Νέα

Θέλω να φύγω από αυτή τη σκατοχώρα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μεταναστεύουμε... αλλά που;

  • Δυτ. Ευρώπη

    Ψήφοι: 66 19,5%
  • Αν. Ευρώπη

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αμερική

    Ψήφοι: 50 14,8%
  • Ασία

    Ψήφοι: 23 6,8%
  • Αφρική

    Ψήφοι: 33 9,8%
  • Αυστραλία

    Ψήφοι: 61 18,0%
  • Καναδάς

    Ψήφοι: 28 8,3%
  • Βορ. Ευρώπη (Σκανδιναυϊα)

    Ψήφοι: 54 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    338

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
στηυ σταυρουπολη (πολη της ρωσσιας στον καυκασο) βρισκεις να νοικιασεις μικρο σπιτακι με 150 ευρο μηνα
παιρνοντας απο ελλαδα ενα εισοδημα 1000 ευρω το μηνα περνασ στη σταυρουπολη πασας στα γιαννενα
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
σουπερ μαρκετ για 2 ατομα στη σταυρουπολη με 50 ευρο γεμιζεις το καροτσι για 2 ατομα για 1 εβδομαδα εως 10 μερες οποτε με νοικι και σουπερ μαρκετ εισαι αρχοντας με 300 ευρο/μηνα
και τα υπολοιπα για εξοδα κινησεως με τις γκομενες
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πιτσι δεν ειναι και τοσο ευκολο.εγω θα σε συμβουλευα να πας καπου για 6 μηνες ή ενα χρονο.να κανεις συμβολαιο με πανεπηστημιο 6 μηνες ή ενα χρονο και να κανεις μαθηματα Ρωσσικης γλωσσας.αν δεις οτι σου αρεσει η ζωη εκει και περνας καλα γθνεσαι πορνομεταναστης
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
σουπερ μαρκετ για 2 ατομα στη σταυρουπολη με 50 ευρο γεμιζεις το καροτσι για 2 ατομα για 1 εβδομαδα εως 10 μερες οποτε με νοικι και σουπερ μαρκετ εισαι αρχοντας με 300 ευρο/μηνα
και τα υπολοιπα για εξοδα κινησεως με τις γκομενες
ωραια ακουγετε η σταυρουπολη και η ρωσια! και η ρωσιδες οι πρωτες μουναρες (καμια σχεση με τις βαλκανιες κυριως σε χαρακτηρα) αλλα πρεπει να χει κανα 8χταμηνο το χρονο χειμωνα οπως το κοβω! ρε πουστη μου μετα την ελλαδα (ουτε στην ευρωπη δεν πηγαινω γιαυτο το λογο) γουσταρω μονο κοκκοφοινικες, παραλιες, και αιωνιο τροπικο καλοκαιρι! δε γινεται να ρθουνε οι ρωσσιδες, σε κανα νησι στον ινδικο ωκεανο η στη καραιβικη να βγαλουμε τρελα γουστα :fuck2: :fuck1: :fuck2: :fuck1: :pipa3: :pipa2:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
χελιος 747
ασε το δοκιμασα και δεν γινεται
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΗΝ ΦΕΡΕΙς ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΔΑΠΗ
καηκες
εγω ειχα φερει και ανατολικια και κουβανη και καταστραφηκα
η λυση ειναι μια= εκτος ελλαδος μονο
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
χελιος 747
ασε το δοκιμασα και δεν γινεται
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΗΝ ΦΕΡΕΙς ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΔΑΠΗ
καηκες
εγω ειχα φερει και ανατολικια και κουβανη και καταστραφηκα
η λυση ειναι μια= εκτος ελλαδος μονο
γιατι? (σορυ αλλα οντος δεν καταλαβαινω) :think: :think: :think:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
οταν ερχονται αλλοδαπες στην ελλαδα χαλανε διοτι καταλαβαινουν οτι το μουνι στην ελλαδα ειναι υπερτιμημενο ενω στη χωρα τους ειναι στη φτηνια
δηλαδη ισχυει ο νομος προσφορα και ζητηση
στη χωρα τους εσυ εισαι περιζητητος
στην ελλαδα αυτεσ ειναι περιζητητες
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
οταν ερχονται αλλοδαπες στην ελλαδα χαλανε διοτι καταλαβαινουν οτι το μουνι στην ελλαδα ειναι υπερτιμημενο ενω στη χωρα τους ειναι στη φτηνια
δηλαδη ισχυει ο νομος προσφορα και ζητηση
στη χωρα τους εσυ εισαι περιζητητος
στην ελλαδα αυτεσ ειναι περιζητητες
οκ εχεις δικιο....  ;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ωραια ακουγετε η σταυρουπολη και η ρωσια! και η ρωσιδες οι πρωτες μουναρες (καμια σχεση με τις βαλκανιες κυριως σε χαρακτηρα) αλλα πρεπει να χει κανα 8χταμηνο το χρονο χειμωνα οπως το κοβω! ρε πουστη μου μετα την ελλαδα (ουτε στην ευρωπη δεν πηγαινω γιαυτο το λογο) γουσταρω μονο κοκκοφοινικες, παραλιες, και αιωνιο τροπικο καλοκαιρι! δε γινεται να ρθουνε οι ρωσσιδες, σε κανα νησι στον ινδικο ωκεανο η στη καραιβικη να βγαλουμε τρελα γουστα :fuck2: :fuck1: :fuck2: :fuck1: :pipa3: :pipa2:
Δεν θα ελεγα οτι ειναι το καλητερο για πορνομεταναστευση.το κλιμα εκει δεν ειναι καθολου κρυο.χιονι εχει 2 μηνες το χρονο.ριχνει και το λιωνει.αντε να το στρωσει 3-4 μερες.εκει οπως εχω επανελημενα γραψει ειναι γεματο Καυκασιους  :jerking: και το μουνι ειναι υπερτημιμενο.αν διαβασετε παλαιοτερα ποστ μου.εχω γραψει οτι οι γκομνες απο'κει που ερχονται Αγια Πετρουπολη εινα πολυ κακομαθημενες.ειδεικα τον πρωτο καιρο.Η Αγια Πετρουπολη τους φενεται κολαση!δεν της καμακωνει κανενας!ενω εκει τους την παιφτουν συνχεια.αν ειναι να πορνομεταναστευση κανεις στην Ρωσσια ας παει πιο βορια που εχει πιο ψωφιους αντρες και το μουνι ειναι πολυ πιο ευκολο.η Νοτια Ρωσσια εχει πολλα κοινα με τη ζωη στην Ελλαδα.ενα αλλο μειονεκτημα ειναι οτι κει οι μισθοι ειναι της πεινας!αν δεν εχεται εισοδημα απο Ελλαδα ξεχαστε το.ενω Μοσχα ανετα θα εχεται ενα μισθο 1500-2000 Ευρω το μηνα (μπορει και παραπανω).Αγια Πετρουπολη 500+ ενω εκει 100-150 Ευρω μισθο θα παιρνεται.βεβαια ειναι πολυ φτηνοτερα ολα.αλλα και παλι δεν θα το συνιστουσα σαν το ιδαναικο μερος για πορνομεταναστευση
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν θα ελεγα οτι ειναι το καλητερο για πορνομεταναστευση.το κλιμα εκει δεν ειναι καθολου κρυο.χιονι εχει 2 μηνες το χρονο.ριχνει και το λιωνει.αντε να το στρωσει 3-4 μερες.εκει οπως εχω επανελημενα γραψει ειναι γεματο Καυκασιους  :jerking: και το μουνι ειναι υπερτημιμενο.αν διαβασετε παλαιοτερα ποστ μου.εχω γραψει οτι οι γκομνες απο'κει που ερχονται Αγια Πετρουπολη εινα πολυ κακομαθημενες.ειδεικα τον πρωτο καιρο.Η Αγια Πετρουπολη τους φενεται κολαση!δεν της καμακωνει κανενας!ενω εκει τους την παιφτουν συνχεια.αν ειναι να πορνομεταναστευση κανεις στην Ρωσσια ας παει πιο βορια που εχει πιο ψωφιους αντρες και το μουνι ειναι πολυ πιο ευκολο.η Νοτια Ρωσσια εχει πολλα κοινα με τη ζωη στην Ελλαδα.ενα αλλο μειονεκτημα ειναι οτι κει οι μισθοι ειναι της πεινας!αν δεν εχεται εισοδημα απο Ελλαδα ξεχαστε το.ενω Μοσχα ανετα θα εχεται ενα μισθο 1500-2000 Ευρω το μηνα (μπορει και παραπανω).Αγια Πετρουπολη 500+ ενω εκει 100-150 Ευρω μισθο θα παιρνεται.βεβαια ειναι πολυ φτηνοτερα ολα.αλλα και παλι δεν θα το συνιστουσα σαν το ιδαναικο μερος για πορνομεταναστευση
κ'εσυ εχεις δικιο ;)
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
δημητρακι29
δεν θα παιρνω κανα μισθο στην σταυρουπολη διοτι δεν θα δουλευω
σου ειπα οτι θα παιρνω απο ελλαδα κανα χιλιαρικο το μηνα
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δημητρακι29
δεν θα παιρνω κανα μισθο στην σταυρουπολη διοτι δεν θα δουλευω
σου ειπα οτι θα παιρνω απο ελλαδα κανα χιλιαρικο το μηνα
και τι θα κανεις??? μονο θα γαμας????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δημητρακι29
δεν θα παιρνω κανα μισθο στην σταυρουπολη διοτι δεν θα δουλευω
σου ειπα οτι θα παιρνω απο ελλαδα κανα χιλιαρικο το μηνα
Πηγαινε Ιβανοβο.και πιο φτηνα και 90% γυναικες!(μεχρι πριν 3 χρονια τωρα δεν ξερω παντος δεν εχει αλλαξει και πολυ).ή πηγαινε σε καποια αλλη πολη.εκτος απο Τουλα (γεματο αντρες.κοντα 50% γιατι εχει πολλα εργοστασια)Μοσχα (πανακρυβη) Αγια Πετρουπολη (πολυ ακριβη).αν δεν φοβασαι το κρυο πηγαινε Κεμεροβο ή Τομσκ .εχει τοσα μερη γιατι να πας στη νοτια Ρωσσια δεν το καταλαβαινω?
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Πρώτο βήμα είναι να φύγουμε απο την κωλογαμημένη Αθήνα και να πάμε σε κάνα χωριό...επειτα βλέπουμε για έξω...εγω θα έφευγα για πολωνία....
ο φίλος που είπε για μπάλτικα τα σπάει η μπύρα, αν ξέρει κανείς κάνα μαγαζί που να τις πουλάει Αθήνα να μου πεί να πάρω καφάσια.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πρώτο βήμα είναι να φύγουμε απο την κωλογαμημένη Αθήνα και να πάμε σε κάνα χωριό...επειτα βλέπουμε για έξω...εγω θα έφευγα για πολωνία....
ο φίλος που είπε για μπάλτικα τα σπάει η μπύρα, αν ξέρει κανείς κάνα μαγαζί που να τις πουλάει Αθήνα να μου πεί να πάρω καφάσια.
αχαρνων 94, Slavianka!!! η σε ποια περιοχη εντιαφερεσαι?
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Μπαράκι είναι αυτό, Ντάρια; Ή κάβα;
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Πολωνια και εγώ θα πήγαινα

Οι γυναίκες εκεί είναι φοβερες και πολύ ευγενικές

Νόμιζα ότι μου κάνανε πλακα στην αρχή
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Τόσους πούτσους έχω ρίξει στην Αχαρνών 85 και δεν πήρε το μάτι μου ποτέ κάβα εκει!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom