Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 31 62,0%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    50

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Διαφωνω...
Αν ρωτησεις πολλες stripper θα σου το πουν και αυτες..

αυτές κοροιδεύουν και τον εαυτό τους και τους πελάτες....
η χειρότερη ράτσα πουτάνας είναι η στρίπερ.
η πιο τίμια είναι η κλασσική πουτάνα.
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
δεν έχει τύχη. γνώμη μου....


Persona, ξέρω αρκετούς ανθρώπους που κανουν πράγματα για να αλλάξουν οποιαδήποτε κατάσταση ζωή τους... Κάποιοι τα καταφέρνουν, άλλοι όχι. Η διαφορά των μεν απο τους δε, δεν είναι η προσπάθεια που καταβάλει ο καθένας -γιατί όλοι τους το κάνουν,  αλλα οι συγκυρίες και τις συγκυρίες τις καθορίζει αυτό που λέγεται τύχη.

Δεν μπορείς να αλλάξεις τα φύλλα που θα σου ρθουν, μπορείς να αλλάξεις τον τρόπο που παίζεις το παιχνιδι.  
 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Persona, ξέρω αρκετούς ανθρώπους που κανουν πράγματα για να αλλάξουν οποιαδήποτε κατάσταση ζωή τους... Κάποιοι τα καταφέρνουν, άλλοι όχι. Η διαφορά των μεν απο τους δε, δεν είναι η προσπάθεια που καταβάλει ο καθένας -γιατί όλοι τους το κάνουν,  αλλα οι συγκυρίες και τις συγκυρίες τις καθορίζει αυτό που λέγεται τύχη.

Δεν μπορείς να αλλάξεις τα φύλλα που θα σου ρθουν, μπορείς να αλλάξεις τον τρόπο που παίζεις το παιχνιδι.  
δεν θα μπω σε κβαντικές αναλύσεις....
κράτα αυτό......
η παρατήρηση γεγονότων αποτελεί το θεμέλιο λίθο της διαφοράς της κλασσικής από την κβαντική φυσική.
Στην κλασσική η παρατήρηση δεν επηρεάζει την αλληλουχία συμβάντων. Στην κβαντική η ίδια η παρατήρηση από μόνη της αλλάζει πλήρως την αλληλουχία των συμβάντων..... Κοινώς....
ακόμα και ο τρόπος που παίζεις επηρεάζει και τα χαρτιά που σου μοιράζονται........
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
λοιπον απο την εμπερια μου. αμα μια(της δουλιας) μπλεκεται με την προσωπικη ζωη... η βγαινει ενα καλο παιδι που την βγαζει απο'κει αλλα σε καποιο καιρο χτυπαει μαλακιες σαν "για θυμησου ποιος σε εβγαλε απο'κει" η ειναι απλος νταβας. αλλο ειναι αμα μια εχει σταματησει, εχει ξεκινησει μια κανονικη ζωη και μετα γνωριζει καποιον.
 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
λοιπον απο την εμπερια μου. αμα μια(της δουλιας) μπλεκεται με την προσωπικη ζωη... η βγαινει ενα καλο παιδι που την βγαζει απο'κει αλλα σε καποιο καιρο χτυπαει μαλακιες σαν "για θυμησου ποιος σε εβγαλε απο'κει" η ειναι απλος νταβας. αλλο ειναι αμα μια εχει σταματησει, εχει ξεκινησει μια κανονικη ζωη και μετα γνωριζει καποιον.

Και να γνωρισει καποιον καλο χαρακτηρα θα τον διωξει αυτη...
Ακριβως για να μην ακουσει αυτα που λες...ασχετα αν βλεπει οτι μαλλον δεν θα γινει αυτο.
Αλλωστε και κανονικη ζωη να αρχισει παντα υπαρχει η απειλη του ρουφιανου...και τοτε....
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
δεν έχει τύχη. γνώμη μου....


Συμφωνω...


sorry ntaria αλλα πιστευω ουτε εσυ η ιδια θελεις να ''ηρεμησεις'' ασχετα με το τι γραφεις τωρα η τι λες σε φιλους σου γνωστους σου κλπ


το οτι θα ελλατωσσεις η θα σταματησεις τις βαρδιες στο στουντιο σου δεν λεει κατι υπαρχουν κ αλλοι τροποι εξασκησης του επαγγελματος οπως θα γνωριζεις κ εσυ καλυτερα απολους...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Και να γνωρισει καποιον καλο χαρακτηρα θα τον διωξει αυτη...
Ακριβως για να μην ακουσει αυτα που λες...ασχετα αν βλεπει οτι μαλλον δεν θα γινει αυτο.
Αλλωστε και κανονικη ζωη να αρχισει παντα υπαρχει η απειλη του ρουφιανου...και τοτε....
γι'αυτο λεω για αλλη χωρα...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Συμφωνω...


sorry ntaria αλλα πιστευω ουτε εσυ η ιδια θελεις να ''ηρεμησεις'' ασχετα με το τι γραφεις τωρα η τι λες σε φιλους σου γνωστους σου κλπ


το οτι θα ελλατωσσεις η θα σταματησεις τις βαρδιες στο στουντιο σου δεν λεει κατι υπαρχουν κ αλλοι τροποι εξασκησης του επαγγελματος οπως θα γνωριζεις κ εσυ καλυτερα απολους...
θα δουμε.....
 

amedoras

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
διαφωνω με καποιους  σε ορισμενα διαφωνω και με την νταρια...η ουσια βρισκεται αλλου.θεωρω οτι ολες οι σχεσεις χαλανε οταν υπαρχουν προβληματα σε 3 τομοις(1.σεβασμος 2.κρεβατι 3.χρηματα).οι 2(κρεβατι και χρηματα) οταν χαθουν, οδηγουν να χαθει και ο πρωτος.αρα ο πρωτος ειναι ο συμαντικος τομεας.οταν σεβεσαι μια κοπελα ανεξαρτητα με το τη δουλεια κανει τοτε δεν θα της πεισ ποτε (οπως ειπε η νταρια) εγω σε εβγαλα και εγω σε εκανα.οπως και το γεγονος του αμα βρεθει στη δυσκολη θεση τη θα κανει κλπ. οταν γνωριζει καποιος μια κοπελα ειναι ο πρωτος της? ξερει με ποσους εχει παει? ξερει αν κυκλοφορουν βιντεακια με την καλητου στο διαδικτιο? ξερει αν ασκουσε το επαγκελμα πριν? οποτε θεωρητικα δυο κατηγοριες γυναικων υπαρχουν.αυτες που ειναι παρθενες και αυτες που δεν ειναι.τωρα αν μιο κοπελα παει με 1000 αντρες για το κεφη της η για χρηματα για μενα δεν εχει καμια διαφορα.η ηλικρινια οδηγει στο σεβασμο και χτυζει μια σχεση
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
δεν θα μπω σε κβαντικές αναλύσεις....
κράτα αυτό......
η παρατήρηση γεγονότων αποτελεί το θεμέλιο λίθο της διαφοράς της κλασσικής από την κβαντική φυσική.
Στην κλασσική η παρατήρηση δεν επηρεάζει την αλληλουχία συμβάντων. Στην κβαντική η ίδια η παρατήρηση από μόνη της αλλάζει πλήρως την αλληλουχία των συμβάντων..... Κοινώς....
ακόμα και ο τρόπος που παίζεις επηρεάζει και τα χαρτιά που σου μοιράζονται........

:2funny: Και δεν φτάνει κιόλας που κάνεις άσχετες αναγωγές, δεν ξέρεις κιόλας. Η αρχή της απροσδιοριστίας του Heisenberg δηλώνει ότι δεν έχουμε τα αναγκαία μέσα για να μετρήσουμε επακριβώς όχι ότι επηρεάζουμε ντετερμινιστικά.
Για το θέμα συμφωνώ με την δεσποινίδα πιο πάνω
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
παιδια παω τωρα να βγαλω βολτα ενα κολητο μου.. σε κανα στριπ.. ποιο προτινετε να βρει καμια γκομενα το παλικαρι?????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
παιδια παω τωρα να βγαλω βολτα ενα κολητο μου.. σε κανα στριπ.. ποιο προτινετε να βρει καμια γκομενα το παλικαρι?????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

χαχαχαχα

παντως εσω εσενα Νταρια, θα σε παντρευομουνα ακομη κιαν δουλευες σε στουντιο! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom