Νέα

Θέλω να γλείφω πούτσους είναι κακό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Αν θες να κανεις μεταπτυχιακα στο τσιμπουκι ,να απευθυνθεις σε ενα μπαϊσεξουαλ αντρα ,π.χ. στον ΠΠ !
Οπως αν θελει κανεις να μαθει για το γλειφομουνι ,πρεπει να απευθυνθει σε γυναικα μπαϊσεξουαλ ,που αφενος εχει μουνι η ιδια και αφετερου γλειφει αλλα μουνια !
Οποτε εχει "συναισθησια " !
Εγω εχω μαθητευσει σε μπαϊσεξουαλ γκομενα και συνολικα της εχω κανει  >300 ωρες γλειφομουνι !
Αυτη μου εκανε τσιμπουκι ,οποτε εγω της εκανα γλειφομουνι ,επι αντιπαροχη !
Ειχε ομως ενα μουνακι με γευση σαν βερυκοκο !
Ηταν κυριως βετζετεριαν ,αλλα οχι αυστηρα.
 

σερετης

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
753
Like
1
Πόντοι
6
Αν θες να κανεις μεταπτυχιακα στο τσιμπουκι ,να απευθυνθεις σε ενα μπαϊσεξουαλ αντρα ,π.χ. στον ΠΠ !
Οπως αν θελει κανεις να μαθει για το γλειφομουνι ,πρεπει να απευθυνθει σε γυναικα μπαϊσεξουαλ ,που αφενος εχει μουνι η ιδια και αφετερου γλειφει αλλα μουνια !
Οποτε εχει "συναισθησια " !
Εγω εχω μαθητευσει σε μπαϊσεξουαλ γκομενα και συνολικα της εχω κανει  >300 ωρες γλειφομουνι !
Αυτη μου εκανε τσιμπουκι ,οποτε εγω της εκανα γλειφομουνι ,επι αντιπαροχη !
Ειχε ομως ενα μουνακι με γευση σαν βερυκοκο !
Ηταν κυριως βετζετεριαν ,αλλα οχι αυστηρα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Αν θες να κανεις μεταπτυχιακα στο τσιμπουκι ,να απευθυνθεις σε ενα μπαϊσεξουαλ αντρα ,π.χ. στον ΠΠ !
Οπως αν θελει κανεις να μαθει για το γλειφομουνι ,πρεπει να απευθυνθει σε γυναικα μπαϊσεξουαλ ,που αφενος εχει μουνι η ιδια και αφετερου γλειφει αλλα μουνια !
Οποτε εχει "συναισθησια " !
Εγω εχω μαθητευσει σε μπαϊσεξουαλ γκομενα και συνολικα της εχω κανει  >300 ωρες γλειφομουνι !
Αυτη μου εκανε τσιμπουκι ,οποτε εγω της εκανα γλειφομουνι ,επι αντιπαροχη !
Ειχε ομως ενα μουνακι με γευση σαν βερυκοκο !
Ηταν κυριως βετζετεριαν ,αλλα οχι αυστηρα.

Αχααα ... ενδιαφερον ...  :sunglasses:
Ποιος ειναι ο ΠΠ παρακαλω  ?  :sunglasses:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αν θες να κανεις μεταπτυχιακα στο τσιμπουκι ,να απευθυνθεις σε ενα μπαϊσεξουαλ αντρα ,π.χ. στον ΠΠ !
Οπως αν θελει κανεις να μαθει για το γλειφομουνι ,πρεπει να απευθυνθει σε γυναικα μπαϊσεξουαλ ,που αφενος εχει μουνι η ιδια και αφετερου γλειφει αλλα μουνια !
Οποτε εχει "συναισθησια " !
Εγω εχω μαθητευσει σε μπαϊσεξουαλ γκομενα και συνολικα της εχω κανει  >300 ωρες γλειφομουνι !
Αυτη μου εκανε τσιμπουκι ,οποτε εγω της εκανα γλειφομουνι ,επι αντιπαροχη !
Ειχε ομως ενα μουνακι με γευση σαν βερυκοκο !
Ηταν κυριως βετζετεριαν ,αλλα οχι αυστηρα.

Φανταζομαι αν θελεις να δειξεις σε μια γκομενα πως να κανει τσιμπουκι, φερνεις μια πουτσα απο ενα φιλαρακι και της δειχνεις επι τοπου?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ρε συ νωντακο ,τα λες καλυτερα απο μενα !
Πες καμια ιστορια να φτιαχτουμε !
Και καθοδηγησε τη βιλμα να κανει καλες πιπες .
Διοτι ρωτησανε τον αντρα της αν κανει καλη πιπα ,και αυτος απαντησε "αλλοι λενε ναι ,αλλοι λενε οχι ! ".
Μας εβαλε η κοπελα να δουμε ενα βιντεακι ,με μια γκομενα που εκανε πιπα λες και την διορισανε στο Δημοσιο σε θεση πιπατζους ,και κανει λευκη απεργια !
Τι ντεκαβλε ηταν αυτο ! Μια φλαουτιστρια που παρακολουθησα να παιζει το 2ο κοντσερτο του Μοτσαρτ για φλαουτο ,εβγαζε πολυ περισσοτερη καβλα !
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Φανταζομαι αν θελεις να δειξεις σε μια γκομενα πως να κανει τσιμπουκι, φερνεις μια πουτσα απο ενα φιλαρακι και της δειχνεις επι τοπου?

Εχει το στυλ του ο μεσιε ...  :sunglasses:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εγω θελω ποδια....  :humpleg: :humpleg: :humpleg:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.658
Like
17
Πόντοι
166
Ρε συ νωντακο ,τα λες καλυτερα απο μενα !
Πες καμια ιστορια να φτιαχτουμε !
Και καθοδηγησε τη βιλμα να κανει καλες πιπες .
Διοτι ρωτησανε τον αντρα της αν κανει καλη πιπα ,και αυτος απαντησε "αλλοι λενε ναι ,αλλοι λενε οχι ! ".
Μας εβαλε η κοπελα να δουμε ενα βιντεακι ,με μια γκομενα που εκανε πιπα λες και την διορισανε στο Δημοσιο σε θεση πιπατζους ,και κανει λευκη απεργια !
Τι ντεκαβλε ηταν αυτο ! Μια φλαουτιστρια που παρακολουθησα να παιζει το 2ο κοντσερτο του Μοτσαρτ για φλαουτο ,εβγαζε πολυ περισσοτερη καβλα !
Αυτο ηταν πιπα  ...
αλλα εσειιιιιιιιιιςςςς ..... :-
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Φανταζομαι αν θελεις να δειξεις σε μια γκομενα πως να κανει τσιμπουκι, φερνεις μια πουτσα απο ενα φιλαρακι και της δειχνεις επι τοπου?

Δεν δειχνω ποτε σε μια γκομενα πως να κανει πιπα !
Ειναι επικινδυνο ,μπορει να με δαγκωσει !
Ασχολουμαι μονο με εμπειρες !
Οταν ημουν 17 ,κατα λαθος πληρωσα ενα τραβε εγχειρισμενο να μου κανει πιπα ! Ηταν η καλυτερη ολων των εποχων ,αλλα ειμαι ανωμαλος ,διοτι δεν παω με αντρες !
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
το πανεπιστημιο της ζωης ολα μου τα διδαξε :dancing:

τραβα ψοφα μαλακιστηρι.

Καταλαβα.

Πουτσα με το κουταλι. Οχι οτι ειναι κακο φυσικα.

Αλλα τωρα πηρες μαχαιρι και πηρουνι και την ειδες γκουρμε τη φαση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom