Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Ας  ελπιζουμε  να  περασει  ολο  αυτο  το  συντομοτερο    δυνατον.
Ολα  τα  παιδια  να  επιβιωσουν  με  λιγη  δυσκολια  καποια...και  αυτο  που  ζουμε  να  γινη  συντομα  αναμνηση.
Γνωριζω  ατομα  που  δεν  εχουν  τα  απαραιτητα  για  την  καθημερινη  επιβιωση...κ  εννοω  τροφη.
Δεν  συζητω  για  ρευματα  και  ενοικια...
Δυσαρεστες  καταστασεις  για  τους  καιρους  αυτους,,αλλα  δυστυχως  η  ΑΛΗΘΕΙΑ.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.438
Πόντοι
456
Σημερα λεω να γραψω τις σκεψεις μου .Επιπτωσεις της πανδημιας στον αγοραιο ερωτα.Θα κανω καταγραφη θα προσπαθησω να ειμαι κυνικος και καθολου συναισθηματικος και να μοιραστω μαζι σας σκεψεις και αγωνιες.....ΞΕΚΙΝΩ...
Παρακολουθησα τον κυριακο χθες στο διαγγελμα και ενιωσα σφιξιμο.
Σε οτι εχει να κανει με μας που πληρωνουμε για σεξ ειτε με γυναικαη τρανς η κρος οι μερες δεν θα ειναι ΠΟΤΕ ιδιες.Εχοντας στο φβ πολλους φιλους μιλαω με 2 ατομα απο αθηνα.Ο ενας ανεργος διοτι εκλεισε η επιχειρησηκαι ο αλλος θα πηγαινει δουλεια οποτε τον χρειαζονται.
Τι κοινο αλλο μπορει να εχουν;Στο σπιτι μεσα ντυνονταν κρος.Αποφασισαν πλεον να βγουν να κανουν πιατσα και να βαλουν αγγελια.
Το κανουν για επιβιωση και οχι για την καυλα τους.
Πολλοι παραπονιουνται πως δεν υπαρχουν πολλες επιλογες.Εγω σας λεω τωρα πως αν δεν σκασει ενα μικρο η μεγαλο κυμα νεων εκδιδομενων ατομων ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΠΟΤΕ.
Αυξηση εκδιδομενων ατομων πρακτικα σημαινει μειωση τιμων.Προσεξτε το τριπτυχο εμφανιση υπηρεσιες τιμες θα δεχτει πληγμα.Αν ο αλλος θελει να γαμησει και δεν εχει λεφτα θα βρει οτι καθισει.
Αλλο θεμα..γυναικες που δουλευουν σε μπαρ κωλομπαρα στρηπτιζαδικα και μπουρδελα.Αν πανε ολα καλα με νορμαλ προβλεψεις θα λειτουργησουν κανονικα σεπτεμβριο.Στα μπουζουκια τα ιδια.Ολες αυτες οι κοπελες πως θα ζησουν;Αμεσα η εμεσα θα το γυρισουν στην πορνεια.
Θα μιλησω για μενα προσωπικα.Παω με γυναικες και μετα παω με τρανς.Πρακτικα τι σημαινει;Οταν θα αυξηθει η προσφορα...Δηλαδη μου αρεσει μια στριπερ..Αν πηγαινα στο μαγαζι για να γαμησω θα ξοδευα πολυ περισοτερα χρηματα.Τωρα παιρνω τηλ ερχεται γαμαω πληρωνω φευγει.
Λιγα ατομα γνωριζω που πανε αποκλειστικα με τρανς η κρος.Οποτε ο συγκεκριμενος..κλαδος ας το πουμε θα δεχτει πιεση.
Δεν θα με παραξεψει αν δουμε τρανς που εχουν αποσυρθει να εμφανιζονται ουτε θα παραξενευτω αν φτασουμε να γινετα η σφαγη του δραμαλη για εναν πελατη.
Μπορω να γραφω και να αναλυω με τις ωρες...Τα πρωτα πραγματικα αποτελεσματα της πανδημιας θα εμφανιστουν οταν θα αρθει η απαγορευση κυκλοφοριας και θα μπορουμε να παμε απο εναννομο στον αλλο.Οταν γινει συνολικα ενας κυκλος των ατομων με τα εκδιδομενα ατομα..
Τροφη για σκεψη... :coffee:
ποιος ξερει.. μπορει να πεσουν και οι τιμες...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Οι επιλογές είναι μηδαμινές οπότε καλό θα ταν μια απόσυρση από τ χώρο μέχρι ν ακούσουμε κάτι ποιο ευχαριστώ ..όλοι έχουμε ζοριστει και όλοι χάνουμε άλλοι πολλά άλλοι λίγα ..δεν ξέρω αν αυτό που ζούμε είναι πραγματικά αλλά είναι πολύ δισκολα τ πράγματα .ελπίζω σύντομα ν ξεκαθαρίσει τ θεμα
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Σημερα λεω να γραψω τις σκεψεις μου .Επιπτωσεις της πανδημιας στον αγοραιο ερωτα.Θα κανω καταγραφη θα προσπαθησω να ειμαι κυνικος και καθολου συναισθηματικος και να μοιραστω μαζι σας σκεψεις και αγωνιες.....ΞΕΚΙΝΩ...
Παρακολουθησα τον κυριακο χθες στο διαγγελμα και ενιωσα σφιξιμο.
Σε οτι εχει να κανει με μας που πληρωνουμε για σεξ ειτε με γυναικαη τρανς η κρος οι μερες δεν θα ειναι ΠΟΤΕ ιδιες.Εχοντας στο φβ πολλους φιλους μιλαω με 2 ατομα απο αθηνα.Ο ενας ανεργος διοτι εκλεισε η επιχειρησηκαι ο αλλος θα πηγαινει δουλεια οποτε τον χρειαζονται.
Τι κοινο αλλο μπορει να εχουν;Στο σπιτι μεσα ντυνονταν κρος.Αποφασισαν πλεον να βγουν να κανουν πιατσα και να βαλουν αγγελια.
Το κανουν για επιβιωση και οχι για την καυλα τους.
Πολλοι παραπονιουνται πως δεν υπαρχουν πολλες επιλογες.Εγω σας λεω τωρα πως αν δεν σκασει ενα μικρο η μεγαλο κυμα νεων εκδιδομενων ατομων ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΠΟΤΕ.
Αυξηση εκδιδομενων ατομων πρακτικα σημαινει μειωση τιμων.Προσεξτε το τριπτυχο εμφανιση υπηρεσιες τιμες θα δεχτει πληγμα.Αν ο αλλος θελει να γαμησει και δεν εχει λεφτα θα βρει οτι καθισει.
Αλλο θεμα..γυναικες που δουλευουν σε μπαρ κωλομπαρα στρηπτιζαδικα και μπουρδελα.Αν πανε ολα καλα με νορμαλ προβλεψεις θα λειτουργησουν κανονικα σεπτεμβριο.Στα μπουζουκια τα ιδια.Ολες αυτες οι κοπελες πως θα ζησουν;Αμεσα η εμεσα θα το γυρισουν στην πορνεια.
Θα μιλησω για μενα προσωπικα.Παω με γυναικες και μετα παω με τρανς.Πρακτικα τι σημαινει;Οταν θα αυξηθει η προσφορα...Δηλαδη μου αρεσει μια στριπερ..Αν πηγαινα στο μαγαζι για να γαμησω θα ξοδευα πολυ περισοτερα χρηματα.Τωρα παιρνω τηλ ερχεται γαμαω πληρωνω φευγει.
Λιγα ατομα γνωριζω που πανε αποκλειστικα με τρανς η κρος.Οποτε ο συγκεκριμενος..κλαδος ας το πουμε θα δεχτει πιεση.
Δεν θα με παραξεψει αν δουμε τρανς που εχουν αποσυρθει να εμφανιζονται ουτε θα παραξενευτω αν φτασουμε να γινετα η σφαγη του δραμαλη για εναν πελατη.
Μπορω να γραφω και να αναλυω με τις ωρες...Τα πρωτα πραγματικα αποτελεσματα της πανδημιας θα εμφανιστουν οταν θα αρθει η απαγορευση κυκλοφοριας και θα μπορουμε να παμε απο εναννομο στον αλλο.Οταν γινει συνολικα ενας κυκλος των ατομων με τα εκδιδομενα ατομα..
Τροφη για σκεψη... :coffee:

Σοφή η κουβέντα σου, φίλε μου, με τα περισσότερα συμφωνώ απολύτως. Και με τις ξένες, κοίτα και το έχω από πρώτο χέρι στη Βραζιλία πάνε για 30 – 50 Ευρώ και σκοτώνουν μεταξύ για ένα πελάτη. Εάν δεν θα είναι οικονομικό για αυτές δεν να έρθουν. Βαλε ενοίκια, εισιτήρια και αλλά έξοδα, τότε δεν αξίζει και να μένουν στις χώρες τους. Αυτό θα έχει σαν συμπέρασμα τη μειωμένη ροη από το εξωτερικό. Και αυτό θα παίζει σημαντικό ρόλο στη τοπική αγορά.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Σοφή η κουβέντα σου, φίλε μου, με τα περισσότερα συμφωνώ απολύτως. Και με τις ξένες, κοίτα και το έχω από πρώτο χέρι στη Βραζιλία πάνε για 30 – 50 Ευρώ και σκοτώνουν μεταξύ για ένα πελάτη. Εάν δεν θα είναι οικονομικό για αυτές δεν να έρθουν. Βαλε ενοίκια, εισιτήρια και αλλά έξοδα, τότε δεν αξίζει και να μένουν στις χώρες τους. Αυτό θα έχει σαν συμπέρασμα τη μειωμένη ροη από το εξωτερικό. Και αυτό θα παίζει σημαντικό ρόλο στη τοπική αγορά.
Αγαπητε εγω ολα αυτα τα χρονια που γραφω παντοτε λεω στηριξτε τις ελληνιδες τρανς-κρος.Ετσι οπως ειναι τα πραγματα ΤΩΡΑ το θεωρω ΑΤΟΠΗΜΑ να δωσει καποιος 150-200ευρω για να παε με βραζιλιανα..Ας τα εχει ας του περισευουνΤο χρημα εφοσον δεν κοβονται αποδειξεις ειναι μαυρο αλλα εστω και ετσι οι ελληνιδες θα το κινησουν ενω αλλιως το συναλαγμα θα παει βραζιλια.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.438
Πόντοι
456
Αγαπητε εγω ολα αυτα τα χρονια που γραφω παντοτε λεω στηριξτε τις ελληνιδες τρανς-κρος.Ετσι οπως ειναι τα πραγματα ΤΩΡΑ το θεωρω ΑΤΟΠΗΜΑ να δωσει καποιος 150-200ευρω για να παε με βραζιλιανα..Ας τα εχει ας του περισευουνΤο χρημα εφοσον δεν κοβονται αποδειξεις ειναι μαυρο αλλα εστω και ετσι οι ελληνιδες θα το κινησουν ενω αλλιως το συναλαγμα θα παει βραζιλια.
πολύ σωστό φιλαράκι μου, αλλά πάνω στην καύλα δεν σκέφτεσαι σαν υπουργός οικονομικών :P
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ορεξατος...κεφατος..και με διαθεση για κραξιμο...Τι πρωτοτυπο θα μου πειτε :gay: :gay: :gay:Ερωτηση κρισεως..ποσες μερες ειμασταν καραντινα;;;Πολλες...Αγαπημενη συνηθεια...μπαινω και κοιταζω αγγελιες..καθημερινα...Μαλλον η πλειοψηφια των ατομων που εκδιδονται εχουν χοντρυνει και εχουνε γινει 100 κιλα φακλανες :S :S Δεν εξηγειτε αλλιως το να ανεβαζουν ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ τις ιδιες φωτο προ καραντινας...
ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕ..Ο αλλος ειναι ορεξατος για γουστα...πως θα τον κανετε να ερθει
Η πλακα ειναι πως πολλες ανεβαζετε στο ινστα πιο τολμηρες φωτο απο οτι στις αγγελιες :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :headbang: :headbang: :headbang:Συνεχιστε με αυτα τα μυαλα και θα πατε μπροστα.. :coffee: :coffee: :coffee:
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
2
Like
5.901
Πόντοι
1.056
Δεν εξηγειτε αλλιως το να ανεβαζουν ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ τις ιδιες φωτο προ καραντινας...
ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕ..

Ενώ πριν την καραντίνα δεν προλάβαιναν να ανανεώνουν τις φωτογραφίες...
Είναι κάποιες που ανεβάζουν τις ίδιες φωτογραφίες σταθερά εδώ και 5-7 χρόνια
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Ενώ πριν την καραντίνα δεν προλάβαιναν να ανανεώνουν τις φωτογραφίες...
Είναι κάποιες που ανεβάζουν τις ίδιες φωτογραφίες σταθερά εδώ και 5-7 χρόνια

Έτσι ακριβώς. Οι περισσότερες έχουν φωτό που είναι οι ίδιες επί χρόοοονια και δεν τις ανανεώνουν. Επιπλέον, πολλές βάζουν μόνο φωτογραφίες προσώπου ή ντυμένες με τάχα μου προκλητική πόζα. Λες και είναι αγγελίες για προξενιό ή γάμο. Δεν θέλουμε να κάνουμε σχέση κυρά μου, ούτε γάμο. Βάλε φωτογραφίες τα επίμαχα σημεία να κρίνουμε αν αξίζει να έρθουμε...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Τα λέμε τα ξαναλέμε.. Στην τελική Αν δεν έχετε κάποιον να σας βγάλει φωτογραφία ζητήστε από κάποιον τακτικό πελάτη να σας βοηθήσει.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
2
Like
5.901
Πόντοι
1.056
Τα λέμε τα ξαναλέμε.. Στην τελική Αν δεν έχετε κάποιον να σας βγάλει φωτογραφία ζητήστε από κάποιον τακτικό πελάτη να σας βοηθήσει.

Γιατί πρέπει να την βγάλει κάποιος άλλος;;;;
Πόσο δύσκολο είναι να βάλεις χρονόμετρο στην φωτογραφική να την ακουμπήσεις κάπου και να βγάλεις φωτο;
Δεν φταίνε αυτές όμως...εμείς φταίμε και κανείς άλλος
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
273
Κριτικές
14
Like
544
Πόντοι
291
Έτσι ακριβώς. Οι περισσότερες έχουν φωτό που είναι οι ίδιες επί χρόοοονια και δεν τις ανανεώνουν. Επιπλέον, πολλές βάζουν μόνο φωτογραφίες προσώπου ή ντυμένες με τάχα μου προκλητική πόζα. Λες και είναι αγγελίες για προξενιό ή γάμο. Δεν θέλουμε να κάνουμε σχέση κυρά μου, ούτε γάμο. Βάλε φωτογραφίες τα επίμαχα σημεία να κρίνουμε αν αξίζει να έρθουμε...

Ποσό δίκιο έχεις μαν ,, βαρέθηκα να βλέπω τις ίδιες φωτό κάθε φορά ούτε λεύκωμα γυμνασίου να άνοιγα , και όχι μόνο στην Θεσσαλονίκη και στην πρωτεύουσα το ίδιο συμβαίνει , το 90 τοις εκατό έχει να ανανεώσει φωτό κάτι χρόνια ,
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
273
Κριτικές
14
Like
544
Πόντοι
291
Μου θυμίζει τη διαφήμιση με τη Νατάσα
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Αγαπητε εγω ολα αυτα τα χρονια που γραφω παντοτε λεω στηριξτε τις ελληνιδες τρανς-κρος.Ετσι οπως ειναι τα πραγματα ΤΩΡΑ το θεωρω ΑΤΟΠΗΜΑ να δωσει καποιος 150-200ευρω για να παε με βραζιλιανα..Ας τα εχει ας του περισευουνΤο χρημα εφοσον δεν κοβονται αποδειξεις ειναι μαυρο αλλα εστω και ετσι οι ελληνιδες θα το κινησουν ενω αλλιως το συναλαγμα θα παει βραζιλια.

Φίλε, κοίτα, εσύ που ξέρεις τη νοοτροπία μου, κατά πάσα πιθανότητα κατάλαβες, τι ήθελα να εκφράσω. Εκτός αυτού, δεν είμαι Έλληνας αλλά αυτό δεν σημαίνει, ότι δεν έχω σωστή φιλοσοφία. Το λοιπόν, όταν κάπου έρχομαι, πρώτη και βασική υποχρέωση μου είναι να μάθω τη τοπική γλώσσα και να υποστηρίζω ότι είναι τοπικό. Αυτό είναι το λιγότερο αλλά βασικό ευχαριστώ στο τόπο και στους πολίτες του τόπου. Μάλλον είναι φιλοσοφία της παλιάς σχολής, αλλά μέσα μου αισθάνομαι, ότι έτσι είναι σωστό.
Τώρα στο θέμα μας, ότι πάω κάθε εβδομάδα με μία, ναι είναι αλήθεια. Είμαι στη Κύπρο που δεν υπάρχει τόσο μεγάλη ποικιλία σαν στην Ελλάδα, παρά όλα αυτά σου ορκίζομαι, ότι τέσσερις φορές το μήνα υποστηρίζω το τοπικό θέμα. Εάν όμως υπάρχει κάτι εξαιρετικό, δεν νομίζω να χαλάει κόσμος που πέμπτη φορά μέσα σε αυτό το μίνα θα κάνω εξαίρεση και να πάω με κάτι εξωτικό. Και μάλιστα, να σου πω και την αλήθεια, πήγα και με τοπικές, που δεν μου άρεσαν και το ήξερα από πριν ότι δεν θα μου αρέσουν, αλλά πήγα για το λόγω πού εσύ αναφέρεις. Και μάλιστα πολλές φορές αναγκαστικά πήγα Λευκωσία ή αλλού για το σχετικό θέμα. Αλλά κομμάτια σαν είναι Amanda Araujo, Bianca Hills και Vivi Carvalho για να μη πάω, όταν είναι Λεμεσό, μα, συγγνώμη φίλε δεν γίνετε!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Mια σωστη επαγγελματιας κανει καποια πραγματα που κανουν την διαφορα.
Ανα 1-1.5 μηνα αλλαζει φωτο στις αγγελιες.
Διατηρει φβ και ινστα στα οποια επικοινωνει με τους πελατες.Αν δεν θελετε να μπερδευετε προσωπικα με επαγγελματικα καντε διαφορετικους λογαριασμους..κανεις δεν θα σας κατηγορησει.
Αναλογα μμε το μεσον που χειριζεστε ανεβαζετε και τις αναλογες φωτο και βιντεο.Το ινστα εχει λιγοτερη λογοκρησια.
Κοριτσια...οταν ανεβαζετε κατι και ο αλλος σας κανει σχολιο πατηστε και κανα λαικ.Ειδικα οταν το σχολιο ειναι κοσμιο...Ο αλλος θα χαρει ποσο μαλλον αν του απαντησετε..
Γενικως μην το παιζετε ντιβες...
Υ.Γ..Οταν βλεπω σε αγγελιες φωτο  η αλλη να φορα παντοφλες η να μου εχει εκεινη την μαλακια του φβ που φαινονται σαν γατες η κουνελια δεν ξερω αν θα πρεπει να κλαψω να γελασω η να ξερασω...Οπως και να φορα πιτζαμες.
Εχω την εξης περιεργεια..ν δω την αλλη σαν κουνελι ΘΑ ΚΑΥΛΩΣΩ;;;
Υ.Γ..Ποσο δυσκολα ειναι αυτα που λεω και ποσο δυσκολα εφαρμοζονται; :dunno: :dunno: :dunno:

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Να ξαναπω την ατακα επαγγελματιες ειναι λιγες οι αλλες κανουν αρπαχτες και επειδη μ κουραζει να τ πλατιαζω τ θεμα καλο θα ταν να βαλουν μιαλο αλλιος θ εχει κραξιμο οπος παντα
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
349
Like
265
Πόντοι
21
μάγκες για kelly έχουμε κανα info τί παίζει? αξίζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom