι μετριο το αποτελεσμα.Τα κλασσικα 100 ευρω την ωρα και τελικα δεν μπορω να ερθω εγω αλλα η φιλη μου.
Θα γαμησω και μερικες απο μαμπα αλλα γενικα η ποιοτητα εχει πεσει πολυ.
Για να δουμε live σε δυο μερες.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Ανοιξα και το τιντερ που λεει ο Dr. Love αλλα ξερω οτι θα ειναι μετριο το αποτελεσμα.Τα κλασσικα 100 ευρω την ωρα και τελικα δεν μπορω να ερθω εγω αλλα η φιλη μου.
Θα γαμησω και μερικες απο μαμπα αλλα γενικα η ποιοτητα εχει πεσει πολυ.
Για να δουμε live σε δυο μερες.

γεια σου ρε αρχοντα  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom