Νέα

Θα κάνατε σοβαρό δεσμό με κοπέλα που ξέρετε οτι την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Θα κάνατε σοβαρο δεσμό με κοπέλα που ξέρετε οτι την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες

  • Ναι

    Ψήφοι: 124 49,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 40,6%
  • Δεν ξερω/ Δεν απαντω

    Ψήφοι: 24 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    249

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
Μήν λέτε μαλακίες, δεν παίζει μάγκες μου αυτό που λέτε.
Δεν θα την δεις ποτέ σοβαρά.
Αλλά καταρχάς καλό είναι να μην ξέρει κανενας απτους δυο το παρεθον του άλλου
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Για να κάνεις δεσμό σοβαρό κι ΟΧΙ κάτι περιστασιακό με μια κοπέλα που την έχουν πάρει ορδές πάει να πει πως είτε το γνώριζες από πριν μπλέξεις μαζί της πως είναι ολίγον πουτάνα είτε αφότου την γνώρισες μετέπειτα στο εκμυστηρεύτηκε η ίδια σε κάποια συζήτηση που είχατε επί του θέματος...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Παίζει μεγάλο ρόλο και με τι έχει παρτούζωθεί,να τα λέμε κι αυτά
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.676
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Για 2 μόνο δεν ξέρω. Από 3-4 και πάνω σίγουρα.
 

Makis99

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
364
Κριτικές
14
Like
1.494
Πόντοι
2.285
Διαβαζοντας το θεμα του φιλου για το αν θα τα φτιαχνατε με κοπελα που εχει γυρισει πορνο ανοιγω κατι παραπλησιο.
Θα κάνατε σοβαρο δεσμό με κοπέλα που ξέρετε οτι την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες;
Αναφέρομαι σε άντρες γιατι για γυναίκες για το 99,9% η απαντηση ειναι θετική αφου θα ελπιζαμε ολοι να μας χαρισει απλοχερα αυτη την εμπειρια.
Περιμενω αποψεις και ψηφους

Ναι
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Για να στο πει σημανεί ότι σε εμπιστεύεται. Άρα καλά θα πάει η σχέση.
Επίσης ίσως στο αποκαλύψει για σου πετάξει υπονοούμενο ότι γουστάρει παρτούζια. Εκεί αν είσαι πολύ κολλημένος ίσως να μη μπορείς να δεχτείς ότι οι άλλοι άντρες θα την ικανοποιήσουν περισσότερο.

Αν είχα σχέση με γυναίκα που ήταν swinger δε θα με πείραζε. Αν ήθελε να είναι αυτή με πάνω από 1 άντρα ταυτόχρονα αλλά δεν ήθελε να το κάνω εγώ με άλλες γυναίκες θα την έστελνα.
Αν ήμουν πολύ ερωτευμένος δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα.
Αν μου έλεγε ότι το έκανε κάποτε για την εμπειρία, δε θα με πείραζε.

Πάντως παίκτες μου, όπως ένας άντρας δε λέει στη γυναίκα τι έχει κάνει πριν από εκείνη ,ούτε αυτή του τα λέει όλα. Άρα αν είσαι ζηλιάρης καλύτερα να μη ρωτάς για να μη μάθεις.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
27
Like
2.379
Πόντοι
6.955
Δύσκολο πράγμα στις μέρες μας να βρεις κοπέλα για σοβαρό δεσμό που: δεν θα την έχουν παρτουζώσει, δεν θα έχει γυρίσει τσόντα (ερασιτεχνική ή επαγγελματική), δεν θα την έχει γαμήσει ένας λόχος (πλήρη επάνδρωση παρακαλώ) πεζικού.

Παίζει μεγάλο ρόλο και με τι έχει παρτούζωθεί,να τα λέμε κι αυτά
Πολύ σωστός.......φαντάσου να την έχουν παρτουζώσει αράπηδες ή πακιστανοί φοιτητές στο u.k. για παράδειγμα, που έκανε το μεταπτυχιακό της.
Δεν μας έχει διευκρινίσει ο δημιουργός του θέματος εάν στο παρτουζωμα έγινε μονή ή και διπλή διείσδυση...έχει κι αυτό τον ρόλο του.


Εγώ μάγκες από τότε που αναζητώ μόνο ελεύθερη σχέση έχω απαλλαγεί από παρόμοια διλήμματα και απαξιώνω ταυτόχρονα με τον τρόπο μου τις ελλεηνίδες.
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Ένας φίλος μου είχε μια κοπέλα πολύ καλή ευγενική κυρία κλπ
Μια μέρα έμαθε ότι σε ένα φοιτητικό πάρτυ στα νιάτα της τσιμπουκωσε δύο άτομα μαζί.
Δεν χώρισαν αρχικά αλλά μετά δεν άντεξε νόμιζε ότι όλοι το ξέρουμε χώρισαν η κοπέλα πήγε πίσω στην πόλη της μετά από αυτό..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Στο ελλαντα όχι μόνο κάνουν δεσμό οι χαζούληδες αλλά τις παντρευονται κιόλας, αφού δεν μπορούν να βρούνε άλλη..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Διαβαζοντας το θεμα του φιλου για το αν θα τα φτιαχνατε με κοπελα που εχει γυρισει πορνο ανοιγω κατι παραπλησιο.
Θα κάνατε σοβαρο δεσμό με κοπέλα που ξέρετε οτι την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες;
Αναφέρομαι σε άντρες γιατι για γυναίκες για το 99,9% η απαντηση ειναι θετική αφου θα ελπιζαμε ολοι να μας χαρισει απλοχερα αυτη την εμπειρια.
Περιμενω αποψεις και ψηφους
Μιλάς από προσωπική εμπειρία;
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Αν πας για κοπέλα γεννημένη μεταξύ Ολυμπιάδας Αθήνας και 1987, πιο δύσκολο να βρείς κάποια που δεν έχει κάνει ούτε μια φορά παρτούζα παρά παρθένα (που στην παρτούζα έδινε μόνο πίπα, κώλο και τους φώναζε "όχι στο μουνί ρε μαλάκες, έχω σχέση")
Οπότε μάλλον ρωτάς για το αν θα είναι πρόβλημα που θα στο έχει πει ότι είχε κάνει "μια" φορά παρτούζα αντί να στο παίζει ότι δεν έχει κάνει πολλά στην ζωή της και το είχε κάνει και μόνο 2-3 άλλους παλιά, και "άσε που αυτοί δεν μετράνε, λίγο το ότι ήμουν μικρή, λίγο ότι ήταν μαλάκες, κανείς άντρας πραγματικός σαν κι εσένα"

Πήρες και Θα πάρεις διάφορες απαντήσεις, από εμένα... προτιμώ την σκληρή αλήθεια και να γνωρίζω μπορώ να την εμπιστευτώ να μου πει και στο μέλλον αν κάτι πάει να στραβώσει αντί να κοροιδευόμαστε και παίζουμε θέατρο μεταξύ μας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Ένας φίλος μου είχε μια κοπέλα πολύ καλή ευγενική κυρία κλπ
Μια μέρα έμαθε ότι σε ένα φοιτητικό πάρτυ στα νιάτα της τσιμπουκωσε δύο άτομα μαζί.
Δεν χώρισαν αρχικά αλλά μετά δεν άντεξε νόμιζε ότι όλοι το ξέρουμε χώρισαν η κοπέλα πήγε πίσω στην πόλη της μετά από αυτό..
Οκ ψιλοσκληρο. Αλλά συγνώμη, επειδή έκανε μια μαλακια όταν ήταν φοιτήτρια θα την κυνηγάει αυτό μια ζωή;
Άλλωστε όλοι/όλες έχουμε κάνει μαλακιες, και ιδιαίτερα σε νεαρές ηλικίες.
Εμενα θα με πείραζε να μάθω ότι το έκανε αυτο ενώ είχε σχέση. Αν ήταν ελεύθερη μαγκιά της. Όπως και μαγκιά μου όταν ήμουν φοιτητής να έκανα και εγω τις μαλακιες μου.
Θα απαντήσω αυτό που είπε και ο Άλεξ. Εξαρτάται την γυναίκα.
 

manilakano

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2021
Μηνύματα
47
Like
153
Πόντοι
0
βρε αδερφια, τι σημασια εχει πως κι απο ποσους τον εχει αρπαξει η κοπελα? Φοβοσαστε τον ανταγωνισμο του Μητσου του Χαζου με τους 25 ποντους? Εσυ δηλαδη που παρτουζωσες 3 μικρα και τους πηρες το κολοτρυπιδι τι εισαι? δηλαδη εσενα κυριε γαμικο δε θα πρεπει να βρεθει γυναικα να σε "στεφανωθει" και θα μεινεις γεροντοπαληκαρο λογω καβλερων γουστων?
 

nikos2255

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
168
Like
323
Πόντοι
21
Διδακτικο νημα.. Προσωπικα μου λυθηκε η απορια για το αν κανουν πλακα η οχι μερικοι σε αγγελιες που εχω δει κατα καιρους του τυπου "ζητειται σοβαρη πατσαβουρα με σκοπο τον γαμο" ???????
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Αν πας για κοπέλα γεννημένη μεταξύ Ολυμπιάδας Αθήνας και 1987, πιο δύσκολο να βρείς κάποια που δεν έχει κάνει ούτε μια φορά παρτούζα παρά παρθένα (που στην παρτούζα έδινε μόνο πίπα, κώλο και τους φώναζε "όχι στο μουνί ρε μαλάκες, έχω σχέση")
Οπότε μάλλον ρωτάς για το αν θα είναι πρόβλημα που θα στο έχει πει ότι είχε κάνει "μια" φορά παρτούζα αντί να στο παίζει ότι δεν έχει κάνει πολλά στην ζωή της και το είχε κάνει και μόνο 2-3 άλλους παλιά, και "άσε που αυτοί δεν μετράνε, λίγο το ότι ήμουν μικρή, λίγο ότι ήταν μαλάκες, κανείς άντρας πραγματικός σαν κι εσένα"

Πήρες και Θα πάρεις διάφορες απαντήσεις, από εμένα... προτιμώ την σκληρή αλήθεια και να γνωρίζω μπορώ να την εμπιστευτώ να μου πει και στο μέλλον αν κάτι πάει να στραβώσει αντί να κοροιδευόμαστε και παίζουμε θέατρο μεταξύ μας.


τι εγραψες ρε θεουλη? :worship:

αιτιολογησε επ'αυτου,θα μ 'ενδιεφερε η γνωμη σου.- :hi:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.229
Πόντοι
6.236
Θα κάνατε σοβαρο δεσμό με κοπέλα που ξέρετε οτι την έχουν παρτουζώσει 2 ή και περισσότεροι άντρες;
Κατ' αρχάς, γιατί να θες να κάνεις σοβαρό δεσμό με οποιανδήποτε;; :cheesy:

Δεύτερον, για να λάβεις εμπεριστατωμένη απάντηση από την EOB (Επιστημονική Ομάδα Βou), πρέπει να διαλέξεις ένα τουλάχιστον από τα παρακάτω, προκειμένου να εντοπιστεί το πρόβλημα.
Για ποιον λόγο να ΜΗΝ κάνεις "σοβαρό" δεσμό με κάποια που έχει παρτουζωθεί :

1. Γιατί θα σου ζητάει να κάνετε και μαζί παρτούζες και για κάποιον λόγο ντρέπεσαι για τις σεξουαλικές σου επιδόσεις, οπότε δεν μπορείς την συνύπαρξη ή και τον ανταγωνισμό με άλλους γαμιάδες;

2. Εφόσον το έκανε στο παρελθόν, είσαι σίγουρος ότι θα το κάνει και στο μέλλον, χωρίς να σου το λέει;

3. Εφόσον ήταν παρτουζιάρα, σημαίνει ότι είναι παρτόλα και θα την πέφτει ακόμα και στους φίλους σου, οι οποίοι θα σε κοιτάνε γνέφοντας και κρυφογελώντας και όταν τους ρωτάς γιατί το κάνουν , θα σου απαντούν "τίποτα μωρέ, θυμήθηκα ένα ανέκδοτο";

4. Θα γνωρίζει όλος ο κόσμος ότι ήταν παρουζιάρα και άρα ότι εσύ είσαι κερατάς...ακόμα και η μαμά σου θα σου λέει "με αυτήν την παρτουζιάρα που πήγες και έμπλεξες!";

5. Ακόμα και αν είναι άψογη σε όλα, εσύ, ακόμα και όταν κρατάει το νεογέννητό σας στην αγκαλιά της, θα βλέπεις στο πρόσωπό της μία που έχει πάρει 2 καβλιά στο στόμα της;

6. Ήθελες να την κάνεις εσύ παρτουζιάρα και όχι να την βρεις έτοιμη;

7. Πάντα ήθελες να παντρευτείς παρθένα;

8. Για όλα τα παραπάνω;

9. Για τίποτα από τα παραπάνω;
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.746
Like
14.319
Πόντοι
3.506
Σιγά το πράγμα ρε μύστες, εσείς βλέπετε μόνο το λεγόμενο ''κοντέρ'' και βάση αυτού κάνετε την επιλογή σας ? Ολοι λίγο πολύ σαν νέοι κάναμε διάφορα, ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δαχτυλό μας, στο κάτω κάτω κάναμε πράγματα για να περνάμε ωραία, που είναι το κακό δηλαδή ? Ας κάνει ο καθε ένας-μια οτι θέλει στην ζωή του, ελεύθεροι άνθρωποι είμαστε, το θέμα είναι όταν δυο άνθρωποι αποφασίσουν να προχωρήσουν και να κάνουν οικογένεια να το δουν με σοβαρότητα για να μεγαλώσουν καλά τα παιδιά τους ! Τα υπόλοιπα ελάχιστη σημασία έχουν..:hi:
 

Mister_T_bourdeliaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
3
Like
741
Πόντοι
360
Εγω ειμαι της αποψης, οσα λιγοτερα ξερεις για το παρελθον της, τοσο καλυτερο.
Ομως ΜΗΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ....
και ισχυει το "ΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ, ΨΕΜΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ".....
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom