Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 31 62,0%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    50

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
διαφωνω με καποιους  σε ορισμενα διαφωνω και με την νταρια...η ουσια βρισκεται αλλου.θεωρω οτι ολες οι σχεσεις χαλανε οταν υπαρχουν προβληματα σε 3 τομοις(1.σεβασμος 2.κρεβατι 3.χρηματα).οι 2(κρεβατι και χρηματα) οταν χαθουν, οδηγουν να χαθει και ο πρωτος.αρα ο πρωτος ειναι ο συμαντικος τομεας.οταν σεβεσαι μια κοπελα ανεξαρτητα με το τη δουλεια κανει τοτε δεν θα της πεισ ποτε (οπως ειπε η νταρια) εγω σε εβγαλα και εγω σε εκανα.οπως και το γεγονος του αμα βρεθει στη δυσκολη θεση τη θα κανει κλπ. οταν γνωριζει καποιος μια κοπελα ειναι ο πρωτος της? ξερει με ποσους εχει παει? ξερει αν κυκλοφορουν βιντεακια με την καλητου στο διαδικτιο? ξερει αν ασκουσε το επαγκελμα πριν? οποτε θεωρητικα δυο κατηγοριες γυναικων υπαρχουν.αυτες που ειναι παρθενες και αυτες που δεν ειναι.τωρα αν μιο κοπελα παει με 1000 αντρες για το κεφη της η για χρηματα για μενα δεν εχει καμια διαφορα.η ηλικρινια οδηγει στο σεβασμο και χτυζει μια σχεση

Οταν μιλαμε για ανθρωπο που "πουλαει" το κορμι του και ταυτοχρονα παταει την ψυχη του, ασχετα αν
το κανει απο επιλογη ή εχει πεισει τον εαυτο του οτι δεν γινεται αλλιως, εχουμε να κανουμε με
μη συνηθισμενη ψυχολογια που ειναι και απροβλεπτη...Δεν υπαρχει παντα ειλικρινια....
Πολλες φορες επισης τα θελω και τα πρεπει γινονται εμμονες, θολωνουν την κριση και οδηγουν
σε λαθος επιλογες....


 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
παιδια παω τωρα να βγαλω βολτα ενα κολητο μου.. σε κανα στριπ.. ποιο προτινετε να βρει καμια γκομενα το παλικαρι?????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα σου ελεγα εκει που μου την επεσε η πρωην μου αλλα..ειναι κλειστο!!!! :2funny: :2funny:
Ισως στη ρωσικη disco στο συνταγμα(ασχετο)αν ειναι ανοιχτη....
 

amedoras

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
χμμμ θα κανω μια απλη ερωτηση.παντρευεσαι την καλυτερη κοπελα...εισαι σιγουρος οτι δεν θα σε απατισει? και οταν νιωσει καποια στιγμη την ελξη ,την επιθυμια να βρεθει με ενα αλλο αντρα τη θα υπερησχησει? η υποσχεση σε εσενα η αυτο που νιωθει?
 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
χμμμ θα κανω μια απλη ερωτηση.παντρευεσαι την καλυτερη κοπελα...εισαι σιγουρος οτι δεν θα σε απατισει? και οταν νιωσει καποια στιγμη την ελξη ,την επιθυμια να βρεθει με ενα αλλο αντρα τη θα υπερησχησει? η υποσχεση σε εσενα η αυτο που νιωθει?

Αυτο που θελει να κανει...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Θα σου ελεγα εκει που μου την επεσε η πρωην μου αλλα..ειναι κλειστο!!!! :2funny: :2funny:
Ισως στη ρωσικη disco στο συνταγμα(ασχετο)αν ειναι ανοιχτη....
υπαρχουν και αλλα, αλλα ειπαμε να παμε σε στριπ... ειμαι και εγω λιγο φαν...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Και αλλα??Καποια δεν μου εμαθε και πολλα...
Grand Ritorno,Alcatrazz ή Μουσσες θα ελεγα.
Off topic, αλλα μια και ρωτας...
ελεγα για ρωσικα κλαμπακια)))) υπαρχουν και αλλα 2 στο Πειραια, εχει και Μενιδι αρκετα...)))
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μιας και μπήκες στο μαντρί για πες μας μερικά. Ξέρω το -40, το cccp και το άλλο στο κηφισό
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Μιας και μπήκες στο μαντρί για πες μας μερικά. Ξέρω το -40, το cccp και το άλλο στο κηφισό
υπαρχει Ρουλετκα στο Πειραια και το Ολογκαρχ, Λ. Αθηνων 25 Tel. +30 6972604321, +30 2117201025. E-mail: info@oligarchclub.com
 

DarkElf

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
54
Like
10
Πόντοι
0
καλα...τιποτα δεν ξερω..
Ποτε δεν ειναι αργα βεβαια :)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
παιδια εφυγα!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
θα ελεγα ναι υπο προυποθεσεις. 1 να μου κατσει 2 να μη μου τρωει τα λεφτα 3 να την πηγαινα για εξετασεις να διαπιστωσω αν ειναι καθαρη 4 να σταματουσε αμεσως το επαγγελμα και να εκανε μονο σε μενα στριπτιζ..ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ????
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Οχι ζητας ομολογα ΕΤΒΑ...
θα ελεγα ναι υπο προυποθεσεις. 1 να μου κατσει 2 να μη μου τρωει τα λεφτα 3 να την πηγαινα για εξετασεις να διαπιστωσω αν ειναι καθαρη 4 να σταματουσε αμεσως το επαγγελμα και να εκανε μονο σε μενα στριπτιζ..ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ????
:rockon: :rockon: :rockon: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Ακόμη κ η πιο σοβαρή στριπερ...είναι τόσο ασόβαρη...όσο ήμουν εγώ στα 16 μου...;)

Άρα δεν παίζει σοβαρή σχέση (μ'έναν άνθρωπο που δεν ξέρει κ ο ίδιος τι θέλει)...όσο και να μου κωλοτρίβονται...:cheesy:

Θα εξαιρούσα 2 περιπτώσεις σε όλη μου την στριπτιζοκαριέρα...
αλλά μιας κ οι 2 κυρίες συνεχίζουν στο ίδιο έργο...δυστυχώς ο περσονας έχει 101% δίκιο...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
θα ελεγα ναι υπο προυποθεσεις. 1 να μου κατσει 2 να μη μου τρωει τα λεφτα 3 να την πηγαινα για εξετασεις να διαπιστωσω αν ειναι καθαρη 4 να σταματουσε αμεσως το επαγγελμα και να εκανε μονο σε μενα στριπτιζ..ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ????
καθολου :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Έχω κάνει σχέση με στριπτιζέζ, την οποία την αντιμετώπιζα επιφανειακά σοβαρά, γνωρίζοντας όμως πολύ καλά ότι υπήρχε ημερομηνία λήξεως και τίποτα παραπάνω...Η ίδια θεωρούσε ότι είχε σοβαρή σχέση μαζί μου...Υπό αυτές τις προϋποθέσεις θα ξανάκανα...Γνωρίζοντας βέβαια ότι απλά θα περνάω καλά, αντιμετωπίζοντας την όμως σοβαρό τρόπο (δηλαδή να μην την υποτιμάω για τη δουλειά της, να μην της το χτυπάω, να μην της θίγω την αξιοπρέπεια κλπ κλπ)και όχι να έχω σοβαρή σχέση μαζί της...Άλλο το ένα, άλλο το άλλο...

Υ.Γ. Ούτε φράγκα της έσταξα, ούτε δωράκια και μου φέρθηκε πολύ καλύτερα από πολλές γυναίκες του κατηχητικού που όμως ήταν πουτανάρες στην ψυχή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom