Νέα

Τέλος το σχολείο, επιτέλους μια νέα αρχή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Καθόλου εναντίον οι πιθανότητες σου. Είναι σίγουρα πιο εύκολο να γνωρίσεις κάποια σε διακοπές παρά οπουδήποτε αλλού, ειδικά μόνο για πήδημα.

Προσοχή όμως, μέσα στη τύφλα σου πάντα κράνος γιατί έτσι την πάτησε κολλητός που μου εξιστορούσε πως την έριξε και πως έγινε το σκηνικό γεμάτος χαρά κάτω στο νησί και κάτι μήνες μετά έτρεχε για να θεραπεύσει τα κονδυλώματα. Ελληνίδα αυτή.
Τι εννοείς πάντα κράνος?
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Έτσι, να σκας ετοιμοπόλεμος έξω!
αρα πιστευεις πως πρεπει να εχω μια δυναμικη παρεα που να εχει και την τρελα μεσα της?(αυτο παει για αυτο που ειπες στον Αλεξ71 πριν)
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
αρα πιστευεις πως πρεπει να εχω μια δυναμικη παρεα που να εχει και την τρελα μεσα της?
Εγώ θα σου έλεγα πως πρέπει να τα έχεις όλα σε μία ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ.
Να μην αποζητάς να έχεις κάποιον φίλο ή και γκόμενα συνέχεια δίπλα σου.
Να παίρνεις και χρόνο ΜΟΝΟΣ σου. Είναι πολύ σημαντικό.

Τα άκρα φέρνουν πάντα προβλήματα. Είτε θα μιζεριάσεις τελείως μόνος από την μία, είτε δεν θα μάθεις τον εαυτό σου ΠΟΤΕ, αλλά ούτε και θα βελτιωθείς.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Εγώ θα σου έλεγα πως πρέπει να τα έχεις όλα σε μία ΙΣΣΟΡΟΠΙΑ.
Να μην αποζητάς να έχεις κάποιον φίλο ή και γκόμενα συνέχεια δίπλα σου.
Να παίρνεις και χρόνο ΜΟΝΟΣ σου. Είναι πολύ σημαντικό.

Τα άκρα φέρνουν πάντα προβλήματα. Είτε θα μιζεριάσεις τελείως μόνος από την μία, είτε δεν θα μάθεις τον εαυτό σου ΠΟΤΕ, αλλά ούτε και θα βελτιωθείς.
ε καλα θα περναω και χρονο μονος μου, αλλα οχι παρα πολυ, αλλα οχι και καθολου, κανοντας κιθαρα η γυμναστικη θα ειναι η ωρα που θα περναω χρονο μονος
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγω παλι απο την πλευρα μου θα ανταλλαζα αρκετες σχεσεις μου, για να μπορούσα να ξαναπαω μπακουροπαρεα με τα φιλαρακια διακοπες.
Η πλακα, η ανεμελια, ο χαβαλες στο απογειο του.
Διακοπές με γκομενα ισον δεσμευση. Με φιλαρακια ισον πραγματικες διακοπες.
Αλλά που να το καταλαβουν αυτο καποιοι αγαμητοι που εχουν θεοποιησει το μουνι και θα ανταλλασσαν ακομη και ενα νεφρο για μια γκομενα
Ποτε δε πηγα διακοπές με γκόμενα παντα με φίλους. Αντε κανα 3 μερο μέχρι εκεί. Για να μη βάλω τις νυχτες που την έκανα από σπιτια επειδή μου έστελναν φίλοι μου ότι ήταν έξω σε μαγαζί. Τις γυναίκες φίλε τις είχα παντα από κάτω και δεν το μετάνιωσα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Ε εντάξει απλά λέω ότι και να μην έχω, έχω την αγάπη της οικογένειας, και των κολλητών που ελπίζω ακόμα και γκόμενα να βρούν να μη με ξεχάσουν

Όταν & αν βρουν γκόμενα πες πως σ' έχουν ξεχάσει ήδη !
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.381
Κριτικές
62
Like
45.071
Πόντοι
9.297
Εγώ και γκόμενα να έβρισκα τους κολλητούς δεν τους ξεχνώ ποτέ, ακόμα και να βγούμε θα μιλάμε, το ότι έχεις γκόμενα δε σημαίνει ότι ξεχνάς την ανδροπαρεα
Aυτα είναι ασκήσεις επί χάρτου...δεν ξέρεις που θα πέσεις.Μακαρι να μην πέσεις σε καμμία βαρεμενη .
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.932
Πόντοι
1.056
Εγώ και γκόμενα να έβρισκα τους κολλητούς δεν τους ξεχνώ ποτέ, ακόμα και να βγούμε θα μιλάμε, το ότι έχεις γκόμενα δε σημαίνει ότι ξεχνάς την ανδροπαρεα

20 χρόνια φίλος , βρήκε γκόμενα και όχι μόνο εξαφανίστηκε αλλά θα κάνει και γάμο σε κλειστό κύκλο αναγκασμένος να επιλέξει να καλέσει μόνο 2-3 επειδή έτσι το θέλει η γκόμενα.
Δυστυχώς έχεις πολλά να δεις σε αυτό τον τομέα.
Το ποτέ και το πάντα βγάλτα από το λεξιλόγιό σου..
 

kisss69

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
134
Like
179
Πόντοι
1
Γεια σας, τελείωσα τις πανελλήνιες και πλέον αναμένω τα αποτελέσματα τα οποία ελπίζω να αντικατοπτρίζουν τη σκληρή δουλειά που έκανα αυτή τη χρονιά. Μετά από 12 βαρετά σχολικά χρόνια νομίζω πως ήρθε μια νέα περίοδος, μια νέα αρχή, είμαι πολύ ενθουσιασμένος και φυσικά έχω πολλά σχέδια στο μυαλό μου για τα χρόνια που έρχονται. Το μόνο που σίγουρα θα μείνει από αυτά τα χρόνια είναι οι 2-3 κολλητοί μου με τους οποίους είμαστε αχώριστοι θα λέγαμε, αλλά νομίζω ότι όλα τα άλλα θα αλλάξουν προς το καλύτερο. Ποιες είναι οι συμβουλες σας εσάς των μεγαλύτερων για τις ηλικίες 18-25, τι να κάνω σε αυτά τα χρόνια? Τι να προσέξω και τι να αποφύγω?
Εισαι στην καλυτερη φαση. Απολαυσε το.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
26
Like
11.121
Πόντοι
4.746
Προσωπικα θα πουλαγα την ψυχη μου στον διαολο να ξανα πηγαινα σχολειο πιτσιρικας και ετσι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Για όσους δεν το έμαθαν,ακομα, οι φίλοι υπάρχουν μόνο στο δημοτικό. Αν παντρευτείς και σε πάρουν τα προβλήματα από κάτω, τρέξιμο,παιδιά, λεφτά,αρρώστιες απλά δεν γίνεται.

Θα σου λέει ο φίλος ο μπακουρας πάμε να κοπροσκυλιασουμε,να φάμε, να τα πιούμε. Και θα τα παρατάς όλα και θα πηγαίνεις. Απλά δεν γίνεται.

Ο μπακουρας που δεν τα έχει όλα αυτά απλά δεν σε καταλαβαίνει και θα παρεξηγηθεί κιόλας. Έχει μείνει ακομα στο τότε, κάναμε,ράναμε.

Στην τελική παντρεύεσαι τη γυναίκα σου, όχι τους φίλους σου.

Καταρχήν αν είσαι μπάκουρας,δε θα σου σηκώνει ούτε το τηλέφωνο.Και δεν πα να'τον ξέρεις 20 χρόνια.

Γιατί πολλοί όταν κάνουν σχέση,την βλέπουν κάπως.Σου λέει εμεις τώρα έχουμε σχέση,'εξελιχθήκαμε',δεν είμαστε σαν εσας.Και φυσικά έχουν ρητή εντολή απο τη γκόμενα,'θα βγαίνουμε μόνο ζευγάρια'
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
26
Like
11.121
Πόντοι
4.746
Για να ξαναγινόμουν 18 ναι,αλλά σχολείο με τίποτα
Αυτο γραφω απο Γυμνασιο μεχρι Λυκειο περασα γαματα ειχα καλους καθηγητες που μαθαιναν πραγματα και μαλακες που δεν με εμπιστευτηκαν ουτε μου εδωσαν μια δευτερη ευκαιρια αλλα και πολυ αλητεια .Η μανα μου με τα σημερινα δεδομενα θα με εψαχνε στο αμπε λαλε . Καλοκαιρι επαιρνα τον πουλο και οταν εφτανα στο νησι .Επαιρνα τηλ απο τηλεκαρτα .Μανα ειμαι Ιο .
Που εισαι;?; αχαχαχαχαχαχα την ειχα τρελανει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom