Νέα

Τι έχετε κάνει για να έχετε σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 287
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.890
Like
520
Πόντοι
36
Λίγο χαζός ο τίτλος αλλά το νόημα το καταλάβατε....
Σίγουρα κάποια στιγμή στην ζωή σας γνωρίσατε τον άνθρωπο που επιθυμούσατε πολύ να κάνετε σεξ μαζί της/του.
Τι τρέλα κάνατε να έχετε πρόσβαση στο σεξ με συγκεκριμένο άτομο ή και γενικά;

Εγώ είχα πληρώσει αεροπορικά εισιτήρια με αυθημερόν επιστροφή για να κάνω 1-2 ώρες σεξ.
Βέβαια είχα κάνει και άλλα παλαβά, όπως η εγγραφή στο συγκεκριμένο σάιτ. Παραλίγο να πληρώσω άντρα συνοδό αλλά το μετάνιωσα γιατί δεν υπήρχαν επιλογές και ήταν αλβανικής καταγωγής. Μπορεί να είναι συνηθισμένο για άντρες να πληρώνουν για σεξ, για μια γυναίκα νέα που βλέπεται είναι κάτι εκτός ορίων. Συνήθως μας πληρώνετε.
Εχω πει πολλα ψεμματα για να πηδηξω. Ντρεπομαι που το λεω, αλλα λιγο οι καβλες, λιγο το νεαρον της ηλικιας. το παραδεχομαι οτι δεν ηταν σωστο.
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
και να σε ρωτησω, αυτο που εγραψες οτι κανονικα πρεπει να σε πληρωνουν παιζει? για στειλε πμ
ΠΟΤΈ δεν είπα κάτι τέτοιο. Δεν είναι εμπόριο το σεξ για μένα. Τον Εχω ανάγκη και το απολαμβάνω.
 

Tikos9

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
ΠΟΤΈ δεν είπα κάτι τέτοιο. Δεν είναι εμπόριο το σεξ για μένα. Τον Εχω ανάγκη και το απολαμβάνω.
οχι βρε δεν ρωτησα ενα το εχεις κανει..... ρωτησα εαν σε ενδιαφερει ενα ρολ πλαυ τετοιου τυπου.. χιχι
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ΠΟΤΈ δεν είπα κάτι τέτοιο. Δεν είναι εμπόριο το σεξ για μένα. Τον Εχω ανάγκη και το απολαμβάνω.
Μια γυναίκα που απολαμβάνει πολύ το σεξ σημαίνει πως είναι και πολύ καλή σε αυτό.
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
οχι βρε δεν ρωτησα ενα το εχεις κανει..... ρωτησα εαν σε ενδιαφερει ενα ρολ πλαυ τετοιου τυπου.. χιχι
Είναι αργά για μένα να ξεκινήσω καινούρια καριέρα. Ή μήπως δεν κατάλαβα καλά και εννοείς τον εαυτό σου; να το σκεφτώ εάν είναι
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Λοιπων για να τελειώνουμε η Μαντω ειναι καπαρωμένη ,γουσταρη εμενα το δήλωσε ..ψαξτε αλλου ετσι για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Τι έχω κάνει για να έχω σεξ; ευκολάκι ... έχω πληρώσει για να γαμήσω. Πρωτότυπο ε;
τι λες ρε τυπε, εγω δεν γαμαω εαν δεν με πληρωσουν, κερασουν ειναι ευγενικες μαζι μου και δεν μου ανοιγουν την πορτα για να μπω στο αμαξι.



ισως να εχω πολλες απαιτησεις και για αυτο δεν γαμαω αλλα σε καθε περιπτωση δεν πρεπει να ριχνουμε τα στανταρ μας για ενα σεξακι γιατι τοτε γινομαστε δουλοι των παθων μας και σταματαμε να ειμαστε ελευθεροι :confused:
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Λοιπων για να τελειώνουμε η Μαντω ειναι καπαρωμένη ,γουσταρη εμενα το δήλωσε ..ψαξτε αλλου ετσι για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους.
δηλαδη εσυ τωρα νομιζεις οτι το Ε9 σου που εστειλες ειναι καλλιτερο απο των αλλων
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
τυπε ασε τι ειμαι εγω αν θες ελα για μονομαχια ,αλλα η γκομεναρα Μαντω ειναι δικια μουυυυ :tooth:
ενταξει, θα στειλω και εγω ντικ πικ
και βλεπουμε.


εχω διαβασει στο ιντερνετ οτι το μεγεθος δεν εχει πολυ σημασια αν πηγαινεις σαν ραπτομηχανη
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
τα βλέπεις ρουφά το αυγο σου :tooth:
οι γυναικες δεν ξερουν τι θελουν και αλλαζουν ευκολα γνωμη γιατι καθοδηγουντε απο το παραλογο και απο τα εγκεφαλικα κυτταρα στην παρεγκεφαλιδα..........
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
οι γυναικες δεν ξερουν τι θελουν και αλλαζουν ευκολα γνωμη γιατι καθοδηγουντε απο το παραλογο και απο τα εγκεφαλικα κυτταρα στην παραγκεφαλιδα..........
Η Μαντω δεν ειναι σαν της αλλες ειναι 1 κατηγορια μονη της !!
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
εγω θα ασχολουμουν με την μαντω αλλα εχω να παω μακ ντοναλτς να φαω μπιγκ τειστι με διπλο μπιφτεκι μπεικον και κοκα κολα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Μαντω δεν ειναι σαν της αλλες ειναι 1 κατηγορια μονη της !!
εχω διαβασει βαρεων βαρων. δεν καταδικαζω, αλλιμονο απλα το αναφερω μη εχεις κανα απροοπτο
πνιγμους και τετοια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom