Νέα

Τι γεύση έχει το μουνί ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spirtoulis(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 8K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Giorgos_Papadopoulos

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
822
Πόντοι
1.590
Στην Πάτρα την τρώνε την ζαχαρούλα τους, οι γλυκομούνες. :P
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
Eμένα μου χουν πει πρώην γκόμενοι ότι έχει μια ελαφριά γλυκόξινη γεύση, κάτι σαν φρουτογιαρτούκι φράουλας. Η μυρωδιά όμως ακόμα και στην ίδια γυναίκα αλλάζει αναλόγως του κύκλου της. Αν είναι κοντά ή αμέσως μετά από την περιόδο της η περιοχή θα έχει πιο μεταλλική μυρωδιά και γεύση--σαν υγρό συμπλήρωμα σιδήρου. Βέβαια, αν είναι καμιά βρωμιάρα ή έχει πάθει μόλυνση, το μουνί της θα μυρίζει σαν σάπιος σολωμός.

Απότι έχω διαβάσει και από άλλες πηγές, μια μέση γυναίκα που πλένεται με σαπουνάκι ουδέτερου PH και προσέχει λιγάκι την διατροφή της, θα έχει μια ουδέτερη προς γλυκόξινη γεύση. 'Οσο πιο πολλά φρούτα και γιαούρτια τρώει, τόσο πιο "γλυκιά" και φρουτώδες θα είναι έκει κάτω. Κάπου έχω διαβάζει ότι ο ανανάς και τα προβιοτικά είναι τα καλύτερα για να ενισχύσεις την γεύση σου και όντως όταν το δοκίμασα δούλεψε σε 2 βδομάδες. Οπότε, σε περίπτωση που η γκόμενα σας μυρίζει παρά το γεγονός ότι κάνει συχνά μπάνιο, κεράστε την κάνα smoothie με ανάνα και γιαούρτι την επόμενη φορά. Δουλεύει 100%.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Αν είναι κοντά ή αμέσως μετά από την περιόδο της η περιοχή θα έχει πιο μεταλλική μυρωδιά και γεύση--σαν υγρό συμπλήρωμα σιδήρου. Βέβαια, αν είναι καμιά βρωμιάρα ή έχει πάθει μόλυνση, το μουνί της θα μυρίζει σαν σάπιος σολωμός.
Λίγο πριν την περίοδο είναι σάπιος σολωμός. Καρατσεκαρισμένο. Τρις! Με πεντακάθαρες κι αμόλυντες!!!
Από τότε, αν το γνωρίζω ότι επέρχεται περίοδος σύντομα, την κάνω με ελαφριά...
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Αν είναι κοντά ή αμέσως μετά από την περιόδο της η περιοχή θα έχει πιο μεταλλική μυρωδιά και γεύση--σαν υγρό συμπλήρωμα σιδήρου. Βέβαια, αν είναι καμιά βρωμιάρα ή έχει πάθει μόλυνση, το μουνί της θα μυρίζει σαν σάπιος σολωμός.
Λίγο πριν την περίοδο είναι σάπιος σολωμός. Καρατσεκαρισμένο. Τρις! Με πεντακάθαρες κι αμόλυντες!!!
Από τότε, αν το γνωρίζω ότι επέρχεται περίοδος σύντομα, την κάνω με ελαφριά...
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Που εβαλες και συ τη γλωσσα σου ρε φιλε,μου θυμιζεις ενα μυστη παλιοτερα που εχωσε το δαχτυλο στον πατο μιας στριπτιζους και παραπονιοταν οταν το μυρισε οτι βρωμαγε σκατιλα!!!!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Που εβαλες και συ τη γλωσσα σου ρε φιλε,μου θυμιζεις ενα μυστη παλιοτερα που εχωσε το δαχτυλο στον πατο μιας στριπτιζους και παραπονιοταν οταν το μυρισε οτι βρωμαγε σκατιλα!!!!
23χρονο μελάκι ήταν η μία. ΟΚ, πες οι άλλες ήταν 32 και 38 οπότε... Αλλά και παλι..!
Το 23χρονο ήταν το πιο σάπιο!!! :S

Το κωλοσουφρίδι πάντα θα έχει την σκατίλα του. Εκτός αν έχει κάνει καλό κλίσμα! :grin:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Που εβαλες και συ τη γλωσσα σου ρε φιλε,μου θυμιζεις ενα μυστη παλιοτερα που εχωσε το δαχτυλο στον πατο μιας στριπτιζους και παραπονιοταν οταν το μυρισε οτι βρωμαγε σκατιλα!!!!
23χρονο μελάκι ήταν η μία. ΟΚ, πες οι άλλες ήταν 32 και 38 οπότε... Αλλά και παλι..!
Το 23χρονο ήταν το πιο σάπιο!!! :S

Το κωλοσουφρίδι πάντα θα έχει την σκατίλα του. Εκτός αν έχει κάνει καλό κλίσμα!
Δεν εχει να κανει με την ηλικια,αλλα με την διατροφη και την καθαριοτητα,ευτυχως δεν μου εχει τυχει καμια μπακαλιαριλα παροτι μεγας μουνογλυφακιας,μερεντα ομως εχω κεραστει με καποτα ευτυχως!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
ευτυχως δεν μου εχει τυχει καμια μπακαλιαριλα παροτι μεγας μουνογλυφακιας,μερεντα ομως εχω κεραστει με καποτα ευτυχως!
Τυχερός είσαι. Έχε το νου σου στις ημερομηνίες για να μην την πατήσεις! Εγώ μερέντα έχω φάει κι ακάποτα... είναι άλλη αίσθηση να χύνεις μέσα σε κωλοβαλβίδι! :grin:
 

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Και σε ποιον δεν εχει τυχει λιγη μερεντα; Αξιζει ομως το ρισκο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom