Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
για να τελειωνει το θεμα ερευνητικε(πραγματικα με εχεις κουρασει)
  Δεν ξερω αν εισαι ειδημων,οπως και εσυ δεν ξερεις τι μπορει να γνωριζω εγω γι αυτην την επιθεση!
Εγω να δεχτω,οτι απλα θελεις να βοηθησεις!με τι τροπο ομως το κανεις?3 μερες τωρα γραφεις τα ιδια και τα ιδια,με σκοπο να μειωσεις τις ικανοτητες του αλεξ και του αντι και γραφοντας σποντες για τον τροπο λειτουργιας του σαιτ!
Κρινεις πραγματα που δεν γνωριζεις,οπως ειναι ο τροπος λειτουργιας του μπουρδελα!
Ο αλεξ εγραψε καποια πραγματα για την επιθεση!εσυ θεωρησες σωστο να τον ειρωνευτεις,και να απαιτησεις να απαντησουν σε ποστ σου που ειναι γεματα εμπαθεια!
Πολυ απλα,προσπαθω να σου εξηγησω,οτι τα πραγματα δεν εχουν,οπως νομιζεις!
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
γιατι εισαι ειρων..
οσο για την μυγα,ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΣΤΡΑΚΙΑ(πληροφοριακα)..

Στα πρωτα μου ποστ καθε αλλο παρα ειρωνικος ημουν.Βεβαια πεσανε ολοι πανω μου να με φανε.Τελοςπαντων δεν θα μαθουμε συντομα τι σκατα επιθεση ηταν, ουτε απο ποιους ουτε τι ειδους.Το ειδος μαλλον θα το μαθουμε οταν περασουν patch το ποιοι το κανανε μαλλον ποτε.Κατι για SYN λενε κατι ICMP μπορει να ειναι κατι οτι ναναι.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Δε πα να ειναι και CIA,τι μας νοιαζει,δικο μας ειναι το σαιτ?Αμα ειναι ανοιχτο θα μπαινουμε,αμα δεν ειναι χεστηκαμε,δε θα πεθανουμε κιολας..ηρεμηστε λιγο που αγχωνεστε κιολας..
 

Επισκέπτης
Δε πα να ειναι και CIA,τι μας νοιαζει,δικο μας ειναι το σαιτ?Αμα ειναι ανοιχτο θα μπαινουμε,αμα δεν ειναι χεστηκαμε,δε θα πεθανουμε κιολας..ηρεμηστε λιγο που αγχωνεστε κιολας..
πεστα χρυσοστομε..
get a life ρε αρρωστοι..
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
για να τελειωνει το θεμα ερευνητικε(πραγματικα με εχεις κουρασει)
  Δεν ξερω αν εισαι ειδημων,οπως και εσυ δεν ξερεις τι μπορει να γνωριζω εγω γι αυτην την επιθεση!
Εγω να δεχτω,οτι απλα θελεις να βοηθησεις!με τι τροπο ομως το κανεις?3 μερες τωρα γραφεις τα ιδια και τα ιδια,με σκοπο να μειωσεις τις ικανοτητες του αλεξ και του αντι και γραφοντας σποντες για τον τροπο λειτουργιας του σαιτ!
Κρινεις πραγματα που δεν γνωριζεις,οπως ειναι ο τροπος λειτουργιας του μπουρδελα!
Ο αλεξ εγραψε καποια πραγματα για την επιθεση!εσυ θεωρησες σωστο να τον ειρωνευτεις,και να απαιτησεις να απαντησουν σε ποστ σου που ειναι γεματα εμπαθεια!
Πολυ απλα,προσπαθω να σου εξηγησω,οτι τα πραγματα δεν εχουν,οπως νομιζεις!

Οταν γραφονται υπερβολες για κατι που ας πουμε οτι γνωριζω 5 πραγματα τοτε ναι κανω ενα ποστ και λεω πως εχουν τα πραγματα.Δηλαδη τι?Ο Alexxx εχει το αλαθητο του πάπα?Οσο για την επιθεση δεν με ενδιαφερει τι ποιος και γιατι απλα λεω οτι καλο ειναι να μην λεγονται υπερβολες και αν στην τελικη αν θελουν να λενε υπερβολες, που οντως ισχυουν, τοτε ας τα πουνε ολα με το νι και με το σιγμα να τελειωνουμε, οχι να μιλανε για ατρωτους λεφταδες και τα συναφι.
3 μερες δεν εγραφα τα ιδια απλα απαντουσα σε καποιους που ειτε ρωτουσαν ειτε κανανε αστοχα σχολια.Αρχικα δεν ειρωνευτηκα, εκτος απο τις θεωριες συνωμοσιες που μου φανηκανε υπερβολικες, απλα ειπα οτι 5Gbps επιθεση αντιμετωπιζετε γιατι ο Alexxx ειπε οτι τετοια επιθεση δεν μπορει κανεις να την αντιμετωπισει....Δεν απαιτησα να απαντησουν
στα ποστ μου απλα μου φανηκε περιεργο που δεν εδειξαν το παραμικρο ενδιαφερον.Αυτα.
 

Επισκέπτης
Οταν γραφονται υπερβολες για κατι που ας πουμε οτι γνωριζω 5 πραγματα τοτε ναι κανω ενα ποστ και λεω πως εχουν τα πραγματα.Δηλαδη τι?Ο Alexxx εχει το αλαθητο του πάπα?Οσο για την επιθεση δεν με ενδιαφερει τι ποιος και γιατι απλα λεω οτι καλο ειναι να μην λεγονται υπερβολες και αν στην τελικη αν θελουν να λενε υπερβολες, που οντως ισχυουν, τοτε ας τα πουνε ολα με το νι και με το σιγμα να τελειωνουμε, οχι να μιλανε για ατρωτους λεφταδες και τα συναφι.
3 μερες δεν εγραφα τα ιδια απλα απαντουσα σε καποιους που ειτε ρωτουσαν ειτε κανανε αστοχα σχολια.Αρχικα δεν ειρωνευτηκα, εκτος απο τις θεωριες συνωμοσιες που μου φανηκανε υπερβολικες, απλα ειπα οτι 5Gbps επιθεση αντιμετωπιζετε γιατι ο Alexxx ειπε οτι τετοια επιθεση δεν μπορει κανεις να την αντιμετωπισει....Δεν απαιτησα να απαντησουν
στα ποστ μου απλα μου φανηκε περιεργο που δεν εδειξαν το παραμικρο ενδιαφερον.Αυτα.
[size=30pt]get a life [/size]
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
οσο & να μου τριβεσαι ΔΕΝ σε γαμαω..
το θρεντ τραβελια με υδραυλικα ειναι αλλου..
μην μπερδευεσαι..
Μαλιστα.Εισαι ετοιμολογος παντως.Απαντας με ασχετα αλλα ετοιμολογος μπραβο!
-Γεια σου γιαννη
-Κουκια σπερνω
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
η ουσια παραμένει πάντως.
Είναι τσάμπα σάιτ, και όσο είναι τσάμπα...αν λειτουργεί λειτουργεί και αν οχι οχι.
ο καθένας κάνει επιλογές στη ζωή του. Αν γουστάρει να γίνεται εριστικός για να κατεβάζει τις χοληστερίνες του και να μαλλώνει από τα πληκτρολόγια...πρόβλημά του.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ε μαγκες τι επαθαν τα banner των στουντιο και δεν ανοιγουν?
 

Επισκέπτης
ερευνητικε,ο αλεξ ειπε καποια πραγματα για την επιθεση!και ναι ξερει περισσοτερα απο σενα για το τι εγινε και απο ποιον εγινε!!αν εσενα σου φαινεται σεναριο επιστημονικης φαντασιας,τοτε ειναι δικο σου προβλημα!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.481
Κριτικές
61
Like
42.732
Πόντοι
22.785
Σφαιρα παη ρε αλανια της αθηνας. που βλεπεται προβλημα. :) :)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Πραγματι,εχει βελτιωθει κατα πολυ η ταχυτητα..ντοπα του δωσατε ρε?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.977
Κριτικές
1
Like
2.698
Πόντοι
606
Γαζωνει λεμεεεεεεεε
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Αλλαξατε server μπραβο.Τωρα λογικα θα σταματησουν τα προβληματα αντε να δουμε.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom