Νέα

Τι είναι αυτό που μας αρέσει στις Ελληνίδες…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 265
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
giorgospapa αυτη που το παιζει δύσκολη στον 21χρονο ΣΤΑΝΤΑΡ θα πιπώνει κ θα μαλακίζει αλβανούς τα βράδυα..ΣΤΑΝΤΑΡ,το παιζουν μουναροι στον καφε φιλοτιμο φουκαρά κ τις χύνει κ τις δέρνει καποιος αλβανός..
Anal_Hunter μαζι με τον Τοντοκ εισαι ΤΟ ΙΝΔΑΛΜΑ δεκάδων μας εδω μέσα..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Οι Ελληνιδες ουρλιανουν οτι δεν υπαρχουν ανδρες .
Οι ανδρες σε μεγαλη ποσοστο παραμενουν οι ιδιοι.

Αυτες εχουν χασει την μπαλλα και δεν ξερουν τι θελουν.
Θελουν
1..) Ενα μαλακα να τις παντρευτει
2..) Ενα αλλον να τις πηδαει
3..) Εαν αλλο να τις βγαζει εξω
4..) Εναν αλλο να τις πηγαινει εκδρομες
5..) Εναν αλλο να τις πηγαινει μπουζουκια .

Εγώ προτιμώ να είμαι ο 2...Από κει και κάτω, ούτε τα διάβασα, ούτε με ενδιαφέρουν :rockon:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
giorgospapa αυτη που το παιζει δύσκολη στον 21χρονο ΣΤΑΝΤΑΡ θα πιπώνει κ θα μαλακίζει αλβανούς τα βράδυα..ΣΤΑΝΤΑΡ,το παιζουν μουναροι στον καφε φιλοτιμο φουκαρά κ τις χύνει κ τις δέρνει καποιος αλβανός..

Εγω σου λεω, ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ οτι το κανει ρε φιλε. Ειλικρινα δεν θα με ενοιαζε αν ΜΙΑ εβγαινε και ελεγε "ΝΑΙ ρε το κανω τι ζορι τραβατε?", ΜΙΑ να ειχε τα ΑΡΧΙΔΙΑ ( οπως ολες ευαγγελιζονται οτι εχουν καθως το παιζουν αντρακια και "δεν υπαρχουν αντρες" - ε που να υπαρχουν αντρες μωρη καριολα, αφου ολοι σε γαμησανε την κανανε αφου ειδαν πως δεν αξιζεις για τιποτα παραπανω, εχεις και απαιτησεις κιολας καριολα ) να ελεγε ΝΑΙ τσιμπουωκωνω αλβανους η το οτιδηποτε ( το αλβανος εδω σημαινει καποιος κατακριτεος και οχι απαραιτητα αυτος που ειναι αλβανος ) και το κανω με πλουσιους επειδη γουσταρω κτλ κτλ και να ΜΗ το παιζει και καλα ντιβα και κυρια.

ΜΙΑ και ΕΝΑΣ που επιτελους να ξερουν τη θεση τους στην κοινωνια. Αλλα αρχιδια. Και στα αρχιδια μου κιολας. Καλυτερα να ξυνω τη μυτη μου και να πεταω τα μπαλακια στον τοιχο, παρα να ασχολουμαι με κατι τετοιες μαλακισμενες.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αυτο το να τις πηγαινει εκδρομες πχ συνεπαγεται οτι τα πληρωνει ο αντρας αδηλαδη? γιατι και εγω θελω εναν αντρα που να γουσταρει ταξιδια και διακοπες και ολο σε κατι μαμουχαλα προωρα γηρασμενα παλληκαρια πεφτω αλλα αυτο δε σημαινει οτι θελω να μου πληρωνει και τα ταξιδια.....μπορουμε να το διασαφηνισουμε αυτο πλιζ? :P
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Όλες πουτάνες είναι(είτε με την καλή είτε με την κακή έννοια).
Στη δεδομένη στιγμή, είτε ξένη είτε ντόπια, θα φερθεί προπατορικά, όπως θα φερόταν ένα κομμάτι κρέας από τα πλευρά του Αδάμ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
Αυτο το να τις πηγαινει εκδρομες πχ συνεπαγεται οτι τα πληρωνει ο αντρας αδηλαδη? γιατι και εγω θελω εναν αντρα που να γουσταρει ταξιδια και διακοπες και ολο σε κατι μαμουχαλα προωρα γηρασμενα παλληκαρια πεφτω αλλα αυτο δε σημαινει οτι θελω να μου πληρωνει και τα ταξιδια.....μπορουμε να το διασαφηνισουμε αυτο πλιζ? :P

για να τραβιέται σε εκδρομές μαζί σου ό άλλος θα πρέπει να σε γουστάρει πραγματικά, you know what i'm saying?
τωρα αν σε έχει μόνο για να λεέι οτι έχει μια γκόμενα και να ρίχνει και κάνα σεξ, τότε σίγουρο έιναι οτι θα βαρίεται να πάει μαζί σου εκδρομή γιατι το θεωρει χάσιμο χρόνου
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
giorgospapa αυτη που το παιζει δύσκολη στον 21χρονο ΣΤΑΝΤΑΡ θα πιπώνει κ θα μαλακίζει αλβανούς τα βράδυα..ΣΤΑΝΤΑΡ,το παιζουν μουναροι στον καφε φιλοτιμο φουκαρά κ τις χύνει κ τις δέρνει καποιος αλβανός..

Καλα χαλαρωσε εσυ... Εγω τους αλβανους τους βλεπω να τους εχει φαει η μαλακια απο την αγαμια. Εδω οι Ελληνιδες δεν πηδιουνται με την Νο1 μοδα παγκοσμιως , τους μαυρους και θα πηδιουνται με τους αλβανους...?? (ελπιζω να μην μιλας για τις φυσιολογικες πιθανολογικα εξαιρεσεις , ουτε για τις ιστοριες που λενε οι αλβανοι στις οικοδομες...)

Το προβλημα με τις Ελληνιδες ειναι οτι σου καθονται δυσκολα (λογω των προτυπων που τους εχουν μεταφερει οι μαμαδες τους και η TV) αλλα αμα σου κατσουν βγαζουν τα ματια τους μαζι σου... Ιδιως η νεα γενεια που το πιπα-κωλο το εχει για πλακα!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εγώ πάντως έχω δει πολλούς μαύρους με ξανθές ελεεινίδες, και μάλιστα τους τρέχαν τα σάλια (των ελεεινίδων).
 

Επισκέπτης
Καλα χαλαρωσε εσυ... Εγω τους αλβανους τους βλεπω να τους εχει φαει η μαλακια απο την αγαμια. Εδω οι Ελληνιδες δεν πηδιουνται με την Νο1 μοδα παγκοσμιως , τους μαυρους και θα πηδιουνται με τους αλβανους...?? (ελπιζω να μην μιλας για τις φυσιολογικες πιθανολογικα εξαιρεσεις , ουτε για τις ιστοριες που λενε οι αλβανοι στις οικοδομες...)

Το προβλημα με τις Ελληνιδες ειναι οτι σου καθονται δυσκολα (λογω των προτυπων που τους εχουν μεταφερει οι μαμαδες τους και η TV) αλλα αμα σου κατσουν βγαζουν τα ματια τους μαζι σου... Ιδιως η νεα γενεια που το πιπα-κωλο το εχει για πλακα!
Ίσως κάνει ταυτό να ξεχωρίζει μια Ελληνίδα…ότι είναι δύσκολη…το πεζή δύσκολη…πιστεύω ότι είναι όμορφο κομμάτι σε αυτό το παιχνίδι που λέγετε ερωτάς. Αυτό είναι που σου βγάζει ένα μεγάλο πάθος. Με τις ξένες τι γίνετε…περνά μια βράδια καλά περνάς και δεύτερη, και τρίτη και τέταρτη…στο τέλος βαριέσαι…αν δεν έχεις λίγο γκρίνια και να σου σπάσει λίγο τα αρχίδια…και μετά να την βάλεις κάτω και να φωνάξεις, από μέσα σου,  «πόρτα μωρή», δεν υπάρχει ενδιαφέρον... Πιστεύω ότι οι ελληνίδες είναι οι μόνες γυναίκες που μπορούν να φτιάξουν τόσο πολύ έναν άντρα και έναν άντρα σαν τον Έλληνα. Και δεν πιστεύω ότι, από όλους εσάς που λέτε ότι προτιμάτε τις ξένες, ότι αν ερχόταν η στιγμή να πετάξετε τα μάτια σε μια Ελληνίδα, θα λέγατε όχι… είναι σίγουρο ότι όλους σας έχει έρθει η επιθυμία και έρχεται για μια Ελληνίδα…άσχετος αν δεν προχωράτε…για του δικούς σας λόγους. Για εμένα είναι Θεές οι Ελληνίδες…μόνο για έναν λόγο…με Φτιάχνουν!!!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ίσως κάνει ταυτό να ξεχωρίζει μια Ελληνίδα…ότι είναι δύσκολη…το πεζή δύσκολη…πιστεύω ότι είναι όμορφο κομμάτι σε αυτό το παιχνίδι που λέγετε ερωτάς. Αυτό είναι που σου βγάζει ένα μεγάλο πάθος. Με τις ξένες τι γίνετε…περνά μια βράδια καλά περνάς και δεύτερη, και τρίτη και τέταρτη…στο τέλος βαριέσαι…αν δεν έχεις λίγο γκρίνια και να σου σπάσει λίγο τα αρχίδια…και μετά να την βάλεις κάτω και να φωνάξεις, από μέσα σου,  «πόρτα μωρή», δεν υπάρχει ενδιαφέρον... Πιστεύω ότι οι ελληνίδες είναι οι μόνες γυναίκες που μπορούν να φτιάξουν τόσο πολύ έναν άντρα και έναν άντρα σαν τον Έλληνα. Και δεν πιστεύω ότι, από όλους εσάς που λέτε ότι προτιμάτε τις ξένες, ότι αν ερχόταν η στιγμή να πετάξετε τα μάτια σε μια Ελληνίδα, θα λέγατε όχι… είναι σίγουρο ότι όλους σας έχει έρθει η επιθυμία και έρχεται για μια Ελληνίδα…άσχετος αν δεν προχωράτε…για του δικούς σας λόγους. Για εμένα είναι Θεές οι Ελληνίδες…μόνο για έναν λόγο…με Φτιάχνουν!!!

Εχεις μια ταση να οριζεις την ευτυχια σου συμφωνα με το ποσο καταπιεσμενος ενιωθες πριν κανεις αυτο που σε εκανε να νιωσεις καλυτερα.

Thanks αλλα δεν θα παρω.

Δεν γινεται να ζηταω λιγη γκρινια για να μπορω να πω μετα "παρτα μωρη". Αν θελω να παρω εκδικηση, την αφηνω σε κανα βουνο και γυρναω σπιτι με το αμαξακι μου ηρεμα και ωραια, και δεν την ξαναβλεπω. Ουτε ψυχολογικα εχω ουτε τιποτα, παλι καλα δηλαδη.

Θα προτιμουσα να το παιζει δυσκολη επειδη ΟΝΤΩΣ ειναι ( δηλαδη δεν γουσταρει να δινεται με την μια ΟΧΙ για να μην την πουν ευκολη, αλλα για να ειναι σιγουρη οτι δεν εισαι κανας μαλακας - αυτο ΝΑΙ το δεχομαι ) και οχι να το παιζει δυσκολη για να σου δειξει οτι "Δεν μασαει" και οτι σε εχει του χεριου της. Αν θελει να το παιξει ετσι, εχει χασει εξαρχης η γκομενα το παιχνιδι, και δεν ξερει απο που της ηρθε της φωλας.

Εγω προσωπικα προτιμω τις ξενες, και εχω γνωρισει ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ πολλες, για εναν και μονο λογο : ειναι ΚΑΤΑ ΒΑΣΗ, πολυ πιο ειλικρινεις και ευθεις απο τις ελληνιδες. Αν θελουν να σου πουν κατι, θα στο πουν ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ, η θα εκφρασουν πολυ καθαρα αυτο που αισθανονται. ΔΕΝ θα το παιξουν ντιβες, ΔΕΝ θα σε γεμισουν με γκρινια και τυψεις για κατι που ΔΕΝ εκανες, ΔΕΝ θα σου σπασουν τα αρχιδια κρατωντας σου μουτρα και λεγοντας σου οτι ΔΕΝ εχουν τιποτα, και αλλα πολλα.

Αν εσυ Γιωργο τα γουσταρεις αυτα τοτε πασο :)

Υ.Γ. Και κατι αρκετα σημαντικο : Με τις ξενες, το σεξ ειναι κατι διαδικαστικο. Δηλαδη ειναι κατι που θα γινει, αργα η γρηγορα, και ΔΕΝ δινεται ιδιαιτερη βαρυτητα ΣΕ αυτο και ΓΥΡΩ απο αυτο, με αποτελεσμα να μην υπαρχουν μικροτητες, ζηλειες, και λοιπες μαλακιες που απορρεουν απο τον εκαστοτε κομπλεξισμο της γκομενας η τον δικο μας. Αυτο με τις ελληνιδες ΔΕΝ ειναι τοσο απλο, καθως το σεξ το βλεπουν ως κατι το οποιο ειναι αρκετα σημαντικο ωστε να του πρηζεις τα παπαρια του αλλου 24 ωρες τη μερα, και το βλεπουν επισης ως κατι που τις κανει περισσοτερο σημαντικες απο οτι ηδη ειναι ( ΔΕΝ ). Μεγαλη διαφορα, και σημαντικοτατη θα ελεγα.

Παντα μιλαμε για αυτα που βλεπουμε οι ιδιοι ετσι, και εχοντας υποψιν μας οτι παιζουν και εξαιρεσεις σε ολα.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
λοιπόν θα πάω κόντρα στο ρεύμα........αν..λέω αν...ΑΝ ΡΕ ΜΗΝ ΦΩΝΑΖΕΤΕ....αν λοιπόν αγαπήσει πραγματικά..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΝΟΩ..[σπάνιο πράγμα] η ελληνίδα περνάς ζωή χαρισάμενη...όσοι το έχουν βιώσει καταλαβαίνουν.....ΤΩΡΑ ΒΑΡΑΤΕ ΜΕ...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Anal_Hunter απιστευτα τα πόστ σου ρε φίλε!αυτα πρεπει να τυοπωθούν κ να μοιράζονται εξω απο αει-ατει-ιεκ-σχολεία μπας κ ανοιξουν τα μάτια μας..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
talos43  αδελφέ τι είπες τώρα?αγαπάνε ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ κατι εκτος των χρημάτων και της καλοπέρασης..Μονο αυτα αγαπει μια ελληνίδα σήμερα..
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ παλι δεν θα στα κάνει καρύδια με ΚΑΠΟΙΑ απο τα 120210212ΕΛΛΕΗΝΙΔΙΚΑ κομπλεξ τους?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
αν δεν έχεις λίγο γκρίνια και να σου σπάσει λίγο τα αρχίδια…και μετά να την βάλεις κάτω και να φωνάξεις, από μέσα σου,  «πόρτα μωρή», δεν υπάρχει ενδιαφέρον...

κρυβουμε ενα μαζοχισμο η μου φαινεται? ειναι δυνατον να σ αρεσει η γκρινια κ το πρηξιμο? ντοινγκκκ
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
2
Like
1.506
Πόντοι
216
μ αρεσει οταν τις γαμαω...μονο αυτο...
κατα τ αλλα εχουν ξεφυγει....
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Anal_Hunter απιστευτα τα πόστ σου ρε φίλε!αυτα πρεπει να τυοπωθούν κ να μοιράζονται εξω απο αει-ατει-ιεκ-σχολεία μπας κ ανοιξουν τα μάτια μας..

Μπα, καλυτερα θα ηταν να μαζευαμε ολες τις πριγκηπισες και να τις λιντσαραμε ολες μαζι, ανα τακτα χρονικα διαστηματα, μπας και γκρεμιζονταν ο ονειροκοσμος τους :cheesy:

Αλλα ποιος ασχολειται με μπαζα, και με μαλακες, μη ξεχνιομαστε, υπαρχουν και αυτοι παντου γυρω μας.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Καλησπερα απο Γερμανια!
Τιποτα...ενα μεγαλοπρεπες τιποτα δεν εχουν οι Ελληνιδες.
Ειμαι εδω απο τη Δευτερα και εκανα κιολας γνωριμια...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: Για τον τίτλο
 

20some

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
0
τι καλο εχουν οι ελληνιδες?
1. ειναι καυλιαρες και ξερουν να φτιαχνονται και να μακιγιαρονται ωραια
2. δινουν κωλο πιο ευκολα απο τις ευρωπαιες
3. ειναι challenge να βγαλεις ομορφη ελληνιδα γκομενα
4. αμα ξερεις να παιξεις το ανοητο παιχνιδι τους  και εχεις και καποια α προσοντα (ανεση οικονομικη και ανεση συμπεριφορας, εμφανιση, εμπειρια) περνας εσυ καλα και ειναι και ευκολο να τις ισοπεδωσεις να τις ξεφτυλισεις περνωντας εκδικηση για τα θυματα τους στο πλαισιο της ανδρικης αλληλεγγυης.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
...Μπορεί μα είναι οι πιο μαλακισμένες του κόσμου, οι πιο καριόλες, οι πιο φαντασμένες, σπαστικές  και κομπλεξικές αλλά είναι αυτές ς που πάντα προτιμάμε, ερωτευόμαστε και θέλουμε τρελά, αυτές που μας αναστατώνουν τόσο πολύ...την είναι αυτό που μας κάνει να τις θέλουμε... Θα ήθελα μια  προσωπική άποψη...από Έλληνες, γιατί πιστεύω ότι μόνο εμείς έχουμε αυτό το βίτσιο...αλλά και ενός ξένους αν έτυχε να είναι ομοιοπαθείς...

Δε πας καλά μου φαίνεται. Σου αρέσει και το μαστίγωμα; Τα καυτά αυγά στις μασχάλες;
Το sex για σένα είναι ίδιον του πόνου; :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom