Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
605
Πόντοι
96
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αυτος ο σταθοπουλος σημερα πρεπει να εσκασε απο το αγχος μεχρι να σφυριξει τη ληξη μετα απο 2 !!!! λεπτα καθυστερησης....πρεπει να του φανηκαν αιωνας...
δεν μπορουσε να κανει και τιποτα αλλο...
εδω ακυρωσε τετοια γκολαρα...μονος  του παιρνει την κεφαλια ο μιτσελ και αυτος ανακαλυψε φαουλ σε αλλη φαση....λες και αμα ηταν αλλοιως θα εδινε πεναλτι  :jerking: :jerking: :jerking:
καθαροτατο φαουλ πριν καν ο αριανος παρει την κεφαλια ειχε σφυριξει
www.sportdog.gr/article/5607/ta-suberasmata-dika-sas-vinteo]http://www.sportdog.gr/article/5607/ta-suberasmata-dika-sas-vinteo[/url]
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
αντε γαμισου μαλακα ΜΑΚ θες να με φτιαξεις... :2funny: :2funny: :2funny:
λετε να σκασει κανενα βιντεο με τον σταθοπουλο να λεει του βυντρα :παμε παιχταρα μου  :2funny: :2funny:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
605
Πόντοι
96
αντε γαμισου μαλακα ΜΑΚ θες να με φτιαξεις... :2funny: :2funny: :2funny:
λετε να σκασει κανενα βιντεο με τον σταθοπουλο να λεει του βυντρα :παμε παιχταρα μου  :2funny: :2funny:
1.σε θελω σεμνο ειπαμε ηταν φαουλακι!

υγ. φαντασου να σκασει βιντεο για σιδηροπουλο-σαριεγκι  :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
καθαροτατο φαουλ πριν καν ο αριανος παρει την κεφαλια ειχε σφυριξει
www.sportdog.gr/article/5607/ta-suberasmata-dika-sas-vinteo]http://www.sportdog.gr/article/5607/ta-suberasmata-dika-sas-vinteo[/url]
και επειδη σφυριξε πριν παρει την κεφαλια (ξερουμε και τη νοβα και το σπορντογκ οτι κατευθειαν τραβανερ υπερασπιστικη γραμμη αμα ειναι φαση εναντιον του βαζελου)
σημαινει οτι ειναι και φαουλ;;;παραδιπλα ενας αμυντικος τραβαει ενα επιθετικο γιατι δεν εδωσε πεναλτι;;;;
ρε μαλακα σταρχιδια μου εμενα ....μονο για να δειτε ποσο ρομπες ειστε γραφω...λες να με ενδιαφερει εμενα αν σε σπρωχνουν;;;εγω την ομαδα μου κοιτα;ω και αυτη με ενδιαφερει....
για κατι πουστρακια που κλαινε για παραγκες και γκαγκατσηδες και λοιπα  τα λεω...
εκ των οποιων ενα εισαι και εσυ... :2funny: :2funny: :2funny:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
605
Πόντοι
96
και επειδη σφυριξε πριν παρει την κεφαλια (ξερουμε και τη νοβα και το σπορντογκ οτι κατευθειαν τραβανερ υπερασπιστικη γραμμη αμα ειναι φαση εναντιον του βαζελου)
σημαινει οτι ειναι και φαουλ;;;παραδιπλα ενας αμυντικος τραβαει ενα επιθετικο γιατι δεν εδωσε πεναλτι;;;;
ρε μαλακα σταρχιδια μου εμενα ....μονο για να δειτε ποσο ρομπες ειστε γραφω...λες να με ενδιαφερει εμενα αν σε σπρωχνουν;;;εγω την ομαδα μου κοιτα;ω και αυτη με ενδιαφερει....
για κατι πουστρακια που κλαινε για παραγκες και γκαγκατσηδες και λοιπα  τα λεω...
εκ των οποιων ενα εισαι και εσυ... :2funny: :2funny: :2funny:
το θεμα ειναι οτι τοτε σπρωχνανε μονο εσενα τωρα που σπρωχνουν και τους 2 ειναι καλυτερα  :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
πως αλλαζουν οι καιροι ....τωρα να ειστε στη θεση μας και να προσπαθειτε να γινετε δικηγοροι των διαιτητων που σας σπρωχνουν και να μιλατε για σφυριγματα πριν και λοιπα...
με την διαφορα οτι και με το αλλαγμα των καιρων παλι εγω γαμαω... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παλι πλατη βλεπεις...και τρως και σπρωξιμο της αρκουδας....πεναλτι με αρη, πεναλτι που δεν εδωσε με σερρες ,ακυρωθεν γκολ με αρη σημερα, οχι πεναλτι σε φουστερ στο ντερμπι και παραλληλα πεναλτι και αποβολη μετα απο οφσαιτ που δεν δοθηκε σε σενα ....
τοσο σπρωξιμο χαμενο...εγω θα ημουνα τωρα 25 ποντους μπροστα με τετοια αβαντα και εσυ εισαι πισω.... ;) ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
πως αλλαζουν οι καιροι ....τωρα να ειστε στη θεση μας και να προσπαθειτε να γινετε δικηγοροι των διαιτητων που σας σπρωχνουν και να μιλατε για σφυριγματα πριν και λοιπα...
με την διαφορα οτι και με το αλλαγμα των καιρων παλι εγω γαμαω... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παλι πλατη βλεπεις...και τρως και σπρωξιμο της αρκουδας....πεναλτι με αρη, πεναλτι που δεν εδωσε με σερρες ,ακυρωθεν γκολ με αρη σημερα, οχι πεναλτι σε φουστερ στο ντερμπι και παραλληλα πεναλτι και αποβολη μετα απο οφσαιτ που δεν δοθηκε σε σενα ....
τοσο σπρωξιμο χαμενο...εγω θα ημουνα τωρα 25 ποντους μπροστα με τετοια αβαντα και εσυ εισαι πισω.... ;) ;)
δηλαδη θες να πεις οτι δεν αβανταρουν εσενα αλλα μονο τον βαζελο  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Συμφωνία με Χαβίτο

Παίκτης του Ολυμπιακού θα είναι από το επόμενο καλοκαίρι ο Φρανίσκο Χαβίτο. Ο Ισπανός μέσος ήρθε σε καταρχήν συμφωνία με τους «ερυθρόλευκους» και μέσα στις επόμενες ημέρες αναμένεται να υπογράψει το νέο συμβόλαιο συνεργασίας με την ομάδα του Πειραιά. Οι συνολικές απολαβές του παίκτη θα φτάσουν τα 1,5 εκατομμύρια ευρώ για τα επόμενα τρία χρόνια, που θα φοράει τη φανέλα του Ολυμπιακού. Η συμφωνία προβλέπει πως ο παίκτης θα εισπράξει 450 χιλιάδες ευρώ τον πρώτο χρόνο, 500 τον δεύτερο και 550 τον τρίτο.

Ο 27χρονος ποδοσφαιριστής αποτελεί επιλογή του Ερνέστο Βαλβέρδε, ο οποίος έδωσε την συγκατάθεσή του για την ολοκλήρωση της συγκεκριμένη μετεγγραφής. Ο Χαβίτο μένει ελεύθερος στο τέλος της σεζόν από τον Άρη, στον οποίο αγωνίστηκε τα τελευταία πέντε χρόνια. Όπως αναφέρουν οι πληροφορίες, ο παίκτης θα υπογράψει το νέο του συμβόλαιο την επόμενη εβδομάδα και θα παραμείνει στο «Κλεάνθης Βικελίδης» έως το τέλος της σεζόν, αφού η συμφωνία θα ισχύσει το καλοκαίρι. Ο Άρης πρόσφερε στον παίκτη 1,1 εκατομμύρια ευρώ για τα επόμενα τρία χρόνια, πρόταση σαφώς μικρότερη από αυτή του Ολυμπιακού, ο οποίος τελικά θα κάνει δικό του τον ποδοσφαιριστή.

novasports.gr
προσωπική αποψη...μαλακία κίνηση
για ποιο λόγο να δώσει μισό μύριο σε ένα παίκτη της σειράς; που είναι ξένος; Σκεφτομαι να παιζει στο γεξί άκρο σε σετ άμυνα και ανατριχιάζω....μόνο για τρεχάλα είναι - και τέτοιον και καλύτερο έχουμε τον Ρόμενταλ
εκτός και αν τον Δανό το καλοκαίρι τον έχει για φευγιό....που θα είναι έτερη μαλακία
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
προσωπική αποψη...μαλακία κίνηση
για ποιο λόγο να δώσει μισό μύριο σε ένα παίκτη της σειράς; που είναι ξένος; Σκεφτομαι να παιζει στο γεξί άκρο σε σετ άμυνα και ανατριχιάζω....μόνο για τρεχάλα είναι - και τέτοιον και καλύτερο έχουμε τον Ρόμενταλ
εκτός και αν τον Δανό το καλοκαίρι τον έχει για φευγιό....που θα είναι έτερη μαλακία
και εμενα δεν μου αρεσει ο χαβιτο αλλα ο βαλβερδε κατι εχει δει στον παιχτη και ηθελε να τον παρει.εργατικοτητα,ταχυτητα και ειναι παιδι του προπονητη.αυτα κοιταει ο βαλβερδε και τρανο παραδειγμα ειναι ο φουστερ.αλλωστε τσαμπα τον πηρε απο τον αρη..
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Mαλλον ο δανος ειναι για φευγα....

ουτε εμενα μου αρεσει ο χαβιτο, αλλα εχω εμπιστοσυνη στον προπονητη μας (σημαινει οτι θα κατσει και του χρονου)....

ο χαβιτο, δικη μου γνωμη, εχει ιδιο παιχνιδι με τον δανο....

μακαρι να κατσει ο ζαϊρι και ας φυγει ο δανος....αλλα δεν το βλεπω..
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
605
Πόντοι
96
ουτε τα προσχηματα δεν κρατατε ρε πουστηδες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
2-0 στο 70' και με προπονητή τον Μπάντοβιτς. Δύσκολο έως απίθανο να γυρίσει.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ουτε τα προσχηματα δεν κρατατε ρε πουστηδες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


αααααα......με το παραρτημα...καλα...γραψε διπλο απο τωρα....
επομενος...


Δε φταίει ο γαύρος που η Κέρκυρα προσέλαβε τον πανάσχετο Μπάντοβιτς.
Εδώ πέρσυ ο τύπος επέμενε μέχρι τέλους με Μαρέσκα. :headbang: :headbang: :headbang:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
ρε τι ευκαιριες εχουμε χασει με τους κατσικανιαρηδες που εχουμε :headbang: :headbang:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τι μπαλαρα ηταν αυτη νυσταξαμε πωπω τι δεος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom