Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
Η Αμάντα είναι καλή για άπειρο; Ευχαριστώ
Συγγνώμη, που το κουράζω. Δεν έχω ιδιαίτερη πείρα με τρανς κτλ και θα ήθελα να ξέρω αν η Αμάντα είναι καλή για πρωτάρη. Το ότι είναι όμορφη το διάβασα και κυρίως το είδα στις φωτογραφίες της. Στις υπηρεσίες αν αξίζει ήθελα να μάθω
Είναι πολύ καλή. Δυνατή σε όλα τα επίπεδα. Θα περάσεις καλά.
 

giannis(6)

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2020
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Συμφωνω απολυτα!!!πεντακαθαρη χαμογελαστη και γουσταρει αυτο που κανει!
 

PanosAlla

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2019
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0

pinturicio13

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
46
Like
22
Πόντοι
0
Παιδια να ρωτησω.Μια κροςς Ντεμι απο Χαλκιδικη την ξερει κανεις;Εχει προφιλ στο ινστα.Ευχαριστωωω
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
μεγαλη φολα η βενεζουελα.... περασα εχτες απο το σπιτι της και μονο που δεν με εδειρε... η πρωτη της κουβεντα απτην πορτα "where is my money'' λες και της χρωστουσαμε λεφτα ενα πραγμα... κατσε μωρη να μπουμε μεσα και μας τα ζητας... της λεω οκ με το που βγαζω τον παρα ,τα 2 πρασινα... μου λεει σημερα μονο παθητικη... 2 κιντρινη καρτα και περιμενω την επομενη για να ριξω κοκκινη και να φυγω... της λεω οκ παθητικη σε θελω... ξεντυνομαι και πανω στην ξενερα με βλεπει και με λεει "you are not ready?'' και σαν να μου ελεγε βιασου να σε ξεπεταξω.. κατσε μωρη.. πιπα δεν μου εκανες ακομα καλα καλα δεν σε ειδα καν... τι περιμενες να τον βγαλω να σε χυσω? παιδια την κοπανισα εννοειται πηρα τα λεφτα πισω... πολυ τουπε για το τιποτα.. απο προσωπο παιρνει 8/10 απο κωλο 5/10 απο σωμα 7/10 εργαλειο δεν ειδα βεβαια.

Συναγωνιστή εννοείς αυτή?
αυτη φιλε μου...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Freas

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
276
Κριτικές
14
Like
554
Πόντοι
291
Παίδες μετά από καιρό επίσκεψη στην Θεσαλονικη σκέφτομαι για φιονα ,η για άννυ Γκόλντ, τι έχετε να προτείνεται ;;γενικά ψάχνω θυληκηπου να γκαυλωνει κιολας ,με πολύ καλή διάθεση χωρίς μούτρα και δήθεν , προσπάθησα την προηγούμενη φορά να βρεθώ με αμαΝτα και έφαγα όλη μέρα στα τηλέφωνα και δουλειά δεν έγινε , αν έχετε κάτι κατά νου περιμένω προτάσεις ,
 

Centr1no_Duo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
H Αννυ Γκολντ νομίζω έχει σταματήσει, υπαρχει κάποιο νεο?
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
276
Κριτικές
14
Like
554
Πόντοι
291
Α εγώ βλέπω αγγελίες της στο τς. Και λέω μήπως παίζει ακόμη , η άλλη η Φίονα τι λέει ; Είχα βρεθεί πριν αρκετά χρόνια μαζί της
 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
480
Like
309
Πόντοι
21
Εγω αν ημουν θεσσαλονικη καθε μερα στην ρια λιμπερτυ θα ημουνα την συστηνο ανεπυφιλακτα
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
μεγαλη φολα η βενεζουελα.... περασα εχτες απο το σπιτι της και μονο που δεν με εδειρε... η πρωτη της κουβεντα απτην πορτα "where is my money'' λες και της χρωστουσαμε λεφτα ενα πραγμα... κατσε μωρη να μπουμε μεσα και μας τα ζητας... της λεω οκ με το που βγαζω τον παρα ,τα 2 πρασινα... μου λεει σημερα μονο παθητικη... 2 κιντρινη καρτα και περιμενω την επομενη για να ριξω κοκκινη και να φυγω... της λεω οκ παθητικη σε θελω... ξεντυνομαι και πανω στην ξενερα με βλεπει και με λεει "you are not ready?'' και σαν να μου ελεγε βιασου να σε ξεπεταξω.. κατσε μωρη.. πιπα δεν μου εκανες ακομα καλα καλα δεν σε ειδα καν... τι περιμενες να τον βγαλω να σε χυσω? παιδια την κοπανισα εννοειται πηρα τα λεφτα πισω... πολυ τουπε για το τιποτα.. απο προσωπο παιρνει 8/10 απο κωλο 5/10 απο σωμα 7/10 εργαλειο δεν ειδα βεβαια.

Συναγωνιστή εννοείς αυτή?
αυτη φιλε μου...
Ευχαριστώ για την ενημέρωση.
 

Haggis

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2020
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα..νέο μέλος και γενικά ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα.. σκέφτομαι εδώ και καιρό να επισκεφθώ κάποιο κορίτσι..ήμουν έτοιμος για την τρανς μπελα..γνωρίζει κανείς γιατί σταμάτησε? Έτσι με είχε πει ότι την είχα στείλει μήνυμα..στις αρχές του λοκνταουν είχε σταμάτησει από όσο θυμάμαι..επίσης τώρα σκέφτομαι τη Ρία λιμπερτυ..απλά επειδή δν έχω εμπειρία φοβάμαι μήπως δεν ανταποκριθώ εκείνη την ώρα η οτιδήποτε..τι λέτε αξίζει να πάω?? Σε ποια θα με προτεινατε εσείς? Η αγαπημένη μου είναι η leticia oliveira πραγματικά η Βραζιλιάνα είναι καλλονή καλύτερη κ από γυναίκα..απλά πάντα σκαλωνω και δεν πηγαίνω γιατί φοβάμαι..ίσως κ αρρώστιες κτλπ τα έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου.. ευχαριστω εκ των προτέρων
 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
480
Like
309
Πόντοι
21
Φιλε μου η ρια ειναι καταπλικτικη και καλο παιδι(και εμενα με την ρια ηταν η πρωτη μου εμπειρια με κοριτσι τρανς) στην συστηνο ανεπυφιλακτα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.956
Κριτικές
2
Like
5.953
Πόντοι
1.056

Koiken

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2019
Μηνύματα
29
Like
12
Πόντοι
0
Νικόλ Αντωνίου για ενεργητική θα την πρότεινατε;
 

Haggis

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2020
Μηνύματα
18
Like
18
Πόντοι
0
Τάκη ευχαριστω φίλε..το σκέφτομαι πολύ σοβαρά πλέον..από τις διαθέσιμες είναι η μοναδική που με ελκύει πο φωτό ..ίσως πάω σαν πρώτη φορά όχι κατευθείαν στα βαθιά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom