Νέα

Τέλος το σχολείο, επιτέλους μια νέα αρχή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Το θέμα είναι να'χει πάντα γκόμενα και να μην βασίζεται σε φιλίες.
Τι εννοείς να έχει ΠΑΝΤΑ γκόμενα;
Όλο αυτό βγάζει μια ανασφάλεια.
Οι γκόμενες θα έρθουν φτάνει να μην τις κυνηγά απο πίσω!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Εγώ και γκόμενα να έβρισκα τους κολλητούς δεν τους ξεχνώ ποτέ, ακόμα και να βγούμε θα μιλάμε, το ότι έχεις γκόμενα δε σημαίνει ότι ξεχνάς την ανδροπαρεα

Βρε για πότε την ξεχνάνε...Ειδικά αν είναι πυρφόροι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γιατι πρεπει να εχει παντα γκόμενα?

Για να μην είναι μόνος
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Τι εννοείς να έχει ΠΑΝΤΑ γκόμενα;
Όλο αυτό βγάζει μια ανασφάλεια.
Οι γκόμενες θα έρθουν φτάνει να μην τις κυνηγά απο πίσω!
ε βεβαια....ε καλα τωρα και συ με τον σαντ μαν μιλας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για να μην είναι μόνος
γιατι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Begood
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Βρε για πότε την ξεχνάνε...Ειδικά αν είναι πυρφόροι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Για να μην είναι μόνος
Ποτέ δε θα μείνω μόνος, έχω και οικογένεια μη ξεχνάς, πάντα δίπλα μου θα είναι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Του λες για πυρφόρους ενώ την ίδια ωρα του λες ΠΑΝΤΑ να έχει γκόμενα.

:crazy:

Δεν του λέω να ξεκόψει απ'την παρέα του αλλά του λέω να'χει πάντα και γκόμενα

Οι καλύτερες αναμνήσεις μόνο απο γκόμενες μένουν,όχι απο πιώματα και μπακουροδιακοπές
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ποτέ δε θα μείνω μόνος, έχω και οικογένεια μη ξεχνάς, πάντα δίπλα μου θα είναι
εδω μαγκα μου....προσεξε το πολυ καλα αυτο που θα σου πω!!! βαλτο καλα μεσα στο μυαλο σου..καρφωσε το καλα με βαριοπουλα.Εσυ στη ζωη σου,θα δρας θα σκεφτεσαι σαν να εισαι μονος.Στην ουσια εισαι μόνος.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Δεν του λέω να ξεκόψει απ'την παρέα του αλλά του λέω να'χει πάντα και γκόμενα

Οι καλύτερες αναμνήσεις μόνο απο γκόμενες μένουν,όχι απο πιώματα και μπακουροδιακοπές
Εδω στα ξένα λέμε
I REST MY CASE
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Τύπε άλλου είδους αγάπη έχεις με την οικογένεια και άλλη με τη γυναίκα ή τη γκόμενα
Ε εντάξει απλά λέω ότι και να μην έχω, έχω την αγάπη της οικογένειας, και των κολλητών που ελπίζω ακόμα και γκόμενα να βρούν να μη με ξεχάσουν
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
εδω μαγκα μου....προσεξε το πολυ καλα αυτο που θα σου πω!!! βαλτο καλα μεσα στο μυαλο σου..καρφωσε το καλα με βαριοπουλα.Εσυ στη ζωη σου,θα δρας θα σκεφτεσαι σαν να εισαι μονος.Στην ουσια εισαι μόνος.
Συμφωνώ φίλε απλά εδώ να σου πω το εξής, πάντα θα με βοηθάνε κάπου κάπου και οι γονείς όσο ζουν, επίσης θα έχω και κάποιες επιρροές που θα καθορίσουν κάποια πράγματα στον τρόπο που ζω
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Δεν του λέω να ξεκόψει απ'την παρέα του αλλά του λέω να'χει πάντα και γκόμενα

Οι καλύτερες αναμνήσεις μόνο απο γκόμενες μένουν,όχι απο πιώματα και μπακουροδιακοπές
Πωπω ρε φίλε, τα γραφόμενα σου βγάζουν φουλ στέρηση. Στέρηση και από γυναίκες και από πιώματα με φίλους.

Θέλεις να σου πω πόσο ΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ είναι κολλητός που από τα 20 μέχρι τα 26 του είχε γκόμενα; Την ίδια μάλιστα;;
Θέλεις να σου πω πόσα έχει χάσει ; Πόσα σκηνικά του λέω και μένει με ανοιχτό το στόμα;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
εδω μαγκα μου....προσεξε το πολυ καλα αυτο που θα σου πω!!! βαλτο καλα μεσα στο μυαλο σου..καρφωσε το καλα με βαριοπουλα.Εσυ στη ζωη σου,θα δρας θα σκεφτεσαι σαν να εισαι μονος.Στην ουσια εισαι μόνος.

Δεν είναι έτσι,οι γονείς είναι οι μόνοι άνθρωποι που στα καλά και στα δύσκολα θα είναι πάντα εκεί.

Και μιλάω πάντα για φυσιολογική οικογένεια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Θέλεις να σου πω πόσο ΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ είναι κολλητός που από τα 20 μέχρι τα 26 του είχε γκόμενα; Την ίδια μάλιστα;;
Θέλεις να σου πω πόσα έχει χάσει ; Πόσα σκηνικά του λέω και μένει με ανοιχτό το στόμα;

Τί έχει χάσει δηλαδή;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Συμφωνώ φίλε απλά εδώ να σου πω το εξής, πάντα θα με βοηθάνε κάπου κάπου και οι γονείς όσο ζουν, επίσης θα έχω και κάποιες επιρροές που θα καθορίσουν κάποια πράγματα στον τρόπο που ζω
ναι δεν λεω οχι και δεν εννοω να μη σε βοηθάνε.Εσενα ομως η ψυχολογια σου και ο τροπος σκεψης θα ειναι σαν να στηριζεσαι αποκλειστικα σε σενα. μετα ερχονται και οι αλλοι και πες το οπως θες,γονεις,φιλοι..Και οτι σου λενε οι δικοι σου δεν ειναι απαραιτητα σωστο.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Τί έχει χάσει δηλαδή;
graphics glitter GIF
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.257
Like
815
Πόντοι
96
Τύπε:
1) Η οικογένεια πάντα "σε κρατάει πίσω".
2) Εάν καταφέρεις να διατηρήσεις έναν πιστό καλό φίλο, θα είσαι πολύ τυχερός. Όλοι οι άλλοι ουσιαστικά είναι "γνωστοί".
3) Οι καλές γκόμενες πιάνονται νωρίς.
4) Μη πιστέψεις ποτέ τις γυναίκες .-
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: jim28
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
ναι δεν λεω οχι και δεν εννοω να μη σε βοηθάνε.Εσενα ομως η ψυχολογια σου και ο τροπος σκεψης θα ειναι σαν να στηριζεσαι αποκλειστικα σε σενα. μετα ερχονται και οι αλλοι και πες το οπως θες,γονεις,φιλοι..Και οτι σου λενε οι δικοι σου δεν ειναι απαραιτητα σωστο.
Εννοείται αυτό, γι'αυτό είπα κάποιες επιρροές, αυτές που θεωρώ εγώ καλές για μένα, είναι πραγματικά εξαιρετικοί άνθρωποι, γενικά μεγάλωσα με αμέτρητη αγάπη και φροντίδα, θα τους το χρωστάω για πάντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom