Νέα

Θέλξη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 395
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
στην 1η φωτογραφια απλα υποκλινομαι...
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
http://[URL unfurl="true"]www.radar.gr/media/k2/items/cache/688b8679b0c1bbdfb58b64a859601978_M.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.radar.gr/media/k2/galleries/13641/elxi2.jpg[/img[/URL]]
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
πολυ ωραια γυναικα.
αλλα ρε μαγκες οταν ηταν θεσσαλονικη την ειχε γκομενα μια μαιμουδοφατσα εντελως,και μην φανταζεστε κανενας τυπος με πολλα λεφτα,μια νορμαλ δουλεια ειχε και ενα αυτοκινητο τις πλακας.
ακομα δεν ειχε γινει φιρμα μεγαλη,ηταν μια τραγουδαρια στα πρωτα βηματα.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
thelxi_3.jpg

thelxi_2.jpg

thelxi_1.jpg

 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:rolleyes:  e΄inai στο ρομεο διό !   ....αν έρθεις μαζί να με προστατεύεις ...πάμε ? :rolleyes: :2funny: :2funny:  έχει και χολίδη οπότε θα δούμε και τη νομικού ! ;)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
δεν ξερω ρε παιδια αλλα η φατσα αυτης της γκομενας με κανει χαζο εκτος απο το κορμι που ειναι εκτος συναγωνισμου φυσικα ισως εχει και αλλες με καλυτερες φατσες δεν αντιλεγω αλλα αυτη εχει κατι το προσωπο της που με ταραζει :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
πολυ ωραια γυναικα.
αλλα ρε μαγκες οταν ηταν θεσσαλονικη την ειχε γκομενα μια μαιμουδοφατσα εντελως,και μην φανταζεστε κανενας τυπος με πολλα λεφτα,μια νορμαλ δουλεια ειχε και ενα αυτοκινητο τις πλακας.
ακομα δεν ειχε γινει φιρμα μεγαλη,ηταν μια τραγουδαρια στα πρωτα βηματα.
Όπως τα λες τύπε μου.Και Τούμπα που πήγαινε σχολείο κάτι φιλαράκια μου την είχανε συμμαθήτρια και δεν ήτανε και καμιάς εξωτικής ομορφιάς(και ποιά είναι θα μου πεις σε τόσο νεαρή ηλικία;)'Ολες έτσι ξεκινάνε.Μετά όμως την έπιασε γκόμενα ο Λιαδέλης, την κατέβασε κάτω Αθήνα και την έβαλε στο κουρμπέτι..
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
δεν ξερω ρε παιδια αλλα η φατσα αυτης της γκομενας με κανει χαζο εκτος απο το κορμι που ειναι εκτος συναγωνισμου φυσικα ισως εχει και αλλες με καλυτερες φατσες δεν αντιλεγω αλλα αυτη εχει κατι το προσωπο της που με ταραζει :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Συμφωνώ.Την είχα δει από κοντά στο Βέρτη κ έχει φοβερό κορμί...

Φάτσα πολύ μέτρια όμως,ειδικά έτσι όπως είναι βαμμένη στις άνωθι φωτογραφίες είναι γάμησε τα...
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Στις 3 τελευταιαες φωτο που εχει αρτσουμπαλα ποδια...δεν την γοητευουν καθολου...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Aπορω ωρες ωρες για μερικους εδω μεσα!!!
διαβαζω για ατσουμπαλα ποδια.....παραπανω που ανετρεξα λιγο γρηγορα <αλογα>....!
αλλος την ηξερε στο σχολειο πριν 10 χρονια 15!!!
και γω πριν 15 χρονια δεν ημουν οπως ειμαι τωρα!! ηλικιακα-σωματικα κλπ κλπ!!!!!
αλλος την εβγαλε κ αυτη βιζιτου!!!
ΕΛΕΟΣ δλδ!

η κοπελα αντικειμενικα ειναι τρελο μουνι.....!

για οποιον ειναι αλογα (αν του κατσει ενα παρομοιο μουνι) ας την αφησει σε μας που μαστε 1.90 και μπορουμε να τις κουμανταρουμε τις αλογες......
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Τσολιάς από τους λίγους.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Όπως τα λες τύπε μου.Και Τούμπα που πήγαινε σχολείο κάτι φιλαράκια μου την είχανε συμμαθήτρια και δεν ήτανε και καμιάς εξωτικής ομορφιάς(και ποιά είναι θα μου πεις σε τόσο νεαρή ηλικία;)'Ολες έτσι ξεκινάνε.Μετά όμως την έπιασε γκόμενα ο Λιαδέλης, την κατέβασε κάτω Αθήνα και την έβαλε στο κουρμπέτι..
Στάζει μέλι .....  η πούτσα του Λιαδέλη  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
η γκομενα ειναι μουναρα,και εχει κορμι πολυ ωραιο.
τωρα κατι γαμηκοι που λενε για στραβα ποδια και μαλακιες,ας πανε να την δουν στα μπουζουκια μια βολτα και τα ξαναλεμε.
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φίλε θάνο η τύπισα είναι τεράστια (δεν εννοώ χοντρή), πανύψηλη, πάρα πολύ εντυπωσιακή, και χωρίς τακούνια, έβαλε πριν 1-2 χρόνια και βυζιά και ψαρώνεις άσχημα

δεν σε ξέρω, αλλά οριακά είσαι στο 1,90 για να την κουμαντάρεις, θέλεις κάτι πόντους ακόμη κα γυμναστήριο οπωσδήποτε

εγώ στο 1,75 πάντως παθαίνω κόκομπλόκο όταν την βλέπω στο μαγαζί

απλά δεν κάνει από όσο ξέρω καταδρομικές ενέργειες, δεν έχει θέμα με τα φράγκα
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
φίλε θάνο η τύπισα είναι τεράστια (δεν εννοώ χοντρή), πανύψηλη, πάρα πολύ εντυπωσιακή, και χωρίς τακούνια, έβαλε πριν 1-2 χρόνια και βυζιά και ψαρώνεις άσχημα

δεν σε ξέρω, αλλά οριακά είσαι στο 1,90 για να την κουμαντάρεις, θέλεις κάτι πόντους ακόμη κα γυμναστήριο οπωσδήποτε

εγώ στο 1,75 πάντως παθαίνω κόκομπλόκο όταν την βλέπω στο μαγαζί

απλά δεν κάνει από όσο ξέρω καταδρομικές ενέργειες, δεν έχει θέμα με τα φράγκα
σε πιστευω...
λογικο ειναι λογω υψους-βυζιων.....γενικα εχει ογκο να ψαρωσεις...!
αν το 1.90 εσυ το θεωρεις οριακο εγω σηκωνω τα χερια ψηλα!!  ΟΚ!
περι ορεξεως κολοκυθοπιτα! στην τελικη δεν θα βγαλουμε και μεζουρες! οσον αφορα τον ογκο που λες και το γυμναστηριο....δεν κολαει πουθενα! το υψος ειναι υψος!!!
πιστευω οτι το 1.90 ειναι ενα (οριακα για μενα) καλο υψος! ουτε παρακατω ουτε παραπανω!!
μειονεκτικα δεν εχω νιωσει πολλες φορες στην ζωη μου (για υψος μιλαω παντα)
ο πατερας μου ειναι 1.92 ο αδερφος 1.93 (ειναι τοσο μικρη η διαφορα που δεν φενεται καν)
μειονεκτικα ενιωσα με καποιον που ηταν 1.98!!!!!

και τεσπα το θεμα μας ειναι η Θελξη ΟΧΙ ΕΓΩ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom