Νέα

Τι είναι αυτό που μας αρέσει στις Ελληνίδες…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 265
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μιά ματιά μέσα στο κεφάλι της ντόπιας:

"μπορει καποιος να μου εξηγησει? γιατι ενω ειμαι μια χαρα με τον συντροφο μου γιατι οταν σκεφτομαι τον πρωην μου με πιανει ενασ κομπος μια δυσφορια σαν να τον θελω πολυ.μηπως δεν τον εχω ξεπερασει κ δεν το ξερω?το εχετε νιωσει?τι λετε να σημαινει?σας εχει τυχει?"
 

Επισκέπτης
Μιά ματιά μέσα στο κεφάλι της ντόπιας:

"μπορει καποιος να μου εξηγησει? γιατι ενω ειμαι μια χαρα με τον συντροφο μου γιατι οταν σκεφτομαι τον πρωην μου με πιανει ενασ κομπος μια δυσφορια σαν να τον θελω πολυ.μηπως δεν τον εχω ξεπερασει κ δεν το ξερω?το εχετε νιωσει?τι λετε να σημαινει?σας εχει τυχει?"

Χμμμμ... ΟΚ....

... so?????
 

Επισκέπτης
Ενταξει μπορει οι ελληνιδες να εχουν αθλια συμπεριφορα , αλλα μην λεμε οτι ειναι χοντρες και τριχωτες. Αυτα ανηκουν σε αλλες εποχες.

Στον δρομο μερα-βραδυ σε ηλικιες 16-28 η μεγαλυτερη πλειοψηφια τους ειναι απο καλες εως πολυ καλες (ειτε λογω ρουχων/μακιγιαζ , ειτε λογω φυσικης εμφανισης τους) , σε σημειο που εχω αρχισει να πιστευω οτι τα μπαζα δεν κυκλοφορουν πια εξω απο το σπιτι τους (ιδιως το καλοκαιρι)!

Επισης εχω ακουσει πολλους ξενους να λενε οτι γουσταρουν τις Ελληνιδες επειδη φτιαχνονται πολυ (ντυσιμο/βαψιμο). Και εγω οσες τουριστριες βλεπω (ασχετα αν ειναι "απο κατασκευης τους" ωραιες) συνηθως ειναι απεριποιητες και αθλια ντυμενες. Μονο οι ιταλιδες μπορω να πω οτι ειναι το ιδιο και περισσοτερο κοκετες. Απο την διμετρη αδυνατη ξανθια σουηδεζα με τα σανδαλια του παππου μου και την βερμουδα στο γονατο , προτιμω την 1,65 Ελληνιδα , με την ελαφρα περιφερεια της , το μαυρισμα της , τα ασπρα σορτσακια και τα ψηλοτακουνα πεδιλα της...

Anyway μαλακισμενες οι Ελληνιδες στο μυαλο , αλλα μην λεμε οτι ειναι και μπαζα. Μπορω να πω οτι χρονια με τα χρονια οι Ελληνιδες γινονται ανησυχητικα εμφανισημες...
Σύμφωνο απόλυτα για τις Ελληνίδες, θα διαφωνήσω για τις Ιταλίδες… Είχα πάει πριν μερικά χρόνια Ιταλία και συγκεκριμένα Μιλάνο, μια εβδομάδα που έκατσα, ζήτημα να είδα 2-3 γυναίκες που να μου έκλεψαν την προσοχή μου… Εδώ νομίζω ότι είναι στην χειρότερη περίπτωση…2-3 την ώρα, που θα μας κλέψουν την προσοχή… Είναι οι ομορφότερες γυναίκα του κόσμου…

Για του λόγου του αληθές…

 

Συνημμένα

  • ria%201.jpg
    ria%201.jpg
    122,8 KB · Εμφανίσεις: 38

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
To ίδιο συμπέρασμα θα έβγαζες και από την σταρ τίρανα;
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Γιωργο πιστευω να εχεις καταλαβει οτι απο τους παμπολλους που εχουν απαντησει σε αυτο το thread εισαι ο μονος μαζι με αλλον εναν ο οποιος ειναι υπερ των ελληνιδων. :cheesy:

Οσο για το καθε λογης πουτανακι που γινεται μοντελο, δεν λεει κατι, απο αυτες ειναι γεματες ολες οι χωρες, δεν υποδεικνυει κατι για το πως ειναι ο μεσος πληθυσμος σε χαρακτηρα/εμφανιση.
 

Επισκέπτης
To ίδιο συμπέρασμα θα έβγαζες και από την σταρ τίρανα;

Οι προτιμήσεις είναι κάτι το σχετικό….Η συγκεκριμένη Ελληνίδα  (Ροιά Αντώνιου) είναι απλός Σταρ Πελοποννήσου σε αντίθεση με την  Μις Αλβανία που παραθέτω….η κρίση και η επιλογή  είναι του καθενός…

]
 

Συνημμένα

  • 5.jpg
    5.jpg
    47,4 KB · Εμφανίσεις: 51

Επισκέπτης
Οσο για το καθε λογης πουτανακι που γινεται μοντελο, δεν λεει κατι, απο αυτες ειναι γεματες ολες οι χωρες, δεν υποδεικνυει κατι για το πως ειναι ο μεσος πληθυσμος σε χαρακτηρα/εμφανιση.
"πουτανακι" ???? εχεις αποδειξεις ή μηπως την πηδηξες κ σου ειπε να την πληρωσεις ?
τελικα ολες οι ομορφες κ καυλιαρες στην ελλαδα ειναι πουτανακια/τσουλακια...κ φυσικα δεν ασχολειστε μαζι τους οποτε δεν τις πηδατε γιατι δεν θελετε να πληρωνετε αμεσα ή εμεσα...οποτε σας μενουν μονο οι σαυρες/σαβουρες κλπ...οποτε βλεπετε μονο αυτες...ομως ουτε κ αυτες τις πηδατε...αφου ειναι χαλι μαυρο...οποτε γαματε μονο επι αμεση πληρωμη δλδ πουτανες κυριως ξενες..αλλα κ μερικες ελληνιδες...

τελικα βγαζουμε το συμπερασμα οτι θελετε να ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ...χωρις να σας πρηζουν το μυαλο...χωρις απαιτησεις κλπ...Ομως εγω ξερω...οτι καθε γυναικα...για να λεγεται γυναικα..εχει απαιτησεις...κ πολλες φορες παραλογες...αλλα γι'αυτο ειναι γυναικες....αρα βγαζουμε το συμπερασμα οτι εχετε προβλημα με τις σχεσεις με το αντιθετο φυλο...οχι με τις ελληνιδες...

απλα πραγματα....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66


Αν μαζέψεις τον αφρό, και στη Γη του Πυρός μουνάρες θα δεις :rockon:

Mc ούτε καν να γαμάμε θέλουμε...

Ν'ανοίξει ένα σχίσμα στον ουρανό και να τις πάρει στον Σείριο Β θέλουμε...

Κοντά είναι!!!
Θα έλεγα Ανδρομέδα (2500000 έτη φωτός) :rockon:

Μέχρι και παράθεση σε μεταγενέστερο thread έκανα Πέλοπα!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Mc ούτε καν να γαμάμε θέλουμε...

Ν'ανοίξει ένα σχίσμα στον ουρανό και να τις πάρει στον Σείριο Β θέλουμε...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
"πουτανακι" ???? εχεις αποδειξεις ή μηπως την πηδηξες κ σου ειπε να την πληρωσεις ?
τελικα ολες οι ομορφες κ καυλιαρες στην ελλαδα ειναι πουτανακια/τσουλακια...κ φυσικα δεν ασχολειστε μαζι τους οποτε δεν τις πηδατε γιατι δεν θελετε να πληρωνετε αμεσα ή εμεσα...οποτε σας μενουν μονο οι σαυρες/σαβουρες κλπ...οποτε βλεπετε μονο αυτες...ομως ουτε κ αυτες τις πηδατε...αφου ειναι χαλι μαυρο...οποτε γαματε μονο επι αμεση πληρωμη δλδ πουτανες κυριως ξενες..αλλα κ μερικες ελληνιδες...

Ο ορος πουτανα επεκτεινεται και περα απο την απλη συναλλαγη για χαρη του πληρωμενου σεξ.

Δεν χρειαζεται να πηδηχτω με καποια για να ξερω αν θα ειναι πουτανα. Αν ηταν ετσι, θα επρεπε να σε γαμησω να με γαμησεις για να δουμε αν εισαι/ειμαι καλο ατομο?  :2funny:

Εσυ εχεις αποδειξεις οτι ΔΕΝ ειναι πουτανα?

Δεν την κατακρινω λογω της ομορφιας της, αν αυτο καταλαβες. Ειναι τεραστιο το θεμα για αναλυση, παντως τα οσα λες δεν εχουν καμια σχεση με τα οσα ειπα. Και αν θα επιλεξω η οχι να γαμησω καποια σαν και αυτη δεν ειναι επειδη δεν θα θελω να πληρωσω ( η επειδη θα θελω ), θα το κανω για αλλους λογους. Και εκει κρινεται το αν θα ειναι πουτανακι η οχι για μενα.

τελικα βγαζουμε το συμπερασμα οτι θελετε να ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ...χωρις να σας πρηζουν το μυαλο...χωρις απαιτησεις κλπ...Ομως εγω ξερω...οτι καθε γυναικα...για να λεγεται γυναικα..εχει απαιτησεις...κ πολλες φορες παραλογες...αλλα γι'αυτο ειναι γυναικες....αρα βγαζουμε το συμπερασμα οτι εχετε προβλημα με τις σχεσεις με το αντιθετο φυλο...οχι με τις ελληνιδες...

απλα πραγματα....

Εφοσον για εσενα, στο οτιδηποτε μεταξυ εσου και μιας γυναικας, βαζεις πρωτα τις απαιτησεις ΑΥΤΗΣ και οχι αλλα πραγματα τα οποια ειναι σημαντικα, και το παιρνεις απο αυτη τη σκοπια, τοτε δεν βλεπω παραλογο που παραξενευτηκες οταν αποκαλεσα πουτανακι την καθε τυχαια που βγαινει στο γυαλι και την βλεπει σταρ.

Δεν δεχομαι το εξης " εχει απαιτησεις και πολλες φορες παραλογες, αλλα για αυτο ειναι γυναικες ", και εγω μπορω να σου πω οτι πρεπει να δεχτεις πως εγω επειδη ειμαι αντρας και δυνατοτερος σωματικα απο μια γυναικα, εχω την απαιτηση να την σπαω στο ξυλο, εφοσον μπορω, επειδη ειμαι αντρας. Βλεπεις ποσο μπαζει αυτη η λογικη ?

Δεν εχω προβλημα με τις σχεσεις με το αντιθετο φυλο, εχω προβλημα με το καθε λογης σκουπιδι που ειναι κλωνος του ειδωλου του, το οποιο και αυτο ειναι απλα ενα σκουπιδι. Τωρα εαν εσυ θες να δινεις αξια στο καθε σκουπιδι ειναι δικο σου προφανως θεμα, δεν με αφορα, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα σταματησω να τις βλεπω οπως ειναι κατι τετοιες, και κατι τετοιους ( δεν αναφερομαι αποκλειστικα στις γυναικες μοντελα-σταρ κτλ κτλ ) και για τον σκοπο τον οποιο εξυπηρετουν και υπαρχουν σε αυτην την κοινωνια.
 

Επισκέπτης
Ο ορος πουτανα επεκτεινεται και περα απο την απλη συναλλαγη για χαρη του πληρωμενου σεξ.

Δεν χρειαζεται να πηδηχτω με καποια για να ξερω αν θα ειναι πουτανα. Αν ηταν ετσι, θα επρεπε να σε γαμησω να με γαμησεις για να δουμε αν εισαι/ειμαι καλο ατομο?  :2funny:

Εσυ εχεις αποδειξεις οτι ΔΕΝ ειναι πουτανα?

Δεν την κατακρινω λογω της ομορφιας της, αν αυτο καταλαβες. Ειναι τεραστιο το θεμα για αναλυση, παντως τα οσα λες δεν εχουν καμια σχεση με τα οσα ειπα. Και αν θα επιλεξω η οχι να γαμησω καποια σαν και αυτη δεν ειναι επειδη δεν θα θελω να πληρωσω ( η επειδη θα θελω ), θα το κανω για αλλους λογους. Και εκει κρινεται το αν θα ειναι πουτανακι η οχι για μενα.

Εφοσον για εσενα, στο οτιδηποτε μεταξυ εσου και μιας γυναικας, βαζεις πρωτα τις απαιτησεις ΑΥΤΗΣ και οχι αλλα πραγματα τα οποια ειναι σημαντικα, και το παιρνεις απο αυτη τη σκοπια, τοτε δεν βλεπω παραλογο που παραξενευτηκες οταν αποκαλεσα πουτανακι την καθε τυχαια που βγαινει στο γυαλι και την βλεπει σταρ.

Δεν δεχομαι το εξης " εχει απαιτησεις και πολλες φορες παραλογες, αλλα για αυτο ειναι γυναικες ", και εγω μπορω να σου πω οτι πρεπει να δεχτεις πως εγω επειδη ειμαι αντρας και δυνατοτερος σωματικα απο μια γυναικα, εχω την απαιτηση να την σπαω στο ξυλο, εφοσον μπορω, επειδη ειμαι αντρας. Βλεπεις ποσο μπαζει αυτη η λογικη ?

Δεν εχω προβλημα με τις σχεσεις με το αντιθετο φυλο, εχω προβλημα με το καθε λογης σκουπιδι που ειναι κλωνος του ειδωλου του, το οποιο και αυτο ειναι απλα ενα σκουπιδι. Τωρα εαν εσυ θες να δινεις αξια στο καθε σκουπιδι ειναι δικο σου προφανως θεμα, δεν με αφορα, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα σταματησω να τις βλεπω οπως ειναι κατι τετοιες, και κατι τετοιους ( δεν αναφερομαι αποκλειστικα στις γυναικες μοντελα-σταρ κτλ κτλ ) και για τον σκοπο τον οποιο εξυπηρετουν και υπαρχουν σε αυτην την κοινωνια.

Δηλαδή οι ρωσίδες … ρουμάνες …και τσέχες…, έχουν φιλοσοφημένοι άποψη για την ζωή και δεν είναι κλώνοι…;
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Οκ, όσες δεν είναι Ελληνίδες ,έχουν φιλοσοφημένοι άποψη για την ζωή και δεν είναι κλώνοι…; Και οι Ελληνίδες είναι τα πουτανάκια του γυαλιού…

Δεν πρεπει να την παλευεις. Πραγματικα.

Ασχετα απο το γεγονος πως μπαινεις με δυο διαφορετικα nick, η νοημοσυνη σου μενει στα ιδια χαμηλα επιπεδα.

Με αυτο που ειπα, εννοουσα πως ειτε ειναι Τσεχα, ειτε Αμερικανα, ειτε οτιδηποτε, ειτε Ελληνιδα εννοειται, και εννοειται πως ειναι οπως η Ρια και η καθε Ρια, τοτε ειναι το ιδιο και το αυτο, χωρις να σημαινει κατι η εθνικοτητα.

Δηλαδη, δεν κρινω την Ρια και την καθε Ρια απο την εθνικοτητα της. Ποσο νιανια να το κανω πια για να το καταλαβεις.

Επειδη τωρα τελευταια την πατησες με Ελληνιδα, μη μας πρηξεις παλι τα αρχιδια, οπως οταν την ειχες πατησεις με τη Χριστινα και μας ελεγες οτι ο πληρωμενος ερωτας ειναι η καλυτερη μορφη ερωτα και αλλα τραγικα.

 

Επισκέπτης
Αφού θεωρείτε ότι υπάρχει κάτι το κακόβουλο με τους εν λόγω λογαριασμούς, είναι ένα πρόγαμα που με λυπεί…για πραγματικά δεν έχω δήξει τέτοια πρόθεση στο site η απόφαση μου είναι να διαγράφουν και οι δυο, εξάλλου 2 nick είναι… όπως όλα εδώ μέσα, ένα τίποτα…

Ευχαριστώ

Γιώργος
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Καλα το λεω πως δεν την παλευεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom