Νέα

Τι είναι αυτό που μας αρέσει στις Ελληνίδες…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 265
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
τι καλο εχουν οι ελληνιδες?
1. ειναι καυλιαρες και ξερουν να φτιαχνονται και να μακιγιαρονται ωραια
2. δινουν κωλο πιο ευκολα απο τις ευρωπαιες
3. ειναι challenge να βγαλεις ομορφη ελληνιδα γκομενα
4. αμα ξερεις να παιξεις το ανοητο παιχνιδι τους  και εχεις και καποια α προσοντα (ανεση οικονομικη και ανεση συμπεριφορας, εμφανιση, εμπειρια) περνας εσυ καλα και ειναι και ευκολο να τις ισοπεδωσεις να τις ξεφτυλισεις περνωντας εκδικηση για τα θυματα τους στο πλαισιο της ανδρικης αλληλεγγυης.

Μονο στο 3 συμφωνω σε ολα τα αλλα να μου επιτρεψεις αλλα κανεις λαθος...
Στο 1 ολες οι γυνεκες ξερουν να μπογιατιζονται
στο 2 δεν ξερω δεν απαντω
οσο για το 4 πρεπει να εισαι ερωτευμενος για να τα λες αυτα...δεν γινεται αλλιως!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ίσως κάνει ταυτό να ξεχωρίζει μια Ελληνίδα…ότι είναι δύσκολη…το πεζή δύσκολη…πιστεύω ότι είναι όμορφο κομμάτι σε αυτό το παιχνίδι που λέγετε ερωτάς. Αυτό είναι που σου βγάζει ένα μεγάλο πάθος. Με τις ξένες τι γίνετε…περνά μια βράδια καλά περνάς και δεύτερη, και τρίτη και τέταρτη…στο τέλος βαριέσαι…αν δεν έχεις λίγο γκρίνια και να σου σπάσει λίγο τα αρχίδια…και μετά να την βάλεις κάτω και να φωνάξεις, από μέσα σου,  «πόρτα μωρή», δεν υπάρχει ενδιαφέρον... Πιστεύω ότι οι ελληνίδες είναι οι μόνες γυναίκες που μπορούν να φτιάξουν τόσο πολύ έναν άντρα και έναν άντρα σαν τον Έλληνα. Και δεν πιστεύω ότι, από όλους εσάς που λέτε ότι προτιμάτε τις ξένες, ότι αν ερχόταν η στιγμή να πετάξετε τα μάτια σε μια Ελληνίδα, θα λέγατε όχι… είναι σίγουρο ότι όλους σας έχει έρθει η επιθυμία και έρχεται για μια Ελληνίδα…άσχετος αν δεν προχωράτε…για του δικούς σας λόγους. Για εμένα είναι Θεές οι Ελληνίδες…μόνο για έναν λόγο…με Φτιάχνουν!!!

Σου βάζουν ένα τοίχο. Και σου λένε αν σκαρφαλώσεις και τον πηδήξεις από πίσω έχει μια χύτρα με με νομίσματα. Εσύ επειδή είσαι μάγκας καταλαβαίνεις ότι από πίσω έχει ένα εικοσάδραχμο με τον Περικλή. Τι θα κάνεις, θα σκαρφαλώσεις επειδή έχει τοίχο; :cheesy:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
τι καλο εχουν οι ελληνιδες?
1. ειναι καυλιαρες και ξερουν να φτιαχνονται και να μακιγιαρονται ωραια
2. δινουν κωλο πιο ευκολα απο τις ευρωπαιες
3. ειναι challenge να βγαλεις ομορφη ελληνιδα γκομενα
4. αμα ξερεις να παιξεις το ανοητο παιχνιδι τους  και εχεις και καποια α προσοντα (ανεση οικονομικη και ανεση συμπεριφορας, εμφανιση, εμπειρια) περνας εσυ καλα και ειναι και ευκολο να τις ισοπεδωσεις να τις ξεφτυλισεις περνωντας εκδικηση για τα θυματα τους στο πλαισιο της ανδρικης αλληλεγγυης.

Anal_Hunter, διάβασες το 2;  :new_shocked: :new_shocked:

Για το 4, δε μας λες κάτι νέο, πλούσιος, όμορφος, έμπειρος και άλλα χαριτωμένα όλα μαζί, ρίχνουν και τη Χερτζίκοβα, όχι την Θελωπούτσογλου και την Μουνοξυστρίδου... :rockon:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Spaciba krasivaya e oumnaya dievouska. Ja hatsou laskat tibie otsin :cheesy:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Πως λεγεται το "Aπο πισω" στα ρωσικα ρε μαγκες?
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
to οτι ειναι ηλιθιες και παραμυθιαζονται..... :idiot:
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
"Spaciba krasivaya e oumnaya dievouska. Ja hatsou laskat tibie otsin "

Ευχαριστώ ομορφη και έξυπνη κοπέλα.Εγώ θέλω να φιλίσω τα μάτια σου.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
"Davai Davai ya hatsu otsi tebia, panimas?"

Δώσε δώσε εγώ θέλω τα μάτια σου , καταλαβαίνεις ;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μαλλον ο τιτλος του θρεντ θα επρεπε να ειναι "τί ειναι αυτο που μας αρεσει στις λιγες σωστες ελληνιδες που απεμειναν"?νομιζω παντως οτι αυτες οι λιγες ελληνιδες που εχουν το μυαλο και την καρδια που σχεδον ολοι φανταζομαι θελουνε (για μας τους φτωχους μισθωτους :grin:)ειναι πολυ καλες στο να συναψεις σχεση μαζι τους ασχετα αν μετα χαλασει η μαγια!εμενα προσωπικα μου αρεσουν οι επιθετικες γυναικες που τα λενε ολα εξω απο τα δοντια και οχι τις τουπετζουδες εγωιστριες μαλακισμενες(που θα ανοιξω θρεντ για αυτες σε λιγο :birdman:)κομπλεξικες κλπ...δεσποσυνες που σου ζαλιζουν τα παπαρια για μια ουτοπικη μαλακια :rockon:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ρε πειτε πως ειναι το "Απο πισω" να εχω να το λεω ρε μαγκες  :rockon:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
τωρα μιλαμε για την ομορφη κ εξυπνη υπαρξη μου κ θες να μαθεις για τα "απο πισω" ? 0 ρομαντισμος.. τι να πεις... :P

ε... κυριε.. εννοω... :P
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Το απο πισω μπορει να συνδυαστει καθως η γκομενα θα κοιταει τα αστερια στο υπαιθρο... Ε καποια στιγμη ενα απο αυτα θα καταληξει απο πισω της, να μην ξερω πως λεγεται η φραση ?  :2funny:

BiteMeIaMfresH έγραψε:
    ε... κυριε.. εννοω...

μαθαινεις βλεπω, μπραβο  ;)
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
εμένα μου αρέσουν οι Ελληνίδες απλά και μόνο επειδή είμαι ΦΙΛΟΖΩΟΣ !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom