Νέα

Τι είναι αυτό που μας αρέσει στις Ελληνίδες…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 265
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Θελω ομως να ρωτησω τους φιλους που λενε οτι ειναι ωραιο το παιχνιδι του να κυνηγας μια γκομενα απο το να τη πηδηξεις στο πρωτο ραντεβου : τι γινεται ομως οταν εχεις να γαμησεις απο τον καιρο του Νωε ??????

Και φιλοι μου αναφερομαι στο να γαμαμε αν οχι μουναρες καλα μουνια / οχι πατσαβουρες ή μετριες προς καλες ....

Εγω νομιζω οτι οι Ελληνιδες το "παιζουν" τοσο καλα το παιχνιδι τρομαρα τους που τελικα μενουμε ολοι με το χειρογλυκανο ..... 

Τελικα αυτο που μενει ως αναμνηση μετα απο χρονια ειναι οι πολλες και ωραιες,ποιοτικες στιγμες με το αλλο φυλο και οχι οτι κυνηγαγα ή με κυνηγαγε για 10 χρονια ενας τυπας εεε και τελικα του εκατσα μωρε φιλεναδα τι να κανω και εγω .....

Και ερχομαι τωρα και ρωταω και το αλλο για να δειτε ποσο μαλακας λαος ειναι οι Ελληνες : αφου οι Ελληνιδες ειναι οι πιο δυσκολες γκομενες της Ευρωπης αν οχι του συμπαντος πως ρε πουστη μου βγαινουν οτι οι Ελληνες γαμανε περισσοτερο απο ολους ???? / ποιες γαματε ρε παιδια και εχουμε τα πρωτεια ??? / δεν μπορω να καταλαβω

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : στην Ελλαδα το μονο που αξιζει ειναι = σουβλακι,ξενες το καλοκαιρι,Αναστασια (Ρασπουτιν)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Θελω ομως να ρωτησω τους φιλους που λενε οτι ειναι ωραιο το παιχνιδι του να κυνηγας μια γκομενα απο το να τη πηδηξεις στο πρωτο ραντεβου : τι γινεται ομως οταν εχεις να γαμησεις απο τον καιρο του Νωε ??????

Και φιλοι μου αναφερομαι στο να γαμαμε αν οχι μουναρες καλα μουνια / οχι πατσαβουρες ή μετριες προς καλες ....

Εγω νομιζω οτι οι Ελληνιδες το "παιζουν" τοσο καλα το παιχνιδι τρομαρα τους που τελικα μενουμε ολοι με το χειρογλυκανο ..... 

Τελικα αυτο που μενει ως αναμνηση μετα απο χρονια ειναι οι πολλες και ωραιες,ποιοτικες στιγμες με το αλλο φυλο και οχι οτι κυνηγαγα ή με κυνηγαγε για 10 χρονια ενας τυπας εεε και τελικα του εκατσα μωρε φιλεναδα τι να κανω και εγω .....

Και ερχομαι τωρα και ρωταω και το αλλο για να δειτε ποσο μαλακας λαος ειναι οι Ελληνες : αφου οι Ελληνιδες ειναι οι πιο δυσκολες γκομενες της Ευρωπης αν οχι του συμπαντος πως ρε πουστη μου βγαινουν οτι οι Ελληνες γαμανε περισσοτερο απο ολους ???? / ποιες γαματε ρε παιδια και εχουμε τα πρωτεια ??? / δεν μπορω να καταλαβω

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : στην Ελλαδα το μονο που αξιζει ειναι = σουβλακι,ξενες το καλοκαιρι,Αναστασια (Ρασπουτιν)

που να την γευοσουν και την θειτσα!τοτε να δεις διθυραμβους που θα εγραφες υφυπουργακο!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Το απο πισω μπορει να συνδυαστει καθως η γκομενα θα κοιταει τα αστερια στο υπαιθρο... Ε καποια στιγμη ενα απο αυτα θα καταληξει απο πισω της, να μην ξερω πως λεγεται η φραση ?  :2funny:



μαθαινεις βλεπω, μπραβο  ;)

ε εχω κ τους καλυτερους δασκαλους... :P

τελικα εισαι τρελλα ρομαντικ... συγχωρεσε με... σε παρεξηγησα... :P

λεο... ε... οχι παντα... :rolleyes:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
που να την γευοσουν και την θειτσα!τοτε να δεις διθυραμβους που θα εγραφες υφυπουργακο!

μα την εχω γευτει λιγουλακι / τι αλλο να κανω ???? / να την παντρευτω ????
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
ε εχω κ τους καλυτερους δασκαλους... :P

τελικα εισαι τρελλα ρομαντικ... συγχωρεσε με... σε παρεξηγησα... :P

λεο... ε... οχι παντα... :rolleyes:

Ειμαι ρομαντικος και εμπορος, πουλαω ερωτα αγοραζω κρεας  :2funny:

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ε εχω κ τους καλυτερους δασκαλους... :P

τελικα εισαι τρελλα ρομαντικ... συγχωρεσε με... σε παρεξηγησα... :P

λεο... ε... οχι παντα... :rolleyes:

Всегда, Всегда публично :2funny:

"Spaciba krasivaya e oumnaya diαevouska. Ja hatsou laskat tibie otsin "

Ευχαριστώ ομορφη και έξυπνη κοπέλα.Εγώ θέλω να φιλίσω τα μάτια σου.
"Davai Davai ya hatsu otsi tebia, panimas?"

Δώσε δώσε εγώ θέλω τα μάτια σου , καταλαβαίνεις ;

Παιδία τι λέτε; Αλλα αντ' άλλων :cheesy: Ποια μάτια;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

φραπεδακι:ημιφραπες μεσα στα σκοτεινα καναπεδοκαθισματα των πριβε διαχωρισματων των στριπ κλαμπ χτυπημενος αλλοτε ασαλιωτος και αλλοτε(συχνοτερα τα τελευταια 3 χρονια λογω ...μ _ _ ι _ _ ς) σαλιωμενος διπλα,τριπλα ή και πενταπλα πολλακις!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
να προσθεσω οτι ο φραπες μπορει να ειναι με ή χωρις γαλα / καλυτερα παντως με γαλα αλλα αυτο εξαρταται παντα απο τη shakerwoman .....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Αφού Υπουργέ(μιας και το χτυπήσαμε το thread) λέγεται ότι είσαι άφραπος
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Αφού Υπουργέ(μιας και το χτυπήσαμε το thread) λέγεται ότι είσαι άφραπος

Ηθελα να ξερα ποιος πουστης vasos τα λεει αυτα ???? / οσο για το τι κανω στα στριπ δεν θα δωσω αναφορα σε κανενα παλιοφραπατζηδες / σχετικα με το thread λογικο ειναι να καει γιατι για τις Ελληνιδες τι να πεις ??? / ενω για τις Ρωσσιδες ολα τα λ€φτα που λες και €συ .....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Και ερχομαι τωρα και ρωταω και το αλλο για να δειτε ποσο μαλακας λαος ειναι οι Ελληνες : αφου οι Ελληνιδες ειναι οι πιο δυσκολες γκομενες της Ευρωπης αν οχι του συμπαντος πως ρε πουστη μου βγαινουν οτι οι Ελληνες γαμανε περισσοτερο απο ολους ???? / ποιες γαματε ρε παιδια και εχουμε τα πρωτεια ??? / δεν μπορω να καταλαβω

Ε μπορει τα παιδια να βγαζουν τα σπασμενα τους το καλοκαιρι με τις "ευκολες" τις ξενες που μας τρωνε τους αντρες :2funny: αν και απο ενα αναλογο θρεντ μαλλον δεν.....
μια αλλη εκδοχη ειναι ολοι οσοι δε γαμανε να εχουν μαζευτει εδω και να κλαινε τον πονο τους....και απλα ισως οι απ εξω να ειναι πιο πολλοι και να τους τρωνε στα τερματα :2funny:
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Leonoro κάνε μια μετάφραση γιατί κατέχω πολύ λίγα ρώσικα. Και τα μάτια πως είναι στα ρώσικα;

Τα'χω ξεχάσει.Αχ,γεράματα...  :(

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν γίνονται όλα με τα λεφτά, panima :) ε;
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ε μπορει τα παιδια να βγαζουν τα σπασμενα τους το καλοκαιρι με τις "ευκολες" τις ξενες που μας τρωνε τους αντρες :2funny: αν και απο ενα αναλογο θρεντ μαλλον δεν.....
μια αλλη εκδοχη ειναι ολοι οσοι δε γαμανε να εχουν μαζευτει εδω και να κλαινε τον πονο τους....και απλα ισως οι απ εξω να ειναι πιο πολλοι και να τους τρωνε στα τερματα :2funny:

Η πρωτη εκδοχη παιζει μονο γιατι η δευτερη ειναι κοτσανα ...

Οταν λες οσοι ειναι εδω αναφερεσαι και στις γυναικες του σαϊτ ετσι δεν ειναι ??? / ειδικα η Bite εχει χρονο συνδεσης 56ημ. 20ωρ. 26λεπτ. / οσοι για το τι κανουν οι αντρες εξω - καφεδακι πινουν και μετα πανε στριπ να πιασουν κανενα κωλο / να γαμησουν Ελληνιδα μπα δε νομιζω ....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
εχω τετοιο χρονο? πρεπει να κλεινω τη σελιδα καμια φορα μου φαινεται χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom