Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.834
Like
11.490
Πόντοι
3.656
Εχεις παρει το νημα επ'ωμου μουνοπανο βαζελογαυρε
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.708
Like
27.997
Πόντοι
5.506
φετος εχουν γινει ειδικες παγανιες και βουντου για χελρεισερ....ολα θα πανε καλα
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.834
Like
11.490
Πόντοι
3.656
Δεν βλεπω να αλλαζει κατι μεχρι στιγμης...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.986
Κριτικές
42
Like
29.371
Πόντοι
28.246
Παει ο παιχταρας που ονειρευοταν ο Τακης ιμιτασιον....δεν πουλησαμε και τον εφιαλτη του τον Φορτουνη τον βλεπω για καταθλιψη.:undecided:

Που εισαι ψευτογαυρε.


Σου εχω κι αλλο σεναριο ακομα χειροτερο. Οπως εχουν τα πράγματα μέχρι τωρα, ο Μπακασετας απο τον Γεναρη υπογράφει ως ελευθερος. Που ξερεις, μπορει να πουλησει τον Φορτουνη για να παρει την θεση ο Μπακασετας. Αν και μπορεις να τους χωρεσεις και τους δυο αλλα θα θυσιαστει αλλος να φυγει. Ισως ο Σολμπακεν που πρεπει να δωσουμε και 4,5 για να τον αγορασουμε. Με τον δικο μας την βγάζουμε στο τζαμπα και καλύπτουμε μια χαρα και την θεση, κανουμε και πλακα στην Κουλα.

Αλλα και παλι, μην ταραζεσαι. Για να πειστει ο Μπακασετας να ερθει με μονο με τους Φορτουνη, Μασουρα, Ποντενσε στον Ολυμπιακο, θελει πολυ ιδρωτα.

ΟΜΩΣ.... ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΗΣΥΧΟΣ!


ΥΓ: Ακομα περιμενω να μου τριψεις στα μουτρα που αμφισβητησα την αξια του Φορτουνη.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.834
Like
11.490
Πόντοι
3.656
Που εισαι ψευτογαυρε.


Σου εχω κι αλλο σεναριο ακομα χειροτερο. Οπως εχουν τα πράγματα μέχρι τωρα, ο Μπακασετας απο τον Γεναρη υπογράφει ως ελευθερος. Που ξερεις, μπορει να πουλησει τον Φορτουνη για να παρει την θεση ο Μπακασετας. Αν και μπορεις να τους χωρεσεις και τους δυο αλλα θα θυσιαστει αλλος να φυγει. Ισως ο Σολμπακεν που πρεπει να δωσουμε και 4,5 για να τον αγορασουμε. Με τον δικο μας την βγάζουμε στο τζαμπα και καλύπτουμε μια χαρα και την θεση, κανουμε και πλακα στην Κουλα.

Αλλα και παλι, μην ταραζεσαι. Για να πειστει ο Μπακασετας να ερθει με μονο με τους Φορτουνη, Μασουρα, Ποντενσε στον Ολυμπιακο, θελει πολυ ιδρωτα.

ΟΜΩΣ.... ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΗΣΥΧΟΣ!


ΥΓ: Ακομα περιμενω να μου τριψεις στα μουτρα που αμφισβητησα την αξια του Φορτουνη.
Εχεις ξεχασει να τον ρωτησεις απο που παιρνει το 10ρικο για να γκρινιαζει και εχει ξεχασει να σου πει να πας παρεις το 10ρικο για το γλυψιμο.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.986
Κριτικές
42
Like
29.371
Πόντοι
28.246
Εχεις ξεχασει να τον ρωτησεις απο που παιρνει το 10ρικο για να γκρινιαζει και εχει ξεχασει να σου πει να πας παρεις το 10ρικο για το γλυψιμο.
Αυτος ρωταει τετοιες μαλακιες οταν τον στριμώχνεις και δεν εχει τι να σου απαντησει.

Το καλο ειναι οτι γυρναει και σου λεει και απο πανω... «στ'αρχιδια μου τυπε». Αμ δεν εχει ουτε αρχιδια!
Αρα καπου αλλα τα εχει γραμμενα.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.834
Like
11.490
Πόντοι
3.656
Αυτος ρωταει τετοιες μαλακιες οταν τον στριμώχνεις και δεν εχει τι να σου απαντησει.

Το καλο ειναι οτι γυρναει και σου λεει και απο πανω... «στ'αρχιδια μου τυπε». Αμ δεν εχει ουτε αρχιδια!
Αρα καπου αλλα τα εχει γραμμενα.
Γιατρουδακι του δημοσιου τυπε....τι να περιμενεις...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.986
Κριτικές
42
Like
29.371
Πόντοι
28.246
Γιατρουδακι του δημοσιου τυπε....τι να περιμενεις...
Τωρα ησυχασε με τον Ντενις. Το καλοκαιρι ομως θα εχουμε παλι θεμα. Ειδικα αν ο Ολυμπιακος παρει το πρωταθλημα, ισως βγει και απευθειας στο τσου λου, γιατί παιζει και αυτο το σεναριο και θα ειναι πιο ελκυστικο κλαμπ. (Γιατι και ο παιχτης δεν ψηνοταν ενω του ειπανε να ερθει και να δηλωθει στο europa) Ετσι πεστου για να μην σβήσει το τηλεφωνο του ειδικου που τον παρακολουθει.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
Αυτος ρωταει τετοιες μαλακιες οταν τον στριμώχνεις και δεν εχει τι να σου απαντησει.

Το καλο ειναι οτι γυρναει και σου λεει και απο πανω... «στ'αρχιδια μου τυπε». Αμ δεν εχει ουτε αρχιδια!
Αρα καπου αλλα τα εχει γραμμενα.
Σε εχω καταγαμησει κωλογλυφτρονι του Χοντρου!!!:wanker:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που εισαι ψευτογαυρε.


Σου εχω κι αλλο σεναριο ακομα χειροτερο. Οπως εχουν τα πράγματα μέχρι τωρα, ο Μπακασετας απο τον Γεναρη υπογράφει ως ελευθερος. Που ξερεις, μπορει να πουλησει τον Φορτουνη για να παρει την θεση ο Μπακασετας. Αν και μπορεις να τους χωρεσεις και τους δυο αλλα θα θυσιαστει αλλος να φυγει. Ισως ο Σολμπακεν που πρεπει να δωσουμε και 4,5 για να τον αγορασουμε. Με τον δικο μας την βγάζουμε στο τζαμπα και καλύπτουμε μια χαρα και την θεση, κανουμε και πλακα στην Κουλα.

Αλλα και παλι, μην ταραζεσαι. Για να πειστει ο Μπακασετας να ερθει με μονο με τους Φορτουνη, Μασουρα, Ποντενσε στον Ολυμπιακο, θελει πολυ ιδρωτα.

ΟΜΩΣ.... ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΗΣΥΧΟΣ!


ΥΓ: Ακομα περιμενω να μου τριψεις στα μουτρα που αμφισβητησα την αξια του Φορτουνη.
Σου εχω και αλλο σεναριο....μαλακας κοιμηθηκες χθες και μαλακας θα ξυπνησεις αυριο!!!:wanker:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
Α και σε γαμαει και ο Φορτουνης τυροπιτακια του Χοντρου!!!:alivedick:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.986
Κριτικές
42
Like
29.371
Πόντοι
28.246
Σε εχω καταγαμησει κωλογλυφτρονι του Χοντρου!!!:wanker:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σου εχω και αλλο σεναριο....μαλακας κοιμηθηκες χθες και μαλακας θα ξυπνησεις αυριο!!!:wanker:
Ειπαμε δεν εχεις απο αυτα με τα οποια γαμανε οι αντρες. Πλυνε κωλο την επομενη, γιατι αφηνεις λεκεδες.

Το καλυτερο σεναριο ειναι αλλο, χωρις αρχιδια θα κοιμηθεις αποψε, χωρις αρχιδια θα ξυπνησεις.


Α και σε γαμαει και ο Φορτουνης τυροπιτακια του Χοντρου!!!:alivedick:
Μιας και τον εφερες παλι στη κουβεντα. Πότε αμφισβητησα την αξία του ως παίχτη, τυπε; Ακομα περιμενω να μου το τριψεις στη μουρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom