Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες!!! εχω καιρο να μπω εδω και γενικα να ασχοληθω. μιας και θα βρισκομαι θεσ/κι αυτο τον καιρο, εχετε να προτινετε καποια με μεγαααλα προσοντα??? ειμαι μονο παθητικος
 

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
267
Πόντοι
0

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: Allos1
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΓΓΕΛΙΑΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλησπέρα ξέρει κανείς τίποτα για αυτό το κομμάτι

τον πετυχα όπως κάθε νυχτα σχεδον βουτυρα καθετο στην γιαννιτσων μαζι με αλλους 2-3 γυφτους σκιάχτρα βγαινει, λογικα από τα ναρκωτικα δεν χρειαζεται να φανε. δεν φοβάσαι την ηπατιτιδα ή ότι άλλο μπορει να κουβαλάνε?
 

PanosAlla

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2019
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλοι την παρέα. Είμαι νέος στο φόρουμ, αλλά το παρακολουθώ και το συμβουλεύομαι χρόνια. Είπα να αρχίσω να γράφω και εγώ πλέον.

Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος συναγωνιστής να μου πει αν αξίζει η Μαρκέλλα.


Φαίνεται αρκετά καλή από φωτό, αλλά κλασικά τα φαινόμενα μπορεί να απατούν... Ευχαριστώ
 

PanosAlla

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2019
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
αγορινες μου καλημερα!! για αυτη εδω ξερουμε κατι?

Ζητάει γύρω στα 50€. Δεν είχαμε βρεθεί γιατί καθως μιλούσαμε μου έστειλε κάτι φωτό με πολύ δάσος-τριχα στο εργαλείο της και ξενέρωσα. Από Τυνησία δηλώνει ότι είναι. Στις πιο πρόσφατες φωτό που βλέπω είναι πιο καλή. Αν κάποιος πήγε τελικά ας μας πει λεπτομέρειες.
Ελπίζω να βοήθησα λίγο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Tο μιλάει καλά το όφωνο Αλ! :)
Σου κάνει και ένα λαϊκό ποτ-πουρι δηλαδή άμα έρθει στα κέφια  :2funny:

Πάντως πέρυσι στο μαγαζί που δούλευε και την εβλεπα, αν δε μου έλεγαν ότι είναι τρανς δύσκολα θα πήγαινε το μυαλό μου
 

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
Ζητάει γύρω στα 50€. Δεν είχαμε βρεθεί γιατί καθως μιλούσαμε μου έστειλε κάτι φωτό με πολύ δάσος-τριχα στο εργαλείο της και ξενέρωσα. Από Τυνησία δηλώνει ότι είναι. Στις πιο πρόσφατες φωτό που βλέπω είναι πιο καλή. Αν κάποιος πήγε τελικά ας μας πει λεπτομέρειες.
Ελπίζω να βοήθησα λίγο
σε ευχαριστω πολυ!! εγω απλα ειδα σχετικα καλο εργαλειο και λεω αντε μηπως ξερει κανεις λεπτομεριες. ευχαριστω πολυ παντως
 

Koiken

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2019
Μηνύματα
29
Like
12
Πόντοι
0
Μάγκες ψάχνω 2 ενεργητικες για τρίο ξέρει κανείς κάποιες που το κάνουν;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Καλησπερα σας....παρακολουθω το θεμα της θεσσαλονικης ασχετα αν πολλες φορες δεν γραφω και για προσωπικους λογους εχ ω γινει πιο διακριτικος.Τωρα τελευταια παρατηρησα οτι γινεται ενα σουσουρο γυρω απο το συγκεκριμενο μωρο.Οποτε αποφασισα να παω να την δω απο κοντα.
Το σπιτι κοντα στον σταθμο διακριτικο.
Απο εμφανιση ακομα καλυτερη απο τις φωτο.
Στα του αγωνα...Αποφασισα να εισαγω εναν καινουριο ορο...ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ GFE....Ειναι ο ορος που ταιριαζει απολυτα στην περιπτωση.
Ειναι η φαση που το μωρο σε ορμαει και σε αρχιζει στις αγκαλιτσες και στα γλωσσοφιλα και δεν σε αφηνει να παρεις αναπνοη.Πιπα βαθια ορμητικη με βαθος και φτυσιματα.
Για οσους τους ενδιαεφερει...καυλι κανονικο λειτουργικο που απο τα πρωτα αγγιγματα εγινε ορθιο και εμεινε ορθιο ως το τελος.
Πανω κατω πλαγιως σε τιποτα δεν λεει οχι...
Εδω παιδια εχουμε τον εξης συνδιασμο...αν βαλουμε οτι η ρια σε οτι ειχε να κανει με το παθητικο σεξ ηταν κορυφη βαλτε το gfe της ριας επι 2 και προσθεσθεενεργητικη καυλα διοτι ηθελε και να γαμησει αλλα εγω δεν...
Κατι καινουριο στην πολη κατι πολυ καλο για μενα που σας το συστηνω...
Καλα να περνατε.. :hi:
 

dimitris_24_1985

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
Καλησπερα σας....παρακολουθω το θεμα της θεσσαλονικης ασχετα αν πολλες φορες δεν γραφω και για προσωπικους λογους εχ ω γινει πιο διακριτικος.Τωρα τελευταια παρατηρησα οτι γινεται ενα σουσουρο γυρω απο το συγκεκριμενο μωρο.Οποτε αποφασισα να παω να την δω απο κοντα.
Το σπιτι κοντα στον σταθμο διακριτικο.
Απο εμφανιση ακομα καλυτερη απο τις φωτο.
Στα του αγωνα...Αποφασισα να εισαγω εναν καινουριο ορο...ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ GFE....Ειναι ο ορος που ταιριαζει απολυτα στην περιπτωση.
Ειναι η φαση που το μωρο σε ορμαει και σε αρχιζει στις αγκαλιτσες και στα γλωσσοφιλα και δεν σε αφηνει να παρεις αναπνοη.Πιπα βαθια ορμητικη με βαθος και φτυσιματα.
Για οσους τους ενδιαεφερει...καυλι κανονικο λειτουργικο που απο τα πρωτα αγγιγματα εγινε ορθιο και εμεινε ορθιο ως το τελος.
Πανω κατω πλαγιως σε τιποτα δεν λεει οχι...
Εδω παιδια εχουμε τον εξης συνδιασμο...αν βαλουμε οτι η ρια σε οτι ειχε να κανει με το παθητικο σεξ ηταν κορυφη βαλτε το gfe της ριας επι 2 και προσθεσθεενεργητικη καυλα διοτι ηθελε και να γαμησει αλλα εγω δεν...
Κατι καινουριο στην πολη κατι πολυ καλο για μενα που σας το συστηνω...
Καλα να περνατε.. :hi:
ευχαριστουμε πολυ μεγαλε!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.656
Πόντοι
10.326
Καλησπερα σας....παρακολουθω το θεμα της θεσσαλονικης ασχετα αν πολλες φορες δεν γραφω και για προσωπικους λογους εχ ω γινει πιο διακριτικος.Τωρα τελευταια παρατηρησα οτι γινεται ενα σουσουρο γυρω απο το συγκεκριμενο μωρο.Οποτε αποφασισα να παω να την δω απο κοντα.
Το σπιτι κοντα στον σταθμο διακριτικο.
Απο εμφανιση ακομα καλυτερη απο τις φωτο.
Στα του αγωνα...Αποφασισα να εισαγω εναν καινουριο ορο...ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ GFE....Ειναι ο ορος που ταιριαζει απολυτα στην περιπτωση.
Ειναι η φαση που το μωρο σε ορμαει και σε αρχιζει στις αγκαλιτσες και στα γλωσσοφιλα και δεν σε αφηνει να παρεις αναπνοη.Πιπα βαθια ορμητικη με βαθος και φτυσιματα.
Για οσους τους ενδιαεφερει...καυλι κανονικο λειτουργικο που απο τα πρωτα αγγιγματα εγινε ορθιο και εμεινε ορθιο ως το τελος.
Πανω κατω πλαγιως σε τιποτα δεν λεει οχι...
Εδω παιδια εχουμε τον εξης συνδιασμο...αν βαλουμε οτι η ρια σε οτι ειχε να κανει με το παθητικο σεξ ηταν κορυφη βαλτε το gfe της ριας επι 2 και προσθεσθεενεργητικη καυλα διοτι ηθελε και να γαμησει αλλα εγω δεν...
Κατι καινουριο στην πολη κατι πολυ καλο για μενα που σας το συστηνω...
Καλα να περνατε.. :hi:
την πέρασε την οντισιόν να υποθέσω?? :rockon: :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ξερει να τραγουδάει μην κανετε πλακα, την εχω ακουσει λαηβ. το πιανει από σι συνηθως το ασμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom