Νέα

Θεωρείται κέρατο αν πας σε μπουρδέλο και είσαι παντρεμένος ή σε σχέση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Leonoso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.388
Πόντοι
786
Οι δυνατές παράνομες γκόμενες θέλουν δώρα και κρυφά ερωτικά ταξίδια. Μην γίνει της μόδας πάλι τώρα με τις συμφωνίες το Παρίσι και είναι ακριβό το γαμημένο. :confused:

 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.111
Κριτικές
42
Like
29.638
Πόντοι
28.246

BBWlover85

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2021
Μηνύματα
27
Like
82
Πόντοι
0
Μιας και ειμαι και εγω παντρεμενος 11 χρόνια συμφωνω απολυτα με τον σατανακο.
Σε ένα γάμο κατα την γνώμη μου πρέπει και οι δύο να κρατάνε αναμένη την φλογα την ερωτική έλξη ο ένας για τον άλλον,και συνέχεια να κανουν καινουργια πράγματα για μην βαρεθουν.
Αν ο ένας πχ ο άντρας ναι του αρέσει η γυναίκα του και την θέλει πολύ κάθε βράδυ θέλει να κάνουν έρωτα θέλει να την ξεσκίζει γιατι τον ανάβει γιατι τον καβλώνει τοσο πολύ και τρελένετε..Κατα την γνώμη μου και η γυναίκα πρέπει το ίδιο πράγμα να κάνει οταν βλέπει τον αντρα της.Δηλαδη και οι δύο να τρελάινοντε ο ένας για τον αλλον ,Αν τρελαινετε μόνο ο ένας και συνέχεια μόνο ο ένας προσπαθέι θα βαρεθέι και αυτός.Θα πει τι σκατα μόνο εγω προσπαθώ,η αλλη είναι στον κόσμο της??
Ολοι μας έχουμε τις σκοτούρες μας όλοι μας έχουμε τα προβλήματα μας αλλα όταν μπαίνεις μέσα στο σπίτι αυτα μένουν απέξω.
Δεν θα σας πω εγω την ζωη μου τα είπε ο satanakos δεν διαφερουμε πολυ.
Εκεί που εχω καταλήξει ειναι ενα στην επομενη ζωη μου δεν θα παντρευτω και αν συναντισω την γυναικα μου ουτε για One night stand..
Τα σπιτάκια τον παντρεμένο τον ανανεώνουν όπως και οι ξεπέτες.
Για κανονικη γκόμενα εξωσυζηκη σχέση δηλαδη ουτε καν επικίνδυνα παιχνίδια και μπορείς να μπλέξεις πολυ ασχημα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ότιδήποτε κάνεις πίσω απο την πλάτη της συντρόφου είναι ξεκάθαρα κέρατο. Το είδος και το τέλμα της σχέσης ειναι ένα βολικό άλλοθι αλλά δεν αναιρεί το κέρατο.
Το ότι είναι λίγα λεπτά είναι ακόμα πιο έωλη δικαιολογία. Δηλαδή αν η σύντροφός σας πήγαινε σε μπαράκια πχ και έκανε ons 5-10 λεπτών, σύμφωνα με τη λογική σας δε θα ήταν κέρατο. Μια στιγμιαία ανακούφιση απο το γάμο και τέλος. Αλλά ξέρετε καλά ότι κέρατο είναι.
 

BBWlover85

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2021
Μηνύματα
27
Like
82
Πόντοι
0
Τώρα το όσο αν είναι κέρατο για μένα είναι πολυ ξεπερασμένο.
Αν αυτη πηγαινε και γαμιότανε θα είχα βάλει εγω το χερακι μου για να το κάνει κάτι δεν θα έβρισκε σε μένα και θα πηγαινε αλλου.
Αν πάει ο αντρας ,η γυναικα έχει βάλει τοπ χερακι της για να παει.
Ας πάμε στο κέρατο
Αν αποφασίσει και πάει με άλλον και το μάθω ναι στην αρχή θα ξαφνιαστώ, και θα πω όπα τι έγινα εδω τώρα τι έκανα λάθος?
Δεν θα το πάρω σαν κέρατο απλος θα την βάλω κάτω και θα συζητησουμε τι έχει συμβέι όλα αυτα τα χρόνια που δεν είμουν σωστος τι ακριβός έχω κάνει λάθος για να πάει με άλλον.Αλλα για να παέι με αλλον ξαναλέω σίγουρα δεν είμουν εντάξη απεναντη της δεν της εδειχνα ότι την ήθελα.
Κατα την γνώμη μου βεβαια οι άντρες είναι αυτοί που πάνε με αλλες.Γ
Γιατι?
Γιατι είναι απλά τα πραγματα μία γυναίκα μπορεί να κάνει χιλίάδες πραγματα για να καβλώνει τον αντρα της απο σέξι εσωρουχα μεχρι να του στεέλνεις φωτογραφιες στο κινητο του με της βυζαρες της την μουναρα της να του μιλαει προστυχα,να γυρναει ο αντρας της απο την δουλεια και να την βλεπει να χαιδευτε στον καναπε και αλλα πολλα που αμα τα σκεφτω θα επρεπε να γεννηθω γυναικα.
Αμ δεν τα κανει αυτα μια γυναικα και ποσο μαλλον οταν ειναι χρόνια παντρεμενη παει τα πουλακι του αντρα πεταξε.
Τι σκατα ρε γαμωτο μερικές γυναικες έχουν πυτουρα στο μυαλο τους???
 

BBWlover85

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2021
Μηνύματα
27
Like
82
Πόντοι
0
Βεβαια είναι και το αλλό που μου έιχε πει μια κοπέλα.
Μαλάκα Γιώργο είναι καρκίνος στο ζώδιο αυτες δεν τις απασχολεί αν θα κάνουν έρωτα δεν τις απασχολεί να θα κανουν σεξ δεν τις νοιαζει ειναι το τελευταιο πράγμα που θα σκεφτούνε..
Γιαυτο μακρια απο καρκίνους!!!:confused::confused::confused:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.526
Κριτικές
2
Like
5.879
Πόντοι
2.356
:)☁️ Καλημέρα και όμορφο Σαββατοκύριακο σε όλους τους φίλους, μέλη και επισκέπτες του site και του νήματος.

?️ Μερική παράθεση δικής μου άποψης για το θέμα:

Θεωρείτε (ή καλύτερα θεωρείται) κέρατο αν πας σε μπουρδέλο και είσαι παντρεμένος ή σε σχέση;

Κατ’ αρχάς να πούμε ένα μεγάλο μπράβο στο μέλος Leonoso που επέλεξε ένα τέτοιο θέμα. Πρόκειται για ένα θέμα που απασχολεί πολλούς ανθρώπους και αποτελεί ένα πεδίο σκέψης και ανάλυσης σε αρκετές συζητήσεις μας εδώ στην σελίδα.

Σε γενικές γραμμές σχεδόν συμφωνώ με όλα τα σχόλια που έχω διαβάσει.

Να πω εδώ ότι δεν είμαι παντρεμένος και ούτε καν σχέση έχω.

Η δική μου απάντηση είναι και ΝΑΙ και ΟΧΙ. Υπάρχει ένα μεγάλο εξαρτάται.

Πολύ ωραία απάντηση έδωσε το μέλος satanakos. Ξεκάθαρα μια δίκαια στάση ενός παντρεμένου ανθρώπου μετά από 20 έτη γάμου:

Την παραθέτω γιατί έχει την σημειολογία της:

«Είμαι παντρεμένος με μεγάλα παιδιά. Όταν πριν 2,5 περίπου άρχισα τις επισκέψεις στα σπιτάκια, δεν το έκανα γιατί ήμουν ευτυχισμένος, με το γάμο μου. Αντίθετα ήμουν πολύ ζορισμένος, με καθόλου σεξουαλική ζωή, βουτηγμένος μέσα στην καθημερινότητα. Κι όταν σκέφτεσαι κάποια στιγμή πόσο ανούσια φεύγει η πουτάνα η ζωή, μου την έδωσε.
Ένιωθα ενοχές στην αρχή, το ομολογώ. Έτσι είναι μετά από 25 χρόνια γάμου. Και σκέφτεσαι τι να κάνεις... να χωρίσεις, δεν σε παίρνει από πολλούς λόγους. Οπότε σταμάτησα να επιμένω για επαφή με την γυναίκα μου.
Έβαλε με τον τρόπο της και η γυναίκα μου το χέρι της να οδηγηθώ σε αυτήν τη λύση.
Ο δεσμός με κάποια άλλη, θα με κατέστρεφε.
Οι επαφές με την γυναίκα μου και πριν από αυτήν, με κοπέλες που είχα σχέση κρατούσαν για πολύ, στα μπουρδέλα με τις κοπέλες, κρατάν λίγο, λίγα λεπτά της ώρας. Η πιο μεγάλη 8 10.
Συνεπώς αν και πολλοί, αν ρωτήσεις έξω, θα σουπούν ότι είναι, θεωρώ ότι δεν είναι.
Είναι ανάγκη, ανθρώπινη. Είναι άμυνα. Κι η γυναίκα μου έβαλε το χέρι της σ' αυτό. Δεν πήγα στα ξαφνικά μόνος μου. Γιατί δεν το έκανα όταν όλα ήταν καλά;
Όχι, δεν είναι.»




Επίσης η φράση του Obi-Wan: «Το γαμήσι σε μπουρδέλα κλπ. από δεσμώτες δεν είναι πλήρης ψυχολογική και κοινωνική απιστία, είναι μόνο φευγαλέα σωματική.» είναι επί της ουσίας η ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ του να κερατώνεις τη γυναίκα σου με κάποια ιερόδουλη από το να την «κερατώνεις» με ένα γκομενάκι.



«Εχετε σκεφθει οτι οι πουτανες μας κρατανε σε φορμα για να μπορουμε να κανουμε ερωτα στην συζυγο και μετα απο 30 χρονια εγγαμου βιου?» αναρρωτιέται ο παλαίμαχος και εκεί και σε αυτόν ένα δίκιο μπορείς να του το δώσεις…

Στέκομαι και στο υγειονομικό κομμάτι που θέτει ο Αγράμματος: «Υπάρχει και ο κίνδυνος να μεταφέρει κάποιος και αφροδίσιο στην γυναίκα οπότε είναι λίγο επίφοβο το άθλημα…»
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.846
Κριτικές
184
Like
44.106
Πόντοι
21.896
Βεβαια είναι και το αλλό που μου έιχε πει μια κοπέλα.
Μαλάκα Γιώργο είναι καρκίνος στο ζώδιο αυτες δεν τις απασχολεί αν θα κάνουν έρωτα δεν τις απασχολεί να θα κανουν σεξ δεν τις νοιαζει ειναι το τελευταιο πράγμα που θα σκεφτούνε..
Γιαυτο μακρια απο καρκίνους!!!:confused::confused::confused:
Οι καρκίνοι είναι βαριά πεπόνια
Πρέπει να τους ευαίσθητοποιησεις τις συναισθηματικές χορδές τους πρώτα κ μετά να ζητήσεις σεξ
:confused:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.526
Κριτικές
2
Like
5.879
Πόντοι
2.356
Και πολύ σωστή η επισήμανση, ξανατονίζω, για το ποιος είσαι όταν θέτεις το ερώτημα. Και δεν εννοώ αν είσαι παντρεμένος αλλά για το ποιος είσαι σαν άνθρωπος. Μπορεί κάποιος να το θεωρεί απόλυτα φυσιολογικό ενώ κάποιος άλλος όχι. Εγώ πχ ΑΝ ήμουν παντερμένος ΔΕΝ θα το έκανα. Δεν μπορώ να κατηγορήσω όμως κάποιον που το κάνει.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406
Οι καρκίνοι είναι βαριά πεπόνια
Πρέπει να τους ευαίσθητοποιησιε τις συναισθηματικές χορδές τους πρώτα κ μετά να ζητήσεις σεξ
:confused:
Καλα ναι οκ. Τα ειχα με "ευαισθητο " καρκινακι για αρκετουτσικο διαστημα. Ευαισθητη ,χαδιαρα κλπ και στο κρεββατι η μονιμη φαντασιωση της να γαμιεται με ,το λιγοτερο, δυο αντρες. Δεν λεω καλο σεξ αλλα απο ενα σημειο βαρεθηκα να της λεω οτι τη γαμαω με αλλους. Αφου χωρισαμε(επεισοδιακα) παντρευτηκε εναν κακομοιρη πρωην της.
Οσο για το θεμα μας. Αντρες ειμαστε και πολυγαμικοι. Εννοειται οτι αγαπαμε,προστατευουμε και δινουμε ολα μας τα λεφτα και το νεφρο μας και τη ζωη μας για τη γυναικα και την οικεγενεια μας,ενας πουτσαλακος απο δω κι απο κει δεν ειναι κατι.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
απλά να το πεις στην γυναίκα σου ή την σχέση σου και θα καταλάβεις αν είναι κέρατο από την αντίδραση της :2funny:
Ρε πάτε καλά τι ρωτάτε?? :2funny:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.526
Κριτικές
2
Like
5.879
Πόντοι
2.356
Βεβαια είναι και το αλλό που μου έιχε πει μια κοπέλα.
Μαλάκα Γιώργο είναι καρκίνος στο ζώδιο αυτες δεν τις απασχολεί αν θα κάνουν έρωτα δεν τις απασχολεί να θα κανουν σεξ δεν τις νοιαζει ειναι το τελευταιο πράγμα που θα σκεφτούνε..
Γιαυτο μακρια απο καρκίνους!!!:confused::confused::confused:
Ποτέ μου δεν κατανόησα τους ανθρώπους που "πιστεύουν" στα ζώδια.
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
17
Like
2.789
Πόντοι
1.206
απλά να το πεις στην γυναίκα σου ή την σχέση σου και θα καταλάβεις αν είναι κέρατο από την αντίδραση της :2funny:
Ρε πάτε καλά τι ρωτάτε?? :2funny:
???????
Όχι μπορεί να θεωρηθεί μικρό διάλειμμα στη σεξουαλική σχέση του ζευγαριού...!
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.384
Like
4.582
Πόντοι
456
Ποτέ μου δεν κατανόησα τους ανθρώπους που "πιστεύουν" στα ζώδια.
τα ζωδια ειναι για ηλιθιους, -ες. τελεια και παυλα.
(το λεω ωμα και χωρις περιστροφες και συγνωμη οποιος κι αν παρεξηγηθει)
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
???????
Όχι μπορεί να θεωρηθεί μικρό διάλειμμα στη σεξουαλική σχέση του ζευγαριού...!
ή γενικότερα διάλλειμα με ή χωρίς τέλος όταν μαθευτεί.. Να ρωτάγατε αν η πουτάνα κερατώνει τον γκόμενο της όταν γαμιέται με πελάτες πάει στο διάολο
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
17
Like
2.789
Πόντοι
1.206
ή γενικότερα διάλλειμα με ή χωρίς τέλος όταν μαθευτεί.. Να ρωτάγατε αν η πουτάνα κερατώνει τον γκόμενο της όταν γαμιέται με πελάτες πάει στο διάολο
Ναι πολλές πουτανες μου έχουν πει ότι πάνε σπίτι και είναι όλα καλά με τον γκόμενο.Μα καλά τι γκόμενος είναι αυτός;Που γύρισε η γκόμενα του από τη "δουλεια" και ήταν όλα καλά...
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ναι πολλές πουτανες μου έχουν πει ότι πάνε σπίτι και είναι όλα καλά με τον γκόμενο.Μα καλά τι γκόμενος είναι αυτός;Που γύρισε η γκόμενα του από τη "δουλεια" και ήταν όλα καλά...
Εγώ λυπάμαι αυτούς που δεν το ξέρουν ότι η άλλη είναι πουτάνα.. οι άλλοι άξιοι της τύχης τους είναι.. μπορεί να κρατάει ον κώλο της μόνο για αυτούς και να νιώθουν ευτυχισμένοι :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom