Νέα

Συνέντευξη από τσατσά οίκων ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
bravo-009.gif
..στα παιδια που εκαναν την συνεντευξη..!!!
 

Επισκέπτης
Ασε ρε Τασε κι εσυ..
Εδω ηρθες σε μενα κι εκανες παραπονα..που γνωριζω παρα πολυ καλα την δουλεια μου και ειμαι αρκετα εμπειρη..
Σε πληροφορω οτι σεβομαι τα λεφτα του πελατη..κι αν μπορουσα..μεχρι και κολοτουμπες θα εκανα για να μην τον δυσαρεστησω..ολα αυτα...σε λογικα πλαισια παντα..
Ατομα σαν και σενα..επισκεπτονται τα τσαρδια..εχοντας ξεχασει το φιλοτιμο τους στο σπιτι..
Τι περιμενεις απο τα τωρινα κοριτσακια που βγηκαν τωρα στη δουλεια..και για τον αλφα ή βητα λογο δεν την κανουν σωστα?
Τις ρωτησες αν θελουν να κανουν καριερα πανω σ'αυτο?..αν ειναι τρομαγμενες?..αν φοβουνται για την υγεια τους?..αν μετα την βαρδια θα ειναι ζωντανες να γυρισουν σπιτι τους?
Εγω στο φιναλε..ειμαι και στην πατριδα μου...και στ'αρχιδια μου..δεν εχω να δωσω λογο πουθενα..μονο στον ιδιο τον Θεο..
Συνειδητη επιλογη μου..
Μηπως εχεις πολλες απαιτησεις?
Η μηπως αγοραζεις την γυναικα με ενα εικοσομπαλο?
Δεν κανεις εσυ για πελατης αγορι μου..
Για το λουνα-παρκ εισαι...
respect!!!!
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
Μερικές ιδέες:

η ίδια συνέντευξη σε ένα πιο κυριλέ ίδρυμα (στούντιο).
ερωτήσεις σχετικά με καθαριότητα χώρου (σεντόνια, μπάνιο, κλ) αλλά κ κοπέλας (εξετάσεις).
αν το δίνει η ίδια σε πελάτες.
πως δουλεύει η προστασία του σπιτιού (κάμερες σε δωμάτια, νταβατζήδες στο σπίτι, εκεί γύρω κλ).
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Βέβαια διαφωνώ με το κομμάτι επιστροφής χρημάτων.  Ας υποθέσουμε πως είναι ένα έπιπλο η γυναίκα στο δωμάτιο, βαζει λάστιχο κατευθείαν, σε κοιτά με ειρωνία και απέχθεια, είναι απαθέστατη σε όλη την πράξη, ειρωνική και καθόλου συνεργάσιμη,προσβλητική εκεί γιατί δεν δίνεις τα λεφτά πίσω?? Στον γιο σου θα σου άρεσε να του το κάνανε αυτό? Όταν πας να πάρεις ένα κιλό φέτα απαιτείς ως πελάτης να είναι μίας ποιότητας όχι μία λευκή μάζα τροφής ότι να είναι.
φιλαράκο έχεις αρχίσει καί μέ χαλάς πάρα πολύ μέ τίς παπαριές πού γράφεις...ένας άνδρας όταν έχει κάποιο παράπονο τό λέει στά ίσα δέν προσπαθεί νά κάνει τόν άλλο ρόμπα όπως προσπαθείς εσύ....
αλήθεια εάν είχες πρόβλημα μέ τόν μανάβι η τόν μπακάλι θά τού τόλεγες στά ίσα έτσι δέν είναι??δέν θά τόβγαζες στίς εφημερίδες....γιά ένα εικοσάρικο..
η αλήθεια είναι ότι έχεις κόμπλεξ μέ τίς ιερόδουλες.. καί ίσως μέ όλους τούς αδύναμους ανθρώπους.. ντροπή σου
καί μήν μού πείς ότι δέν τά ζήτησες επειδή θάτρωγες ξύλο...γιά ένα εικοσάρικο


 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Δεν αναφέρθηκα μόνο σε σένα αλλά σε ότι (οι περισσότεροι από μας βλέπε μαύρη λίστα και είναι χιλιάδες οι καθημερινές εγγραφές) χαρακτηρίζουμε φτωχές έως χάλια υπηρεσίες.  Δικαίωμα μας δεν είναι τα μέλη να εκφραζόμαστε ελεύθερα?  Τώρα για τους κινδύνους έχεις δίκιο, αλλά με αυτήν την λογική μία καθαρίστρια μπορεί να μην καθαρίσει έναν θάλαμο νοσοκομείο επειδή βγάζει λίγα, ένας γιατρός το ίδιο κτλ.  Εν γνώση τους και ως ενήλικες δουλεύουν σε αυτόν τον κλάδο.  Υπάρχουν και άλλες δουλειές (δεν αναφέρομαι σε θύματα λευκής σαρκός).








Ασε ρε Τασε κι εσυ..
Εδω ηρθες σε μενα κι εκανες παραπονα..που γνωριζω παρα πολυ καλα την δουλεια μου και ειμαι αρκετα εμπειρη..
Σε πληροφορω οτι σεβομαι τα λεφτα του πελατη..κι αν μπορουσα..μεχρι και κολοτουμπες θα εκανα για να μην τον δυσαρεστησω..ολα αυτα...σε λογικα πλαισια παντα..
Ατομα σαν και σενα..επισκεπτονται τα τσαρδια..εχοντας ξεχασει το φιλοτιμο τους στο σπιτι..
Τι περιμενεις απο τα τωρινα κοριτσακια που βγηκαν τωρα στη δουλεια..και για τον αλφα ή βητα λογο δεν την κανουν σωστα?
Τις ρωτησες αν θελουν να κανουν καριερα πανω σ'αυτο?..αν ειναι τρομαγμενες?..αν φοβουνται για την υγεια τους?..αν μετα την βαρδια θα ειναι ζωντανες να γυρισουν σπιτι τους?
Εγω στο φιναλε..ειμαι και στην πατριδα μου...και στ'αρχιδια μου..δεν εχω να δωσω λογο πουθενα..μονο στον ιδιο τον Θεο..
Συνειδητη επιλογη μου..
Μηπως εχεις πολλες απαιτησεις?
Η μηπως αγοραζεις την γυναικα με ενα εικοσομπαλο?
Δεν κανεις εσυ για πελατης αγορι μου..
Για το λουνα-παρκ εισαι...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ΜΕΓΙΣΤΕ pitsi μου, μαζί με τα άλλα παιδιά γράψατε ιστορία. Σας ξαναλέω είστε πρωτοπόροι πραγματικοί ρεπόρτερ των καλντιριμιών της ακολασίας και όχι μόνο! Πήρατε τη συνεντευξη της δεκαετίας!

:think: Παρεπιμπτόντως έχω μια απορία που με βασανίζει μέρες.
Η τσατσά μήπως ήταν η γνωστή κυρία Ευα?  :dancing:

Αααααααααχ!!!!
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
θα ηθελα να προτεινω στο πιτσι οτι θα ηταν ενδιαφερων να επερνε και μια συνεντευξει απο μια μαυρη απο αυτες που εχει στη σωκρατους.
 

Επισκέπτης
ΜΕΓΙΣΤΕ pitsi μου, μαζί με τα άλλα παιδιά γράψατε ιστορία. Σας ξαναλέω είστε πρωτοπόροι πραγματικοί ρεπόρτερ των καλντιριμιών της ακολασίας και όχι μόνο! Πήρατε τη συνεντευξη της δεκαετίας!

:think: Παρεπιμπτόντως έχω μια απορία που με βασανίζει μέρες.
Η τσατσά μήπως ήταν η γνωστή κυρία Ευα?  :dancing:

Αααααααααχ!!!!
σε ευχαριστουμε σιμπολεμιστι και μαχιτι τισ αγορεασ γκαυλας!
ι τσατσα που πιραμε τιν σινεντευξι δεν εχει καμια σχεσι με τιν ευα!
ι ευα δεν πιανει μια μπροστα σε αυτιν τιν ιερι μιστρια που αγονιζετε
σκλιρα στα μαρμαρενια αλονια του αγορεου εροτα και εχει μεγαλοσι μεσα σε αυτα τα γλιοδεσ καλντεριμια τις ιδονις!
πραγματικα ι τιπισα ειναι μεγαλι μορφι!οτι και να πουμε για το προσοπο αυτινισ τιν γινεκεσ ειναι λιγο....
απλα μονο RESPECT! :rockon:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
σε ευχαριστουμε σιμπολεμιστι και μαχιτι τισ αγορεασ γκαυλας!
ι τσατσα που πιραμε τιν σινεντευξι δεν εχει καμια σχεσι με τιν ευα!
ι ευα δεν πιανει μια μπροστα σε αυτιν τιν ιερι μιστρια που αγονιζετε
σκλιρα στα μαρμαρενια αλονια του αγορεου εροτα και εχει μεγαλοσι μεσα σε αυτα τα γλιοδεσ καλντεριμια τις ιδονις!
πραγματικα ι τιπισα ειναι μεγαλι μορφι!οτι και να πουμε για το προσοπο αυτινισ τιν γινεκεσ ειναι λιγο....
απλα μονο RESPECT! :rockon:

Ότι πείς Μεγάλε μας Στρατηγέ των μπουρδολεγεωνάριων!!!
Η κρίση και η γνώση σου για τους απλούς οπαδούς σου πολεμιστές της γκαύλας και της ακολασίας όπως εγώ είναι πλοηγός ηδονής και μπουρδελογνώσης!!!
Ζητώ παρεπιμπτόντως συγνώμη για το ατόπημά μου να θεωρήσω συνεντευξιάζουσα την εν λόγω προαναφερόμενη τσάτσαευα αλλα γκαυλοαδυμαμίες βλέπεις.
ΕΣΥ και οι άξιοι Chevalier Fidèle και gangstaxz αποδειξατε όμως ότι στοχεύετε και πετυχαίνετε πάντα τα μεγιστα!!!
Και πάλι ένα ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ RESPECT απο ένα μικρό άσημο αλλα πιστό οπαδό σου!!!  :rockon:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
η επομενη προκληση ειναι συνεντευξη απο τον κ.Αρη του Αγκυρας 12Α
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

SAKISSKG

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Bravo στα παιδια για την συνέντευξη !!!!
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Ετσι μαγκικα οπως τα λεει...........ειμαι σχεδον σιγουρος οτι τη συνεντευξη την πηρατε απο την Ευα!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Μολις διαβασα τη συνεντευξη. Εχω να πω ενα τεραστιο ΕΥΓΕ στους συναγωνιστες πορνορεπορτερς. Συγχαριτηρια παιδια ετσι συνεχυστε.
 

joejoejoejoe

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ έχω μια ψιλοαηδία για αυτά που διαβάζω να λέει ο Τάσαρος, όσο για τη συνέντευξη τη διάβαζα με ενδιαφέρον.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Αυτό το σίτε προάγει την ατομική γνώμη, ενημέρωση και πληρότητα ειδήσεων και καταστάσεων.
Άν για κάποιους η αλήθεια είναι πικρή ή δεν τους αρέσει αυτό δεν με αγγίζει, δηλαδή πρέπει να νίωθεις αηδία και όταν σε κριτική οίκου η κοπέλα πέρνει βαθμό 3-4-5 (που είναι πολλές τέτοιες περιπτώσεις).

Εγώ έχω μια ψιλοαηδία για αυτά που διαβάζω να λέει ο Τάσαρος, όσο για τη συνέντευξη τη διάβαζα με ενδιαφέρον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom