Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Για την πατσεκο ξερουμε τιποτα??

200/ώρα 150/μισάωρο και θα φας τρελή φόλα να είσαι σίγουρος. Αν παρόλα αυτά θες να πας, όρμα. Χτες ήρθε. Σήμερα έρχεται και ένα άλλο φρούτο μια Λουάνα, με τρένο, λογικά απόγευμα και μετά θα είναι έτοιμη.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Πηγές μαζί της ?παντως ότι πιο όμορφο κυκλοφορεί
 

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
Ας γράψω και γω τις δικές μου κριτικές:

Ιζαμπέλλα: Εξαιρετική, χωρίς βιασύνη, το ζούσε, μόνο ενεργητική, υπέροχος πούτσος, γλωσόφιλα και έχυσε στο στόμα. Κόστος 50 ευρώ.

Μαιρούλα: Πολύ καλή. Βελούδινο σώμα, υπέροχα φιλιά, καταπληκτικός πούτσος και κώλος. Ήταν μόνο ενεργητική, αυταρχική μου έριχνε χαστούκια. Όλα υπέροχα, αν και δυσκολεύτηκε να μπει στον κώλο μου. Ήθελε περισσότερο λιπαντικό. Δυστυχώς δεν είχε και της έδωσα το δικό μου. Δεν έχυσε. Κόστος 50 ευρώ.

Νάνσυ: Πολύ χοντρή, άλλωστε αυτό φάινεται. Μέτριος πούτσος που δεν σηκώνεται. Με γάμησε με δονητή και με χτυπούσε, αρκετά δυνατά,με μαστίγιο. Η τουαλέτα της χάλια, είναι σχεδόν αδύνατο να πλυθείς. Μου πρότεινε να κάνουμε παρτούζα με μια γκόμενα είπα όχι. Μετά μου είπε παρτούζα με άνδρα και είπα ναι με έξτρα κόστος βέβαια. Ο άνδρας ωραίος και με ωραία πούτσα περίπου 27 χρόνων, αλλά το μόνο που σε άφηνε να κάνεις ήταν να του πάρεις πίπα με προφυλακτικό. Και εκεί που του έπαιρνα πίπα και η Νάνσυ με γαμούσε με δονητή χτυπάει το κουδούνι και μπαίνει ένας τύπος γύρω στα 60 που της έφερε την παραγγελία της για κοκορέτσι. Σουρεάλ εντελώς η κατάσταση... Κόστος 50 για τη Νάνσυ και άλλα 50 για το νεαρό.

Ηλέκτρα: Χάλια μαύρα. Πήγα με πολλές προσδοκίες και απογοητεύτηκα. Η συμφωνία ήταν παρτούζα με την Ηλέκτρα και το γκόμενό της, να με γαμήσουν και να με κατουρήσουν. Η Ηλέκτρα δεν έχει καμάι σχέση με τις φώτο. Είναι 10 φορές πιο χοντρή, γεγονός που δεν με πειράζει. Δεν γδύθηκε αλλά απλώς έβγαλε την πούτσα της έξω. Ο γκόμενος γδύθηκε αλλά το μόνο που με άφησε να κάνω ήταν να του πάρω πίπα και να του γλύψω τον κώλο. Άρχισε να μου λέει δεν έφερες καμια μπίρα να πιούμε και να σε κατουρήσουμε και μαλακίες. Τελικά δεν με γάμησαν, ούτε μα κατούρησαν, αλλά έχυσα παίζοντάς τον καθώς έγλειφα τον κώλο του γκόμενου. Απαράδεκτοι. Κόστος 80 ευρώ (κλαψ).

Ζιζέλ: Την έχω τιμήσει πολλές φορές και είναι η αδυναμία μου. Πρόσωπο μετριο, σώμα αδύνατο, πολύ καλό. Πούτσος άριστος. Είναι gfe. Τη θέλω μόνο ενεργητική και δίνει ρέστα σε όλες τις στάσεις. Πολύ ωραίος και καθαρός χώρος, ενώ δεν βιάζεται. Κάποιες φορές με έχυσε στο στόμα, άλλες φορές δεν έχυσε καθόλου. Συνέχεια σκληρή και σηκωμένη η ψωλή της. Κόστος: 40 ευρώ.

Ζέτα: Είναι γύρω στα 45 και σίγουρα δεν την λες όμορφη. Είναι όμως υπάκουη, έχει ωραίο πούτσο και γουστάρει να γαμάει. Κάνει ότι της ζητήσεις. Με γάμησε και έχυσε την ώρα που με γαμούσε. Ήθελα και άλλο και συνέχισε με δονητή μέχρι που έχυσα και γω. Στη συνέχεια πήγαμε στο μπάνιο όπου με κατούρησε και τα κατάπια. Την έχω επισκεφθεί πολλές φορές. Κόστος: 30 ευρώ.

Monica: Δεν ξέρει ελληνικά, οπότε η συνεννόηση έγινε στα αγγλικά. gfe πολύ ζεστή και περιποιητική αλλά ταυτόχρονα αρκετά γρήγορη. Την έχυσα και με έχυσε στο στόμα. Κόστος 80 ευρώ (πιστεύω ότι θα έπρεπε να είναι 50).
Εξαιρετικό post. Έτσι πρέπει να λειτουργεί το σύστημα εδώ. Να μην γράφονται άσχετες μαλακίες.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
10F9CCB2-1DE9-4ABC-98EA-2641FA0C1200.jpeg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

έχουμε νεότερα από πατσεκο; Πήγε κανεις;
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1

Μιλαμε για μπουμπουκι η απλα μουφα φωτογραφιες?
 

Empeirognomon.mod

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2015
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
από τα ΟΧΙ καλα κανεις, ειναι ολες στη παρεα με τα κοκορετσια... απο τα ΙΣΩΣ θα διαλεγα αυτα τα 2 κροσακια για παρτουζα ετσι για την εμπειρια, απο τα ΝΑΙ, Αμαντα με χιλια
Έχω μια απορία διαβάζω συχνά παρέα κοκορέτσια τί είναι αυτό;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
10F9CCB2-1DE9-4ABC-98EA-2641FA0C1200.jpeg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

έχουμε νεότερα από πατσεκο; Πήγε κανεις;
Είπα να πάω παρολου τα κακά σχόλια που διάβασα καθότι είναι απ τις πιο όμορφες ,της έστειλα μήνυμα για κάποιες υπηρεσίες και μου ήρθε τυποποιημένο μήνυμα για το δωρακι της ,ουτέ καν μπήκε στον κόπο να το μεταφράσει όποτε δεν πήγα ,δεν έχω όρεξη να κλάψω τα 200 ε χωρίς χάσιμο
 

moulder

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
61
Like
131
Πόντοι
0
Είπα να πάω παρολου τα κακά σχόλια που διάβασα καθότι είναι απ τις πιο όμορφες ,της έστειλα μήνυμα για κάποιες υπηρεσίες και μου ήρθε τυποποιημένο μήνυμα για το δωρακι της ,ουτέ καν μπήκε στον κόπο να το μεταφράσει όποτε δεν πήγα ,δεν έχω όρεξη να κλάψω τα 200 ε χωρίς χάσιμο
Στην Luana που είναι στην φώτο αναφέρεσαι και υπάρχει φρέσκια κριτική από συναγωνιστή ή στην Gabriela Pacheco που αναφέρθηκε κάποιος λίγο παραπάνω. Σαν να μπερδεψαμε λίγο τα μπούτια τους!
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525

Ενημέρωση για το εν λόγω πλάσμα που πέτυχα σήμερα το μεσημέρι. Εκ Βενεζουελας, πολύ πιο όμορφη από κοντά, οι φωτογραφίες είναι αστείες, λεπτή όσο πρέπει, κωλος ποίημα, τρυπουλα στενή. Καθαρά ενεργητική αλλά είχαμε συμφωνήσει για τα αντίθετα.

Με πολύ σάλιο και υπομονή άνοιξε, ρομαντικά γιατί εξάλλου δεν έπαιζαν καποτες. Ωραια στησίματα, γούσταρε, τα έκανε μουνι όλα στο τέλος. Μια σχετική αντίσταση στην αρχή γιατί προτιμά να γαμαει. Αλλά έκατσε υπάκουα, τον έφαγε και της άρεσε.

Τσιγαράκι με ανεση, μπανιο με καθαρή πετσέτα, στον δεύτερο όροφο γνωστού σημείου κοντά στην Αντιγονιδων. Μαύρο αν θέλετε έχει. Κοκό αν θέλετε δεν έχει. Το μωρό είναι τσίτα σαν χαρακτήρας όπως η Ιζαμπέλι επομένως αγαπουλες και πολύ μπλα μπλα θα έχει ως αποτέλεσμα να ξενερώσει.

Τα πήρε αδιαμαρτύρητα μέσα της, τα δικά της τα πέταξε παντού, μια ώρα σωστή. Στο δρόμο για το μπανιο βέβαια μάζεψα τα καράλιο μου γιατί άνοιξε για τα καλά πίσω.

Από τις καλές περιπτώσεις στην πόλη μας.



Το δε βλήτο η Πατσικαο ή όπως διάολο τη λένε, που έσκασε σήμερα μύτη, έχει από πίσω - λογικά - το ίδιο χαϊβάνι τηλεφωνήτρια που ζητάει 200 ακατέβατα και πας καρφί για φόλα. Προειδοποίηση προς ναυτιλομένους.

Καλά βόλια. Μην ενημερώνετε τόσο πολύ, θα πάθετε τίποτα.
Βλέποντας αυτη τη κριτική πηγα για να περάσω καλά και το μετάνιωσα σαν το σκυλί. Από όλα όσα λέει αυτή η κριτική δεν συνάντησα τιποτα απολύτως. Ένας άντρας με περούκα και ψεύτικα μαλλιά. Από προσόντα ουτε καν 14εκ. Πότε δεν καυλωσε. Πραγματικά μεγάλη φόλα. Τζάμπα έχασα χρόνο και χρήμα και δεν πήγα στην πατσικαο τουλάχιστον να πω ότι άξιζε η εμφάνισή. Πραγματικά μακρυα έχει μισή ώρα που έφυγα από το σπίτι της και ακόμα τα κλαίω. Και όσο για συμπεριφορά απτις χειρότερες που έχω δει ποτέ μου. Με το που μου άνοιξε οχι αυτο οχι εκείνο... καθ όλη τη διάρκεια φορούσε μπλούζα επειδή λέει έβαλε πρόσφατα βυζια. Και δεν την εβγαζε. Πάντως οχι τρανς δεν την λες. Κρος 100% καμια θηλυκότητα παιδιά.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Βλέποντας αυτη τη κριτική πηγα για να περάσω καλά και το μετάνιωσα σαν το σκυλί. Από όλα όσα λέει αυτή η κριτική δεν συνάντησα τιποτα απολύτως. Ένας άντρας με περούκα και ψεύτικα μαλλιά. Από προσόντα ουτε καν 14εκ. Πότε δεν καυλωσε. Πραγματικά μεγάλη φόλα. Τζάμπα έχασα χρόνο και χρήμα και δεν πήγα στην πατσικαο τουλάχιστον να πω ότι άξιζε η εμφάνισή. Πραγματικά μακρυα έχει μισή ώρα που έφυγα από το σπίτι της και ακόμα τα κλαίω. Και όσο για συμπεριφορά απτις χειρότερες που έχω δει ποτέ μου. Με το που μου άνοιξε οχι αυτο οχι εκείνο... καθ όλη τη διάρκεια φορούσε μπλούζα επειδή λέει έβαλε πρόσφατα βυζια. Και δεν την εβγαζε. Πάντως οχι τρανς δεν την λες. Κρος 100% καμια θηλυκότητα παιδιά.

Προειδοποίησα: «το μωρό είναι τσίτα σαν χαρακτήρας όπως η Ιζαμπέλι επομένως αγαπουλες και πολύ μπλα μπλα θα έχει ως αποτέλεσμα να ξενερώσει.»

Τα υπόλοιπα δεν τα σχολιάζω καν επειδή δεν τα λες εσυ, αλλά τα νεύρα σου και σεβαστό.
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
Προειδοποίησα: «το μωρό είναι τσίτα σαν χαρακτήρας όπως η Ιζαμπέλι επομένως αγαπουλες και πολύ μπλα μπλα θα έχει ως αποτέλεσμα να ξενερώσει.»

Τα υπόλοιπα δεν τα σχολιάζω καν επειδή δεν τα λες εσυ, αλλά τα νεύρα σου και σεβαστό.
Τα νεύρα μου δημιουργήθηκαν επειδή συνάντησα ότι πιο σάπιο ρε φιλε. Χτυπάω το κεφάλι μου που δεν την κοπανησα μολις άνοιξε η πόρτα.. πραγματικά όμως.. τα προσόντα της κ 14 εκ που λέω πολλά βάζω. Τι αγαπούλες κ μπλα μπλα ρε συ εδω στα βασικά ελεγε οχι. Δεν ήθελε να την γαμησω και εσφιγγε την ήδη πολύ στενή τρύπα της με αποτέλεσμα ουτε με 2 κιλά λιπαντικό να μην χωράει τιποτα. Ήσουν τυχερός μάλλον όσον αφορά τις υπηρεσίες αλλά για εμφάνιση αν την βλέπεις όμορφη μάλλον απέχουν πάρα πολύ τα γούστα μας.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
845
Like
361
Πόντοι
26
Τα νεύρα μου δημιουργήθηκαν επειδή συνάντησα ότι πιο σάπιο ρε φιλε. Χτυπάω το κεφάλι μου που δεν την κοπανησα μολις άνοιξε η πόρτα.. πραγματικά όμως.. τα προσόντα της κ 14 εκ που λέω πολλά βάζω. Τι αγαπούλες κ μπλα μπλα ρε συ εδω στα βασικά ελεγε οχι. Δεν ήθελε να την γαμησω και εσφιγγε την ήδη πολύ στενή τρύπα της με αποτέλεσμα ουτε με 2 κιλά λιπαντικό να μην χωράει τιποτα. Ήσουν τυχερός μάλλον όσον αφορά τις υπηρεσίες αλλά για εμφάνιση αν την βλέπεις όμορφη μάλλον απέχουν πάρα πολύ τα γούστα μας.
Με την Pacheco έχασες φίλε μου ,δεν με έπεισε εμένα αυτό το ξερό θα κλαίτε τα λεφτά σας του @jormakka και όταν τον ρώτησα αν πήγε ούτε καν απάντησε και πήγα καθαρά για την ομορφιά της ,δεν έχω δει πιο όμορφη εδώ Θεσσαλονίκη και ότι συμφωνήθηκε σε μήνυμα τηρήθηκε στο έπακρο ,θα γράψω κριτική για πιο πολλά ,όσο για τα 200 οκ ναι έχω δώσει όμως τόσα και σε πολύ χειρότερες και καλύτερα 200 παρά 150 για έναν πο@@τη με περούκα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υπάρχουν μπουρδελα με τρανς στην Θεσσαλονίκη;
Όχι
 

Newboyintown

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά. Έχει κανείς εμπειρία με Έλενα sunrise?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom