Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
ετοιμαζομαι και εγω  για κιεβο την αλλη εβδομαδα...προθυμος για 8αρακια και πανω ...προτινεται ξενοδοχειο η διαμερισμα?

Το εχουμε γραψει πολλες φορες.Ξενοδοχειο μπορει να ζητησουν τα στοιχεια και την ταυτοτητα της γκομενας και πολλες γκομενες κωλυονται.Το συνολο σχεδον των σεξοτουριστων μενει σε διαμερισματα για να γαμαει ελευθερως.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Έχει πάιξει πάρα πολύ Τουρκία και Αραβόκοσμος κάτι που χαλάει κατά πολύ την νυχτερινή ζωή γιατί πολλές γκόμενες πλέον δεν τους αρέσει να βγαίνουν σε μέρη που θυμίζει Ουκρανισταν όπως μου είπαν κατά λέξη.. Πάντα είχε αλλά μήνα με το μήνα παραγίνεται. Όλη η Τουρκία εκεί να γαμήσει..Μιλάμε όμως παντου ακους Τούρκικα!!!!!!!

Για μένα πάντως παραμένει παράδεισος σε σύγκριση με τις άλλες χώρες του πρώην Ανατολικού Μπλόκ. Επέστρεψα απο ένα μαγευτικό οκταήμερο για ακόμη μια φορά. Αποτέλεσμα η γκόμενα για την οπόια πήγα, μια που είχαμε γνωριστεί σε προηγούμενο ταξίδι μου και μία καινούρια απο Tinder!!! 1 παλιό και 2 καινούρια πηδήματα δηλαδή.. Και αυτά χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια..Καλά για τηλέφωνα και γνωρίμιες δεν γράφω καν τουλάχιστον 10 καινούριες που έδειχναν μεγάλο ενδιαφέρον αλλά δεν υπήρχε όπως πάντα ο απαιτούμενος χρόνος.Στο επόμενο ταξίδι με περιμενουν..

Αυτό που λατρέυω Κίεβο και σε κάθε ταξίδι βελτιώνεται παραπάνω γιατί μπαίνω πιο πολύ στο πετσί του ρόλου ειναι οτι χαλαρώνεις και περνάς καλά.Πέρα απο τις γκόμενες είναι πάφθηνα οπότε κάνεις και πολλά άλλα..Φαγητάκια,καφέδες σε πανέμορφες καφετέριες, μασαζάκια με χειρομαλακία να φέυγει η καταπόνηση του σώματος, χορός κ.λ.π.

Για ενοικιάση διαμέρισμα dobovo.com  και προτείνω κοντα στο μετρό Olympiska.

Για μετακίνηση μόνο UBER κορυφή πάφθηνο.

Νύχτα γενικά δεν λέει πολλά εκτος ΠΣΚ. Εγω πιο πολύ έβγαινα για το clubbing και λιγότερο να γνωρίσω γκόμενα. Καθημερινες αν πάτε Caribbean στο αγαπημένο του KMAN το 70% είναι πληρωμένες που σου ζητάνε 100$. Αυτή είναι η τιμή..Αλλά έχει πολύ ώραια live μουσική και για αυτό πηγαίνω ..Παρασκευή και Σάββατο έχει και νορμάλ γκόμενες αλλά είναι κονο μυστικό πως πρόκειται για το Πορνείο της ΄πόλης την νύχτα..Η μουσικούλα όμως κορυφή..Για αυτο το επισκέφτηκα και 4 φορες..Χωρις καν να το κυνηγήσω 5 μου έιπαν απο μόνες τους θέλεις ερωτικό μασαζ?100$...χαχαχαχα..Οπότε κατάλαβα κατευειαν για τον kman. Πάντως ξαναγραφω γουστάρω μαγαζί για τα live events..Πολύ χαβαλές και χορος..Για γκόμενα όμως δεν το προτείνω χωρίς λεφτα.

Shooters η κλασσική φάση..Μπορέις να πάς ένα βραδυ και να είναι κορυφή,να πας ένα άλλο βράδυ και να είναι άδειο ή μονο ξένοι μέσα.Γενικα αυτη την φορα δεν πέτυχα πολυ καλή βραδιά.Αλλά αν κυνηγάτε για One night stands χωρίς λεφτα που η πιθανότητα ειναι ουτως η αλλως ελάχιστη είναι το μέρος που πρέπει να πας και ας φαίνεται τουριστικο.

Πήγα και σε άλλα γενικά όμως ελάχιστα πράγματα καταφερα νύχτα αργά..Για αυτο κατέληγα caribbean να ακόυσω μουσική. Εξξάλου είχα λαό που με περίμενε να βγαίνουμε την μέρα και να πηδιόμαστε απο Tinder και απο προηγούμενα ταξίδια..

Αν είσαι νορμαλ παλικάρι Κίεβο και επισκέφθεσε συχνά ειναι παράδεισος απλά!! Γνωρίζεις κόσμο κρατάς επάφες και κάθε φορά που πας τρως..Χωρίς ιδιαίτερη κούραση cool καταστασεις και ΠΟΛΥ ωραίες γκόμενες.. Καμια σχέση με την παραννοια και την μπαζίλα της Πολωνιας.

Αν είσαι τωρα στο στυλ πάω να μείνω σε ενα ξενοδοχείο γαι 5 μέρες, θέλω να κάνω one night stands και δεν έχω σκοπό να πηγαινω συχνά ώστε να εκμεταλεύομαι τις προηγούμενες γνωριμίες (κυρίως μέσω διαδικτύου) δεν αξίζει. Θα καταφέρεις ελάχιστα με περισσότερη πιθανότητα το τίποτα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Πέρα απο τις γκόμενες είναι πάφθηνα οπότε κάνεις και πολλά άλλα..Φαγητάκια,καφέδες σε πανέμορφες καφετέριες, μασαζάκια με χειρομαλακία να φέυγει η καταπόνηση του σώματος, χορός κ.λ.π.

Για ενοικιάση διαμέρισμα dobovo.com  και προτείνω κοντα στο μετρό Olympiska.

Για μετακίνηση μόνο UBER κορυφή πάφθηνο.

Νύχτα γενικά δεν λέει πολλά εκτος ΠΣΚ. Εγω πιο πολύ έβγαινα για το clubbing και λιγότερο να γνωρίσω γκόμενα. Καθημερινες αν πάτε Caribbean στο αγαπημένο του KMAN το 70% είναι πληρωμένες που σου ζητάνε 100$. Αυτή είναι η τιμή..Αλλά έχει πολύ ώραια live μουσική και για αυτό πηγαίνω ..Παρασκευή και Σάββατο έχει και νορμάλ γκόμενες αλλά είναι κονο μυστικό πως πρόκειται για το Πορνείο της ΄πόλης την νύχτα..Η μουσικούλα όμως κορυφή..Για αυτο το επισκέφτηκα και 4 φορες..Χωρις καν να το κυνηγήσω 5 μου έιπαν απο μόνες τους θέλεις ερωτικό μασαζ?100$...χαχαχαχα..Οπότε κατάλαβα κατευειαν για τον kman. Πάντως ξαναγραφω γουστάρω μαγαζί για τα live events..Πολύ χαβαλές και χορος..Για γκόμενα όμως δεν το προτείνω χωρίς λεφτα.

Shooters η κλασσική φάση..Μπορέις να πάς ένα βραδυ και να είναι κορυφή,να πας ένα άλλο βράδυ και να είναι άδειο ή μονο ξένοι μέσα.Γενικα αυτη την φορα δεν πέτυχα πολυ καλή βραδιά.Αλλά αν κυνηγάτε για One night stands χωρίς λεφτα που η πιθανότητα ειναι ουτως η αλλως ελάχιστη είναι το μέρος που πρέπει να πας και ας φαίνεται τουριστικο.

Πήγα και σε άλλα γενικά όμως ελάχιστα πράγματα καταφερα νύχτα αργά..Για αυτο κατέληγα caribbean να ακόυσω μουσική. Εξξάλου είχα λαό που με περίμενε να βγαίνουμε την μέρα και να πηδιόμαστε απο Tinder και απο προηγούμενα ταξίδια..

Αν είσαι νορμαλ παλικάρι Κίεβο και επισκέφθεσε συχνά ειναι παράδεισος απλά!! Γνωρίζεις κόσμο κρατάς επάφες και κάθε φορά που πας τρως..Χωρίς ιδιαίτερη κούραση cool καταστασεις και ΠΟΛΥ ωραίες γκόμενες.. Καμια σχέση με την παραννοια και την μπαζίλα της Πολωνιας.

Αν είσαι τωρα στο στυλ πάω να μείνω σε ενα ξενοδοχείο γαι 5 μέρες, θέλω να κάνω one night stands και δεν έχω σκοπό να πηγαινω συχνά ώστε να εκμεταλεύομαι τις προηγούμενες γνωριμίες (κυρίως μέσω διαδικτύου) δεν αξίζει. Θα καταφέρεις ελάχιστα με περισσότερη πιθανότητα το τίποτα.

Ποιος θελει να μεινει σε ξενοδοχειο?Αφου ολα τα ξενοδοχεια στο κεντρο ειναι σοβιετικου τυπου η πανακριβα και δεν αφηνουν γκομενες μεσα.
Στο Carribean ζητανε συνηθως 150-300 ευρω,λιγοτερες ζητανε 100.Επιπλεον αυτες που σου το ειπανε τις ειχες καμακωσει γιατι νομιζες οτι ειναι κανονικες γκομενες.
Τα καφε,ρεστωραν εχουν χαλια ποιοτητα,γελοιες μεριδες,δεν υπαρχουν καν ευρωπαικα φαγια και ποτα.Θα ελεγα οτι ειναι overpriced για αυτα που προσφερουν.
Για το ιντερνετ τα εχουμε πει.Καμια σχεση με τις παλιες εποχες 2006-2012 που εβγαζες τονους απο γκομενες.Τωρα εχουν πονηρεψει εχουν επιλογες,ζητανε λεφτα μπροστα και αλλα και το επιπεδο εχει πεσει κατακορυφα.

Το live προφανως τωρα θα εχει δυσκολεψει λογω ψωλοκρυου.
Παω για να ριξω 10 πουτσους σε ενα τριημερο δεν ξερω ομως αν θα τα καταφερω στο συντονισμο.
Οι μονιμες γκομενες σου ζητανε ετσι κι αλλιως οικονομικη βοηθεια και οταν δεν πας,συνεπως ειναι οι ακριβοτερες αξιζει ομως τον κοπο.Οταν πας συχνα δεν εχεις πλεονεκτημα,οταν ξοδευεις πολλα η πας για πανω απο 5 μερες εχεις.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
100$ ζητούσαν...Δεν καμάκωσα καμία και δεν είμαι τόσο μαλακάς να μην καταλαβαινω πως ειναι πληρωμένες..Τις ξέρω κίολλας φατσικά πάντα εκει ειναι..Στο μπαρ αριστερα αράζουν στις καρέκλες και εξω απο την τουαλέτα στον τοίχο και πάντα μόνες..Αν θες σου λέω και πρόσωπα γνωστές ειναι σχεδον. Η πιο καβλωτική είναι μία που μοίαζει με Κινέζα με απίστευτο κορμί..Την βλέπω μόνιμα εκεί απο πέρσι λογικά την ΄ξερεις!!

Μαγαζάκια έχει πολλά δυνατά αρκεί να τα φτιάξεις με καμια ντόπια να στα μάθει..Με τις πουτάνες τι να μάθεις.

Π.χ. Πίες καφεδάκι στο onelove (απίστευτο μέρος και φοβερη ποιότητα)


Για μπυρίτσα και ποικιλίες


Για πολύ φτηνά ραντεβού που έχει τα πάντα


Εχει και φοβερα φθηνα Γιαπωνεζίκα όπως το Menya Musashi

Τέλος πάντων ειναι παρα πολλά αλλά προφανως δεν το ψάχνεις τρως στα τουριστικά γιατί δεν σε ενδιαφέρει καν.







 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ναι,εντάξει θα πάω να πιω ουκρανική Πιλσνερ.
Τα ραντεβού είναι πάντα σε ακτίνα 5 λεπτών από το διαμέρισμα για να ακολουθήσει αυτόθροα το γαμήσι.Σιγά μην περπατάω κιόλας για να συναντήσω τη γκόμενα.
Γενικα οσα γραφεις ειναι σωστα στο γενικο περιγραμμα αλλα λαθος στις λεπτομερειες.Για αυτο αν καποιος κανει αυτα που προτεινεις θα πιασει τα αρχιδια του,θα του ερθουν ολα στραβα γιατι δεν εχει υπολογισει κρισιμες παραμετρους.
Tinder,badoo,mamba έχει ο καθένας,μπορούν να ακολουθήσουν αυτή τη μέθοδο που λες και να γράψουν τις εντυπώσεις τους.Απλά θα βρεθούν προ εκπλήξεων.
Ας μαζέψουν 20 τηλέφωνα,ας βρούνε ένα φτηνό διαμέρισμα κάπως κεντρικά για να μείνουν 10 μέρες με ένα μπάτζετ 1000 ευρώ και να δούμε τι θα πιάσουν με το dating.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Τωρα φιλε drlove γραφεις οτι εχει ΚΑΙ νορμαλ γκομενες στα κλαμπ την νυχτα, πριν κανενα μηνα οταν ανεβασα φωτο ελεγες οτι ΜΟΝΟ πουτανες πανε βραδυ σε τετοια μαγαζια ...
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Τωρα φιλε drlove γραφεις οτι εχει ΚΑΙ νορμαλ γκομενες στα κλαμπ την νυχτα, πριν κανενα μηνα οταν ανεβασα φωτο ελεγες οτι ΜΟΝΟ πουτανες πανε βραδυ σε τετοια μαγαζια ...

Ναι απλά οι νορμάλ δεν μοιάζουν πολύ με αυτές τις φωτο που μας ανέβασες...Με τα φουσκωμένα χείλη και 20 χρόνια νεότερες...Αλλά είπαμε ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του. Αν περιμένει κανεις να βρεί τέτοιο στυλ και 20 χρόνια νεότερη χωρίς λεφτά ας προσπαθήσει.. Ωραίες κοπέλες όμως next door θα βρεί κυρίως απο Tinder και Διαδίκτυο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
^ Πολυ απολυτο σε βρισκω και παλι , οποτε αστο καλυτερα ...

οσο για το 20 χρονια νεοτερη , ναι μερικες απλες next door γκομενες φαντασιωνονται και γουσταρουν μεγαλυτερους ... πιστεψε το.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Στο τιντερ οσες απαντάνε θέλουν χαρτζηλικι.Γενικά ο Dr. Love είναι ανακριβης και αλλάζει συνέχεια γνώμη.Φαίνονται αληθινά αυτά που γράφει γιατί είναι λογικά και στρογγυλεμενα αλλά δεν είναι αυτή η πραγματικότητα στο έδαφος.
Στο έδαφος είναι χαοτικα και χρειάζεσαι δύναμη πυρός δηλαδή παραδακι.
Τώρα αν πας να μείνεις εκτός κέντρου για να εξοικονομησεις χρήματα,κυκλοφορείς με μετρο,μαρσουτκα,δεν κερνάς,δεν πληρώνεις ταξια στις γκομενες,δεν παίρνεις δώρα,δεν ξέρεις ρωσικα κτλ,εντάξει.
Απλα οι χιλιάδες Αραβοτουρκοι και δυτικοι που πλακωνουν κάνουν όλα τα παραπάνω αν αυτό λέει κάτι.Εσύ πρέπει να τους υποσκελισεις άρα χρειάζονται ακόμα περισσότερα.
Είναι η φοβερή βαλκάνια ανωτερότητα.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ειμαι ανακριβής...Πηγαινετε λίγο πιο πίσω και διαβάστε Τάσο..Έχει ποσταρει δυο μουνιά 19 και 20 χρονών που ισχυρίζεται πως τα πήρε παρτούζα δωρεάν (20 χρονια νεότερες,μουναρες και χωρίς λεφτα)...Δεν μπορω να ποσταρω την φώτο εδώ γιατι βγάζει error..Αν υπάρχουν άτομα που τα πιστεύουν αυτά πραγματικά απορώ!!

Επίσης kman λέει δεν πάω πουθενά Κίεβο 5 λεπτά μόνο από το διαμέρισμα αλλά όλα τα μαγαζια Κίεβο χάλια!! Χωρίς να έχει γυρίσει πουθενά χωρις να ξέρει καν που να φάει ή να πιει κάτι της προκοπης..Άσχετος παντελός!!Απλα παραγγελία πληρωμένες και caribbean..Έχει άποψη για το Tinder χωρίς να βγάζει ραντεβού απο το Tinder.

Η αλήθεια Τασος και Kman είναι της κατηγορίας απλά πληρώνω (και καλά κάνουν) απλά τους κατηγορώ που δεν λένε απλά τη αλήθεια να ξέρει ο κόσμος τι να περιμένει.Πέφτει το ψέμα σύννεφο..Φτιάχνεστε με το να πουλάτε παππάδες?Τόση ανασφάλεια?

ΔΕΝ θα γαμήσετε παρτούζα 19χρονες μουνάρες αν είστε 45 μέτριας εμφάνισης χωρίς να πληρώσετε!!!ΤΕΛΟΣ!! Νομίζετε διαβάζουν παιδάκια εδώ.

Η αλήθεια ειναι οτι σε ένα ταξιδάκι αν το οργανώσετε καλά κυρίως διαδικτυακά θα γνωρίσετε όμορφα κοριτσάκια και θα τσιμπήσετε 2-3 αν κάτσετε κανέναν δεκαήμερο..Αυτά φυσικά όταν τηρείτε τις προϋποθέσεις...Ουκρανία δεν είναι Ταϊλάνδη!! Αν είστε 40+ άνετα παίζεται με γυνακές 33+ όμορφες πουλόντας ωραία το παραμυθάκι..Normal καταστάσεις..Αν πάτε για 19χρονη και είστε 45 είναι προφανές πως θα πάτε σε πληρωμένη..Τίποτα δεν χαρίζεται σε αυτον τον κόσμο!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ειμαι ανακριβής...Πηγαινετε λίγο πιο πίσω και διαβάστε Τάσο..Έχει ποσταρει δυο μουνιά 19 και 20 χρονών που ισχυρίζεται πως τα πήρε παρτούζα δωρεάν (20 χρονια νεότερες,μουναρες και χωρίς λεφτα)...Δεν μπορω να ποσταρω την φώτο εδώ γιατι βγάζει error..Αν υπάρχουν άτομα που τα πιστεύουν αυτά πραγματικά απορώ!!

Επίσης kman λέει δεν πάω πουθενά Κίεβο 5 λεπτά μόνο από το διαμέρισμα αλλά όλα τα μαγαζια Κίεβο χάλια!! Χωρίς να έχει γυρίσει πουθενά χωρις να ξέρει καν που να φάει ή να πιει κάτι της προκοπης..Άσχετος παντελός!!Απλα παραγγελία πληρωμένες και caribbean..Έχει άποψη για το Tinder χωρίς να βγάζει ραντεβού απο το Tinder.

Η αλήθεια Τασος και Kman είναι της κατηγορίας απλά πληρώνω (και καλά κάνουν) απλά τους κατηγορώ που δεν λένε απλά τη αλήθεια να ξέρει ο κόσμος τι να περιμένει.Πέφτει το ψέμα σύννεφο..Φτιάχνεστε με το να πουλάτε παππάδες?Τόση ανασφάλεια?

ΔΕΝ θα γαμήσετε παρτούζα 19χρονες μουνάρες αν είστε 45 μέτριας εμφάνισης χωρίς να πληρώσετε!!!ΤΕΛΟΣ!! Νομίζετε διαβάζουν παιδάκια εδώ.

Η αλήθεια ειναι οτι σε ένα ταξιδάκι αν το οργανώσετε καλά κυρίως διαδικτυακά θα γνωρίσετε όμορφα κοριτσάκια και θα τσιμπήσετε 2-3 αν κάτσετε κανέναν δεκαήμερο..Αυτά φυσικά όταν τηρείτε τις προϋποθέσεις...Ουκρανία δεν είναι Ταϊλάνδη!! Αν είστε 40+ άνετα παίζεται με γυνακές 33+ όμορφες πουλόντας ωραία το παραμυθάκι..Normal καταστάσεις..Αν πάτε για 19χρονη και είστε 45 είναι προφανές πως θα πάτε σε πληρωμένη..Τίποτα δεν χαρίζεται σε αυτον τον κόσμο!!

Το αντιθετο.Εχω γυρισει ολο το Κιεβο αφου παω εκει απο το 2003 δηλαδη 15 χρονια.Το να μενω κεντρο και να μην απομακρυνομαι ειναι απολυτα συνειδητη επιλογη για να εχω τα logistics με το μερος μου.
Αυτα που γραφεις δεν ισχυουνε.Για να ερθει το γκομενακι μαζι σου χρειαζεται κινητρο.Εσυ δεν προσφερεις κανενα απολυτως κινητρο.
Σκεψου εμεις παμε 15 χρονια,ξερουμε βασικα ρωσικα,ξοδευουμε τα κερατα μας,μενουμε στο κεντρο,εχουμε ηδη απειρα κοννε απο τα προηγουμενα ταξιδια και λεμε οτι δεν ειναι ετσι.

Εγω το λεω καθαρα.
Αν καποιος εχει 1000 ευρω ας παει ενα δεκαημερο και μετα ενα τριημερο με τα ιδια λεφτα και ας πει ποτε περασε καλυτερα.
Στο Κιεβο δεν ζπαρχουν βασικα προιοντα.Εχεις παρατηρησει π.χ. οτι δε βαζουν ελαιολαδο στη χωριατικη?Η οτι δεν υπαρχουν γαλλικα,ιταλικα,ισπανικα κρασια αλλα μονο μαρκες που παραγονται στην Ουκρανια?
Εχεις προσεξει οτι δεν υπαρχουν γαλλικα,ιρλανδικα,καναδεζικα κρεατα αλλα μονο ουκρανικα?Εχεις δει πουθενα γαλλικο τυρι?
Εχεις δει πουθενα φρεσκο ψαρι?
Εχεις δει γνησια ιταλικα εστιατορια?
Μη μου λες για ποιοτητα στα μαγαζια.

Οταν ημουν 30 επιανα συχνα τα αρχιδια μου Κιεβο.Γιατι γνωριζα μουναρες και με πηγαιναν στα μαγαζια οπως και τωρα.Μονο που τοτε δεν μπορουσα να τα σκασω για δωρακι εστω και 100 ευρω οπως τωρα οποτε εχανα τα γκομενακια.
Για τις Ουκρανεζες εισαι hot,ενδιαφερων,σοφος,αληθινος αντρας αν το πορτοφολι σου ειναι γεματο.Αλλιως ξεπεφτεις στην κλιμακα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Προφανως αναφερεσαι σε αυτες τις δυο δεν διαβαζεις ομως καλα τι γραφω γιατι αναφερω οτι η ξανθια που ποσταρα παλιοτερα εφερνε και την φιλη της μερικες φορες και ΗΔΗ εγραψα οτι ειναι με λεφτα εδω το δωρεαν λοιπον που το ειδες? μαλλον το εβγαλες απο το μυαλο σου οπως και πολλα αλλα αρχιζω να υποψιαζομαι.

Και πως γνωριζεις οτι ειμαι μετριας εμφανισης η το πως φερομαι στις γκομενες? εχουμε συναντηθει και δεν το θυμαμαι?

27 χρονια μικροτερη εχω γαμησει πριν τριετια ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ ... το να πληρωνεις οταν κανεις κεφι δεν σημαινει οτι κανεις συνεχως αυτο και μονο!

τεσπα και σκεψου λιγακι ...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Επισης ο Dr. Love παριστανει οτι εχει φοβερες ικανοτητες στο καμακι ενω στην πραγματικοτητα δε φαινεται ετσι.
Αν δεν μπορεις να βγαλεις γκομενα στο Carribean που διψανε για πουτσο και λες την εχουν δει εκει οι γκομενες δεν ειναι οι νορμαλ Ουκρανεζες,πολυς ανταγωνισμος απο Αραβοτουρκους,αν δεν μπορεις να κανεις instafuck με απευθειας καμακι στην Κρεσατικ και προτιμας την ασφαλεια του ιντεrnet,που ειναι οι ικανοτητες?
Το θεμα ειναι να ανταποκρινεσαι υπο συνθηκες πιεσης,ελλειψης χρονου και κατω απο αντιξοοτητες.Οταν ολα ειναι εναντιον σου.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αν είναι με λεφτά πάω Πάσο..Ασφαλώς και γίνεται. Απλά προσπαθώ να διατηρήσω τις προσδοκίες των αναγνωστών σε normal επίπεδο..Να μην πέφτουν στο παραμυθάκι πως θα πάνε Ουκρανία και θα γνωρίζουν έυκολα και δωρεάν μουνάρες έτοιμες για όλα όπως προσπαθείτε να περάσετε!!

Η αλήθεια είναι αυτή που λέω εγω. Ουκρανία ειναι παράδεισος αν κυνηγάς το Normal. Αν είσαι ας πουμε 45 και κυνηγάς κοπέλες 33+ και το πας με ωραίο τρόπο όπως έρχομαι συνχνά εδω, μένεις σε διαμέρισμα, τις βγαζεις 2-3 ραντεβού και δεν περιμένεις τα one night stands του κατα φαντασίαν kman θα περάσεις Super!!! Παράδεισος.. Όλα τα άλλα είναι μαλακιες..

Instafuck δεν υπάρχουν Ουκρανία.Τα κάνει ο kman επι πληρωμή με πουτάνες και πουλάει τον παππά πως έριξε και καλά γκόμενα.

Ποιος σου είπε kman πως δεν γνωρίζω γκόμενες έξω?Απλά δεν το αναφέρω καν γιατί όπως έχω πεί γράφω για το μέσο όρο και μπορώ να κρίνω τι παίζει και τι όχι και αυτό μεταφέρω. Εχω γνωρίσει γκόμενες στο caribbean αλλά τις έχω να δει να ρίχνουν 25 άκυρα πρώτα σε άλλους πριν μου πουν το ΟΚ για άλλους λόγους και ασφαλώς δεν έκατσαν το βράδυ να γαμηθούν όπως λές ζητούσαν ραντεβού και σχέση. Αυτές όμως αποτελούσαν το 5% του κόσμου της νύχτας..Και εμένα με ενδιαφέρει το 95%. Αν το 95% ειναι νορμαλ στο Tinder ασφαλώς και δεν με νοίαζει το 5% του club!! Παρόλο που τελικά λόγω διακοπών τα κάνεις όλα..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Κανείς δεν ταξιδεύει Κίεβο για να γαμησει ΜΙΛΦς σαραντάρες.Και νομίζεις ότι οι ΜΙΛΦς είναι τζάμπα?Δε ζητάνε λεφτά?
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
30-35 δεν είναι MILF..Και όχι δεν ζητάνε λεφτά όλες οι γκόμενες αλλιώς δεν θα είχα φαει 10 Ουκρανέζες τσάμπα τον τελευταίο χρόνο αν ζητάγαν..Το θέμα είναι να βρίσκεις αυτές που δεν ζητάνε και αυτές συνήθως δεν κυκλοφορούν νύχτα!!

Μην τα μηδενίζεις όλα..40.000.000 είναι οι Ουκρανοί..Δεν έχουν 30.000.000 πόρνες!! Υπάρχει τεράστιο ποσοστό μεν πορνείας σε σχέση με τις άλλες χώρες, πραγματικά πολύ μεγάλο. αλλά υπάρχουν και ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ διαθέσιμες νορμαλ...Απλά δεν έχεις κυνηγησει ποτε καμία γιατί σκας τα 150$ που λες και τέλος..
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Εγώ δεν μπορώ να κατανοήσω τη λογική --->
Είμαι Βαρσοβία και πηδάω 3-4 γκομενάκια το μήνα και κάποιες φορες 7 σε 3 εβδομάδες ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΤΕ, ούτε για δουλειά ούτε για τουρισμό! Είναι καμένη γη γεμάτο ξένους και γκόμενες που δεν πηδιούνται...
Πάω Κίεβο 3-4 δεκαήμερα και τρώω 10 γκόμενες ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΤΕ δεν θα καταφέρεται τίποτα είναι γεμάτο Αραβο-Τουρκους και δεν έχετε ελπίδες...

Προσωπικώς δεν ξέρω κανέναν σοβαρό παίκτη να έχει ανέβει Πολωνία και Ουκρανία και να μην έχει γαμήσει! Πιο πρόσφατο παράδειγμα με φίλο που πήγε Μάρτιο στο Κίεβο, άνοιξε Τίντερ και του ήρθε την επόμενη μια μικρή με δικές της αγορασμένες... ουσίες που του έδωσε και του δικού μου ... για άγριο γαμήσι χωρίς αύριο και δεν την ξαναείδε ποτέ! Του φίλου η φάση του κόστισε ένα μπουκάλι κρασί!

Γιατί υποτιμάς τόσο πολύ τον Ελληνικό μέσο όρο? Το Site δεν το διαβάζουν μόνο άνεργοι, βουνίσιοι ή ανώριμοι που έχουν μείνει στην εφηβεία! Εξάλλου όπως βλέπεις ανα τα χρόνια τα ανατολικα  νήματα προσελκύουν αξιόλογα άτομα!
Σκέψου  ο Βαλκάνιος Πουτσαράς να μην ακουγε τον Κμαν και να άκουγε εσένα... Θα έμενε στη Γερμανία και θα έπινε μπύρες και μουνί όπως όλοι στον δυτικό κόσμο άντε και ένα κλικ καλύτερα λόγω ατομικών ικανοτήτων..
Μήπως φοβάσαι τον Ελληνικό Ανταγωνισμό? Πόσο πιστευεις οτι μπορεί να επηρεάσει τις δικές σου επιδόσεις αν 20-30 άτομα που διαβάζουν το νήμα ανεβούν επάνω και κάνουν τα ίδια? Εδώ πάνε χιλιάδες Τούρκοι και σε 20-50 Έλληνες βγάζεις αρνητισμό? Και μην πω οτι είναι και καλό! Αν κάποια γαμηθεί καλά απο Έλληνα θα γουστάρει και πάλι!!!
 
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Κίεβο λέω να πάνε με τα Χιλλια..Δεν νομίζω να έγραψα να μην πάει κανείς..Είπα πως είναι ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ αρκεί να παίξουν με τους σωστούς όρους!! Tinder, προετοιμασία διαδικτυακή και σοβαρες απαιτήσεις.. Αν είναι κάποιος ας πούμε 45 να κυνηγήσει μια 33 και θα περάσει SUPER!! Τα έχω γράψει δεκάδες φορές πόσες φορές να το πώ για να γίνει καταννοητό..Λέω πως να παέι, τι να πει, που να μείνει κλπ!! Απλά υποστηρίζεις clock τους παραμυθαδες και γράφεις απο εμπάθεια παρόλο που είσαι λογικός εσύ και ξέρεις την αλήθεια!!

Μόνος σου το γραφεις?Απο που πηδηξε ο φίλος σου?????TINDER...Το έχω γράψεθ ισα με 2000000 ΦΟΡΕΣ? Που την γνώρισε στο Caribbean η στο Shooters? Για ρωτατον και γραψε μας σε παρακαλώ την νύχτα τι καταφερε?Μην γραφετε μονο την μιση αληθεια!!

Δεν φοβάμαι κανέναν ανταγωνισμό..Ακριβως το αντίθετο!! Λέω τι να κάνει ο κόσμος, πως να παίξει και που να πάει για να ΠΗΔΗΣΕΙ..Αν ακόύει kman,Τασο κλπ δεν θα καταφέρει τίποτα στο δωρεάν στο πληρωμένο τους σέβομαι!!

Βαρσοβία ναι το θεωρώ καμμένο τελείως να πάει κάποιος έτος 2017 μια πενταετία πρίν άξιζε!

Το ταργικό είναι οτι τελικά όλοι τρωτε με αυτα που σας λέω εγω τις στρατηγικές και μετα μπαινεται και τα γράφετε αναποδα!!!! TINDER TINDER TINDER και μου λετε τι μαλακιες λες πηδηξα απο TINDER...

ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ!!


σου κάνω παράθεση και το τυελευταιο κομμάτι απο το POST που έκανα που έκρινες με την δική σου λογική πως αποτρέπω τον κόσμο να πάει..Τα συμπερασματα των αναγνωστών!!


""Για μένα πάντως παραμένει παράδεισος σε σύγκριση με τις άλλες χώρες του πρώην Ανατολικού Μπλόκ. Επέστρεψα απο ένα μαγευτικό οκταήμερο για ακόμη μια φορά. Αποτέλεσμα η γκόμενα για την οπόια πήγα, μια που είχαμε γνωριστεί σε προηγούμενο ταξίδι μου και μία καινούρια απο Tinder!!! 1 παλιό και 2 καινούρια πηδήματα δηλαδή.. Και αυτά χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια..Καλά για τηλέφωνα και γνωρίμιες δεν γράφω καν τουλάχιστον 10 καινούριες που έδειχναν μεγάλο ενδιαφέρον αλλά δεν υπήρχε όπως πάντα ο απαιτούμενος χρόνος.Στο επόμενο ταξίδι με περιμενουν..""

 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ποτε ειπα οτι μπορεις να γαμησεις δωρεαν και ευκολα μουναρες? Εσυ το ερμηνευεις ετσι ...
αλλλωστε παντα αναφερω τις τιμες οταν ειναι για πληρωμενο και για αυτο εγραψα στο προσφατο ταξιδι Οδησσο οτι πηραμε 5 πουτανες και ποσο στοιχισαν ακριβως.

Το θεμα στην Α.Ευρωπη ειναι ΤΙ γαμας και οχι τοσο πολυ πως το καταφερνεις αυτο , δεν ειναι μεγαλο κατορθωμα να πηδας σε αυτες τις χωρες οταν εισαι μαλιστα τριανταρης οπως εσυ. Το να γραφεις οτι πηδηξες καποιες γκομενες που γνωρισες απο το Tinder χωρις ποτε να εχεις βαλει φωτο απο αυτες που να φαινεται ξεκαθαρα οτι ειναι μαζι σου , εμενα προσωπικα δεν μου λεει τιποτα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αυτές που ποστάρει ο kman είναι ιερόδουλες/πουτάνες!! Τα χρήματα που λέει και οτι τις πήδηξε ασφαλώς είναι αλήθεια και αποτελούν σωστές πληροφορίες για επίδοξους sex-τουρίστες. Θα το πω για εκατοστή φορά. Για πληρωμένο έρωτα είναι παράδεισος η Ουκρανία αν μπορέις και θέλεις να σκάς 100$ για μία ωρα..Θα περάσεις super.

Οι ατάκες όμως την έπιασα γκόμενα στο Caribean αποπροσανατολίζουν τελέιως τους λεγόμενους love-τουρίστες ή στα ελληνικά επίδοξα καμάκια. Δεν τις έπιασε γκόμενες της πλήρωσε.Δεν είναι κανονικές γκομενες είναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ. Για κανονικές γκόμενες θέλει καλη διαδικτυακή προετοιμάσια ή να κάτσεις ένα μεγάλο διάστημα Και φυσικά τύχη. Αν δεν προετοιμαστείς καλά διαδικτυακά και έχεις την τύχη με το μέρος σου ή στηριχτείς αποκλειστικά στην νύχτα δύσκολα τα πράγματα..Το αντίμετρο να μην ισχύουν αυτά είναι να ζήσεις ένα μεγαλο διάστημα εκει >2-3 μηνών..

Μην έχετε προσδοκίες πως χωρίς τα παραπάνω θα πάτε 5 μέρες και θα θερίσετε..
Εδώ παρακινείς κόσμο να μην πάει πουθενα!
Το Caribean το έχεις κάνει το νέο Enklawa!
Και έχεις εμμονή στο internet! Αν εγώ σε άκουγα στην Κρακοβία περί καμένης νύχτας στη Πολωνία και περίμενα απο το τίντερ  θα έβγαινα με ότι πιο γυναικοειδές μοίασμα υπάρχει στην πόλη...Ενώ η νύχτα* μου έδωσε αυτά που ήθελα! Ευτυχώς ήταν και ο Φιντελ  και γίναν όλα μπροστά στα μάτια του! Σου είπα να πας Enklawa με ημερομηνία και ώρα να δεις πως γίνονται τα one night stand απο αλεξιπτωτιστες τουρίστες! Δεν πήγες!
Τον Φεβρουάριο θα πάω Κίεβο με άλλη παρέα! Και απο τα δικά σου και μόνο γραφόμενα και ΟΧΙ απο αυτά του Κμαν συμπεραίνω πως το Caribean είναι το μαγαζί μου για καμάκι σε κανονικά γκομενάκια και όχι σε πληρωμένες!
Απλά δεν τρώω το παραμύθι για καμένα μαγαζια!  

*Louisa και Gortczka είναι τα μαγαζιά που σήκωσα μια χαρά γκομενάκια που αν έμενες εκεί σίγουρα θα τα είχες πρώτα στη λίστα ως καμμένα μιας και είναι γεμάτα ξένους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom