Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Εντάξει παιδιά, με πείσατε αυτή τη φορά.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Να πω και μια κουβέντα ακόμα ,είμαι 14 χρόνια εδώ μέσα εσυ 2 μήνες με 2500 άχρηστα μηνύματα που πετάς μια μπούρδα και ένας συμφορητης την πατάει και μετά βγάζει σ τον κωλο σου για κάτι που δεν διάβασα ποτέ αν και σιγά μην διάβαζα 2500 μαλακιες που απλά γράφεις σε 2 μήνες για να το παίξεις γνωστής ,είσαι troll και το λέω όχι για σένα ούτε για μένα που κατηγόρησες χωρίς στοιχεία άτομο ,γιατί δεν έφαγα παραμύθι αλλά την έφαγε άλλο και για αυτό στεναχωριέμαι ,αλαξε λογαριασμό
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Να πω και μια κουβέντα ακόμα ,είμαι 14 χρόνια εδώ μέσα εσυ 2 μήνες με 2500 άχρηστα μηνύματα που πετάς μια μπούρδα και ένας συμφορητης την πατάει και μετά βγάζει σ τον κωλο σου για κάτι που δεν διάβασα ποτέ αν και σιγά μην διάβαζα 2500 μαλακιες που απλά γράφεις σε 2 μήνες για να το παίξεις γνωστής ,είσαι troll και το λέω όχι για σένα ούτε για μένα που κατηγόρησες χωρίς στοιχεία άτομο ,γιατί δεν έφαγα παραμύθι αλλά την έφαγε άλλο και για αυτό στεναχωριέμαι ,αλαξε λογαριασμό

Δεν υπάρχει νήμα τρανς Θεσσαλονίκης χωρίς εμένα σκιά. Έχει σαράντα κριτικές μου εδώ μέσα, σταμάτα να μιλάς και να φτύνεις, κάτσε ήσυχα.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Δεν υπάρχει νήμα τρανς Θεσσαλονίκης χωρίς εμένα σκιά. Έχει σαράντα κριτικές μου εδώ μέσα, σταμάτα να μιλάς και να φτύνεις, κάτσε ήσυχα.
Γελάνε και οι πέτρες ,σου είπα επειδή έγραψες 2500 μπούρδες σε δυο μήνες δεν σε κάνει σεβαστό ,την πάτησε συμφορητης για τις μπούρδες σου και κατηγόρησες άτομο που ούτε καν πηγές ,άστο ,τέτοιες εξυπνάδες είδαμε πολλές φορές εδώ μέσα
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Δεν υπάρχει νήμα τρανς Θεσσαλονίκης χωρίς εμένα σκιά. Έχει σαράντα κριτικές μου εδώ μέσα, σταμάτα να μιλάς και να φτύνεις, κάτσε ήσυχα.
Έχεις 40 κριτικές σε 2 μήνες ,άντε καλά και μην μου λες ήσυχα γιατί θα χάσεις την μπάλα μυξα
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481
Για μένα ότι καλύτερο υπάρχει στη πόλη μας...αν κ έχουν γραφτεί πολλές αρνητικές α
Οι αρνητικές αφορούν την αστάθεια χαρακτήρα και τίποτα άλλο για μένα. Πρέπει απλά να την πετύχεις σε καλή μέρα και τότε όλα θα κυλίσουν πολύ καλά! Εγώ ευτυχώς ήμουν τυχερός και τις 3 φορές που βρεθήκαμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Velop3

Irenogir

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2021
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά. Έχει κανείς εμπειρία με Έλενα sunrise?
Καλησπερα, η Ελενα ειναι ομορφη και πολυ κοινωνικη, νιωθεις ανετα στον χωρο της.
στο σεξ αρκετα τυπικη χωρις να ξεφευγει..
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
Με την Pacheco έχασες φίλε μου ,δεν με έπεισε εμένα αυτό το ξερό θα κλαίτε τα λεφτά σας του @jormakka και όταν τον ρώτησα αν πήγε ούτε καν απάντησε και πήγα καθαρά για την ομορφιά της ,δεν έχω δει πιο όμορφη εδώ Θεσσαλονίκη και ότι συμφωνήθηκε σε μήνυμα τηρήθηκε στο έπακρο ,θα γράψω κριτική για πιο πολλά ,όσο για τα 200 οκ ναι έχω δώσει όμως τόσα και σε πολύ χειρότερες και καλύτερα 200 παρά 150 για έναν πο@@τη με περούκα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Όχι
αντε γραψε καμια κριτικη για πατσεκο τι φαση ειναι? αξιζει σαν υπηρεσιες η μονο εμφανιση?
 

moulder

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
61
Like
131
Πόντοι
0
Στέλνω μια μη κριτική για την Luana XXL. Δεν γίνεται δουλειά με το whatsapp.... Άλλο άτομο μάλλον απαντά τα μηνύματα, κλείνει ραντεβού και εγώ περιμένω μισή ώρα σαν τον μαλακά απέξω απτό κτήριο. Τα μηνύματα που στέλνω περιμένοντας αναπαντητα. Και τελικά φεύγω. Συμπέρασμα αν δεν μιλά Αγγλικά γάμα τα. Σιγά μην μαθαίνουμε εμείς Πορτογαλικά στα σαράντα.
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
Στέλνω μια μη κριτική για την Luana XXL. Δεν γίνεται δουλειά με το whatsapp.... Άλλο άτομο μάλλον απαντά τα μηνύματα, κλείνει ραντεβού και εγώ περιμένω μισή ώρα σαν τον μαλακά απέξω απτό κτήριο. Τα μηνύματα που στέλνω περιμένοντας αναπαντητα. Και τελικά φεύγω. Συμπέρασμα αν δεν μιλά Αγγλικά γάμα τα. Σιγά μην μαθαίνουμε εμείς Πορτογαλικά στα σαράντα.
Αστα να πάνε... ξαφνικά αυτές που παίρνουν 70 στην Αθήνα εδω ζητάνε 150. Έχουν τηλεφωνητριες να απαντάνε στα μηνύματα . Και η τηλεφωνητρια που έχουν όλες είναι μια Ελληνίδα τρανς από Αθήνα. Αυτη τους κλείνει μέχρι κ τα σπίτια.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Αστα να πάνε... ξαφνικά αυτές που παίρνουν 70 στην Αθήνα εδω ζητάνε 150. Έχουν τηλεφωνητριες να απαντάνε στα μηνύματα . Και η τηλεφωνητρια που έχουν όλες είναι μια Ελληνίδα τρανς από Αθήνα. Αυτη τους κλείνει μέχρι κ τα σπίτια.
70 Αθήνα? ,βλακείες λες
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Ας γράψω και γω τις δικές μου κριτικές:

Ιζαμπέλλα: Εξαιρετική, χωρίς βιασύνη, το ζούσε, μόνο ενεργητική, υπέροχος πούτσος, γλωσόφιλα και έχυσε στο στόμα. Κόστος 50 ευρώ.

Μαιρούλα: Πολύ καλή. Βελούδινο σώμα, υπέροχα φιλιά, καταπληκτικός πούτσος και κώλος. Ήταν μόνο ενεργητική, αυταρχική μου έριχνε χαστούκια. Όλα υπέροχα, αν και δυσκολεύτηκε να μπει στον κώλο μου. Ήθελε περισσότερο λιπαντικό. Δυστυχώς δεν είχε και της έδωσα το δικό μου. Δεν έχυσε. Κόστος 50 ευρώ.

Νάνσυ: Πολύ χοντρή, άλλωστε αυτό φάινεται. Μέτριος πούτσος που δεν σηκώνεται. Με γάμησε με δονητή και με χτυπούσε, αρκετά δυνατά,με μαστίγιο. Η τουαλέτα της χάλια, είναι σχεδόν αδύνατο να πλυθείς. Μου πρότεινε να κάνουμε παρτούζα με μια γκόμενα είπα όχι. Μετά μου είπε παρτούζα με άνδρα και είπα ναι με έξτρα κόστος βέβαια. Ο άνδρας ωραίος και με ωραία πούτσα περίπου 27 χρόνων, αλλά το μόνο που σε άφηνε να κάνεις ήταν να του πάρεις πίπα με προφυλακτικό. Και εκεί που του έπαιρνα πίπα και η Νάνσυ με γαμούσε με δονητή χτυπάει το κουδούνι και μπαίνει ένας τύπος γύρω στα 60 που της έφερε την παραγγελία της για κοκορέτσι. Σουρεάλ εντελώς η κατάσταση... Κόστος 50 για τη Νάνσυ και άλλα 50 για το νεαρό.

Ηλέκτρα: Χάλια μαύρα. Πήγα με πολλές προσδοκίες και απογοητεύτηκα. Η συμφωνία ήταν παρτούζα με την Ηλέκτρα και το γκόμενό της, να με γαμήσουν και να με κατουρήσουν. Η Ηλέκτρα δεν έχει καμάι σχέση με τις φώτο. Είναι 10 φορές πιο χοντρή, γεγονός που δεν με πειράζει. Δεν γδύθηκε αλλά απλώς έβγαλε την πούτσα της έξω. Ο γκόμενος γδύθηκε αλλά το μόνο που με άφησε να κάνω ήταν να του πάρω πίπα και να του γλύψω τον κώλο. Άρχισε να μου λέει δεν έφερες καμια μπίρα να πιούμε και να σε κατουρήσουμε και μαλακίες. Τελικά δεν με γάμησαν, ούτε μα κατούρησαν, αλλά έχυσα παίζοντάς τον καθώς έγλειφα τον κώλο του γκόμενου. Απαράδεκτοι. Κόστος 80 ευρώ (κλαψ).

Ζιζέλ: Την έχω τιμήσει πολλές φορές και είναι η αδυναμία μου. Πρόσωπο μετριο, σώμα αδύνατο, πολύ καλό. Πούτσος άριστος. Είναι gfe. Τη θέλω μόνο ενεργητική και δίνει ρέστα σε όλες τις στάσεις. Πολύ ωραίος και καθαρός χώρος, ενώ δεν βιάζεται. Κάποιες φορές με έχυσε στο στόμα, άλλες φορές δεν έχυσε καθόλου. Συνέχεια σκληρή και σηκωμένη η ψωλή της. Κόστος: 40 ευρώ.

Ζέτα: Είναι γύρω στα 45 και σίγουρα δεν την λες όμορφη. Είναι όμως υπάκουη, έχει ωραίο πούτσο και γουστάρει να γαμάει. Κάνει ότι της ζητήσεις. Με γάμησε και έχυσε την ώρα που με γαμούσε. Ήθελα και άλλο και συνέχισε με δονητή μέχρι που έχυσα και γω. Στη συνέχεια πήγαμε στο μπάνιο όπου με κατούρησε και τα κατάπια. Την έχω επισκεφθεί πολλές φορές. Κόστος: 30 ευρώ.

Monica: Δεν ξέρει ελληνικά, οπότε η συνεννόηση έγινε στα αγγλικά. gfe πολύ ζεστή και περιποιητική αλλά ταυτόχρονα αρκετά γρήγορη. Την έχυσα και με έχυσε στο στόμα. Κόστος 80 ευρώ (πιστεύω ότι θα έπρεπε να είναι 50).
φιλε μπραβο παντως!! πηγες με οσες δεν παει ευκολα κανεις!! επιτελους μαθαμε πως λειτουργουν και τα μπαζα!! ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ!!!!
 

Velop3

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
57
Like
47
Πόντοι
0
φιλε μπραβο παντως!! πηγες με οσες δεν παει ευκολα κανεις!! επιτελους μαθαμε πως λειτουργουν και τα μπαζα!! ΕΙΣΑΙ ΗΡΩΑΣ!!!!
Ποπο ρε φίλε είσαι κανας υπέρβαρος κακασχημος για να πήγες να φανταστώ έτσι? Είσαι σοβαρός ρε μπρο τι κάνεις? Εσύ έχεις πάει με όλα τα κακασχημα πουσταρελια της πόλης ρε
 

moulder

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
61
Like
131
Πόντοι
0
Ποπο ρε φίλε είσαι κανας υπέρβαρος κακασχημος για να πήγες να φανταστώ έτσι? Είσαι σοβαρός ρε μπρο τι κάνεις? Εσύ έχεις πάει με όλα τα κακασχημα πουσταρελια της πόλης ρε
Ότι και να είναι ο φίλος , δεν υπάρχει λόγος να τον προσβάλουμε. Εσύ δηλαδή ο Μπραντ Πιτ είσαι; Αν διαβάσει κανείς το σχόλιο σου, μεταδίδει μόνο αρνητικότητα . Τουλάχιστον αυτός έκανε ουσιαστική ενημέρωση, αυτός είναι κι ο σκοπός του φόρουμ. Αν τώρα γουστάρει να πηγαίνει σε αυτές δικαίωμα του.
 

Velop3

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
57
Like
47
Πόντοι
0
Ότι και να είναι ο φίλος , δεν υπάρχει λόγος να τον προσβάλουμε. Εσύ δηλαδή ο Μπραντ Πιτ είσαι; Αν διαβάσει κανείς το σχόλιο σου, μεταδίδει μόνο αρνητικότητα . Τουλάχιστον αυτός έκανε ουσιαστική ενημέρωση, αυτός είναι κι ο σκοπός του φόρουμ. Αν τώρα γουστάρει να πηγαίνει σε αυτές δικαίωμα του.
Οκ απλά πριν το παίξεις έξυπνος ΕΚΑΝΑ ΕΡΩΤΗΣΗ..!! ΝΤΑΞΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΟΥΤΕ ΕΚΡΙΝΑ ΚΑΝΕΝΑΝ...Απλη απορία είχα γιατί το ατομο αυτό που πήρε αμπαριζα όλους του χοντρούς πουστηδες με περούκα που από μόνοι τους βαφτίζονται τρανσ ....αυτά...άνοιξε τα Γκάβα σου καλύτερα αλη φορά πριν μιλησεις
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
Γεια σας μια ερώτηση .ξέρει κανείς καμία Νάντια η Νάνσυ δεν θυμάμαι καλά .ξανθιά με μεγάλο στήθος κανονικό εργαλείο .έκανε βόλτες και στο σινεμά λαικον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom