Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
για εμενα και οι δυο επιλογες fkk στη γερμανια ή ρωσια/ουκρανια ειναι στο top επιπεδο σεξοτουριμου απλα διαφερουν ο ρολος του παιχνιδιου αλλιως δουλευει το συστημα στη γεμανια αλλιως στη ρωσια/ουκρανια

συμφωνουμε kman2 στο να διαφωνουμε χωρις λογο  :hi:

Μπα,όχι.Είναι τελείως άλλη φάση.Τα FKK είναι κονσέρβα.Απλά FKK έχεις κάποια δικαιώματα.Αυτή είναι η τιμή,αυτές είναι οι γκόμενες,αυτά κάνουν.Για όλους τα ίδια.
Σλαβικές χώρες υπάρχουν όλες οι δυνατές παραλλαγές.
Πρακτικά μια Σλάβα φοιτήτρια που δεν έχει λεφτά για τις σπουδές της και δεν μπορει να βρει σπονσορα,θα περάσει μια βόλτα από τα κλαμπ στο Κίεβο ή τα Privat στην Πράγα για ένα φεγγάρι για να σπουδάσει και να ανέβει στην κοινωνική κλίμακα.Η Δυτική δεν έχει ανάγκη,παίρνει δάνειο από το κράτος και το ξεπληρώνει όταν αρχίσει να δουλεύει.
Η Σλάβα που έκανε παιδί με μαλάκα,αληταρά κτλ την πούτσισε.Πρέπει να κάνει 1000 τσιμπούκια σε μεσήλικες για να επιβιώσει απλά.Η Δυτική που τεκνοποίησε με σκουλαρικά,τατουατζή,χασισοπότη,νέγρο κτλ που της γυάλισε δεν έχει κανένα πρόβλημα.Το κράτος θα την πληρώνει μια ζωή.Ας είναι καλά οι white knights και οι γκομενόπληκτοι.
Οπότε σλαβικές χώρες με Δύση δε συγκρίνονται.Σλαβικές χώρες χτυπάς γκόμενες ακόμα και 3 μονάδες ψηλότερα από το επίπεδό σου.Αν δηλαδή είσαι πεντάρι άντρας χτυπάς και οχτάρια ακόμα.Δύση γαμάς στο επίπεδό σου ή κατώτερες συχνότερα.

Γενικα η κοινωνικη αντιληψη ειναι τελειως διαφορετικη.Ο Δυτικος ιπποτης σκεφτεται πω πω την κακομοιρα εμπλεξε με αυτον τον αθλιο χασικλα,η κοπελα ειναι ωραια δεν αξιζε τετοια τυχη,πρεπει το κρατος να τη στηριξει,να βρει δουλεια,να ζησει το παιδι κτλ,ενω ο Σλαβος αλκοολας σκεφτεται ευκαιρια η γκομενα,θα της δωσω 50 ζλοτυ και με μια βοτκα αντι να πιω δυο θα γαμησω.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Και οι Τούρκοι τζάμπα πάνε και οι Αραβες κτλ.Αν δεν μπορείς να τους ξεκωλιάσεις όλους σαν ανώτερος Βαλκάνιος δεν υπάρχει λόγος να πας.
Οι Σέρβοι,Βούλγαροι κτλ γαμάνε χαλαρά Πολωνία,δεν τολμάνε καν να τους κολλήσουνε οι Πολωνοί.
Η Πολωνία είναι φοβερά εύκολη,ήταν,είναι και θα είναι η ευκολότερη χώρα εντός ΕΕ.Η υπεροχη μας εναντι ολων των αλλοφυλων ειναι τρομακτικη.
Η Πολωνια ειναι μια χωρα που μυριζει μουνιλα.Δε χρειαζεται να μεινεις πολυ για να το καταλαβεις.Το βασικο ειναι να βγεις απο το δυτικο πλαισιο και να μπεις στο σλαβικο.Μετα ειναι ολα ενταξει,απλα αλλαζει λιγο το ντεκορ αναλογα αν βρισκεσαι Πολωνια,Ρωσια,Ουκρανια η Τσεχια.

2008 ούτε 10 χρόνια πρίν..Βρίσκομαι στο κέντρο Βαρσοβίας με φίλο και μίλαγα Ελληνικά...Με πλησίαζαν παρέες και με ρωταγαν...Τι γλώσσα είναι αυτη? Ξένο έβλεπες με το κυάλι!!!!!!!

2017 δεν θα πω πολλά..Στην δουλειά μου μόνο το τελευταιο μήνα 9 άτομα μου είπαν θα πάνε Πολωνία..Οι 4 γυναίκες!!!!!Μπαίνουν skyscanner βλέπουν 40 ευρω πηγαινελα και τραβάνε!!!! Τα ίδια σε όλη τη Ευρωπη πλέον και όχι μονο..Πάω να ανανεώσω διαβατηριο προχτες μου λεει αστυνομικος που θα πας Ουκρανια του λεω..Α μου λεεί ήμουν πριν 3 εβδομαδες Πολωνια..Ωραια πολη..χαααχαχα..Με περνει φιλικο ζευγαρι απο την Κρήτη μου λένες πήγαμε Κρακοβια διακοπές πριν ενα μηνα!!

Εσυ kman τα βλεπεις ακόμα τα ίδια..Οτι η ΓΑΜΗΜΕΝΗ η rynair η wizzair και η κάθε μαλακία μάζεψε όλον τον κόσμο εκεί σε συνδυασμό με την τρελή ανάπτυξη που ήρθε την τελευταία επταετία δεν επηρεάσαν το μέρος..Τι να πώ δεν έχω λόγια..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
2008 ούτε 10 χρόνια πρίν..Βρίσκομαι στο κέντρο Βαρσοβίας με φίλο και μίλαγα Ελληνικά...Με πλησίαζαν παρέες και με ρωταγαν...Τι γλώσσα είναι αυτη? Ξένο έβλεπες με το κυάλι!!!!!!!

2017 δεν θα πω πολλά..Στην δουλειά μου μόνο το τελευταιο μήνα 9 άτομα μου είπαν θα πάνε Πολωνία..Οι 4 γυναίκες!!!!!Μπαίνουν skyscanner βλέπουν 40 ευρω πηγαινελα και τραβάνε!!!! Τα ίδια σε όλη τη Ευρωπη πλέον και όχι μονο..Πάω να ανανεώσω διαβατηριο προχτες μου λεει αστυνομικος που θα πας Ουκρανια του λεω..Α μου λεεί ήμουν πριν 3 εβδομαδες Πολωνια..Ωραια πολη..χαααχαχα..Με περνει φιλικο ζευγαρι απο την Κρήτη μου λένες πήγαμε Κρακοβια διακοπές πριν ενα μηνα!!

Εσυ kman τα βλεπεις ακόμα τα ίδια..Οτι η ΓΑΜΗΜΕΝΗ η rynair η wizzair και η κάθε μαλακία μάζεψε όλον τον κόσμο εκεί σε συνδυασμό με την τρελή ανάπτυξη που ήρθε την τελευταία επταετία δεν επηρεάσαν το μέρος..Τι να πώ δεν έχω λόγια..

o kman2 με την βαλκανια αρχοντια του θα εξηγηθει χοντρο κασερι διοτι ειναι τυρεμπορας στο επαγγελμα  :happy:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Οτι η ΓΑΜΗΜΕΝΗ η rynair η wizzair και η κάθε μαλακία μάζεψε όλον τον κόσμο εκεί σε συνδυασμό με την τρελή ανάπτυξη που ήρθε την τελευταία επταετία δεν επηρεάσαν το μέρος..Τι να πώ δεν έχω λόγια..

Αυτο δε χωρά αμφισβητηση
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.050
Πόντοι
7.216
Επίσης να σημειώσω ότι αν είσαι ανώτερη μορφή Βαλκάνιου τσοπάνη δεν σε επηρεάζουν λεπτομέρειες όπως η άφιξη μερικών χιλιάδων τουριστών.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Με τη γριβνα τωρα στο 1 με 30  θα υπαρχουν μεγαλύτερες ευκαιρίες!

οταν ειχα παει εγω 1 με 11 ήταν
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
^ Τοτε ηταν ακριβη η Ουκρανια , τωρα εγινε φθηνοτερη και απο την Μολδαβια ...

τα παντα ρει  :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
2008 ούτε 10 χρόνια πρίν..Βρίσκομαι στο κέντρο Βαρσοβίας με φίλο και μίλαγα Ελληνικά...Με πλησίαζαν παρέες και με ρωταγαν...Τι γλώσσα είναι αυτη? Ξένο έβλεπες με το κυάλι!!!!!!!

2017 δεν θα πω πολλά..Στην δουλειά μου μόνο το τελευταιο μήνα 9 άτομα μου είπαν θα πάνε Πολωνία..Οι 4 γυναίκες!!!!!Μπαίνουν skyscanner βλέπουν 40 ευρω πηγαινελα και τραβάνε!!!! Τα ίδια σε όλη τη Ευρωπη πλέον και όχι μονο..Πάω να ανανεώσω διαβατηριο προχτες μου λεει αστυνομικος που θα πας Ουκρανια του λεω..Α μου λεεί ήμουν πριν 3 εβδομαδες Πολωνια..Ωραια πολη..χαααχαχα..Με περνει φιλικο ζευγαρι απο την Κρήτη μου λένες πήγαμε Κρακοβια διακοπές πριν ενα μηνα!!

Εσυ kman τα βλεπεις ακόμα τα ίδια..Οτι η ΓΑΜΗΜΕΝΗ η rynair η wizzair και η κάθε μαλακία μάζεψε όλον τον κόσμο εκεί σε συνδυασμό με την τρελή ανάπτυξη που ήρθε την τελευταία επταετία δεν επηρεάσαν το μέρος..Τι να πώ δεν έχω λόγια..

Με αυτα που ξερεις τωρα και την υστερων γνωση θα επελεγες το 2008 Πολωνια η Ουκρανια?
Προφανως Ουκρανια γιατι και τοτε καλυτερη ηταν.Τα πραγματα δεν αλλαζουνε στη βαση τους,οι χωρες παραμενουν οι ιδιες.Γιατι αυτο που εχει σημασια ειναι η σχετικη αξια της χωρας πως συγκρινεται η Πολωνια με Ουκρανια,Ρωσια,Τσεχια και τις αλλες χωρες στο σλαβικο βασιλειο και αυτο δε μεταβαλλεται.
Μεταβαλλεται σχετικα αλλα το big picture μενει το ιδιο.
Και μετα απο 100 χρονια η Πολωνια θα ειναι καλυτερη απο τη Γερμανια για γαμιαδες οπως ηταν και πριν απο 100 χρονια.
Μπορει να χειροτερεψε η Πολωνια αλλα ο δυτικος,μεσογειακος κοσμος χειροτερεψε ακομα περισσοτερο.Οποτε η Πολωνια βελτιωθηκε συγκριτικα.Χειροτερεψε σε σχεση με Ουκρανια,Ρωσια π.χ. 2011.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Επίσης να σημειώσω ότι αν είσαι ανώτερη μορφή Βαλκάνιου τσοπάνη δεν σε επηρεάζουν λεπτομέρειες όπως η άφιξη μερικών χιλιάδων τουριστών.

Ακριβως και το Κιεβο ειναι γεματο δεκαδες χιλιαδες Αραβοτουρκους οπως και οι πολωνικες πολεις.
Τι με απασχολει αυτο?Ορμαω με το Balkan πεος σα ρομφαια και τους τρυπαω ολους.Δεν ειναι δυνατον να φοβασαι αυτον τον αστειο ανταγωνισμο.Ενταξει αν ηταν τιποτα μπρατσετα Σερβοι η βοιδοσβερκοι Βουλγαροι θα ειχες προβλημα αλλα εδω ειναι αστεια κατασταση,piece of cake.Πως να σε σταματησουν αυτοι οι κατωτεροι?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Με τη γριβνα τωρα στο 1 με 30  θα υπαρχουν μεγαλύτερες ευκαιρίες!

οταν ειχα παει εγω 1 με 11 ήταν

Για τον σεξοτουριστα οι τιμες ειναι ιδιες αφου οι γκομενες κοστολογουν το μουνι τους σε δολλαρια και οχι σε γκριβνυα.
Τα εξοδα dating εστιατορια,κλαμπς κτλ εχουν βελτιωθει οντως οπως και οι τιμες ξενοδοχειων,διαμερισματων κτλ ας πουμε κατα 30%.
Τωρα ξοδευεις χοντρικα 20% λιγοτερα απο οτι το 2013 για την ιδια ποιοτητα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Ακριβως και το Κιεβο ειναι γεματο δεκαδες χιλιαδες Αραβοτουρκους οπως και οι πολωνικες πολεις.
Τι με απασχολει αυτο?Ορμαω με το Balkan πεος σα ρομφαια και τους τρυπαω ολους.Δεν ειναι δυνατον να φοβασαι αυτον τον αστειο ανταγωνισμο.Ενταξει αν ηταν τιποτα μπρατσετα Σερβοι η βοιδοσβερκοι Βουλγαροι θα ειχες προβλημα αλλα εδω ειναι αστεια κατασταση,piece of cake.Πως να σε σταματησουν αυτοι οι κατωτεροι?


:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Με αυτα που ξερεις τωρα και την υστερων γνωση θα επελεγες το 2008 Πολωνια η Ουκρανια?
Προφανως Ουκρανια γιατι και τοτε καλυτερη ηταν.Τα πραγματα δεν αλλαζουνε στη βαση τους,οι χωρες παραμενουν οι ιδιες.Γιατι αυτο που εχει σημασια ειναι η σχετικη αξια της χωρας πως συγκρινεται η Πολωνια με Ουκρανια,Ρωσια,Τσεχια και τις αλλες χωρες στο σλαβικο βασιλειο και αυτο δε μεταβαλλεται.
Μεταβαλλεται σχετικα αλλα το big picture μενει το ιδιο.
Και μετα απο 100 χρονια η Πολωνια θα ειναι καλυτερη απο τη Γερμανια για γαμιαδες οπως ηταν και πριν απο 100 χρονια.
Μπορει να χειροτερεψε η Πολωνια αλλα ο δυτικος,μεσογειακος κοσμος χειροτερεψε ακομα περισσοτερο.Οποτε η Πολωνια βελτιωθηκε συγκριτικα.Χειροτερεψε σε σχεση με Ουκρανια,Ρωσια π.χ. 2011.

Δεν υπάρχει σύγκριση του 2008 με σήμερα..Είναι κοντά 10 χρόνια!!! Πώς ήταν η Ελλάδα τότε?Για να δεις τι σημαίνει μια δεκαετιά!

Διαβάστε προηγούμενο post μου για τον λεγόμενο δέικτη δυτικοποίησης..Η πολωνία ήταν στο μέτριο βαθμό τότε οπότε άξιζε..Ουκρανία ήταν στον χαμηλό ΔΕΝ άξιζε (μη γνωση Αγγλικών, μη επαφή με ξένους κλπ)...Τα έχω αναλύσει λεπτομερώς..Κυνηγάς πάντα την χώρα που ο δείκτης είναι μέτριος..Αν γίνει ποτέ Υψηλός στην Ουκρανια (που θα γίνει) πάς πλεον προς Ανατολή Ρωσσία κλπ..
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Παρασκευη είμαι Κίεβο..Πάω να συναντήσω τον έρωτα...Θα παλέψω να κλέψω χρόνο να βολέψω και άλλες..Αν και δυστυχώς αυτη την φορά δεν έχω κάνει καλη διαδικτυακή προετοιμασία λόγω έλλειψης χρόνου..Οπότε δύσκολα τα πράγαματα..Επενδύω στην τύχη..
Πάντως θα μεταφέρω φρέσκες πληροφορίες για μαγαζιά κλπ..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δεν υπάρχει σύγκριση του 2008 με σήμερα..Είναι κοντά 10 χρόνια!!! Πώς ήταν η Ελλάδα τότε?Για να δεις τι σημαίνει μια δεκαετιά!

Διαβάστε προηγούμενο post μου για τον λεγόμενο δέικτη δυτικοποίησης..Η πολωνία ήταν στο μέτριο βαθμό τότε οπότε άξιζε..Ουκρανία ήταν στον χαμηλό ΔΕΝ άξιζε (μη γνωση Αγγλικών, μη επαφή με ξένους κλπ)...Τα έχω αναλύσει λεπτομερώς..Κυνηγάς πάντα την χώρα που ο δείκτης είναι μέτριος..Αν γίνει ποτέ Υψηλός στην Ουκρανια (που θα γίνει) πάς πλεον προς Ανατολή Ρωσσία κλπ..

Δηλαδη το 2008 η Ουκρανια ηταν χειροτερη απο την Πολωνια?Νομιζω οι παλαιοι δε θα συμφωνησουν καθολου.Θα σου πουν οτι η Ουκρανια ηταν τοτε καλυτερη απο ο,τι ειναι τωρα.Απλα εσυ δεν πηγαινες.
Επι σοβιετικου καθεστωτος δεκαετια του 80 και θρυλικες εποχες ηταν ακομη καλυτερα παρα την παντελη απουσια δυτικοποιησης.Το ιδιο βεβαια και η Πολωνια που με μια Κολυνος και σερβιετες,καλσον εβγαζες γκομενα.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δεν μπορέιτε να έχετε αντικειμενική άποψη και είμαι απόλυτος σε αυτό..Ο Λόγος?
Μιλάω ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ με άτομα που μένουν εκεί Βαρσοβία μόνιμα!!Και συνεχώς μου λένε με λεπτομέρεια ποσο πιο σκατά γίνεται στο θέμα των γυναικων μέρα με την μέρα..Sausage Parties μου γράφουν πλέον παντού.Ποιον θα ακούσω να κρίνω?

Οι ιδιοι ήταν εκέι απο το 2006 έχουν ζήσει όλη την φάση...Βαρίεμαι να τα γράψω με λεπτομέρεια...Απλά έτσι είναι!! Εκεί που ήταν παράδεισος π.χ. πήγαινες σε ενα CS party και ήταν 90% γυναίκες έχει καταλήξει ΤΡΑΓΩΔΙΑ...Στα ίδια μαγαζία τα ίδια πάρτυ..Όποιος τα βλέπει καλά απλά δεν έχει δει κάτι παραπάνω..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Σε 10 μέρες Κίεβο για ολική επαναφορά.Οσοι πιστοί προσέλθετε.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Σε 10 μέρες Κίεβο για ολική επαναφορά.Οσοι πιστοί προσέλθετε.
1η Νοέμβρη ανεβαίνω μαζί με ένα φίλο που μένει Κεντρ. Ευρώπη. Θα κάτσω τουλάχιστο 1 εβδομάδα.

Στην επιστροφή θα υπάρξει ενημέρωση εδώ για την κατάσταση.
 

wolfgangbang1

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
24
Like
5
Πόντοι
0
ετοιμαζομαι και εγω  για κιεβο την αλλη εβδομαδα...προθυμος για 8αρακια και πανω ...προτινεται ξενοδοχειο η διαμερισμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom