Νέα

Θα κάνατε σοβαρό δεσμό με κοπέλα που ξέρετε οτι την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θα κάνατε σοβαρο δεσμό με κοπέλα που ξέρετε οτι την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες

  • Ναι

    Ψήφοι: 124 49,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 40,6%
  • Δεν ξερω/ Δεν απαντω

    Ψήφοι: 24 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    249

hotwifex

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
116
Like
8.296
Πόντοι
1.041
Μπορει να την εχουν παρτουζωσει πανω στην κ@βλα 2,3 αγγουρια, ή μελιτζανες. Μπορει και 2 γαιδοροπ@υτσες απο τα sex shop. Τωρα αντε βρες ακρη τι ματζαφλαρια εχει βαλει η αλλη κατα καιρους μεσ' το μ'νι της και στο κωλι της. Αρα δεν ειναι μονο το παρτουζωμα με αντρικες παρουσιες, παιζουν κι αλλα.. ?
κι αυτό σωστό…
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Δεσμό θα εκανα

Μανούλα των παιδιών μου δε θα την εκανα ομως …
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Γνωρισα γκομενα που πηραμε τρεις παρτουζα που μετα ηθελε σχεση.Την πηρα κανα δυο φορες μονος μετα και ηθελε σχεση και μαλιστα σοβαρη.Και ηταν και κανα 5-6 χρονια μεγαλυτερη απο εμενα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Καποτε ειχα σοβαρη σχεση με μια κοπελα και με πηγε στο χωριο της
Εκει πηγαμε μειναμε στο πατρικο της,με γνωρισε στους γονεις της.

Βγηκαμε με την κοπελα μου πηγαμε στο καφενειο του χωριου.Εκει με συστησε σε κατι παληκαρια που σαν τους μιλησα μου ειπαν "το καλυτερο κοριτσι παιρνεις" απλα με παραξενεψε ο τροπος τους...σα να γελαγαν τα μουστακια τους...να πω...σα να ειχαν δοση ειρωνιας να πω...
Τελος παντων
Βγηκαμε και στην ταβερνα.
Ο Κυρ Αστερης μας πηρε παραγγελια και μας κερασε και μια εξτρα μεριδα γουρνοπουλα με πετσα...λουκουμι
Το γκαρσονι μου ειπε στο τελος οταν ηταν να πληρωσω το λογαριασμο:αχ χανουμε το Λενακι...να μας την προσεχεις...

Μετα πηγαμε στο μπαρακι του χωριου...εκει η κοπελα μου ντυθηκε πολυ προστυχα
Της την ειπα γιατι ημασταν σε κλειστη κοινωνια και τι θα λεγαν οι αλλοι
Πηγα λιγο τουαλετα και επιστρεφοντας τη βρηκα να της πιανει το χερι ο μπαρμαν και να του γελαει
Της εκανα σκηνη και φυγαμε
"Μωρο μου συγγνωμη" μου ειπε αυτη με το Μπαμπη το μπαρμαν ειχαμε παλια μια συντομη ιστορια αλλα τελειωσε...
Πιεση στην πιεση εξομολογηση στην εξομολογηση και η κοπελα μου μου εκμυστηρευτηκε πως ο Μπαμπης την ειχε γαμησει στα Πευκακια μαζι με το σερβιτορο του Κυρ Αστερη
Θυμωσα πολυ και τσακωθηκαμε.
Πηγα μονος στο μπαρακι να τα πιω να ξεχασω τον πονο μου
Εκει με περιμενε ο Μπαμπης να μου βαλει ξυδι να τα τσουξω
"Πιασε μια Περδικα ρε μαγκα"του πα
Και κανε μου παρεα
Πραγματι του εξομολογηθηκα τον τσακωμο με την Ελενη την κοπελα μου
Μου ειπε "μη σκας" την Ελενη την εχει γαμησει ολο το χωριο.
Ο Κυρ Αστερης την ειχε ξεφτυλισει στην πουτσα.
Και μαλιστα ηταν ο μονος που εκεινη τον παρακαλαγε καθως τον ειχε τεραστιο και ηξερε να τη γαμαει οπως κανεις αλλος.
"Μα μου πε πως εγω ειμαι ο πιο προικισμενος που εχει παει"προσθεσα
Και ο Μπαμπης γελασε
"Τι συμπτωση...κι εμενα το ιδιο μου ειπε...και τον εχω 12 εκατοστα σε στυση..."
Αχ Μπαμπη μου τι θα κανω...του ειπα...
Μη χαλιεσαι φιλε ειπε ο Μπαμπης
Θα σχολασω θα παμε να παρουμε τον Κυρ Αστερη απο την ταβερνα και αν θες ψηνεσαι να τη γαμησουμε ολοι μαζι;
Ενα μειγμα ενοχλησης αλλα και καυλας μου γεμισε τα σπλαγχνα

Συμφωνησα...
Πηγαμε οι 3 μας σπιτι...
Η Ελενη μας εβαλε να πιουμε...
Μετα απο λιγο ο Κυρ Αστερης μου ζητησε την αδεια να παιξει με τα μπουτια της κοπελας μου
Του εδωσα το πρασινο φως ενω πηγα διπλα της και τον πεταξα εξω να μου τον γλυψει
Φωναξα και τον Μπαμπη και ξεκινησε να μας διπλοτσιμπουκωνει η πουτανα...
Ο κυρ Αστερης της εκανε ενα γλυφομουνι εχοντας παραμερισει το λουλουδενιο κυλοτακι της
Υστερα εβγαλε την αλογισια πουτσα του και της εβαλε στο μουνι μονο το πουτσοκεφαλο και αλλα 10 εκατοστα...περισσεψαν αλλα 18 εκατοστα εξω...
Η κοπελα μου βογγαγε κι ελεγε
"Αααιιι ποναωωωω""
Κι εγω της ελεγα "καυλωνωωωω" καθως η πιπας της εγινε απιστευτα πιο φοβερη
Σειρα ειχε ο Μπαμπης που της εκανε γλυφοκωλι ενω ο Κυρ Αστερης τη γαμουσε σε cowgirl...
Εγω σταθερα σε πιπα...
Ο Μπαμπης τρελαινεται της τον χωνει στον κωλο και συνεχισαμε ολοι ετσι να γαμαμε σαν τρελοι
Με εναλλαγες τρυπων...
Στο τελος τη χυσαμε ολοι μαζι και μια χλαπατσα χυσιων μου επεσε στη μουρη του Κυρ Αστερη
Μετα απο αυτο της ειπα οτι εζησα φοβερη εμπειρια
Η σεξουαλικη μας ζωη απογειωθηκε...
Και ημουν ετοιμος να την παω στην Εκκλησια να τη παντρευτω...
Μα δυστυχως...τη ζητησε και ο Κυρ Αστερης...
Και προτιμησε αυτον...
Απο τοτε περιπλανιεμαι ως φαντασμα στους δρομους της Φυλης και του Μεταξουργείου...και λεω τον πονο μου στις γατες...και τους τσαρκαζοντες διαβατες....
 
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.511
Πόντοι
2.306
οπως ενας ανδρας μπορει να εχει ζησει πολλα στη ζωη του και στη συνεχεια να κατασταλαξει και να κανει οικογενεια, ετσι ακριβως και μια γυναικα.
Μην πω και περισσσοτερο, καθως μια γυναικα, κανοντας παιδι, βαζει και αλλες προτεραιοτητες στη ζωη της σε αντιθεση με τον ανδρα που εχει δια βιου προτεραιοτητα την σεξουαλικη του ικανοποίηση.
Αρα οπως ειπε και αλλος παικτης πριν, αν το ατομο μας κανει περιττευει να ρωταμε για το παρελθον της, οπως δεν θα θελαμε να μας σπαει τα @ρχιδια για το δικο μας παρελθόν.
ασε που περνας και καλα γιατι τουλαχιστον σεξουαλικα θα εχει να δωσει πολλα αν εχει καποια εμπειρία.
οι υπόλοιποι που την θελουν τυπο και υπογραμμο στο παρελθον της, ουσιαστικά αυτοπαραμυθιαζονται και πιο πιθανο ειναι να βρεθουν να περνούν με δυσκολία σε χαμηλες πορτες..
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Καποτε ειχα σοβαρη σχεση με μια κοπελα και με πηγε στο χωριο της
Εκει πηγαμε μειναμε στο πατρικο της,με γνωρισε στους γονεις της.

Βγηκαμε με την κοπελα μου πηγαμε στο καφενειο του χωριου.Εκει με συστησε σε κατι παληκαρια που σαν τους μιλησα μου ειπαν "το καλυτερο κοριτσι παιρνεις" απλα με παραξενεψε ο τροπος τους...σα να γελαγαν τα ...............................................................................
Εγω σταθερα σε πιπα...
Ο Μπαμπης τρελαινεται της τον χωνει στον κωλο και συνεχισαμε ολοι ετσι να γαμαμε σαν τρελοι
Με εναλλαγες τρυπων...
Στο τελος τη χυσαμε ολοι μαζι και μια χλαπατσα χυσιων μου επεσε στη μουρη του Κυρ Αστερη
Μετα απο αυτο της ειπα οτι εζησα φοβερη εμπειρια
Η σεξουαλικη μας ζωη απογειωθηκε...
Και ημουν ετοιμος να την παω στην Εκκλησια να τη παντρευτω...
Μα δυστυχως...τη ζητησε και ο Κυρ Αστερης...
Και προτιμησε αυτον...
Απο τοτε περιπλανιεμαι ως φαντασμα στους δρομους της Φυλης και του Μεταξοουργειου...και λεω τον πονο μου στις γατες...και τους τσαρκαζοντες διαβατες....
Tέλειο ???
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.511
Πόντοι
2.306
Καποτε ειχα σοβαρη σχεση με μια κοπελα και με πηγε στο χωριο της
Εκει πηγαμε μειναμε στο πατρικο της,με γνωρισε στους γονεις της.

Βγηκαμε με την κοπελα μου πηγαμε στο καφενειο του χωριου.Εκει με συστησε σε κατι παληκαρια που σαν τους μιλησα μου ειπαν "το καλυτερο κοριτσι παιρνεις" απλα με παραξενεψε ο τροπος τους...σα να γελαγαν τα μουστακια τους...να πω...σα να ειχαν δοση ειρωνιας να πω...
Τελος παντων
Βγηκαμε και στην ταβερνα.
Ο Κυρ Αστερης μας πηρε παραγγελια και μας κερασε και μια εξτρα μεριδα γουρνοπουλα με πετσα...λουκουμι
Το γκαρσονι μου ειπε στο τελος οταν ηταν να πληρωσω το λογαριασμο:αχ χανουμε το λενακι...να μας την προσεχεις...

Μετα πηγαμε στο μπαρακι του χωριου...εκει η κοπελα μου ντυθηκε πολυ προστυχα
Της την ειπα γιατι ημασταν σε κλειστη κοινωνια και τι θα λεγαν οι αλλοι
Πηγα λιγο τουαλετα και επιστρεφοντας τη βρηκα να της πιανει το χερι ο μπαρμαν και να του γελαει
Της εκανα σκηνη και φυγαμε
"Μωρο μου συγγνωμη" μου ειπε αυτη με το Μπαμπη το μπαρμαν ειχαμε παλια μια συντομη ιστορια αλλα τελειωσε...
Πιεση στην πιεση εξομολογηση στην εξομολογηση και η κοπελα μου μου εκμυστηρευτηκε πως ο Μπαμπης την ειχε γαμησει στα Πευκακια μαζι με το σερβιτορο του Κυρ Αστερη
Θυμωσα πολυ και τσακωθηκαμε.
Πηγα μονος στο μπαρακι να τα πιω να ξεχασω τον πονο μου
Εκει με περιμενε ο Μπαμπης να μου βαλει ξυδι να τα τσουξω
"Πιασε μια Περδικα ρε μαγκα"του πα
Και κανε μου παρεα
Πραγματι του εξομολογηθηκα τον τσακωμο με την Ελενη την κοπελα μου
Μου ειπε "μη σκας" την Ελενη την εχει γαμησει ολο το χωριο.
Ο Κυρ Αστερης την ειχε ξεφτυλισει στην πουτσα.
Και μαλιστα ηταν ο μονος που εκεινη τον παρακαλαγε καθως τον ειχε τεραστιο και ηξερε να τη γαμαει οπως κανεις αλλος.
"Μα μου πε πως εγω ειμαι ο πιο προικισμενος που εχει παει"προσθεσα
Και ο Μπαμπης γελασε
"Τι συμπτωση...κι εμενα το ιδιο μου ειπε...και τον εχω 12 εκατοστα σε στυση..."
Αχ Μπαμπη μου τι θα κανω...του ειπα...
Μη χαλιεσαι φιλε ειπε ο Μπαμπης
Θα σχολασω θα παμε να παρουμε τον Κυρ Αστερη απο την ταβερνα και αν θες ψηνεσαι να τη γαμησουμε ολοι μαζι;
Ενα μειγμα ενοχλησης αλλα και καυλας μου γεμισε τα σπλαγχνα

Συνφωνησα...
Πηγαμε οι 3 μας σπιτι...
Η Ελενη μας εβαλε να πιουμε...
Μετα απο λιγο ο Κυρ Αστερης μου ζητησε την αδεια να παιξει με τα μπουτια της κοπελας μου
Του εδωσα το πρασινο φως ενω πηγα διπλα της και τον πεταξα εξω να μου τον γλυψει
Φωναξα και τον Μπαμπη και ξεκινησε να μας διπλοτσιμπουκωνει η πουτανα...
Ο Αστερης της εκανε ενα γλυφομουνι εχοντας παραμερισει το λουλουδενιο κυλοτακι της
Υστερα εβγαλε την αλογισια πουτσα του και της εβαλε μονο το πουτσοκεφαλο και αλλα 10 εκατοστα...περισσεψαν αλλα 18 εκατοστα εξω...
Η κοπελα μου βογγαγε κι ελεγε
"Αααιιι ποναωωωω""
Κι εγω της ελεγα "καυλωνωωωω" καθως η πιπας της εγινε απιστευτα πιο φοβερη
Σειρα ειχε ο Μπαμπης που της εκανε γλυφοκωλι ενω ο Αστερης τη γαμουσε σε cowgirl...
Εγω σταθερα σε πιπα...
Ο Μπαμπης τρελαινεται της τον χωνει στον κωλο και συνεχισαμε ολοι ετσι να γαμαμε σαν τρελοι
Με εναλλαγες τρυπων...
Στο τελος τη χυσαμε ολοι μαζι και μια χλαπατσα χυσιων μου επεσε στη μουρη του Κυρ Αστερη
Μετα απο αυτο της ειπα οτι εζησα φοβερη εμπειρια
Η σεξουαλικη μας ζωη απογειωθηκε...
Και ημουν ετοιμος να την παω στην Εκκλησια να τη παντρευτω...
Μα δυστυχως...τη ζητησε και ο Κυρ Αστερης...
Και προτιμησε αυτον...
Απο τοτε περιπλανιεμαι ως φαντασμα στους δρομους της Φυλης και του Μεταξουργειου...και λεω τον πονο μου στις γατες...και τους τσαρκαζοντες διαβατες....
Ειχε κανενα camping εκει κοντα στο χωριο? αν. Αν ναι επρεπε να πατε…
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Γνωρισα γκομενα που πηραμε τρεις παρτουζα που μετα ηθελε σχεση.Την πηρα κανα δυο φορες μονος μετα και ηθελε σχεση και μαλιστα σοβαρη.Και ηταν και κανα 5-6 χρονια μεγαλυτερη απο εμενα.
Όλοι έχουμε τα όνειρα μας...
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.511
Πόντοι
2.306
Μπορει να την εχουν παρτουζωσει πανω στην κ@βλα 2,3 αγγουρια, ή μελιτζανες. Μπορει και 2 γαιδοροπ@υτσες απο τα sex shop. Τωρα αντε βρες ακρη τι ματζαφλαρια εχει βαλει η αλλη κατα καιρους μεσ' το μ'νι της και στο κωλι της. Αρα δεν ειναι μονο το παρτουζωμα με αντρικες παρουσιες, παιζουν κι αλλα.. ?
Η βασικη διαφορα ειναι οτι η τυπισσα που εχει βαλει 15 αντικειμενα κατα καιρους στις κοιλοτητες της εχει το απωθημενο να δει πως ειναι το κανονικο παρτουζωμα , ενω οι αλλη που εχει παρτουζωθει κανονικα τουλαχιστον δεν εχει απωθημενα…
πιστευω οτι τοσο σε γυναικες οσο και σε αντρες τα απωθημενα ειναι τεραστιο κινητρο για να δοκιμασουν πραγματα στη ζωη τους, ιδιαιτέρως οταν φτάνουν σε μεγαλύτερες ηλικιες…
με συτη τη λογικη λοιπον καλυτερα να εχεις σχεση με εμπειρη παρα με «εμπειρη»
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.502
Κριτικές
21
Like
12.122
Πόντοι
9.195
Διαβαζοντας το θεμα του φιλου για το αν θα τα φτιαχνατε με κοπελα που εχει γυρισει πορνο ανοιγω κατι παραπλησιο.
Θα κάνατε σοβαρο δεσμό με κοπέλα που ξέρετε οτι την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες;
Αναφέρομαι σε άντρες γιατι για γυναίκες για το 99,9% η απαντηση ειναι θετική αφου θα ελπιζαμε ολοι να μας χαρισει απλοχερα αυτη την εμπειρια.
Περιμενω αποψεις και ψηφους
πραγματικά σε αυτό το κομμάτι ... "Αναφέρομαι σε άντρες γιατι για γυναίκες για το 99,9% η απαντηση ειναι θετική αφου θα ελπιζαμε ολοι να μας χαρισει απλοχερα αυτη την εμπειρια" ....σε έχασα ρε φίλε!!!
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
πραγματικά σε αυτό το κομμάτι ... "Αναφέρομαι σε άντρες γιατι για γυναίκες για το 99,9% η απαντηση ειναι θετική αφου θα ελπιζαμε ολοι να μας χαρισει απλοχερα αυτη την εμπειρια" ....σε έχασα ρε φίλε!!!
Ποιός θα έλεγε όχι να πάρει παρτούζα δυο μωράκια, πχ η μία να του έγλυφε τ αρχίδια και η δευτερη τον πούτσο????Πες μου ποίος θα χαλιόταν να μια κοπέλα του έλεγε ότι έχει κάνει τέτοιο σκηνικό???
Θα μπώ το βράδυ να σχολιάσω τα όσα γράψανε οι φίλτατοι συναγωνιστές που θα έχω λίγο χρόνο παραπάνω.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Κανονικά έπρεπε και ο κυρ Αστέρης να σας καλέσει με το Μπαμπη να ανταποδώσει την παρτούζα. Χάθηκε και η αντρική φιλία
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.705
Κριτικές
6
Like
11.134
Πόντοι
3.936
με συτη τη λογικη λοιπον καλυτερα να εχεις σχεση με εμπειρη παρα με «εμπειρη»
Δηλαδη δεν πειραζουν καποιους ολοκληρα αγγουρια ή γαιδαροψ@λες του sex shop που εχει βαλει η οποιαδηποτε στο μ@υνι της (ή σε οποια αλλη τρυπα). Oμως πειραζουν τα γαριδακια (συγκριτικα σε size) μιας παρτουζας. 0κ
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.704
Πόντοι
216
Για να στο πει σημανεί ότι σε εμπιστεύεται. Άρα καλά θα πάει η σχέση.
Επίσης ίσως στο αποκαλύψει για σου πετάξει υπονοούμενο ότι γουστάρει παρτούζια. Εκεί αν είσαι πολύ κολλημένος ίσως να μη μπορείς να δεχτείς ότι οι άλλοι άντρες θα την ικανοποιήσουν περισσότερο.

Αν είχα σχέση με γυναίκα που ήταν swinger δε θα με πείραζε. Αν ήθελε να είναι αυτή με πάνω από 1 άντρα ταυτόχρονα αλλά δεν ήθελε να το κάνω εγώ με άλλες γυναίκες θα την έστελνα.
Αν ήμουν πολύ ερωτευμένος δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα.
Αν μου έλεγε ότι το έκανε κάποτε για την εμπειρία, δε θα με πείραζε.

Πάντως παίκτες μου, όπως ένας άντρας δε λέει στη γυναίκα τι έχει κάνει πριν από εκείνη ,ούτε αυτή του τα λέει όλα. Άρα αν είσαι ζηλιάρης καλύτερα να μη ρωτάς για να μη μάθεις.
Παίζει και το ανάποδο. Αν έχει επιλέξει να σου κρατήσει "σκοτεινό" αυτό το κομμάτι του παρελθόντος της, τότε κατά πάσα πιθανότητα θα το έχει κάνει και με άλλα πράγματα. Η διαφορά είναι στο αν ντρέπεται ή έχει μετανιώσει η ίδια, ή το κάνει επίτηδες γιατί υπολογίζει πολύ στη σχέση σας (για τους δικούς της λόγους) και δεν θέλει να της κολλήσεις ταμπέλα. Μετά υπάρχουν και γκόμενες που λένε οτι το έχουν κάνει απλά για τεστ π.χ. σε έχουν κόψει παρτουζιάρη και δεν το έχουν κάνει ποτέ.
 

hotwifex

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
116
Like
8.296
Πόντοι
1.041
Δηλαδη δεν πειραζουν καποιους ολοκληρα αγγουρια ή γαιδαροψ@λες του sex shop που εχει βαλει η οποιαδηποτε στο μ@υνι της (ή σε οποια αλλη τρυπα). Oμως πειραζουν τα γαριδακια (συγκριτικα σε size) μιας παρτουζας. 0κ
Πραγματικά δεν κατανοώ την εμμονή σε μια άστοχη σύγκριση. Το νήμα άνοιξε ύστερα από ένα ερώτημα που αφορά στο «παρελθόν» μιας γυναίκας στο πεδίο του ομαδικού σεξ. Πώς συγκρίνεται η πραγματική επαφη με 2+ πραγματικούς άνδρες με ένα σόλο παιχνίδι -έστω και ακραίο-;
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Μπορει να την εχουν παρτουζωσει πανω στην κ@βλα 2,3 αγγουρια, ή μελιτζανες. Μπορει και 2 γαιδοροπ@υτσες απο τα sex shop. Τωρα αντε βρες ακρη τι ματζαφλαρια εχει βαλει η αλλη κατα καιρους μεσ' το μ'νι της και στο κωλι της. Αρα δεν ειναι μονο το παρτουζωμα με αντρικες παρουσιες, παιζουν κι αλλα.. ?
Σκέψου τώρα αυτά τα αγγούρια, μελιτζάνες, μπανάνες να καταλήγουν στο μεσημεριανό τραπέζι ..
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Φυσικά θα έκανα σοβαρή σχέση.

Μέχρι και γάμο θα έταζα αρκεί να συνέχιζε τις παρτουζες και μαζί μου φέρνοντας τις φίλες της.

Για 6 μήνες όλα θα ήταν πολύ σοβαρά ….
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.229
Πόντοι
6.236
Σκέψου τώρα αυτά τα αγγούρια, μελιτζάνες, μπανάνες να καταλήγουν στο μεσημεριανό τραπέζι ..
χαχα Θεωρώ πως πρέπει να πλένονται καλά και να τρώγονται....τόσα παιδάκια πεινάνε, εμείς θα πετάμε το φαί;:confused:

Το ότι ζηλεύουμε ακόμα και τα ζαρζαβατικά πάντως...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom