Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 31 62,0%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    50

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ο παρονομαστής είναι ίδιος...δεν ανέλυσα (γιατί δεν με αφορά)...το που πήγαν κ για ποιό λόγο...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υπάρχει και η κατηγορία των τυχαίων του επαγγέλματος (Γιώργκος)
Αλλά εκεί ισχύει πάντα οπως και στο (κ)τάβλι "το Πρώτο του ατζαμή".
 

Επισκέπτης
υπάρχει και η κατηγορία των τυχαίων του επαγγέλματος (Γιώργκος)
Αλλά εκεί ισχύει πάντα οπως και στο (κ)τάβλι "το Πρώτο του ατζαμή".

Στην κατηγορία του Παίχτη-Υ...υπάρχει τύχη...αλλά υπάρχει κ η γκίνια...εξαρτάται την περίοδο..;)

Y/Γ-->Όταν βγάζεις ξεβράκωτες για εορτασμό γεννεθλίων...να είσαι φρόνημος...:cheesy:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στην κατηγορία του Παίχτη-Υ...υπάρχει τύχη...αλλά υπάρχει κ η γκίνια...εξαρτάται την περίοδο..;)

Y/Γ-->Όταν βγάζεις ξεβράκωτες για εορτασμό γεννεθλίων...να είσαι φρόνημος...:cheesy:

είμαι συλλέκτης σώβρακων. Ακολουθώ τας συμβουλάς της σάβρας
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
θα κάνει πρόγραμμα ενόργανης μονού ίππου και στο τέλος θα βαθμολογείται από τους καναπεδάτους

και που ξερουμε οτι ο καλοβαθμολογητης δεν εχει "παρε-δωσε" με την κοπελιτσα;;;
εξαλλου εγω αμα δω κανα βυζο τουμπανο και τρελο κωλαρακι θα παρει το δεκαρι απο το κατω κεφαλι...ασε που θα ζητησει-για το κατω κεφαλι,μιλω παντοτε-αυτογραφο και φιλακια και αγκαλιτσες!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

spyg

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
μεγάλη κουβέντα...αχχχ..αυτές οι πουτάνες οι ψευδαισθήσεις...

αμα τελειώσουν τα λεφτά...οι χορηγίες κ τα σχετικά....τότε θα τελειώσει κ το παραμύθι....

συνήθως έσβηνε μετά τα 35 στην ελλαδίτσα...στο εξωτερικό στα 30 σου έχεις πάει σπίτι...

τώρα θα αλλάξουν πολλά...αυτό το καλοκαίρι ήταν πολλά τα μαθήματα...μαζεμένα...

τα στριπτηζάδικα...κυριολεκτικά...εχουν πεθάνει....οι κυρίες...φαντάζομαι θα στραφούν σε εγγυημένες λύσεις κατά την επιστροφή τους...οι λύσεις,θα τις δεχτούν ?????
έτσι 'ετσι, αυτο θα αυξήσει τον ανταγωνισμό και ώς γνωστό στον ανταγωνισμό ή ανεβαζεις ποιότητα  :boobies: ή ρίχνεις τιμές  :grin:  ή πεθαίνεις  :priest: :zombie:...άντε να σφίξουν και λίγο οι κώλοι :kissass:.Εμείς όπως και να ΄χει κερδισμένοι είμαστε... :rockon: :grin: :bounce-glasses:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
μεγάλη κουβέντα...αχχχ..αυτές οι πουτάνες οι ψευδαισθήσεις...

αμα τελειώσουν τα λεφτά...οι χορηγίες κ τα σχετικά....τότε θα τελειώσει κ το παραμύθι....

συνήθως έσβηνε μετά τα 35 στην ελλαδίτσα...στο εξωτερικό στα 30 σου έχεις πάει σπίτι...

τώρα θα αλλάξουν πολλά...αυτό το καλοκαίρι ήταν πολλά τα μαθήματα...μαζεμένα...

τα στριπτηζάδικα...κυριολεκτικά...εχουν πεθάνει....οι κυρίες...φαντάζομαι θα στραφούν σε εγγυημένες λύσεις κατά την επιστροφή τους...οι λύσεις,θα τις δεχτούν ?????

φιλε να σου πω οτι η ιστορια σου εχει και συνεχεια...
μεχρι να γινεις μπατηρακι εχεις φαει τοσο τρελο κολλημα με την γκομενα που μονο απο την σκεψη της χυνεις...
μου ειχαν πει φαση 40αρι με 20αρα στριπτιτζου που ειχε πουλησει μονοκατοικια στην Κηφισσια, ειχε μπει σε 2αρακι με νοικι και πηρε δανειο, στην συνεχεια, για να μπορει να συντηρει οχι τον εαυτο του αλλα τις ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ της κοπελας!!!στο τελος μου ειπαν οτι του σαλεψε διοτι τον παρατησε-εφοσον δεν ειχε αλλα λεφτα να της δωσει-η γκομενα και μπηκε φυλακη επειδη δεν πληρωνε τα λεφτα της διατροφης...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
χέσε μας ρε μαλάκα....για τις ξεβράκωτες...το μόνο που μπορεί να τις κρατήσει μακρυά απο "νορμάλ" εργασίες...είναι το φαντασμένο τους μυαλό....ευτυχώς υπάρχουν κοριτσάκια που έχουν σπουδάσει κάτι στο πατρίντα...κ ονειρεύονται να το εξασκήσουν...

ε,με λίγη τύχη...κ κάποια φράγκα που μάζεψαν...κάτι θα κάνουν....

όσες είναι συνειδητοποιημένες...θα αντέξουν...για ολόκληρη τη ζωή...έτσι κι αλλιώς με κονσέρβες κ νερό τη βγάζουν οι περισσότερες...κατά τη διάρκεια της στριπτιζοκαριέρας...μετά γιατί να το αλλάξουν... :idiot:

ωπα φιλε....δεν ειναι μονο το θεμα της στριπτιζοκαριερας αλλα κι οτι δεν θελουν να σπαταλησουν παραπανω χρηματα...ετσι κι αλλιως απο τα μπουρδελοχωρα που ερχονται εμαθαν να τρωνε λιγο..ομως οταν εμφανιστει ο σπονσορας του δινουν και καταλαβαινει..οτι αρπαξουν εκει την ωρα...οσα χωραει το στομαχι αλλα και οσο δεν θελουν να πληρωσουν αυτες...σολωμοι, ντομ περνιον, χαβιαρι κτλ..αμα εχω τον μλκ να πληρωνει δεν θα φαω οτι θελω;;;αυτα σκεφτονται...
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
και που ξερουμε οτι ο καλοβαθμολογητης δεν εχει "παρε-δωσε" με την κοπελιτσα;;;
εξαλλου εγω αμα δω κανα βυζο τουμπανο και τρελο κωλαρακι θα παρει το δεκαρι απο το κατω κεφαλι...ασε που θα ζητησει-για το κατω κεφαλι,μιλω παντοτε-αυτογραφο και φιλακια και αγκαλιτσες!!! :2funny: :2funny: :2funny:

παντού παράγκα. Ειδικά μεταξύ χορηγών και φίλων!
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Αλλάξτε σπορ και στέκι.
Πέμπτη βράδυ στις μπουζουκερί βάζεις στόχο και με δέκα πανεράκια κι ένα κέρασμα καθάρισες
και άσε τις άλλες να μείνουν με τον στύλο αγκαλιά
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.645
Πόντοι
22.785
φυσικα........
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
παντού παράγκα. Ειδικά μεταξύ χορηγών και φίλων!

ω καλα να'σαι εχει ξεφτιλιστει το θεμα..συνωμοσιες..βεβαια ο "καλυτερος" χορηγος κερδιζει!! :2funny: :2funny:

Αλλάξτε σπορ και στέκι.
Πέμπτη βράδυ στις μπουζουκερί βάζεις στόχο και με δέκα πανεράκια κι ένα κέρασμα καθάρισες
και άσε τις άλλες να μείνουν με τον στύλο αγκαλιά

σωστος...ασε που παιζουν και πολυ καλα μουνακια στα μπουζουκια...
"θελεις μπουζουκια;..παμε" ενα ασμα του πανμεγιστου!!! :2funny: :2funny:
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
H αληθεια βρισκεται στην μέση...Οπως υπαρχουν περιτωσεις που Ελληνες παντρευτηκαν κοριτσια μεσα απο στριπ και περνουν καλα και ομορφα αρκετα χρονια τωρα... ετσι και υπρχουν ελληνες που καταστραφηκαν τελείως απο στριπερς. δεν νομιζω οτι υπαρχει κανονας και σε αυτο το θεμα οπως και σε πολλα αλλα πραγματα στην ατιμη την ζωή!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom