Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Σωστό. Γι' αυτό πρέπει να του πούνε να δίνει πάσες και να μην ψάχνει να τελειώνει μόνος του τις φάσεις.
Επίσης ο Σα είναι τερματάρα. Νομίζω ότι είναι καλύτερος κι από Ρομπέρτο.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Σωστό. Γι' αυτό πρέπει να του πούνε να δίνει πάσες και να μην ψάχνει να τελειώνει μόνος του τις φάσεις.
Επίσης ο Σα είναι τερματάρα. Νομίζω ότι είναι καλύτερος κι από Ρομπέρτο.

Τερματαρα οντως ο Σα!!!!
Εκανε κάτι επεμβάσεις super!!!Απ τους καλυτερους..*
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Σωστό. Γι' αυτό πρέπει να του πούνε να δίνει πάσες και να μην ψάχνει να τελειώνει μόνος του τις φάσεις.
Επίσης ο Σα είναι τερματάρα. Νομίζω ότι είναι καλύτερος κι από Ρομπέρτο.
ναι καλός είναι όμωσ στο γκολ της ΑΕΚ φέρει μεγάλη ευθύνη για μένα φοβερός ο Γκιλιέρμε σε μία φάση πραγματικά κατάπιε το Μάνταλο
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Ντάξει δεν πειράζει, ένα λάθος έκανε. Το μεγάλο λάθος ήταν του Βούκοβιτς άλλωστε που σε κάθε ματς κάποιο γκολ τρώμε εξαιτίας του. Ελπίζω να μην τον ξαναδούμε.
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Σωστό. Γι' αυτό πρέπει να του πούνε να δίνει πάσες και να μην ψάχνει να τελειώνει μόνος του τις φάσεις.
Επίσης ο Σα είναι τερματάρα. Νομίζω ότι είναι καλύτερος κι από Ρομπέρτο.

Δεν νομίζω ότι είναι καλύτερος αλλά μπορεί να τον πλησιάσει εάν αποκτήσει ικανό ανταγωνιστη για την θέση σου!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.859
Πόντοι
5.006
Ντάξει δεν πειράζει, ένα λάθος έκανε. Το μεγάλο λάθος ήταν του Βούκοβιτς άλλωστε που σε κάθε ματς κάποιο γκολ τρώμε εξαιτίας του. Ελπίζω να μην τον ξαναδούμε.

μακαρι τυπε..γιατι μας εχει αρρωστησει  ο ελ προφεσορ με αυτή την εμμονη του... :S
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Καλησπέρα.. Μου μεταφέρουν πληροφορίες και διαβάζω ότι αναρτώνται παντού στα social media στο Κίεβο μηνύματα για αντίποινα επειδή λένε ανέβηκε, όπως γράφουν, ρώσικη σημαία στο Καραϊσκάκη στο πρώτο ματς. Θα ανεβάσουν λένε τούρκικες σημαίες για να προκαλέσουν και καλούν τους Ουκρανούς Ultras να την πέσουν σε όλους τους έλληνες φιλάλθους μετά τον αγώνα. Δεν ξέρω κατά πόσο όλα αυτά θα συμβούν αλλά ας είμαστε προσεκτικοί στο γήπεδο και στην παραμονή μας στο Κίεβο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 178879

Επισκέπτης
Καλησπέρα.. Μου μεταφέρουν πληροφορίες και διαβάζω ότι αναρτώνται παντού στα social media στο Κίεβο μηνύματα για αντίποινα επειδή λένε ανέβηκε, όπως γράφουν, ρώσικη σημαία στο Καραϊσκάκη στο πρώτο ματς. Θα ανεβάσουν λένε τούρκικες σημαίες για να προκαλέσουν και καλούν τους Ουκρανούς Ultras να την πέσουν σε όλους τους έλληνες φιλάλθους μετά τον αγώνα. Δεν ξέρω κατά πόσο όλα αυτά θα συμβούν αλλά ας είμαστε προσεκτικοί στο γήπεδο και στην παραμονή μας στο Κίεβο.

Και το 2014 με την Ντίνπρο τα ίδια λέγανε. Σίγουρα θέλει προσοχή, ιδιαίτερα εκτός γηπέδου. Αν και δεν νομίζω να έχουμε πολύ κόσμο, τουλάχιστον απο Ελλάδα.
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
προκριση στο κιεβο μεσα
θρυλε γερα μπορεις
μπαλαρα στο 2ο με αεκ .αν ετσι με κιεβο απο αρχη περασαμε

με κιεβο εδω μεσα στο 2ο ημασταν χαλι και φαινοταν οτι θα τρωγαμε γκολ με αεκ στο 1ο το ιδιο
και σε περιπτωση μη προκρισης ελπιζω μην τεθει θεμα προπονητη
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ.... :rockon:
ή αλλιώς: α' πιάτο ΣΟΥΠΕΡ, κυρίως πιάτο  :erection: ΚΑΥΛΑ-ΚΑΥΛΑΡΑ   :zfuck: ΞΕΚΩΛΙΑΣΜΑ ομαδίτσας ναρκοεμποροΜαρινάκη
  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:


ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Κ19: «Καθαρή» επικράτηση για τους Νέους του Δικεφάλου!


:ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Καλησπέρα.. Μου μεταφέρουν πληροφορίες και διαβάζω ότι αναρτώνται παντού στα social media στο Κίεβο μηνύματα για αντίποινα επειδή λένε ανέβηκε, όπως γράφουν, ρώσικη σημαία στο Καραϊσκάκη στο πρώτο ματς. Θα ανεβάσουν λένε τούρκικες σημαίες για να προκαλέσουν και καλούν τους Ουκρανούς Ultras να την πέσουν σε όλους τους έλληνες φιλάλθους μετά τον αγώνα. Δεν ξέρω κατά πόσο όλα αυτά θα συμβούν αλλά ας είμαστε προσεκτικοί στο γήπεδο και στην παραμονή μας στο Κίεβο.

1,6 ευρώ λέει το φθηνότερο εισιτήριο.Και το πιο ακριβό 16.Πω ρε φίλε,άρχοντας είσαι στην Ουκρανία εαν έχεις λεφτά.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Καλησπέρα.. Μου μεταφέρουν πληροφορίες και διαβάζω ότι αναρτώνται παντού στα social media στο Κίεβο μηνύματα για αντίποινα επειδή λένε ανέβηκε, όπως γράφουν, ρώσικη σημαία στο Καραϊσκάκη στο πρώτο ματς. Θα ανεβάσουν λένε τούρκικες σημαίες για να προκαλέσουν και καλούν τους Ουκρανούς Ultras να την πέσουν σε όλους τους έλληνες φιλάλθους μετά τον αγώνα. Δεν ξέρω κατά πόσο όλα αυτά θα συμβούν αλλά ας είμαστε προσεκτικοί στο γήπεδο και στην παραμονή μας στο Κίεβο.
Αυτο ηταν γνωστο απο πριν τον αγωνα οτι το κλιμα θα ηταν εχθρικο λογο των φιλικων σχεσεων που εχουμε με τους οπαδους της Σπαρτακ,βαλε και στην εξισωση τα μπουκαλια που φαγαν στην αερογεφυρα στο πρωτο ματς και καταλαβαινεις.Οι συνδεσμοι ειχαν προειδοποιησει οτι δεν ειναι τουριστικη εκδρομη,πεσιμο καναν στα  χανουμια περσι και στα Παοκια προπερσι.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.644
Like
28.155
Πόντοι
5.006
Ολυμπιακός θα πετάξει για το Κίεβο χωρίς τον Ομάρ Ελαμπντελαουί. :'( Ο Νορβηγός ένιωσε ενοχλήσεις στην προπόνηση της Τετάρτης (20/2) κι ως εκ τούτου δεν υπολογίζεται για το ματς που θα κρίνει το ευρωπαϊκό μέλλον της ομάδας του.

Αναλυτικά η αποστολή:

Χουτεσιώτης, Λοντίγκιν Σα, Μεριά, Τσιμίκας, Κούτρης, Μιράντα, Τοροσίδης, Σισέ, Καμαρά, Μπουχαλάκης, Νάτχο, Φορτούνης, Ανδρούτσος, Γκιγέρμε, Μασούρας, Ντίας, Ποντένσε, Γκερέρο, Χασάν
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.644
Like
28.155
Πόντοι
5.006
Σα, Τοροσίδης, Μεριά, Σισέ, Τσιμίκας, Μπουχαλάκης, Γκιλιέρμε, Ποντένσε, Ζιλ Ντίας, Φορτούνης και Χάσαν, είναι οι έντεκα εκλεκτοί του Πέδρο Μαρτίνς για το βασικό σχήμα των ερυθρολεύκων στην αποψινή "μάχη". :takethis: :takethis: :headbaning2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom