Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
αυτο ειναι ψεμα ολες θελουν να γευθουν ενα πεος αλλα ισως καποια καταλειπα στο μυαλο τους δεν τους το επιτρεπει......

δεν ξερω ρε λαρυ παντως εχω ακουσει και απο φιλες οτι το κανουν με το ζορι, για καταποση.. μην συζητησουμε.. Σιχαινονται βαριουνται δεν καβλωνουν ειτε αλλες κουραζονται. Εχω ακουσει πολλες αποψεις..
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
δεν ξερω ρε λαρυ παντως εχω ακουσει και απο φιλες οτι το κανουν με το ζορι, για καταποση.. μην συζητησουμε.. Σιχαινονται βαριουνται δεν καβλωνουν ειτε αλλες κουραζονται. Εχω ακουσει πολλες αποψεις..

να μου τις γνωρισεις ερι αυτες τις κυριες θελω να τους διδαξω το μαθημα του πεοθηλασμου και την βαρυτητα του στην σχεση!!!!!!! απλα να τους πεις γυναικες που ειχαν ψηλα στην λιστας του σεξ τους τον πεοθηλασμο εκαναν ευτυχισμενο γαμο κατα 78% οι υπολοιπες χωρισαν γιατι εφαγαν κερατο!!!!!!!
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.381
Κριτικές
21
Like
2.220
Πόντοι
1.796
δεν ξερω ρε λαρυ παντως εχω ακουσει και απο φιλες οτι το κανουν με το ζορι, για καταποση.. μην συζητησουμε.. Σιχαινονται βαριουνται δεν καβλωνουν ειτε αλλες κουραζονται. Εχω ακουσει πολλες αποψεις..

Για να σιχαθουν θα πρέπει να γίνεται αυτό που είπε ο Άγιος...
Για βαρεμάρα το ακούω δύσκολο αλλά όχι αδύνατο..
Για να μην καβλωνουν μου ακούγεται απίθανο γιατί άμα ρίξεις ένα καλό γλειφομουνι μετά στον αρπάζουν... :grin:  :cheesy:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.680
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Nέος κύκλος εργασιών.
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
να μου τις γνωρισεις ερι αυτες τις κυριες θελω να τους διδαξω το μαθημα του πεοθηλασμου και την βαρυτητα του στην σχεση!!!!!!! απλα να τους πεις γυναικες που ειχαν ψηλα στην λιστας του σεξ τους τον πεοθηλασμο εκαναν ευτυχισμενο γαμο κατα 78% οι υπολοιπες χωρισαν γιατι εφαγαν κερατο!!!!!!!
χαχαχαχαχαχα τι να πεις και αυτο το εχω ακουσει, "ας φαω κερατο :)"

 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
παντως ειναι μαγαλη μαλακια να φας κερατο γιατι η αλλη κανει πιπες!!!!!!!!!!!

ενω αν κανεις πιπες και φας και κερατο δεν ειναι μαλακια; αχχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχ
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
εντωμεταξυ τωρα το καλοκαιρι να συστησω στις κυριες να κανουν πιπα στην θαλασσα να τον απολαυσουν αρμυρο και στους αντρες να ζητησουν πιπα ον δε ροκς, με τα παγακια στο στομα, εχει ενδιαφερον :pipa1:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ενω αν κανεις πιπες και φας και κερατο δεν ειναι μαλακια; αχχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχ

οχι γιατι δεν θα σε τρωνε οι τυψεις οτι τον εχασες για μια πιπα!!!!!!!! χαχααχαχαχχαχχαχαχαχαχχααχ
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
εντωμεταξυ τωρα το καλοκαιρι να συστησω στις κυριες να κανουν πιπα στην θαλασσα να τον απολαυσουν αρμυρο και στους αντρες να ζητησουν πιπα ον δε ροκς, με τα παγακια στο στομα, εχει ενδιαφερον :pipa1:


:shit: :shit: :shit: :shit:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εντωμεταξυ τωρα το καλοκαιρι να συστησω στις κυριες να κανουν πιπα στην θαλασσα να τον απολαυσουν αρμυρο και στους αντρες να ζητησουν πιπα ον δε ροκς, με τα παγακια στο στομα, εχει ενδιαφερον :pipa1:

πιπα με θαλασσινα, πιπα στα καρβουνα, πιπα με το μετρο, πιπα πουτανεσκα , τωρα σε νεες γεσεις για μεγαλυτερη απολαυση!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom