Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.742
Πόντοι
5.506
Είδα λίγο βάζελο μπας και κόψει βαθμούς απ΄τον πάοκ. Για λύπηση είναι. Αλλά μαντέψτε ποιόν θα νικήσει και θα σώσει τη χρονιά.  :grin:


Ποιος ειναι αραγε για περισσοτερη λυπηση, ο βαζελος ή το χθεσινο χανουμι;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Ο βάζελος είναι χειρότερος πιστεύω.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.742
Πόντοι
5.506
Ο βάζελος είναι χειρότερος πιστεύω.


Και οι δυο για κλαματα και καμια σχεση με σενα, εσυ θελεις 3-4 ΚΑΛΟΥΣ παικτες και εισαι παλι ετοιμος. Αλλο ποιος θα τους παρει βεβαια.
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Γιατι,σας κακοπεφτει που μαλλον δεν θα ξαναβγει Ευρωπη;Η ποινη του αποκλεισμου ετσι παραμενει!
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
ΟΛΕΣ οι κούπες επί ναρκοΜαρινάκη, πρέπει να επιστραφούν στους νόμιμους κατόχους.

Η ΜΑΦΙΑ & ΤΑ ΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
 

Συνημμένα

  • MFimage.jpg
    MFimage.jpg
    76,9 KB · Εμφανίσεις: 11
  • MF2617425.jpg
    MF2617425.jpg
    119,1 KB · Εμφανίσεις: 38
  • MFFFimage.jpg
    MFFFimage.jpg
    76 KB · Εμφανίσεις: 11
  • MFFimage.jpg
    MFFimage.jpg
    85,5 KB · Εμφανίσεις: 9

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
ΟΛΕΣ οι κούπες επί ναρκοΜαρινάκη, πρέπει να επιστραφούν στους νόμιμους κατόχους.

Η ΜΑΦΙΑ & ΤΑ ΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑΤΑ
Βαζελακο σε λιγο εχει Απολλων-Ολυμπιακος στη ΕΡΤ,κατσε και δες το να θυμηθεις το γηπεδο της Ριζουπολης,εκει που τελειωσαμε τα ονειρα της γενιας σου και των παιδιων σου.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Εμ αφού εμείς δε φύγαμε για ένα ρολό χαρτί...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.637
Like
28.152
Πόντοι
5.006
Η 23η αγωνιστική ολοκληρώνεται στη Ριζούπολη, με το ματς του Ολυμπιακού κόντρα στον Απόλλωνα. Οι «ερυθρόλευκοι» μετά τον αποκλεισμό από το Κύπελλο Ελλάδας έχουν ως στόχο να κάνουν μόνο νίκες για να τελειώσουν τη χρονιά με το ελάχιστο, να «κλειδώσουν» δηλαδή τη δεύτερη θέση και να πάρουν το εισιτήριο για τα προκριματικά του Champions League.

Σε ό,τι αφορά την ενδεκάδα που επέλεξε ο Πέδρο Μαρτίνς αυτή αποτελείται από τον Σα κάτω από τα γκολπόστ, ενώ την αμυντική τετράδα απαρτίζουν οι Τοροσίδης, Μεριά, Μιράντα και Κούτρης. Στη μεσαία γραμμή οι Γκιλιέρμε και Μπουχαλάκης. Στα άκρα, ως εξτρέμ, οι Ποντένσε και Μασούρας, σε ρόλο μεσοεπιθετικού ο Φορτούνης και στην κορυφή της επίθεσης ο Χασάν. :)
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.523
Like
27.741
Πόντοι
5.506
Η 23η αγωνιστική ολοκληρώνεται στη Ριζούπολη, με το ματς του Ολυμπιακού κόντρα στον Απόλλωνα. Οι «ερυθρόλευκοι» μετά τον αποκλεισμό από το Κύπελλο Ελλάδας έχουν ως στόχο να κάνουν μόνο νίκες για να τελειώσουν τη χρονιά με το ελάχιστο, να «κλειδώσουν» δηλαδή τη δεύτερη θέση και να πάρουν το εισιτήριο για τα προκριματικά του Champions League.

Σε ό,τι αφορά την ενδεκάδα που επέλεξε ο Πέδρο Μαρτίνς αυτή αποτελείται από τον Σα κάτω από τα γκολπόστ, ενώ την αμυντική τετράδα απαρτίζουν οι Τοροσίδης, Μεριά, Μιράντα και Κούτρης. Στη μεσαία γραμμή οι Γκιλιέρμε και Μπουχαλάκης. Στα άκρα, ως εξτρέμ, οι Ποντένσε και Μασούρας, σε ρόλο μεσοεπιθετικού ο Φορτούνης και στην κορυφή της επίθεσης ο Χασάν. :)
:takethis: :takethis: :takethis: :takethis:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Βαζελακο σε λιγο εχει Απολλων-Ολυμπιακος στη ΕΡΤ,κατσε και δες το να θυμηθεις το γηπεδο της Ριζουπολης,εκει που τελειωσαμε τα ονειρα της γενιας σου και των παιδιων σου.
απο τη μια καπου μου χτυπανε ασχημα μεσα μου μερικα καραγκιοζιλικια του τρακη
απο την αλλη διαβαζω κατι τετοια μηνυματα και λεω "γαμα τους μεχρι να διαλυθουν ρε τρακη"
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.523
Like
27.741
Πόντοι
5.506
απο τη μια καπου μου χτυπανε ασχημα μεσα μου μερικα καραγκιοζιλικια του τρακη
απο την αλλη διαβαζω κατι τετοια μηνυματα και λεω "γαμα τους μεχρι να διαλυθουν ρε τρακη"
νου σου να σωθεις μυθικο πουλι :S :S :S
 

elvisco7

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ποσο ασχετοι αυτοι της ΕΡΤ . Δεκα λεπτα μας τα ζαλισαν να βρουν το συστημα που παιζει ο Απολλων και παντα μετραγαν ενα λιγοτερο. οχι αλλο καρβουνο
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Βαζελακο σε λιγο εχει Απολλων-Ολυμπιακος στη ΕΡΤ,κατσε και δες το να θυμηθεις το γηπεδο της Ριζουπολης,εκει που τελειωσαμε τα ονειρα της γενιας σου και των παιδιων σου.

Αυτά τα ματς είναι η κορυφή της δικιάς σας ιστορίας ( μαζί με μια νίκη σε φιλικό αγώνα που η Σάντος είχε πει ότι καλύτερη ομάδα που αντιμετώπισε ήταν ο Παναθηναϊκός ). Εμάς είναι τελικοί, ημιτελικοί, Άγιαξ, Λίβερπουλ κλπ. Υπάρχει διαφορά ποιότητας.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.384
Πόντοι
4.096
απο τη μια καπου μου χτυπανε ασχημα μεσα μου μερικα καραγκιοζιλικια του τρακη
απο την αλλη διαβαζω κατι τετοια μηνυματα και λεω "γαμα τους μεχρι να διαλυθουν ρε τρακη"
+1000 :kneel: :kneel: :kneel:
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Χιουμοριστικό ποστάρισμα, με αφορμή την αναφορά περί Κινέζων διαιτητών στη διαμάχη Παναθηναϊκού-Ολυμπιακού, έκανε ο Μάλκολμ Ντιλέινι. Δείτε τι έγραψε στο twitter ο Αμερικανός άσος που παίζει στην Ασία.
Εκτός συνόρων έχει αρχίσει να ταξιδεύει πλέον η διαμάχη Παναθηναϊκού και Ολυμπιακού.
Μετά τον Μάικ Τζέιμς που σχολίασε τις αναφορές περί Κινέζων διαιτητών, χαρακτηρίζοντας ρατσιστική τη σχετική φωτογραφία που δημοσίευσαν οι «ερυθρόλευκοι», ο Μάλκολμ Ντιλέινι αναφέρθηκε κι εκείνος στο ζήτημα.
Με αφορμή λοιπόν σχετική ερώτηση που του έγινε, ο Αμερικανός που αγωνίζεται στο κινεζικό πρωτάθλημα σημείωσε χιουμοριστικά ότι με διαιτητές από τη συγκεκριμένη χώρα οι Πειραιώτες «ίσως φύγουν από την πρώτη περίοδο».


:2funny: :2funny:
Σας εχουν παρει στο ψιλο σ'ολη τη γη  :wanker:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
απο τη μια καπου μου χτυπανε ασχημα μεσα μου μερικα καραγκιοζιλικια του τρακη
απο την αλλη διαβαζω κατι τετοια μηνυματα και λεω "γαμα τους μεχρι να διαλυθουν ρε τρακη"

γιατι τυπε?ενοχλεισαι που πεφτουν οι μασκες σιγα σιγα???
στο ποδοσφαιρο τοσο αγωνα για ξενους διαιτητες, αλλα στο μπάσκετ ριχνουμε χαρταετο και πουλαμε τρελιτσα…


απο τη μια καπου μου χτυπανε ασχημα μεσα μου μερικα καραγκιοζιλικια του μαρινακη
απο την αλλη διαβαζω κατι τετοια μηνυματα και λεω "γαμα τους μεχρι να διαλυθουν ρε μαρινακη"
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.523
Like
27.741
Πόντοι
5.506
ουτε ανασα δεν πρεπει να παρουνε....αλλη μια 20ετια στην μπαλα και αλλο ενα 73-38 για να ισιωσουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom