Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 31 62,0%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    50

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
H αληθεια βρισκεται στην μέση...Οπως υπαρχουν περιτωσεις που Ελληνες παντρευτηκαν κοριτσια μεσα απο στριπ και περνουν καλα και ομορφα αρκετα χρονια τωρα... ετσι και υπρχουν ελληνες που καταστραφηκαν τελείως απο στριπερς. δεν νομιζω οτι υπαρχει κανονας και σε αυτο το θεμα οπως και σε πολλα αλλα πραγματα στην ατιμη την ζωή!

Ακριβως...συμφωνω...
 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
Προσωπικη μου αποψη μακρια απο δαυτες.

Ο ανθρωπος δεν μπορει να αποφυγει τη μοιρα του..κανει οτι μπορει
μεχρι να του αποκαλυφθει ολοκληρη....

Πριν 3 χρονια μου φαινονταν σεναρια φαντασιας..ακους εκει σχεση με stripper...
Ελα ομως που εγινε...και δεν το κυνηγησα κιολας..αυτη μου την επεσε!!!!!!!!
Για μερικους ειναι να γινει..τωρα το μακρια που λες..σχετικο..αναλογα με το ατομο....
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
παιδια λιγο δυσκολο δεν ειναι αμα βλεπεις σοβαρα μια γυναικα να ξερεις τι κανει τα βραδια?
 

Επισκέπτης
ούτε και αυτοί που έχουν μάθει να κλέβουν περιουσίες και μπαινοβγαίνουν φυλακή.
και βεβαίως η ηθική πολλές φορές του ανθρώπου έχει να κάνει και με τα κοινωνικά πρότυπα και τις αντίστοιχες ευκαιρίες που τα προσωπικά προσόντα  σου διευκολύνουν.
Είχα κάνει μια έρυενα προσωπική.... Εψαχνα να βρω μια από τις γκόμεμες που δουλεύουν στα φαστσουντάδικα η οποία θα μπορούσε να κάνει δουλειά βάσεις εμφάνισης. Απάντησης Αρνητικόν.
Κοινώς ηθικά είναι πανεύκολο να βρεις δουλίτσα των 650 Ευρώ σε μπακάλλικο εάν είσαι ένα κι ένα μίλκο, έχεις μουστάκι και κουβαλάς και τα μισά όσπρια του μπακάλικου απάνω σου.
Τι γίνεται όμως όταν είσαι σαν την Αλεξανδράτου λχ και θέλει να σε γαμήσει ολάκερη η πελατεία του Mall?

Αλλη φορά θα μελετήσουμε και τις κοινωνικές συνθήκες.....

πεστα ρε τυπε...
Σχεδον ολες οι γυναικες εχουν μεσα τους αρκετη πουτανια για να δουλεψουν και σε μπουρδελο αν δεν εχουν απο αλλου ετοιμα.Και οι περισσοτερες οταν τους λες για δουλεια σε μπουρδελο πχ δεν σοκαρονται καθολου ισα ισα παντα το σκεφτονται και λιγο...
Μπορει να κολανε λιγο στην ιδεα οτι θα ερχονται και βρωμιαρηδες,σαβουρηδες και κωλογεροι αλλα τα λεφτα και οτι θα τρωνε και καμια καλη πουτσα μαζι με ολα τα σκατα δεν τις χαλαει καθολου μα καθολου...ισως στην αρχη απλα αν τις ξενιζει λιγο...Αλλα ειδικα αν παρουν την πρωτοβουλια και μπουν στον χωρο γλυκαινονται.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τρελα ειναι..αλλα το συναισθημα ειναι πανω απο τη λογικη...μερικες φορες...
καλα κανω δλδ που δεν κανω προσωπικες σχεσεις... (δεν ειμαι σε στριπ, ακομα χειροτερα :grin:).. η θα τρελαθει και θα μου πει να σταματησω η θα ειναι κανας νταβας.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
παιδια λιγο δυσκολο δεν ειναι αμα βλεπεις σοβαρα μια γυναικα να ξερεις τι κανει τα βραδια?

στο μυαλό είναι όλα.......
δλδ η διαφορά είναι να μην τα κάνει ή να μην τα ξέρεις;
 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
πεστα ρε τυπε...
Σχεδον ολες οι γυναικες εχουν μεσα τους αρκετη πουτανια για να δουλεψουν και σε μπουρδελο αν δεν εχουν απο αλλου ετοιμα.Και οι περισσοτερες οταν τους λες για δουλεια σε μπουρδελο πχ δεν σοκαρονται καθολου ισα ισα παντα το σκεφτονται και λιγο...
Μπορει να κολανε λιγο στην ιδεα οτι θα ερχονται και βρωμιαρηδες,σαβουρηδες και κωλογεροι αλλα τα λεφτα και οτι θα τρωνε και καμια καλη πουτσα μαζι με ολα τα σκατα δεν τις χαλαει καθολου μα καθολου...ισως στην αρχη απλα αν τις ξενιζει λιγο...Αλλα ειδικα αν παρουν την πρωτοβουλια και μπουν στον χωρο γλυκαινονται.

Ολα για τα λεφτα γινονται...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλα κανω δλδ που δεν κανω προσωπικες σχεσεις... (δεν ειμαι σε στριπ, ακομα χειροτερα :grin:).. η θα τρελαθει και θα μου πει να σταματησω η θα ειναι κανας νταβας.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

θα στο πω αλλιώς....
εσύ θα ανεχόσουνα ο γκόμενός σου να γαμάει πελάτισσες για ένα 8ωρο τη μέρα και μετά να κοιμάσαι μαζί του;
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
παιδια λιγο δυσκολο δεν ειναι αμα βλεπεις σοβαρα μια γυναικα να ξερεις τι κανει τα βραδια?

Όπως έχει πει και ο περσόνας πολύ παλιότερα, καλύτερα είναι να έχεις το βαρέλι με το μέλι δικό σου και πού και πού να βουτάει και κανείς άλλος το δαχτυλάκι του :)
Δεν είμαι κλώνος του
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
θα στο πω αλλιώς....
εσύ θα ανεχόσουνα ο γκόμενός σου να γαμάει πελάτισσες για ένα 8ωρο τη μέρα και μετά να κοιμάσαι μαζί του;
κοιτα ειναι μεγαλη συζητηση αυτη τωρα... αμα ειναι καποιος που οταν γνωριστηκαμε ηξερε τι κανω και με δεχτηκε ετσι οπως ειμαι δεν εχει δικαιομα να μιλαει μετα.....
 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
καλα κανω δλδ που δεν κανω προσωπικες σχεσεις... (δεν ειμαι σε στριπ, ακομα χειροτερα :grin:).. η θα τρελαθει και θα μου πει να σταματησω η θα ειναι κανας νταβας.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Καλα δεν κανεις..αλλα δεν εχεισ και αδικο σε αυτα που λες..
Αλλα στο μελλον δεν ξερεις..karma...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom