Νέα

Τι είναι αυτό που μας αρέσει στις Ελληνίδες…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 265
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Λεονόρο σε μένα αναφέρεσαι; Ποια λεφτά; Μπεδρεύτηκα.
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Η Bite. μήπως να μας έκανε μια περιγραφή του εαυτού της? για να απαντήσουμε και εμείς γιατί δε γαμάμε ελληνίδες.

1η εκδοχή: Μια πολύ ωραία κοπέλα, με φοβερά χαρακτηριστικά και αναλογίες. Στη χειρότερη μια ωραία κοπέλα απλά. Που να σε βρω βρε ματάκια μου για να γνωριστούμε και να "παιξουμε μπαλα" ? να διακτυνιστώ? να εμφανιστώ μέσα από την οθόνη του pc σου? αφού κολλήσατε και εσείς οι γυναίκες την ψώρα του υπολογιστή που να σας πετύχουμε έξω για καμάκι και τα σχετικα...

2η εκδοχή: Είναι μια μπουρούχα, που όποια ώρα της ημέρας και να την δεις νομίζεις ότι είναι ο χειρότερος σου εφιάλτης. Οπότε? κάτσε καλύτερα εδώ μέσα μπας και την βολέψεις με cyber***...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ισως δεν εγινα κατανοητη.....εννοω οι απ εξω απο το φορουμ......οι υπολοιποι......γιατι αυτη τη στιγμη εχουμε αποψη μονο απο οσους βρισκονται μεσα στο φορουμ οι οποιοι προφανως ολο το χειμωνα δε γαμανε (εκτος απο οσους γαμανε ξενες γκομενες) μιας και το γαμησι με πουτανα σορρυ αλλα δεν το θεωρω γαμησι με αξιοκρατικα στανταρτς και δεν νομιζω να συμπεριλαμβανεται και στην ερευνα......εκτος αν θεωρεις οτι αντιπροσωπευετε το 100% ή εστω το 50% του αντρικου πληθυσμου.......αυτοι οι απ εξω λοιπον πιθανον να γαμουν πιο συχνα και πιο συστηματικα απ ο,τι οι απο μεσα......


αυτο για το καλοκαιρι το πιστευεις και το λες? οι απο μεσα παντως το καλοκαιρι δεν πιτσιλισαν και τοσο πολυ οσο θα ηθελαν οπως διαβαζα στο αντιστοιχο θρεντ οποτε οχι μονο τα σπασμενα δε βγηκαν αλλα ουτε τα μισα..... :)


μαλλον καπου εχουν βρει βισμα και αλλοιωνουν τις ερευνες :P


αααααα........για να μην παρεξηγηθω.......το οτι δε γαμανε ολο το χειμωνα συνεπαγεται του οτι δε γαμανε ελληνιδες (μιας και το λενε οι ιδιοι ειτε απο ιδεολογια ειτε κλαψουριζοντας) οποτε μας μενουν οσοι εχουν ξενες γκομενες (αρα γαμανε) και οσοι γαμανε πουτανες :)

 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ισως δεν εγινα κατανοητη.....εννοω οι απ εξω απο το φορουμ......οι υπολοιποι......γιατι αυτη τη στιγμη εχουμε αποψη μονο απο οσους βρισκονται μεσα στο φορουμ οι οποιοι προφανως ολο το χειμωνα δε γαμανε (εκτος απο οσους γαμανε ξενες γκομενες) μιας και το γαμησι με πουτανα σορρυ αλλα δεν το θεωρω γαμησι με αξιοκρατικα στανταρτς και δεν νομιζω να συμπεριλαμβανεται και στην ερευνα......εκτος αν θεωρεις οτι αντιπροσωπευετε το 100% ή εστω το 50% του αντρικου πληθυσμου.......αυτοι οι απ εξω λοιπον πιθανον να γαμουν πιο συχνα και πιο συστηματικα απ ο,τι οι απο μεσα......


αυτο για το καλοκαιρι το πιστευεις και το λες? οι απο μεσα παντως το καλοκαιρι δεν πιτσιλισαν και τοσο πολυ οσο θα ηθελαν οπως διαβαζα στο αντιστοιχο θρεντ οποτε οχι μονο τα σπασμενα δε βγηκαν αλλα ουτε τα μισα..... :)


μαλλον καπου εχουν βρει βισμα και αλλοιωνουν τις ερευνες :P


αααααα........για να μην παρεξηγηθω.......το οτι δε γαμανε ολο το χειμωνα συνεπαγεται του οτι δε γαμανε ελληνιδες (μιας και το λενε οι ιδιοι ειτε απο ιδεολογια ειτε κλαψουριζοντας) οποτε μας μενουν οσοι εχουν ξενες γκομενες (αρα γαμανε) και οσοι γαμανε πουτανες :)


Φοβερο! Νικολακοπουλος του σαιτ. Μπραβο. Φοβερη αναλυση. (δε κανω πλακα)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
οτι κ να απαντησω γκοντ θα παρεξηγηθω μου φαινεται οποτε αστο καλυτερα :P
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
οχι κοπέλα μου. μην αγχώνεσαι! στο κάτω-κάτω της γραφής δεν με ξέρεις δε σε ξέρω... δεν έχει να λέει κάτι... και αυτά που έγραψα προς θεου! δεν ήταν προσωπική επίθεση..
Και για να μην παρεξηγηθείς από τα υπόλοιπα μέλη, αν αυτό είναι το πρόβλημα, απάντησε με πμ.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ειμαι ομιλητικη και μαθηματικοφιλη ταυτοχρονως οποτε τα συνδυαζω :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
αν απαντησω σοβαρα γκοντ θα νομιζουν οτι κανω πλακα κ θα μου την λενε.. αν απαντησω στη πλακα θα νομιζουν οτι μιλαω σοβαρα κ θα μου την λενε παλι για αλλους λογους... μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα :2funny:

οποτε βαλε τη φαντασια σου να δουλεψει εχεις μπολικη βλεπω :cheesy:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
μουνιτσα ολοι οι Ελληνες τραβανε τα ιδια ζορια με σας / δεν ειμαστε εδω στο σαϊτ το 100% αλλα το 99% χεχεχεχεχε / ειστε καμενο χαρτι οι Ελληνιδες παρτο χαμπαρι / και αυτο πρεπει να προβληματισει πρωτιστως εσας και δυτερευοντως εμας ....

ναι το καλοκαιρι γαμαμε αλλοδαπες


leonoro = για τα λεφτα τα κανεις ολα για τα λεφτα δε μ΄ αγαπας / αφιερωμενο στην Αναστασια ....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Εγω προτεινω παντως να μιλησουμε για τις συνεπειες του φραπε στην υγεια και κυριως στα νευρα που ειναι και πιο σοβαρο θεμα τελος παντων και δεν επιδεχεται χαβαλε.... :P
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.567
Πόντοι
21.585
Εγω προτεινω παντως να μιλησουμε για τις συνεπειες του φραπε στην υγεια και κυριως στα νευρα που ειναι και πιο σοβαρο θεμα τελος παντων και δεν επιδεχεται χαβαλε.... :P

του φραπε ή του "φραπε"???
 

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
μια χαρα ειναι ο ''φραπες'' αρκει να ξερεις να τον ''φτιαχνεις'' μουνα
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Ποιος είναι ο Νικολακόπουλος;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
μουνιτσα ολοι οι Ελληνες τραβανε τα ιδια ζορια με σας / δεν ειμαστε εδω στο σαϊτ το 100% αλλα το 99% χεχεχεχεχε / ειστε καμενο χαρτι οι Ελληνιδες παρτο χαμπαρι / και αυτο πρεπει να προβληματισει πρωτιστως εσας και δυτερευοντως εμας ....

ναι το καλοκαιρι γαμαμε αλλοδαπες


leonoro = για τα λεφτα τα κανεις ολα για τα λεφτα δε μ΄ αγαπας / αφιερωμενο στην Αναστασια ....


Προσωπικα δεν προβληματιζομαι ρε υπουργε.......αντρα βρισκω......προβληματα δεν εχω......κουτοπονηρη δεν ειμαι.....δεν ψαχνω ουτε κανα γκομενο ουτε κανα λεφτα......τυπικη ελληνιδα οπως την περιγραφετε δεν ειμαι......αγαμητη ή ανοργασμικια δοξα τω θεω δεν ειμαι......οποτε η πικρα του καθενος δε με πολυαπασχολει.....οποιος εχει πικρες ας κλαφτει μονος του......

οσο για τον ειστε το 99% ή οχι αστο καλυτερα.....γιατι αρκετα μεγαλα κεφαλια του φορουμ υποστηριζουν οτι "μην ακους τι λενε.....εμεις αντιπροσωπευουμε εδω μεσα μια μικρη μεριδα του αντρικου πληθυσμου ιδιαιτερη".....οποτε το αν ειστε το 99 ή το 50 αστο καλυτερα......

και φυσικα δεν ειπε κανεις οτι δε γαματε αλλοδαπες το καλοκαιρι και καλα κανετε κι ολας αφου δε σας καθονται οι ξινες......αλλα οχι οτι βγαινουν και τα σπασμενα του χρονου.....σιγα.......κατουραμε και λιγο......κανει καλο και στα νεφρα ;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
μουνιτσα ενταξει πολυ σου εδωσα σημασια και σπαταλισα τον Υπουργικο μου χρονο μαζι σου / παω να δω τα Πιπινια που ανεβαζει ο Arion ....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom