Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 31 62,0%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    50

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κοιτα ειναι μεγαλη συζητηση αυτη τωρα... αμα ειναι καποιος που οταν γνωριστηκαμε ηξερε τι κανω και με δεχτηκε ετσι οπως ειμαι δεν εχει δικαιομα να μιλαει μετα.....

δεν απάντησες σε αυτό που σε ρώτησα.
 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
Όπως έχει πει και ο περσόνας πολύ παλιότερα, καλύτερα είναι να έχεις το βαρέλι με το μέλι δικό σου και πού και πού να βουτάει και κανείς άλλος το δαχτυλάκι του :)
Δεν είμαι κλώνος του

Καποια στιγμη ομως παιρνει αλλος το βαρελι...παντα υπαρχει καποιος...
 

Επισκέπτης
Όπως έχει πει και ο περσόνας πολύ παλιότερα, καλύτερα είναι να έχεις το βαρέλι με το μέλι δικό σου και πού και πού να βουτάει και κανείς άλλος το δαχτυλάκι του :)
Δεν είμαι κλώνος του

α γεια σου...ειδικα σε αυτη την κωλοχωρα που ζουμε με τις πατσαβουρες ελεινιδες...για να μην ξεχνιωμαστε :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καποια στιγμη ομως παιρνει αλλος το βαρελι...παντα υπαρχει καποιος...

ε και;
έφαγες μέλι...... άσε και κανέναν άλλον... μοναχοφάη....
ούτως, ή αλλέως αυτές οι γυναίκες είναι καταδικασμένες Δ.Χ.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δεν απάντησες σε αυτό που σε ρώτησα.
οκ αμα απο την αρχη ξερω τι κανει και τον δεχομαι με αυτα που κανει- προβλιμα μου ετσι δεν ειναι? αλλα προσωπικα εγω δεν θα διαλεξω τετοιο τιπο.... ειναι αλιος το πραγμα, δλδ εμεις δεν κολλαμε με τους αντρες που γαμιουνται 8ωρο, εσεις κολλατε με τετοιες γυναικες.. και δεν ξερω γιατι...
 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
ε και;
έφαγες μέλι...... άσε και κανέναν άλλον... μοναχοφάη....
ούτως, ή αλλέως αυτές οι γυναίκες είναι καταδικασμένες Δ.Χ.

Ειναι???Ισως...δυσκολα ξεκοβουν παντως...
Ασε που λογω ψυχολογιας την πατανε....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οκ αμα απο την αρχη ξερω τι κανει και τον δεχομαι με αυτα που κανει- προβλιμα μου ετσι δεν ειναι? αλλα προσωπικα εγω δεν θα διαλεξω τετοιο τιπο.... ειναι αλιος το πραγμα, δλδ εμεις δεν κολλαμε με τους αντρες που γαμιουνται 8ωρο, εσεις κολλατε με τετοιες γυναικες.. και δεν ξερω γιατι...

να μην γενικεύεις.
προσωπικά.
όσο σκληρό και εάν ακούγεται εγώ πιστεύω ότι όσος καμμένος ειναι αυτός που ερωτεύεται πουτάνα άλλο τόσο καμμένη είναι και η πουτάνα που πουλάει ερωτευσιμότητα.
Και πάντα μιλάμε για ψυχοσύνθεση.
 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
οκ αμα απο την αρχη ξερω τι κανει και τον δεχομαι με αυτα που κανει- προβλιμα μου ετσι δεν ειναι? αλλα προσωπικα εγω δεν θα διαλεξω τετοιο τιπο.... ειναι αλιος το πραγμα, δλδ εμεις δεν κολλαμε με τους αντρες που γαμιουνται 8ωρο, εσεις κολλατε με τετοιες γυναικες.. και δεν ξερω γιατι...

Δεν υπαρχει παντα καποιο συγκεκριμενο γιατι...
Ο ερωτας ειναι τυφλος...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
να μην γενικεύεις.
προσωπικά.
όσο σκληρό και εάν ακούγεται εγώ πιστεύω ότι όσος καμμένος ειναι αυτός που ερωτεύεται πουτάνα άλλο τόσο καμμένη είναι και η πουτάνα που πουλάει ερωτευσιμότητα.
Και πάντα μιλάμε για ψυχοσύνθεση.
γι'αυτο οσο δουλευω δεν κανω προσωπικες σχεσεις... στην αρχη εκανα 2-3 βλακιες αλλα μετα καταλαβα οτι δεν γινεται. Οταν θα σταματησω θα φυγω για αλλη χωρα που δεν με ξερει κανεις και δεν θα μαθει ποτε τι εκανα..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν υπαρχει παντα καποιο συγκεκριμενο γιατι...
Ο ερωτας ειναι τυφλος...

ο έρωτας είναι συνήθως ψυχοσυναισθηματική ανεπάρκεια.
όλα τα άλλα φούμαρα λουλούδια και λοιπές ρομαντζάδες προσπαθούν να αποτρέψουν την αυτοκτονία στο άτομο που προσπαθεί να καλύψει τα προσωπικά του προβλήματα πίσω από σχέση με πουτάνα. Υπάρχουν και εξαιρέσεις βέβαια που απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ο έρωτας είναι συνήθως ψυχοσυναισθηματική ανεπάρκεια.
όλα τα άλλα φούμαρα λουλούδια και λοιπές ρομαντζάδες προσπαθούν να αποτρέψουν την αυτοκτονία στο άτομο που προσπαθεί να καλύψει τα προσωπικά του προβλήματα πίσω από σχέση με πουτάνα. Υπάρχουν και εξαιρέσεις βέβαια που απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα.
σωστοοοοοοοοοοοοος
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
γι'αυτο οσο δουλευω δεν κανω προσωπικες σχεσεις... στην αρχη εκανα 2-3 βλακιες αλλα μετα καταλαβα οτι δεν γινεται. Οταν θα σταματησω θα φυγω για αλλη χωρα που δεν με ξερει κανεις και δεν θα μαθει ποτε τι εκανα..

πρόσεξε γιατί η ζωή είναι πουτάνα........
και είναι αμαρτία να χάσεις τα πάντα από μια τυχαία συνάντηση....
Εάν είσαι αληθινή μόνο να κερδίσεις έχεις. Το ψέμα κάποια στιγμή αργά ή γρήγορα θα σε καταστρέψει.
Προτιμώ μια συνειδητοποιημένη πουτάνα από μια ψευτοπαρθενοπιπίτσα....
 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
γι'αυτο οσο δουλευω δεν κανω προσωπικες σχεσεις... στην αρχη εκανα 2-3 βλακιες αλλα μετα καταλαβα οτι δεν γινεται. Οταν θα σταματησω θα φυγω για αλλη χωρα που δεν με ξερει κανεις και δεν θα μαθει ποτε τι εκανα..

Συγνωμη που θα στο πω αλλα επιλεκτικη διαγραφη στη ζωη μας δεν γινεται..
Οπου και να πας θα θυμασαι...αν μπορεις να κουμανταρεις τον ψυχισμο σου..πασο...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
πρόσεξε γιατί η ζωή είναι πουτάνα........
και είναι αμαρτία να χάσεις τα πάντα από μια τυχαία συνάντηση....
Εάν είσαι αληθινή μόνο να κερδίσεις έχεις. Το ψέμα κάποια στιγμή αργά ή γρήγορα θα σε καταστρέψει.
Προτιμώ μια συνειδητοποιημένη πουτάνα από μια ψευτοπαρθενοπιπίτσα....
συμφονω απολιτα μαζι σου. Αλλα δεν θελω "προσωπικες" γνωριμιες τωρα που δουλευω για να μην μου πει μετα "εγω σε εβγαλα απο μπουρδελο και σε εκανα κυρια"...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Συγνωμη που θα στο πω αλλα επιλεκτικη διαγραφη στη ζωη μας δεν γινεται..
Οπου και να πας θα θυμασαι...αν μπορεις να κουμανταρεις τον ψυχισμο σου..πασο...
μπορω..........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
συμφονω απολιτα μαζι σου. Αλλα δεν θελω "προσωπικες" γνωριμιες τωρα που δουλευω για να μην μου πει μετα "εγω σε εβγαλα απο μπουρδελο και σε εκανα κυρια"...

σωστό κι αυτό...
κανείς δεν σου κάνει τίποτα.....
μόνος του ο κάθε άνθρωπος κάνει αυτό που νομίζει σωστό.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom