Νέα

Τι έχετε κάνει για να έχετε σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 287
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.862
Κριτικές
21
Like
11.042
Πόντοι
4.546
Όσον αφορά το τι μπορεί να έχει κάνει ένας άντρας για να γ****** εγώ έχω κάνει δύο διαφορετικές φάσεις. Στην πρώτη φάση είχα πει σε μία γκόμενα ότι ήμουνα γκέι και δεν είχα πάει ποτέ με γυναίκα και πάντα έψαχνα να βρω μία γυναίκα να πάρω την παρθενιά και αυτή το πίστεψα και και κολακευτικό και ότι θα ήταν αυτοί που θα με κάνουν άντρα, καταλαβαίνει το τι έγινε.
Αλλά το χειρότερο δεν ήταν αυτό το χειρότερο ήτανε ήθελα να γ***** την κολλητή μιας φίλης μου που τα κλεισα και αναγκάστηκα να το παίξω κομμούνι. Μέχρι που κατάφερα για να τη ρίξω στο κρεβάτι με ξενέρωσε και ερώτηση τι της κάναμε στο Γράμμο και το Βίτσι .
Ντροπή!
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
31
Like
3.545
Πόντοι
2.606
Εχω παρει μια καθαριστρια για το σπιτι, απο αγγελια!! Σκαει ενα υπεροχο, φτωχο και τιμιο κοριτσακι λοιπον και μενω παγωτο!
Της πεταω μια δικαιολογια πως δεν μπορω τωρα να την βαλω σπιτι, κατι ετυχε και πρεπει να φυγω κτλ κτλ, την πληρωνω ομως κανονικα... και της λεω να ερθει την επομενη. Αφου εφυγε, εκανα γενικο στο σπιτι να μαζεψω οτι τριχες και τζατζαλα ειχει αφησει η γκομενα μου ωστε οταν ερθει να μην παρει χαμπαρι οτι μενει γυναικα μαζι μου.
Ηρθε, καθαρισε την κερασα φαγητο και στη δευτερη εβδομαδα μπηκε το "γκολ"... μετα απο λιγο καιρο, αφου εχει κανει το καθαρισμα και ειμαστε τεζα απο τον αγωνα, μου λεει: "παω να μαζεψω τα πραγματα μου και να ξανακανω το μπανιο μην εχω αφησει καμια τριχα και την δει η δικια σου"!! Δεν τα εχασα, την ευχαριστησα που το σκεφτηκε και μετα απο καιρο, μου ειπε οτι το καταλαβε την τριτη φορα που ηρθε γιατι ειχε τριχες μακριες το πιγκαλ! Σταματησα λοιπον να κανω καθαριοτητα για να ερθει η καθαριστρια και το ανελαβε η ιδια... ειχα ομως δυο εβδομαδες που εκανα κανονικο γενικο με το αυτοκολητο ρολο σε ολο το σπιτι!
αν καθαρίζεις καλά έλα κι από μένα...χωρίς όμωςνα περιμένεις τίποτα περίεργο
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.491
Πόντοι
3.656
Όσον αφορά το τι μπορεί να έχει κάνει ένας άντρας για να γ****** εγώ έχω κάνει δύο διαφορετικές φάσεις. Στην πρώτη φάση είχα πει σε μία γκόμενα ότι ήμουνα γκέι και δεν είχα πάει ποτέ με γυναίκα και πάντα έψαχνα να βρω μία γυναίκα να πάρω την παρθενιά και αυτή το πίστεψα και και κολακευτικό και ότι θα ήταν αυτοί που θα με κάνουν άντρα, καταλαβαίνει το τι έγινε.
Αλλά το χειρότερο δεν ήταν αυτό το χειρότερο ήτανε ήθελα να γ***** την κολλητή μιας φίλης μου που τα κλεισα και αναγκάστηκα να το παίξω κομμούνι. Μέχρι που κατάφερα για να τη ρίξω στο κρεβάτι με ξενέρωσε και ερώτηση τι της κάναμε στο Γράμμο και το Βίτσι .


τυπε αφου το γαμησες το μουνετο το επαιξες χουντικος για να την απαξιωσεις; :think: :confused: :confused: :confused:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456

εσείς γράφετέ αλλά Η Mantw που ειναι ? :sad2:

 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.491
Πόντοι
3.656

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
τυπε αμα δεις πως ειναι οι ¨γυναικες" του μπου θα σου περασει ο ερωτας :vomit::confused::confused::confused:
Τυπε η

Mantw πρέπει να ειναι ομορφούλα εχει και εμπειριες !!( Θυμήθηκα την Πενταγιωτισσα):confused:

 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
2 μοντέλα με μικροδιαφορές αλλά μπαίνεις άφοβα :tooth:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: shadow

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.041
Πόντοι
27.261
Οχι, δεν με πάταγε. Δεν είχα τέτοια βίτσια τότε. Αλλά όταν φορούσε κάτι μαύρα στιλέτα που της είχα πάρει καύλωνα σαν άλογο.
τοτε οχι σιγουρα... αφου το λες, αλλα τωρα που χλιμιντρας σαν αλογο, σκεψου διαφορα εεε?
:confused:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456

Συνημμένα

  • depositphotos_31092961-stock-photo-criminal-man-with-hangman-noose.jpg
    depositphotos_31092961-stock-photo-criminal-man-with-hangman-noose.jpg
    50,2 KB · Εμφανίσεις: 48

Μαριος77

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2018
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
0
τυπε αφου το γαμησες το μουνετο το επαιξες χουντικος για να την απαξιωσεις; :think: :confused: :confused: :confused:
Όχι αφού μου ζαλισε τα α****** και δεν άξιζε τον κόπο φυσικά της είπα την στην πραγματικότητα για τον κουμμουνισμο και την έστειλα. Εγώ δεν την απαξίωσε αυτή ήταν κομμούνι.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Το ξέρω και εγώ ντρέπομαι το παιξα κομμούνι αλλά έχει ωραίο κώλο.
Είχε !!!

Από τη στιγμή που της είπες την αλήθεια για τον κομμουνισμό και τη χώρισες ΟΦΕΙΛΕΙ να πέσει στα σουβλάκια και να χαλάσει η θεσπέσια κωλάρα

Έτσι είσαι άξιο μέλος του bou !

Δεν θέλω να φανταστώ να της έλεγες ότι είσαι χουντικός ... θα την βρίσκαμε κρεμασμένη σε κανα δέντρο :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom