Νέα

Θέλετε τον Καστίγιο στην Εθνική;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΝ ΚΑΣΤΙΓΙΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ?

  • ΝΑΙ τον θέλω και ας είναι Μεξικανοουρουγουανός

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΧΙ ! ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΕΣ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ποιος ειναι ο κύριος?

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Όχι όχι δεν μπορεί να το διαβάσει έχει πολλά λάθη ορθογραφικά , στα σημεία στίξεως και στα Κεφαλαία  εξάλλου τώρα ο  DARK διαβάζει τους καινούργιους στίχους του Φοίβου για  την βανδη
Και ο Πάντζας έγραψε κάτι βιβλία...  :2funny: :2funny:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αρε μεγιστε dark !!!οπου ανακατευεσαι πουτανα τα κανεις........
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πονάνε κάποιες αλήθειες βλέπω γαυράκια ε;ειδικά τους υπαλλήλους. ;)
 

Επισκέπτης
Για τους κατά-τα-άλλα συμπαθέστατους γαύρους:

Τον Καστίγιο δεν τον θέλουμε εθνική όχι γιατί είναι Μεξικανοουρουγουανός, ούτε γιατί δεν είναι καλός παίχτης, ΟΥΤΕ γιατί είναι γαύρος. Απλά είναι ΤΟΣΟ τσογλανάκι που είναι πολύ πιθανόν να κάνει πουτάνα την Εθνική με τα καμώματά του.

ΑΥΤΟΣ είναι ο λόγος φίλτατοι. Δεν μπορείτε να το καταλάβετε? Ε... τι να πω. Δεν πειράζει. Βαριέμαι να το εξηγήσω πιο αναλυτικά να το καταλάβετε.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Για τους κατά-τα-άλλα συμπαθέστατους γαύρους:

Τον Καστίγιο δεν τον θέλουμε εθνική όχι γιατί είναι Μεξικανοουρουγουανός, ούτε γιατί δεν είναι καλός παίχτης, ΟΥΤΕ γιατί είναι γαύρος. Απλά είναι ΤΟΣΟ τσογλανάκι που είναι πολύ πιθανόν να κάνει πουτάνα την Εθνική με τα καμώματά του.

ΑΥΤΟΣ είναι ο λόγος φίλτατοι. Δεν μπορείτε να το καταλάβετε? Ε... τι να πω. Δεν πειράζει. Βαριέμαι να το εξηγήσω πιο αναλυτικά να το καταλάβετε.
Το πιο σωστό θα ήταν πρώτα να τον δοκιμάσουμε και μετά αν κάνει πουτάνα την εθνική να τον διώξουμε. Πάντως δεν πιστεύω ότι σας πειραζει ο...χαρακτηρας του . Το ότι είναι γάβρος σας πειράζει.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Το πιο σωστό θα ήταν πρώτα να τον δοκιμάσουμε και μετά αν κάνει πουτάνα την εθνική να τον διώξουμε. Πάντως δεν πιστεύω ότι σας πειραζει ο...χαρακτηρας του . Το ότι είναι γάβρος σας πειράζει.
εισαι λαθος germaon!!!!!
 

Επισκέπτης
Το πιο σωστό θα ήταν πρώτα να τον δοκιμάσουμε και μετά αν κάνει πουτάνα την εθνική να τον διώξουμε. Πάντως δεν πιστεύω ότι σας πειραζει ο...χαρακτηρας του . Το ότι είναι γάβρος σας πειράζει.

Προσωπικώς δεν με πειράζει καθόλου. Εξάλλου είπα ότι τον Πάτσα τον θέλουμε. Και τον Στολτίδη, αλλά πριν από 2-3 χρόνια. Τώρα είναι καμμένος αυτός. Α, επίσης δεν έχω πρόβλημα ούτε με τον Ανατολάκη γιατί κι αυτός κωλοπαιδαράς είναι, αλλά όχι στο να γαμήσει την ομάδα. Γαμάει τους αντιπάλους του κι αυτό μου φτάνει!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Πονάνε κάποιες αλήθειες βλέπω γαυράκια ε;ειδικά τους υπαλλήλους. ;)

μα ναι με υποχρεώνει ο κοκκαλης , ο λουβαρης , ο σημιτης , ο μητσοτακης , ο καραμανλης, ο μπαρμπης, οι εβραίοι, οι αμερικανοι, το πασοκ ολοκληρο, ο λαμπρακης , ο μπομπολας να γραφω αντιαεκτζιδικα και προκλυτικα οταν λεω να παει ο καστιγιο στην εθνικη οπως τοσοι και τοσοι , με υποχρεωνουν ολοι αυτοι που θελουν το κακο της αεκαρας (αεκ ξερο ψωμι και μπυρα) της προσφυγιας , κτλ αλλιώς θα χάσω το μισθό μου . ετσι dark?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Αν και γαυρος δεν θελω τον Καστιγιο στην Εθνικη και ο λογος ειναι απλος...Οταν πανε να του παρουνε συνεντευξη πχ μετα την νικη με την Τουρκια (η παναγια μαζιο μας) και αρχισει να μιλαει τα Ελληνικα που μιλαει και η δηλωση παιξει και στο εξωτερικο θα νιωσω ασχημα...Βεβαια υπαρχει κι ο αντιλογος που λεει οτι,γιατι συζηταμε για εθνικοτητες στην Εθνικη μας οταν ο Οτο ειναι Γερμανος.Κανεναν σας δεν πειραξε αυτο?Οπου μας βολευει ξεχναμε την εθνικοτητα,κι εγω μαζι!Τον Οτο τον θελω...Δεν ξερω,ειναι λιγο συγκεχιμενη η κατασταση στην γνωμη μου για την Εθνικη μας!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
370
Πόντοι
5.795
η αποψη μου για τον καστιγιο ειναι οτι δεν με εχει πεισει οτι πρεπει να παιξει στην εθνικη..χαζογκολης του κερατα...μαλλον για διαδοχο του οφορικουε  στον οφη τον βλεπω..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Οι παίχτες της Εθνικής Ελλάδος πληρώνονται από τα λεφτά του Ελληνα φορολογούμενου.Ε λοιπόν σαν ένας από αυτούς έτσι κ εγώ δεν θέλω αυτό το κωλόπαιδο,αυτή η εμετική φάτσα,αυτή η κουράδα που είπε κάποιος που το μόνο που τον νοιάζει είναι να χτυπήσει τον αντίπαλό του,να παίξει στην Εθν.Ελλάδος κ να πληρωθεί από εμένα.ΤΕΛΟΣ

βέβαια σαν έλληνας φορολογούμενος δεν σε πειράζει να ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ χρέη(50εκκ.ευρω) στην αδεκάρα έτσι να υποθέσω ?
όπως επίσης μια και αναφέρθηκες στον Μπάρμπη και τον λες φασίστα θέλω να σε ρωτήσω ρε αντικειμενικαρα ο ντεμης που νόμο έκτρωμα του κράτους έφαγε ΔΕΔΟΥΛΕΥΜΕΝΑ υπάλληλων είναι δημοκράτης ε?
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
και που ξερει το τοπι τι να το κανεις ,τετοιοι κολοπαιδαραδες μονο αναστατωση να σου φερουν στο καλο κλιμα ειναι εφικτο,ας παει στο μεξικο και στην ουρουγουαη κ ας μεινει κιολας να ηρεμησουμε,
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
414
Like
743
Πόντοι
81
βέβαια σαν έλληνας φορολογούμενος δεν σε πειράζει να ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ χρέη(50εκκ.ευρω) στην αδεκάρα έτσι να υποθέσω ?
όπως επίσης μια και αναφέρθηκες στον Μπάρμπη και τον λες φασίστα θέλω να σε ρωτήσω ρε αντικειμενικαρα ο ντεμης που νόμο έκτρωμα του κράτους έφαγε ΔΕΔΟΥΛΕΥΜΕΝΑ υπάλληλων είναι δημοκράτης ε?
ξεχασες τα χρεη κοσκωτα και σαλιαρελη και το καραισκακη ποιοι μιλανε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε η ομαδα του δημοσιου
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Λοιπόν για να τελειώνουμε με το θέμα κ μόνο με αυτό:
Με τιμάει ως Έλληνα που ο Νίνης μας επέλεξε,χωρίς 2η σκέψη,να φορέσει το εθνόσημο της χώρας μας & με τσιτώνει που ένα κωλόπαιδο της κλάσης του καστίγιο(με μικρό επίτηδες το όνομά του)με έχει ως 3η επιλογή για να παίξει στην Εθνική μου.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Λοιπόν για να τελειώνουμε με το θέμα κ μόνο με αυτό:
Με τιμάει ως Έλληνα που ο Νίνης μας επέλεξε,χωρίς 2η σκέψη,να φορέσει το εθνόσημο της χώρας μας & με τσιτώνει που ένα κωλόπαιδο της κλάσης του καστίγιο(με μικρό επίτηδες το όνομά του)με έχει ως 3η επιλογή για να παίξει στην Εθνική μου.
xaxaxaxaxaxa φανταστειτε τον καστιγιο με την εθνικη σε ματς που θα γινετε ΕΚΤΟΣ καραισκακη!!!!!!!π.χ. τουμπα χαριλαου .......τι εχει να ακουσει..........
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ξεχασες τα χρεη κοσκωτα και σαλιαρελη και το καραισκακη ποιοι μιλανε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε η ομαδα του δημοσιου
Βαριέμαι να γράφω και να λέω τα ίδια και τα ίδια το στάδιο Καραϊσκάκη κατασκευάστηκε εξολοκλήρου με λεφτά του Κοκκαλη ο οποίος (η εταιρεία του) έχει και την Χρήση ΔΕΝ ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ το ελληνικό δημόσιο ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ο Ολυμπιακός θα έχει την χρήση του για 49 χρόνια και μετά επιστρέφει στο δημόσιο ΟΛΟ το στάδιο χτίσθηκε με αυτοχρηματοδότηση  , αντίθετα του πάο του ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ γήπεδο μια φορά και τώρα ζητάει δεύτερη φορά τα ίδια .
Τα Χρέη κοσκωτα ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΕΞΟΛΟΚΛΗΡΟΥ(κεφαλαίο) από την διοίκηση του Ολυμπιακού αφαιρεμένων των τόκων και των προσαυξήσεων (αυτά έχασε το δημόσιο) αντίθετα με την αεί που πλήρωσε ΜΟΝΟ το 5% των χρεών της (ανήκουστο )
Όσο για το «ομάδα του δημόσιου ¨» ο Ολυμπιακός δεν έχει πάρει καμία κρατική διαφήμιση στην Φανέλα του (ote cosmote οπαπ  ) αντίθετα με τον πάω και τις ομάδες της Θεσσαλονίκης
Τώρα ποια  είναι ομάδα του δημόσιου και σε ποια χαρίζονται χρέη και γήπεδο είναι κάτι που οποίος έχει λίγο μυαλό μπορεί να καταλάβει

 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Εγω απορω γιατι ο Νινης παιζει στις Ελπιδες κι οχι στων ανδρων..Επαγγελματικο συμβολαιο δεν εχει?
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Βαριέμαι να γράφω και να λέω τα ίδια και τα ίδια το στάδιο Καραϊσκάκη κατασκευάστηκε εξολοκλήρου με λεφτά του Κοκκαλη ο οποίος (η εταιρεία του) έχει και την Χρήση ΔΕΝ ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ το ελληνικό δημόσιο ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ο Ολυμπιακός θα έχει την χρήση του για 49 χρόνια και μετά επιστρέφει στο δημόσιο ΟΛΟ το στάδιο χτίσθηκε με αυτοχρηματοδότηση  , αντίθετα του πάο του ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ γήπεδο μια φορά και τώρα ζητάει δεύτερη φορά τα ίδια .
Τα Χρέη κοσκωτα ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΕΞΟΛΟΚΛΗΡΟΥ(κεφαλαίο) από την διοίκηση του Ολυμπιακού αφαιρεμένων των τόκων και των προσαυξήσεων (αυτά έχασε το δημόσιο) αντίθετα με την αεί που πλήρωσε ΜΟΝΟ το 5% των χρεών της (ανήκουστο )
Όσο για το «ομάδα του δημόσιου ¨» ο Ολυμπιακός δεν έχει πάρει καμία κρατική διαφήμιση στην Φανέλα του (ote cosmote οπαπ  ) αντίθετα με τον πάω και τις ομάδες της Θεσσαλονίκης
Τώρα ποια  είναι ομάδα του δημόσιου και σε ποια χαρίζονται χρέη και γήπεδο είναι κάτι που οποίος έχει λίγο μυαλό μπορεί να καταλάβει
και πολλα πληρωσε η ΑΕΚ!! επρεπε να πεσει δ εθνικη να παΡει το κρατος και οι παιχτες(τσαρτας οκκας....)τα παπαρια μου.............
αλλα η ΑΕΚ ΒΑΣΗ ΝΟΜΟΥ ΠΛΗΡΩΣΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ!!!!!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπόν για να τελειώνουμε με το θέμα κ μόνο με αυτό:
Με τιμάει ως Έλληνα που ο Νίνης μας επέλεξε,χωρίς 2η σκέψη,να φορέσει το εθνόσημο της χώρας μας & με τσιτώνει που ένα κωλόπαιδο της κλάσης του καστίγιο(με μικρό επίτηδες το όνομά του)με έχει ως 3η επιλογή για να παίξει στην Εθνική μου.


Βέβαια είμαι σίγουρος αν και δεν απάντησες ότι όταν ο ντεμαρος μαζί με τον Κολοκοτρώνη Ατματζίδη έγραψαν στα αρχίδια τους την Εθνική(λιποτάκτες και δειλοί) θεωρώντας ότι τους αδικεί η διαιτησία έκαναν καλά ε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom