Νέα

Θα κάνατε σοβαρό δεσμό με κοπέλα που ξέρετε οτι την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Θα κάνατε σοβαρο δεσμό με κοπέλα που ξέρετε οτι την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες

  • Ναι

    Ψήφοι: 124 49,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 40,6%
  • Δεν ξερω/ Δεν απαντω

    Ψήφοι: 24 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    249
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.746
Like
14.319
Πόντοι
3.506

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.891
Like
522
Πόντοι
36
Λοιπον τυποι, συντομη σχεση ναι για να βγαλουμε γουστα. Σοβαρη σχεση με τιποτα.Αρκετα προβληματα εχουμε.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.229
Πόντοι
6.236

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Ναι σοβαρή σχέση μαζί της , για έναν η δυο μήνες , φυσικά και θα έκανα . [ και σιγά μην είχε κάνει μια φορά μόνο παρτούζα , και σιγά μην είχε σκοπό να μην ξανακάνει .]
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.229
Πόντοι
6.236
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
364
Like
430
Πόντοι
21
Το παιζεις ανοιχτομυαλος και καλα να σε εμπιστευτει να σου πει κατι τετοιο και την ρωτας αν εχει κανει κατι παρομοιο στο παρελθον και οτι το παρελθον ειναι παρελθον....και αν σου πει ναι εχω κανει την σχολας επιτοπου χωρις εξηγησεις....αν βεβαια ψαχνεις για σχεση....αν ψαχνεις για δωρεαν ταναπου τοτε αραξε εκει
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Ναι θα έκανα ...μεγάλη καύλα ...και θα την παντρευομουν κιόλας ....να μου βγάζει γούστα !!!!! χάχαχ αχαχαχαχ
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Ναι σοβαρή σχέση μαζί της , για έναν η δυο μήνες , φυσικά και θα έκανα . [ και σιγά μην είχε κάνει μια φορά μόνο παρτούζα , και σιγά μην είχε σκοπό να μην ξανακάνει .]
Συγνώμη αλλά σοβαρή σχέση και για ένα ή δύο μήνες μόνο πως γίνεται? Άρα δε θα είναι σοβαρή σχέση.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Συγνώμη αλλά σοβαρή σχέση και για ένα ή δύο μήνες μόνο πως γίνεται? Άρα δε θα είναι σοβαρή σχέση.

Γίνεται πολύ άνετα . Θα προχωρούσε η σχέση λόγο χημείας , και λόγο του ότι θα ήταν καλή κοπέλα κτλ πολύ γρήγορα , αλλά θα έληγε άδοξα λόγο της κλιματικής αλλαγής . Με τέτοια ανισορροπία στον πλανήτη για γάμους είμαστε ?
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Δεν γίνεται σοβαρή σχέση δυο μήνες. Σε δυο μήνες δεν είστε σοβαροί ακόμα και όταν με το καλό γίνετε και πέσει το πρώτο «σ’ αγαπώ», μετά είναι αργά για σχόλασμα. Σε τύλιξε σαν πίτα γύρο αδερφέ! ?

Κάτι τέτοια μου έλεγε και η τελευταία πρώην μου , και το μόνο που τύλιξε στο τέλος , ήταν τα τρίτο το μακρύτερο .
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.511
Πόντοι
2.306
Δηλαδη δεν πειραζουν καποιους ολοκληρα αγγουρια ή γαιδαροψ@λες του sex shop που εχει βαλει η οποιαδηποτε στο μ@υνι της (ή σε οποια αλλη τρυπα). Oμως πειραζουν τα γαριδακια (συγκριτικα σε size) μιας παρτουζας. 0κ
Ξαναδιαβσσε τι ειπα. Το ιδιο λεμε, οτι το να πηδιεται οι αλλη με 10 ντιλντο ταυτοχρονα δεν τη διαχωριζει απο μια που παρτουζωθηκε.το αντιθετο ειναι πιο επρρεπης στο να ψαξει τη παρτουζα αργοτερα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Δεν γίνεται σοβαρή σχέση δυο μήνες. Σε δυο μήνες δεν είστε σοβαροί ακόμα και όταν με το καλό γίνετε και πέσει το πρώτο «σ’ αγαπώ», μετά είναι αργά για σχόλασμα. Σε τύλιξε σαν πίτα γύρο αδερφέ! ?
Εξαρταται. Και σε δυο ωρες μπορει να εχεις καταλαβει οτι εχεις βρει τον ανθρωπο της ζωης σου
 

redgarland

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2021
Μηνύματα
776
Κριτικές
5
Like
2.404
Πόντοι
726
Μήν λέτε μαλακίες, δεν παίζει μάγκες μου αυτό που λέτε.
Δεν θα την δεις ποτέ σοβαρά.
Αλλά καταρχάς καλό είναι να μην ξέρει κανενας απτους δυο το παρεθον του άλλου
Πολυ σωστα!!!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.229
Πόντοι
6.236
μια άποψη.
η τοποθέτησή σου "την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες" παραπέμπει και φέρνει στο μυαλό γυναίκα-έρμαιο, πιθανότατα "ναυάγιο" (όχι σίγουρα αλλά πιθανότατα).
είναι εντελώς διαφορετικό από το να πεις "έχει δοκιμάσει-πειραματιστεί σε παρτούζα", φράση που πιθανώς δείχνει ένα άτομο υγειές που ανακαλύπτει το σεξ και τον εαυτό του.
:hi:
Από πού και ως πού η γυναίκα ΣΟΥ θα πρέπει να έχει ανακαλύψει το σεξ και τον εαυτό της ρε φίλε; :think: :think:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.229
Πόντοι
6.236
ΟΛΟΙ οι άνθρωποι πρέπει να "ανακαλύψουν" τον εαυτό τους.
ότι σημαίνει φυσικά για τον καθένα αυτό, μια παρτούζα δεν είναι προυπόθεση αλλά θα μπορούσε και να είναι.
το ότι θα γίνει η σύζυγος κάποιου δεν ακυρώνει το παραπάνω.
καλό μάλιστα θα ήταν να τον ανακαλύψει πριν και όχι μετά...
Μου αρέσει που μου απαντάς σοβαρά στη μαλακία που σε ρώτησα...τι να κάνεις κι εσύ.... :wink:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195
Ένας φίλος μου είχε μια κοπέλα πολύ καλή ευγενική κυρία κλπ
Μια μέρα έμαθε ότι σε ένα φοιτητικό πάρτυ στα νιάτα της τσιμπουκωσε δύο άτομα μαζί.
Δεν χώρισαν αρχικά αλλά μετά δεν άντεξε νόμιζε ότι όλοι το ξέρουμε χώρισαν η κοπέλα πήγε πίσω στην πόλη της μετά από αυτό..
Αυτό το ποιοί το ξέρουνε είναι μεγάλο πρόβλημα..
Πρέπει να γίνει κοινωνικός αποκλεισμός, δηλαδή πώς να σου συστήσει κάποιον ότι ο κύριος είναι συμφοιτητής μου..
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom